60034
  • picket
    #41672
    Szóval ha gyorsan lesznek bm cuccaid, akkor az a baj, ha lassan lesznek bm cuccaid, akkor meg az a baj. Most komolyan?

  • a.carkey
    #41671
    1400 valor, 9 medal és győzelem? OMG! :D

    Itt az idő, hogy leálljak ezzel a szarral. :)
  • stern
    #41670

    Végigvittem Kira sztoriját. Még az utolsó beszélgetésre is sor került, amit a youtubon láttam. De ott utána van egy video, egy levélről, amit Kira ír és egy gyűrűt is csatol hozzá. Ezt már nem kaptam meg, pedig az utolsó dialogon is túl vagyok... Class questet pedig végigvittem. Mi az a gyűrű és mit kell még csinálni?
  • z3d
    #41669
    A new modification set with Expertise for all item modification types has been added to the game.

    The PvP items vendor now sells Baradium Flux, a grade 7 PvP crafting material used in the construction of Blue, Cyan, Purple, and Yellow Expertise color crystals.

    A második világos, meg vhol olvastam, hogy artifice tud expertise kristályokat csinálni. Az elsp gondolom valami olyasmi lehet, hogy cybertech-el lehet expertise-os modokat csinálni, de megesküdni nem esküdnék meg :)
  • a.carkey
    #41668
    A 2. nem rage, szerintem ...
  • Braikingboss
    #41667
    Az 1000/1000 commendation amiért ki bírsz szedn 1bm comm-ot az 4000 warzone commendationak felel meg + zsákokból tudsz kiszedni. na már most

    1.2-ben
    1. Több warzone commendationt fogsz kapni
    2. 2000 wz commendation lesz a cap és csak wz commendationból lehet kiszedni BM cuccot vagyis patch note ezt írja

    Szóval olcsóbb lesz a BM comm fele anyi kb és ráadásul még többet is dob a wz + PvPq is wz comm-ot ad.
  • 1Darton1
    #41666
    Aki korábban lett bm, az jóval lassabban öltözött fel.
  • Laroa
    #41665
    Zene alatta, te jó isten
  • Tyrpak
    #41664
    1.2-ben ugye újabb nerf az operative-nak.

    Marauder rage ág eközben working (6818) as intended (8716).
  • a.carkey
    #41663
    1000/1000 vagyis 60 wzt kell kb. letolni, hogy 1 db wz comot összeszedj.
    Az legbénábban játszva is: 150000 valor.

    Ne mondjátok már, hogy aki korábban lett bm, annak 1 commért 60 wzt kellett lenyomnia? (Mert a zsákokból az a 25% esély, az inkább 5% ...)
  • Tyrpak
    #41662
    2 fős operative griefing team huttball respawn-nál.

    Egyrészt a két op is idióta, játszhatnának inkább azzal, ami egyidős velük.

    Másrészt a játékosok is lazán otthagyják egyedül a földre került társukat.
    Aztán respawn után ugyanolyan fejetlen csirke módon futnak előre, miközben az operative már üti is le... agyam eldobom ennyi baromtól.
  • Tyrpak
    #41661
    Ebben a starter setben egy dolgot nem értek.

