340
Nektek mien volt és hol történt meg?
  • Mhosah Myth
    #340
    A hozzászólásaidból ítélve Te sem lehetsz idősebb mint 14... :P
  • EdDyBoy
    #339
    igaz... ezért írtam őket külön
  • GyuriX2572
    #338
    a szerelem nem arról szól, hogy valaki megfelel az ideáljaidnak.... voltam már szerelmes olyan csajba akinek gondolkodásával nem tudtam volna soha kiegyezni, se nem volt "bomba nő" mégis valamiért nagyon utána voltam...
  • Feck
    #337
    Ezt szépen leírtad.. :)
    Én sem vagyok nálad sokkal fiatalabb(22). És én sem voltam soha szerelmes, csak fellángolások voltak, 2-3 összesen, de az illetővel sosem tudattam ezt. Annyi "hasznom" volt az egészből, hogy halál ideges voltam a közelükben, és belül éreztem valami nyomasztót, szóval nem kellemes.. És eljutottam arra a pontra, hogy már úgy megszoktam az egyedüllétet, hogy senki nem kell. Most nézhettek hülyének, de nekem mivel nem volt soha testi kontaktom csajjal -hú de szépen írtam :D-, ezért ki fogom bírni ezt a fajta hiányérzést, mert nem tudom milyen amikor együtt vagyok valakivel.
    Nem kívánok sokat az élettől, csakhogy elvégezzem a sulit, aztán legyen átlagos melóm, és élhessem a nyugodt életem, elzárva a külvilágtól!
    Egy kis dimbes-dombos, vagy épp hegyi faluban, kisvárosban, illetve annak is a külső szegletében.. :)

    Úgyhogy ha nem sikerül, rá se ránts, különben is olyan durva történeteket hallani + megcsalásokat, hogy feláll a szőr a hátamon..
  • EdDyBoy
    #336
    De ez a téma az Első Csókról szól, szóval itt az én történetem...

    Dear Diary!
    Nekem az első az oviban volt ...biztos jó volt, mert emlékszem rá, de azóta a csaj már nem olyan jó. A második, ami szerintem a normális első, pár éve volt (4-5), és egy kocsmatúrás estén egy haverral (úgy értem vele mentem le inni ). Már feladtuk a reményt... és akkor találkoztunk két csajjal a biliárd szobában. Átmentünk egy másik helyre és megesett. Egész este! Csak kár, hogy nem emlékszem, hogy történt az isteni szikra. Éljen a pia. Nekem pl az kell a flegmázáshoz, a megnyíláshoz.
    Másnap mondták, hogy nem volt olyan jó a csaj, de az emlékeimet nem sikerült ezzel átírni. Éljen a pia.
    3 évre rá újra találkozott ugyanaz a 4es. Tényleg nem volt olyan jó, így az ismétlés elmaradt. Éljen a pia.
  • EdDyBoy
    #335
    - Szerelem... 24 éves vagyok, de még nem voltam szerelmes. Mondanak róla ezt is, azt is... bizsergés, kitágult pupillák, arcpír, magas vérnyomás, meg hasonlók. Megértés, kommunikáció, mosoly. Életem értelme...
    Lehet kicsit szkeptikus vagyok, de 24 év alatt nem találtam olyan párt, akiknél ne redukálódott volna le szeretetre. Persze ez csak én vagyok, és én is benézek minden kő alá. Idővel kisebbek az igények.
    "Csak a Puffin adhat erőt, és mindent lebíró akaratot! Előre a Puffin lekvárral!"
    - A nagy ő... ott van az enter mellett kettővel balra. shiftet ki ne felejtem.
    - Az igazi álompárom? olyat nem lehet keresni. Esetleg akkor, ha öszintén mindent leirsz magadról, és hogy milyen párt szeretnél, és valaki majd megtalálja a párod, aki rátalál arra a profilra. Abba viszont hol van a felfedezés öröme?
