122
  • Taranov
    #41
    Én sem a tilost, az ominózus mondatokról is más médiumokból értesültem.
    Az oké, hogy amatőrök, és ezért néha rossz a hangminőség, vagy rossz zenét tesznek be, de azért moderálja már magát a műsorvezető, legyen szíves!
    Bár a hallgatóság nagy részének ez biztos tetszett.
  • RIZLA
    #40
    Meg roma műsor is...
  • RIZLA
    #39
    És az én autórádióm kiosztása...?! xD
  • Shadow_THH
    #38
    igen már leesett az egész történet :)
  • RaSTaBaNDiTa
    #37
    a tiloson a buzis mősor elég gáz viszont asszem minden szerdán van 2 óra kínai adás kínaiaknak kínaiul az nagyon rulz
  • RaSTaBaNDiTa
    #36
    az autórádióm kiosztása: 1tilos 2estfm(ja izé radiocafé) 3extrém 4sláger
    5klub 6infó szívesen hallgatné más zenei rádiókat is de máshol maxx a reklámok alatt megy dárenbéz ...
  • criminal law
    #35
    Én nagyon szeretem a Tilost, mondhatni a kedvencem, márcsak a következő nevek miatt is: Palotai, Ludmilla, Yonderboi.
  • VinylToy #34
    Te ahol lehet mindenhol a politikát hozod fel, ez a zene fórum értsd már meg, nem azért kell a tilos-t hallgatni, hogy milyen beállítottságú.
  • RIZLA
    #33
    gondold végig még 1szer...kire mondják, hogy fattyu...?!
  • RIZLA
    #32
    sztem nem....tudod fáj az Mbereknek általában az igazság, meg az, hogy gondolkozni kell...egy roxy müsor hallgatása alatt nem kell attol tartani, hogy esetleg agytumort kap a tisztelt delikvens a tulzott agymüködés követketében...
    Sláger r.-> semmi bajom vele...
    Juve. -> voltaképpen ezzel sem...(báár...de hagyjuk..)
    de ezek nem arrol szólnak, ami engem érdekel...

    de a tiéd is 1 vélemény...szent és sérthetetlen... nem akarok senkit "ráoltani" a tilosra, ez itt nem erről szól...

    ->tudják mit szabad...mert ha nem tudná, akkor másnap már nem kellene korán kelnie...az általad emlitett adók nem azért vannak, mert "mennyire szeretek rádiózni, +osztom ezt az élményt mással is", hanem mert vki finanszírozza az egészet.Ott a pénzról szól a "rádio".Ezért ha olyan hangzik el a müsorokban, amiről nem "illik" beszélni, akkor nem, vagy kevesebben hallgatják őket.És ha csökken a hallgatottság, akkor mi lessz azzal a sok frappáns reklámmal...!
    megy a szemétbe...kidobott pénz....
    De inkább hallgasd többet a TILOST...[i]( /sze csak környezet tanulmányi célból )

    Peace & Smoke
  • neuro
    #31
    Azért azt ne felejtsd el, hogy a kereskedelmi rádiókat "profi", pénzorientált emberek csinálják, a tilost pedig olyanok mint te vagy én, azaz lelkes amatőrök, ezért aztán szerintem megengedhető, hogy néha becsússzon egy-egy "hiba". Egyébként pedig, akinek nem tetszik, az ne hallgassa (mint ahogy én sem hallgatom a kereskedelmi rádiókat, főleg azokat amiket említettél).
  • Taranov
    #30
    "Jézus egy fattyú volt"

    Ami igaz is, de ezt így nem mondjuk, ráadásul teljesen lényegtelen, hogy az volt-e.
  • Taranov
    #29
    Ez kicsit erős volt szerintem. Ha így közelítjük meg a dolgokat, akkor a Roxy még mindig sokkal jobb, mint a mocskolódó Tilos, amelyik megengedhetetlen hangnemet alkalmaz.
    Egyébként a Slágert és a Juventust szoktam hallgatni, az előbbinél a Bumeráng szintén baloldali, de legalább tudják, hogy mit szabad, a Tilossal ellentétben.
  • RIZLA
    #28
    volt ott több is...de hát.....ilyen az ÉLET... :)
  • RIZLA
    #27
    természetesen szíved joga, ... :)