    Szóval 1-50-ig összeszedsz egy csomó narancssárga, lehetőleg crit craftolt ruhát, meg hozzá a modokat.
    Aztán 50-en kiveszed a kék, módosíthatatlan starter setet, és hordod, amíg össze nem szedsz elég BM cuccod?
    Vagy lesz craftolható expertise enchant?
  • z3d
    #41660
    sry, dupla post.
    Lentebb linkeltem egy képet a starter pvp set vs champ set bónuszokról. Expertise-ban ugyan gyengébb lesz, de a statjai sokkal erősebbek lesznek, valamint a set bonusz (pl +1 recklessness charge stalker inq ruhában) is jobbá teszi a dolgot.
  • z3d
    #41659
    BM comot tudsz venni WZ commendationért, ha jól tudom.
  • a.carkey
    #41658
    Tegnap olyan enhancementet kínálgattak ahto chaten, ami L50es volt, és sokkal jobb volt, mint a champ ruhában lévő 56os enhancementem ...
  • a.carkey
    #41657
    Ha azt mondjátok, hogy a champion szart se fog érni, akkor igazán megemelhetnék a dobási esélyét a bm commoknak, mert nevetséges, hogy sorra csak champ comokat akkor is, amikor hetikkel lesz kész az ember.
  • a.carkey
    #41656
    kb
  • Braikingboss
    #41655
    Ahogy olvasgattam az 1.2-es craftingot most akkor a modolható narancs itemek is megtanulhatók és ha legyártod és critel + augmetn slot lesz abban is. Szóval akár megfogom a warhero gearemet átpakolok minden-t a modolható ruhába és ráadásul még +1 augmentet is bele rakhatok?:D
  • PiszkosFred
    #41654
    Vagy valami trialos bug, amit javitani kell.
  • Braikingboss
    #41653
    Ott csak azt írták hogy PTS-re tolnak fel valamit nem? Akkor a live szervereket minek lövik le vagy ott is ügyködnek valamit ? :D Lehet azt javítják hogy a PTS karaktered bezavar a live-ra :D
  • Laroa
    #41652
    2.5 az, de nem is értem minek új peccs a játékba, mikor haldoklik
  • a.carkey
    #41651
    Ma jön az 1.4?
  • Laroa
    #41650
    Csak nem értem mi van. Néztem a dev trackert és nem találtam semmi game-braking bugot, ami miatt kell a héten még 1.
  • Braikingboss
    #41649
    Nem miattam van bocs
  • Laroa
    #41648
    Mi a bréért van maintenance?
  • Tomy Lee
    #41647
    Van és volt is pvp.Ha az érdekel,hogy tettek e hozzá pvp tartalmat akkor válasz,nem.
    Következő patch viszont fog hozni újdonságot.
    Én a wpvp-t jelenleg hiányolom mivel side küldetéseket mind kihagyom helyette kis szintre jó lenne bizonyos helyeken duelezni Ilumot meg úgyhallottam megszünik ahol azért volt nép.Mondjuk ez is addig tart még be nem lépek wz-be és ha bejutottam már nem is érdekel semmi wpvp:)
  • eurom
    #41646
    van már pvp tartalom?
  • j0nNyKa
    #41645
    köcc
  • darth devil
    #41644
    Igen.
  • j0nNyKa
    #41643
    1 hónapos bankkártyás fizetés mennyit von le? 3990et még mindig?
  • Tomy Lee
    #41642
    Muszáj megvenni,egyelöre nincs ilyen,hogy trial acc-ot folytatni lehessen.
    Majd egyszer talán.
  • quad
    #41641
    hali , trial hetvege utan ha megmarad az acc attol meg muszaj megvenni a gamet?
  • j0nNyKa
    #41640


    Class icons now appear next to nameplates. This feature can be toggled off in the preferences menu.
    erről kérek képeket!
  • TDC Geronimo
    #41639
    These notes detail changes made to the PTS server on 3/22/2012. These changes ONLY apply to the PTS server.


    Classes and Combat

    General
    Using a stun-breaking ability no longer keeps a player that was knocked down from standing up.
    Repeatedly pressing the hotkey for a channeled ability will no longer cancel the channeling.
    Medpacs can now only be used once per fight. When a medpac is used during combat, another cannot be used until after combat has ended.
    Leuro-Khian, the Skill Mentor aboard the Republic Fleet, now resets respect costs correctly.

    Bounty Hunter

    Mercenary

    Arsenal
    Bonus damage dealt by Heatseeker Missiles now correctly takes the number of your Heat Signatures on the target into account.
    Trooper

    Commando

    Gunnery
    Bonus damage dealt by Demolition Round now correctly takes the number of your Gravity Vortices on the target into account.

    Crew Skills

    Crafting Skills
    Schematics are no longer consumed if a player attempts to use one that is already known.


    Flashpoints and Operations

    Flashpoints

    The Esseles
    Interrupting Ironfist's Headshot ability will no longer cause him to use it more often than intended.

    Red Reaper
    Damage from SV-3 Eradicator Droid's beam has been increased, but it no longer shifts pillar colors while actively attacking with the beam.