    Keresni max egy csajt/pasit lehet, aki megfelel a külsőről kialakított kritériumaidnak. Beszélgetéskor kiderül milyen belülről, és ha minden stimmel, és nála is ugyanúgy, akkor megvan az igazi.
    Az Igazit úgy képzelem el, mint egy hatalmas puzzle-t: orr, szem, arc, stb. Ugyanez a belsővel. Hogy ezt megtaláljuk-e? Soha! De találhatunk egy olyat, aki nagyon hasonlít rá, és kis kompromisszummal már nevezhető igazinak.
    !!!SZVSZ!!!
  • buBa0
    #334
    de ez még mindig nem szerelem
  • EdDyBoy
    #333
    Szerintem, ha alapból pozitívan állsz a dolgokhoz, akkor megeshet, akkor jön össze, mikor nem számítasz rá.
    Ha meglátsz egy csajt a szórakozóhelyen és odamész hozzá nem kell rögtön belegondolni, hogy este meglesz, vagy ő lesz a feleségem.
    Más sztori: Épp ő megy oda hozzád, mert kell neki két gombóc fagyi a parton, hulla fáradt vagy, dög meleg van, semmi kedved, de tuti a csaj, ezért köszönsz rámosolyogsz, ahogy előtte 100 másik vevő esetében. Lúzernek hiszed magad, de megteszed, mert miért ne. Megtetszel neki és elkezdtek beszélgetni. Örülsz neki, mert szar napod van, így beszállsz te is, nincs más a sorban. A vége az lesz, hogy műszak végén együtt is elnyaltok egy fagyit séta közben a parton.
    Működhet? persze
    Véletlen? kellett neki 2 gombóc
    Számítottál rá? nem
    Tervezted? főleg nem
    Összejöhet? rajtad áll
    Ő a nagy ő? ki tudja, de nem ez a sztori lényege

    Persze minden hozzáállás kérdése. Vadászhatsz, vagy állhatsz lesben, de közben rád is vadászhatnak. Ha búval baszott fejjel sétálgatsz, lehet a csaj kedvét is elbaszod, és elmegy a két gombóccal.
  • noryna
    #332
    igen, ez igy van:P
  • gercse
    #331
    mondjuk azt leszögezhetjük, hogy kicsit más helyzetben van egy fiú meg egy lány...
  • noryna
    #330
    nem úgy gondoltam azt hogy majd akkor jön amikor nem várod, hogy akkor ha ott lesz ne vedd észre, és majd ő fog megtenni mindent azért h összejöjjetek.......neeem....én ezzel nem ezt akartam mondani.....
  • Loufee
    #329
    :)
  • buBa0
    #328
    ugyeugye
  • Feck
    #327
    Mindig megmosolygom, mikor ezt olvasom, hallom.. :)
    Ez kb. olyan, mint az "idő majd mindent megold.. vagy "ne aggódj, majd jön másik, stb. :D
    De persze az esetek 1-2 %-ában biztos működik, nem azt mondom, hogy lehetetlen.. :D De a semmiből soha ne várjatok semmit, mert nem lesz.. :)
  • buBa0
    #326
    De ha lépsz akkor már csak számítasz valamire, nem?:)
  • Loufee
    #325
    hát igen, érdemes odafigyelni, mert ha egy lányon/fiún látszik, hogy tetszel neki és próbál közelíteni, akkor nem jó ha csak lazul az ember, lépni kell (vagy lelépni ha ronda a csaj/fiú )
  • buBa0
    #324
    Jó akkor lehet én vagyok a bamba:) de ha csak lazulok és nem akarok komolyan kapcsolatot akkor nem is szokott lenni semmi.