    #24-> az hallgatja a roxyt, meg a többi szart...
    csak az a fő probléma, hogy azoknak semmi tartalmi mondanivalójuk nincs(ha lenne, lehet roxy fan lennék)...csak a reklám+reklám+reklám...megfejelve az egész "műsort" divatos tuc-tuc sterbinckiveeel, meg ki tudja milyen híres tekno előadó művészek kimagasló alkotásaival...
  • sirdond
    #26
    én nem szoktam nagyon hallgatni, inkább csak az esti műsorokat!
  • Shadow_THH
    #25
    ja télleg a tilosnál volt az affér :D minusz pont
  • Taranov
    #24
    Aki ilyen politikai beállítottságú, az így gondolja, aki keresztény, az nem tudom mennyire élvezi a hallgatásra érdemes műsorukat.
  • Taranov
    #23
    Igen, én pont ezért nem hallgatom :)
  • RIZLA
    #22
    disco,disco,disco... :D Bal vs Palotai
  • RIZLA
    #21
    és ezzel most nem a rádiónak akarok "tarhálni" !
  • RIZLA
    #20
    de azt ne felejtsük el, milyen áron van tilos

    csak aki nem tudja,annak.... hogy is megy ez ma magyarországon:ha nincs vmi féle segitség, nincs rádio.


    Erste Bank Hungary Rt.
    11613008-00143300-13000005
    SWIFT: GIBA HU HB
    IBAN: HU17
    A pénzbeli adományok adóalapot csökkenthetnek, a megfelelõ igazolásokat magánszemélyeknek és társaságoknak egyaránt kiállítjuk.

    Az adó 1%-ával:

    Tilos Kulturális Alapítvány, adószám:
    18002454-2-43
    Ebbõl 2004. novemberében 9.268.793 Ft érkezett a számlánkra, amivel a legtámogatottabb nonprofit rádió vagyunk kerek e Magyarországon. Köszönet érte!

    2004 májusban a Tilos Maratonon összesen 3.367.680 Ft -tal segítették hallgatóink a rádió működését.

    2001. Áprilisában a Tilos árverésen 1.279.000 Ft -tal gyarapították támogatóink a rádió vagyonát.

    Lehet bármi mással: munka, használt irodai eszközök, bútorok: fénymásoló, fax, szék, kanapé, asztal, polc, fiókos szekrény, lámpa, irodaszer... Találd ki, hogy Te mivel tudsz segíteni! Hívj fel minket a 476-8491-en!

    Amire mindig szükség van:

    Ha van megunt, felesleges, esetleg talált bakelit (fekete) lemezed, nyugodt szívvel kínáld fel nekünk, mi ugyanis alapvetõen ilyen típusú hanghordozókkal dolgozunk.
  • RIZLA
    #19
    az tuti...nincs hozzá hasonló...!
  • RIZLA
    #18
    de,teljesen legális... kapott frekvenciát.....a köcsög civil rádió, + a mégköcsögebb(jó+montam)rádio C után.Vagyis...inkább ugy fogalmazhatnék, hogy a meglévő frekit vették el állandóan a tilostol.
  • neuro
    #17
    Nekem a tilosban a hangulat jön be leginkább. Bent a stúdióban még most is rengeteg jó fej emberrel lehet megismerkedni, és ott visszajön ez a "régi fíling" :)
  • Shadow_THH
    #16
    tényleg az egyik legjobb rádió ezt aláirom
  • Shadow_THH
    #15
    azért még most sem teljesen legál rádió nem? :)
  • RIZLA
    #14
    változik minden körülöttünk....de nem vészes sztem...ez az 1etlen rádió, amit hallgatni lehet(érdemes)...És ez nem Lfogultság :D
    Kár, hogy a TV-ben nincs vmi hasonló műsor.
    A hocsukám tele van a sok semitmondo vérgagyi kamu kereskedelmi csatornákkal!
    Itt legalább kimondják azt, amit mindenki más is kimond a magánélerben...Reális képet tükröz a világrol.ez nincs + sehol máshol
  • neuro
    #13
    vicc volt, nem csak egyszer :)
    bár mostanában már nem hallgatom - régen mikor beindult a pesti elektronikus zenei élet '97-98 körül, akkor szerintem jobb volt a rádió hangulata, és persze a tilos partik is - a maguk egyszerűségével - sokkal jobbak voltak, mint a mostani megadárenbészdiszkók
    de sajna azok az idők már elmúltak :)
  • RIZLA
    #12
    mért csak 1x.? :)
  • RIZLA
    #11
    mert anno amikor indult....kalozrádióként működött.........
  • neuro
    #10
    én egyszer már hallgattam Tilost
  • Adi
    #9
    Mhhh.. és mér tilos rádió?!
  • RIZLA
    #8
    jut eszembe...bannert hogy lehet betenni...?
  • RIZLA
    #7
    de ez azért szebb.... xD
  • RIZLA
    #6
    szép kép........:)
  • Bandee1987
    #5
    :D
  • RIZLA
    #4
    upps.asszem nem yo :D
  • RIZLA
    #3
    és miért nem hallgatod.......erre nincs kifogás...!! :DD
    tessék... :)
  • PResident Evil
    #2
    én nem hallgatom, de Palotai és Ludmilla összes Tilos rádiós mixe megvan