18
Poker Superstars Invitational
  • ROKY100
    #18
    PokerStartegy 50$-150$ kezdopénz teljesen ingyen

    Szeretnél pókerezni, de nem szeretnél saját pénzt
    kockáztatni? Esetleg nincs fölösleges pénzed? Vagy
    csak szeretnéd felturbózni bankrollodat?

    Jó helyen jársz!
    Megmutatjuk neked, milyen lehetoségek vannak az interneten, hogy saját pénz kockáztatása nélkül felépítsd online póker karriered.

    Egyre több lehetoség terjed a neten, hogy ingyen póker pénzhez jussunk és ezzel kezdjük el felépíteni a póker tokénket.

    Pokerstrategy,ahol 150$ kezdopénzt kapsz teljesen ingyen, ehhez nem kell mást tenni, csak beregisztrálsz errol a linkrol és kitöltöd a megfelelo adatokat, megoldasz egy egyszeru kvízt, beregisztrálsz egy terembe az oldalon szereplok közül és már meg is kapod a pénzt. Ez az oldal teljesen magyar nyelvu, így könnyen tudnak azok is regisztrálni, akik nem beszélnek angolul.

    NEM KELL BEFIZETNI. NINCSENEK TRÜKKÖK. Tényleg ennyi az egész! Termeszetesen ha nyersz a penzt kiveheted paypal, moneybookers, hitel-creditkartya, CSEKK,banki atutalas stb segitsegevel!!!

    Regisztráció menete
  • ROKY100
    #17
    Az oldal egy promóciós pókeroldal, ahol nagyrészt befizetés nélküli online poker kezdotokéket és ezekhez tartozó leírást találsz. Ezek a bónuszok elsosorban kezdo pókereseknek szólnak, így a látogatók megtalálják a texas hold’em póker szabályait és egy magyar nyelvu tájékoztatót az angol nyelvu pókerszoftverekhez.
  • gazdagpatrik
    #16
    CSÁSZTOK!csináltam, egy pókeres honalpaot .Szeretném ha értékelnétek kíváncsi vagyok a véleményetkre!Ha van időtök és kedvetek akkor nézzétek meg! jah és a link szóval : www.texasholdempoker.mlap.hu előre is köszönöm
  • Andree88
    #15
    Nem tudtok hozzá liszensz cuccokat?
  • szanics
    #14
    Hát ez a játék viszont nem valami nagy kihívás...
    A facé nem tudnak egy normális pauker-játékot csinálni?!?!?!?!
  • Thanatos
    #13
    má megtaláltam de igy első ránézésre nem valami biztato a dolog és még freenek se tünik :P vagyis azt irja free de ilyen tipikus átverső honlapnak néz ki :D
  • szanics
    #12
    www.empirepoker.com :DDD
  • Thanatos
    #11
    uhm, ez hol van? :)
  • N1ggA
    #10
    én nézem a sport2-t
  • Bucser
    #9
    Inkább játszom az empire pokerrel:) ott legalább igazi emberekkel noymhatom és nem kell érte pénzt adni:)
  • szanics
    #8
    Akkor dc, de ne kelljen már magyarázni... :D
  • RaSTaBaNDiTa
    #7
    lol a wanadoo-s pénzt inkább eljátszom a 888.com on
  • szanics
    #6
    Wanadoo...
  • RaSTaBaNDiTa
    #5
    valami elérhetőség?
  • szanics
    #4
    Igaz, itt csak Texas Hold'Em van, de nem baj, úgyis az a legjobb... :D
  • szanics
    #3
    Az jobb? Ezzel eddig kb. 15 percet játszottam, de nem tűnik rossznak.
  • VinylToy #2
    Akkor inkább már a Hoyle Poker! :D
  • szanics
    #1
    Póker-gamma.