  • Loufee
    #323
    ja, megesik... :P
  • noryna
    #322
    pedig nekem meg a barátnőimnek tényleg akkor jött a szerelem mikor nem is vártunk rá :P
  • gercse
    #321
    szerintem azért fel lehet ismerni :)
  • buBa0
    #320
    Persze, hogy nem kell görcsölni, nem is arra írtam, hogy hülyeség hanem, az "akkor jön a szerelem amikor nem is számítasz rá" dumára ami azért se működik mert ha annyira nem számítasz rá akkor észre se veszed:)
  • gercse
    #319
    szerintem is az, de a görcsölésnél százszorta jobb...és az idegeid sem mennek tönkre
  • noryna
    #318
    de akkoris igaz.......
  • buBa0
    #317
    "...olyankor fog rád találni amikor nem is számitasz rá.. "
    Ez akkora közhely, amekkora hülyeség.
  • noryna
    #316
    szerintem ha valaki nagyon görcsösen akarja a szerelmet annak úgysem jön össze..........olyankor fog rád találni amikor nem is számitasz rá..
  • gercse
    #315
    így van ;)
  • Loufee
    #314
    ja, semmi görcs, az nem segít
  • gercse
    #313
    lazán kell venni, ez a jó hozzáállás
  • noryna
    #312
    igazatok van :)...most mondhatnám hogy énis megbántam mert elég fiatal voltam még....de most így visszagondolva nem bánom.....de nem is úgy gondolok rá vissza hogy mennyire jó volt.......egyszerűen megtörtént és kész...:)
  • PJohn
    #311
    Nekem is ez volt a felfogásom... Nem fogok járni valakivel csak azért, hogy járjak valakivel... :D
  • Loufee
    #310
    Én 14 leszek és úgy vagyok vele, hogy majd egyszer eljön az igazi és akkor majd meglesz. Osztálytársaim is szoktak néha "menőzni", hogy nekik ez meg az volt. Legyen, engem nem nagyon érdekel. Nekik lehet az a lényeg, hogy minél hamarabb legyen meg, mert azt hiszik, ettől nagyobbak lesznek, de szerintem nem. Nekem ez a véleményem.
  • noryna
    #309
    hát igen, izgalmas volt...:)
  • gercse
    #308
    :) jó kis történet
  • noryna
    #307
    Sziasztok! hmm az első csók...:) tetszett általánosban egy két évvel idősebb srác... aztán az egyik barátnőm szülinapi bulit rendezett és elhivta azt a srácot is aki nekem tetszett... a buli végén már kevesen maradtunk, és kitalálták hogy rendezzünk csók versenyt....és én a nekem tetsző sráccal indultam a versenyen.....a másik versenyző pár pedig a buliszervezője volt az egyik osztálytársunkkal....már arra igazából nem emlékszem hogy milyen volt...de utána sokáig "szerelmes" voltam abba a fiúba...aztán az egyik osztálytársam aki csak a néző volt:P elmondta otthon az anyukájának aki éppenséggel az osztályfőnökünk volt, így kiderült és nagy botrány lett belőle:S
  • Feck
    #306
    Hát.. nekem nem hiszem, hogy már fog változni.. :)
    Amúgy tök idegesítő, mert már több csajtól hallottam, hogy jó lenne, ha megmondanánk nekik mit érzünk, és ne csak rájuk várjunk, hogy lépjenek.. :D Ha-ha.. a csalódástól mindenki fél..
    üdv Noryna! :)
  • EdDyBoy
    #305
    Halljuk, halljuk!
  • gercse
    #304
    hát akkor oszd meg a tapasztalatod/véleményed :)
  • noryna
    #303
    sziasztok..itt már nem is az első csók a téma??:) én még új vagyok itt, de szívesen beszállnék a témába...:)
  • gercse
    #302
    ez változni fog szerintem idővel, nekem is az elérhetetlenek jöttek be nagyon sokáig, aztán változott az ízlésem, bár még mindig nem érem el őket én sem :S
  • Feck
    #301
    Háát.. hallod, mondom rákatt valamire, és..Ezen meghaltam! :D
    "5 hely, ahol garantáltan bepasizhatsz!
    - strand
    - disco
    - konditerem
    - utca
    - szórakozóhely "