    Items

    General
    Campaign weapons and off-hand items are now available on the Crisis Point vendors.
    Tooltips for off-hand weapons now indicate they cannot be equipped by Sorcerers and Guardians.

    Vendors
    Junk (grey) items no longer appear in the buyback window.
    The vendor buyback window has been expanded to 12 slots.

    Missions and NPCs

    General
    Mission and Flashpoint phases now cancel conversations if a member of the group is in combat.
    Corrected a rare case where some rewards out of a group of mission rewards would not be received by a player with a full or almost-full inventory.
    Players who have progress in the same phase are no longer prevented from grouping with each other if they did not use the /accept command.
    Players can now continue to abandon and reset missions without restarting the game if they closed the abandon or reset confirmation dialogue by using the "x" button.

    Missions

    Jedi Knight
    New Intelligence: This mission's rewards are now level-appropriate.

    Sith Warrior
    Check In: Players no longer receive a codex text error when logging into the game while on this mission.

    PvP

    General
    High-level PvP Daily and Weekly missions now reward a combination of Warzone and Ranked Warzone Commendations.
    "Dauntless" medals now correctly start at Dauntless I.
    PvP medpacs now have a 1.5-minute cooldown (down from 3).

    Warzones
    Players participating in the new Ranked Warzones will receive a penalty debuff if they leave ranked games before they are complete. This debuff prevents the player from re-queuing for a ranked game for a period of time. For the time being, we are not extending this to affect players participating in unranked Warzones. Leaving an unranked game will not initiate a debuff, and players who have the penalty debuff will still be able to queue for Unranked games.

    Huttball
    The visual effects from the fire traps no longer continue to play on characters they killed.

    Space Combat
    Ships in Space Combat Missions are now visible.


    UI

    General
    The Character Window now correctly updates when modifying companion equipment while on your personal starship.
    Corrected several instances of incorrect or missing tooltips.
    Bind Points now appear on the World Map as "locked" if they are not discovered.
    An option to continue playing sounds when the game loses focus (via alt-tab, etc) has been added.
    Certain chat commands and their corresponding messages have been properly localized in French and German. These commands include /ckick, /mute, /moderate, /channellist, and /list.

    Groups and Targeting
    Class icons now appear next to nameplates. This feature can be toggled off in the preferences menu.

    Miscellaneous Bug Fixes
    Some locations where players could get stuck have been fixed.
    Some missing and incorrect text has been fixed.
    Some art assets that were missing or placed improperly have been fixed.
    A rare issue that could cause multiple sound effects to inappropriately play on top of each other has been corrected.
    Dark side appearance, if enabled, now appears correctly at character selection.
  • s0n1c
    #41638
    Hát ebben is van igazság :)
  • 1Darton1
    #41637
    Az objektív értékek és a piac ritkán van szoros fedésben. Egy döntéshozó pedig inkább a pénz felé fog hajlani.
    Nem lenne baj, ha nem az elhülyülés lenne a trend manapság. De ennek a megfordulása jelenleg sci-fi kategória.
  • s0n1c
    #41636
    Alapvetően nem értek egyet azzal, hogy miért kell ez a "set-es" hülyeség :), de ez már legyen az én problémám. De ha már a kedves designer leült és alkotott valamit, akkor foglalkozzon a lore-al néhány órát, nem nagy kérés.

    Ez olyan dolog, hogy Fluor Tomi zenéje szerintem egy fos, biztos van pár ember (vagy sok), akinek tetszik, de ettől még nem lesz jó? Hanem marad fos, és nem azért mert nekem nem tetszik, hanem mert nem felel meg a szintnek. Mmmmmmkaaayyy?
  • Tyrpak
    #41635
    Azért voltak benne poénos faj/class kombinációk.

    A chiss JK, vagy a sith pureblood trooper nekem tetszett.
    Miralukának van az a fémes, vékony "napszemüvege", az pl jól nézne ki BH-n vagy IA-n.

    De ezt is csak azért rakják be, hogy az altok miatt még egy picit játssz.
  • TDC Geronimo
    #41634
  • DoctorStryker
    #41633
    offon is 4 évet játszottam, de egynémely privát szerverek jobbak voltak..