123
5let
  • longhaul
    #123
    Nincs videó erről a játékról? Mert a google-ban nincs youtube videó, csak oldalak meg képek, anno amikor letöltöttem szaggatva ment, és a lámpák se sok ideig zöld, van hogy piros, sárga, zöld, zöld, sárga, piros, piros, sárga, piros, piros, sárga, zöld, zöld , sérga, zöld ilyen sorrendbe követik kb 5 mp-ig a lámpák a szin, és abban a kis szűk utcába míg befordultam, a busz hátsó fele, leverte a vílágító utcai lámpát. és a térképen látszik hogy egy-két autó itt ott kullog, tehát nem lehet beállítani a forgalom sürüsségét.
  • vszunyog
    #122
  • Vass Gábor
    #121
    Most jött ki egy buszos játék, de elég gyenge lett, csak 40%.-ot kapott rá.
    Busz szimulátor 2008 a címe.
  • mk452001
    #120
    Hali!
    Nem tud valaki olyan busz szimulátorról, ami Budapesten játszódik és bkv-s buszok vannak benne?
  • golf258
    #119
    Hali!
    Nem tudja valaki, hogy lehet-e kormánnyal vezetni a német bus simulator játékot?
  • dud271
    #118
    http://www.freeweb.hu/virtualbus/letoltes.php
  • dud271
    #117
    ismered a betűket?
  • dud271
    #116
    google!!!!
  • dud271
    #115
    áú

    jó vicc
  • claaslexion
    #114
    szevasztok!!
    nem tudja valaki honnan tudnám letölteni a virtual buszt?
  • Deloi
    #113
  • Duddits
    #112
    Milyen képet?
  • DEXTER92
    #111
    Valaki mutasson már egy képet.
  • Opelfan
    #110
    Neoplán ha nincs is (nem tudom van-e) jó néhány buszt itt találhatsz a Midtown 2-höz. Néhánynak van belseje is, sőt van Ikarus is 260 és 280. Itt van néhány cím amiket szoktam nézegetni:

    http://mm2de.gamigo.de/download.php?do=cat&id=58
    www.mm2x.com/page.php?name=Downloads
    www.mm2c.com/files/cars/index.php?page=26&sortby=CarID
    www.mm2x.com/hqtm-team/english/?strWhat=cars
  • Opelfan
    #109
    Simsről jut eszembe: kicsit uncsi lesz nálam a gém 1-is 2-is ha már játszottam vele 3-4 napot de úgy igazán. Illetve nem egészen uncsi, mert néha úgy érzem, hogy be kellene vennem egy Seduxent vagy Andaxint mert forrongok a dühtől ami a Sim-ek balf*szságának köszönhető. Sokkal színesebb lett volna a játék, ha (nincs is más ez is ok lenne, hogy) otthon a konyhakést másra is lehetne használni, ne adj isten kivinni az utcára :). Ezt különösen fontosnak tartottam volna a Sims Unleashed-ben amikor az idegen kutyák/macskák bejöttek a házamba. De elég lett volna az is ha a prgozó urak tettek volna bele rúgást vagy (nem pofont, hanem) valami nagy ökölcsapást. Ezzel meglehetne oldani egy két problémát pillanatok alatt :).
  • Pityumax
    #108
    Hello!

    Hát, nem tudom mennyire fog nektek tetszeni, de tudok 1 egyszerű busz szimulátort!

    Nem 1 nagyon kidolgozott, de 3d-s, lehet menni vele a pályán, azt a nyíl megmutatja melyik a következő megálló. Emberek nincsenek, csak számok jelzik, hogy mennyien szálnak fel, le, stb. itt a link:

    vbus.rulez.pl

    Van hozzá Ikarus, meg egy -pár izé. A fórumában találhattok leginkább buszokat... Én is csináltam hozzá kb. 2-t. egy Ik435-t, meg egy Volvo 7700A-t, utóbbi még nem a legjobb...
  • hatamoto #107
    Elismerésed megtisztel!
  • Tufa
    #106
    hogy te milyen értelmes ember vagy, aztamindenit...
  • hatamoto #105
    LeálLOL!?
  • Tufa
    #104
    fél év neked 2-3 év?
  • rafaello
    #103
    mert lol és kész
  • hatamoto #102
  • Duddits
    #101
    Hát nah! Az neked 2-3 hét??! Kis időzavarod van...
  • Tufa
    #100
    a tycoon lehet, de nem feltünő hogy én más játékot írtam?
    nem 2-3hét. igaz, 2004-08-13, ez majdnem fél év, de nem 2-3 év...
  • Tufa
    #99
    minek lol-ozol?
  • Duddits
    #98
    2-3 hete?? 2-3 éve inkább!
  • rafaello
    #97
    lol
  • BBird
    #96
    Beteg vagy, hogy kijavítottál. Talán viccnek szántam, gondolhatnál erre is. Mellékesen tudom... Az első FPS óta, azaz 1992 óta. :-P
  • Tufa
    #95
    The Political Machine.
    Ubisoft csinálta
    Úgy 2-3 hete jött ki

    kb 30-40 képviselő-elnökel lehetsz benne- cél 44 hét alatt megnyerni a választásokat(reklámok, beszédek, látogatások, egyéb érdekességek)
  • bld
    #94
    az egyébként first person shooter....bocs
    Amúgy nekm idáig a szimulátorkészítő szimulátor tetszett a legjobban, mennyit lehetna azzal játszani fúú
  • rafaello
    #93
    de te nem ő vagy :L
  • hatamoto #92
    Imho úgy nem nehéz!
  • nagykispeter
    #91
    Mi a fasznak ilyen szimulátor amikor az élő is ezt csinálja
  • Duddits
    #90
    Political Tycoon. Ilyen már létezik csak nem tudom mit kell benne csinálni, mert nem is volt meg.
  • musha
    #89
    asszem egyből meghalnék ^^
  • rafaello
    #88
    Nem busz hanem Bush szimulátor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    George W. Bush elnököt kell játszani aki elfoglalja a világot és mindenhol hülye politikai látogatást tesz :O
  • musha
    #87
    krumplipucolás volt már c64-en is (bár azért volt benne más is), a játék címe Bobo (Stir Crazy)
    ütős :)
  • Duddits
    #86
    Nekem mind2, csak legyen már.
  • Sleepy Bone
    #85
    engem a távolsági
  • hatamoto #84
    Esetleg kram-busz! Izé... bocs!