60032
  • gergod
    #51351
    Kivancsian varom, hogy milyen lesz. A lakas annyira nem erdekel, mert kinottem a barbi babazasbol, a legacy bank az nagyon jo lesz es remelem, hogy a guild hajokat is megcsinaljak rendesen. Jo lenne, ha tobbfajta lenne es a jobbakat nehez lenne megszerezni... Akar ugy is, hogy a guild kap egy csatahajot ha megcsinalja a DP nightmare modot amig a nightmare buff el. Vagy legalabb legyen jo draga, hogy a guildek tudjanak differencialodni.
  • #51350
    Na ja, Én is néztem, hogy megéri-e ennyi pénzt előfizetni, de tulajdon képpen ha sikerül 3e ért beszerezni 2 hónapos előfizetést, akkor még úgy bele is férne talán. De mivel alig van időm vele nyomni (a héten még be se léptem...) Így nem látom értelmét....
  • Nephin
    #51349
    Az csak augusztustól.
  • Nephin
    #51348
    Nem, előfizetői státuszban kell lenni, ennyi.
  • El Protector
    #51347
    Legacy bank is, ha minden igaz :)
  • gunji
    #51346
    Azért remélem, hogy a CC-jutalom feltételeként írt 'be a subscriber' kifejezést nemcsak az új előfizusokra értik
  • Nephin
    #51345
    Bizony.

    Új kiegészítő nyáron: housing és klánhajók
  • PiszkosFred
    #51344
    Jól hangzik a housing rendszer a mai infók alapján.
  • gunji
    #51343
    Ha szabad reklámozni az swtor.hu oldalt, akkor a fórumon írnak párról: link klikk ide. Az ott felsoroltak mellett hallottam a Progenitoron a Carpathian Merceneries-ről és az Éjhozókról.
  • Sigmarion
    #51342
    Sziasztok!Sith oladlon van magyar aktiv klán?Ha igen melyik szerveren?Elöre is köszi!

  • #51341
    Ja meg nagyon adja az űrhajós rész! :)
  • #51340
    Ja, volt benne egy fénykard, de amíg nem volt másik normális fénykardom mellé addig nem engedte berakni... De mondom azóta már 2-vel csápolok :)
  • Plata
    #51339
    Ha szakirányt választasz kapsz egy táskát,amiben van fénykard.Nyisd ki.Előfizetősök kapnak a companionnak is ruha szettet.
  • #51338
    Köszi, végül 2 óra bóklászás után magamtól megleltem azt az útvonalat, amit leírtál és megcsináltam az utolsó küldit is a Thyron vagy min. A fleeten meg az első flashpoint vagy group küldin összeszedtem faja kis jedi rucit, nem csak jó de jól is néz ki, így a CC-t se kell költenem egyenlőre :) Elég faszán rákattantam, ma egész nap ezzel nyomtam XD Német CV-t meg nem tudom mikor fogom így megírni :/

    Plata: Nem tudom már melyik küldinél kaptam meg a kártyát, lehet hogy a 10 szint átlépése után vágta hozzám a játék?! Mert ugye azt sikerül megcsinálni hogy kiválasszam a sentinel szakirányt, de fénykardom még nem volt. Aztán visszamentem a kezdő bolygóra és végeztem a főküldivel, utána csináltam meg a fénykardomat.
  • Prince23
    #51337
    Hát azt hittem hogy előnyben leszek, de így amit leírtatok, hogy pár cuccot kaptam, lehet nem érte meg így akkor a DDE.
    na, de legalább Origines lett :D
  • Plata
    #51336
    De ha meg kaptad a fleetre tipliző kártyát akkor,a fleetre kell menni,onnan meg tovább küldenek coruscantra,de fleeten is találsz pár küldit.
  • Shiwo
    #51335
    elvileg a Senate Plaza -nál kell délre lemenni, majd a Shuttle-vel vissza tudsz menni a fleet-re..

    ott meg ha jól rémlik, akkor totál keletre v nyugatra lesz egy másik shuttle, ami visszavisz a kezdő területre
  • #51334
    Mondom hogy kaptam valami teleport kártyát amivel "quick" lehet menni a Fleetre, de még nem végeztem a főszállal, mert tanonc karddal nyomom és Courussanton a legalapabb küldiben is szétvágnak, nem tudok megcsinálni semmit...
  • Shiwo
    #51333
    eleve ha el tudtál onnan jönni, akkor már ott végzetél a főszállal.. folytasd Coruscant-on, és majd ott idővel visszaszerzed / kapsz hajót
  • #51332
    Erre valakinek ötlet, hogy juthatnék vissza a kezdőbolygóra?
  • MarkBlade
    #51331
    kapsz egy fényképező gépet, egy légmotort, egy jelzőpisztolyt és egy táncoló hologramot. Nem f2p leszel hanem pref. Ami jobb egy fokkal mint a teljesen ingyenes. Jár plusz pár dologgal de ezeket za infokat az oldalukon mind meg tudod nézni.
  • #51330
    Viszont nagyon benéztem valamit :/
    Még Thytoonon voltam vagy hol, mikor kipróbáltam azt a kis kártyát ami a fleetre teleportál, na ott sikerült elkavarodnom Courusantra ott is bolyongtam egy ideig, és találtam egy hangárt ahol nincs hajóm, ezért ott ragadtam. És ráadásul akkora Courusant hogy még a fleetre se találok vissza... Én vagyok az első, aki elrévedt a játékban? :D :/
  • #51329
    Kapsz néhány stukkert meg egyéb kiegészítőt, plusz olyan baromságokat, amikkel be lehet rendezni a kecódat vagy midet. Én nem láttam értelmét, hogy azt megvegyem.
  • Plata
    #51328
    Általában ha megveszed a játékot csak egy havi előfizetést kapsz,csak ezzel kapsz extrákat is.
  • Prince23
    #51327
    Tehát akkor lényegében egy hónap után free to play modullá vált a DDE?
    Googlen néztem már, de nincs magyar leírás erről...
  • Plata
    #51326
    A DDE nem F2P hanem 1 hónap előfizetés utána prefered státusz.Jár hozzá még pár dolog,de olvass utána mert fejből nem tudom.
  • Prince23
    #51325
    Egyébként valaki elmondaná, hogy a különbség a Free to play és a Digital Deluxe Edition között? mivel több egy DDE kiadás az ingyenes verziótól?
  • #51324
    Óhh, értem! Hmmm. Akkor CC-s vásárlás lesz... Már azon is derültem, hogy a hajakat pénzért kell unlockolni, de hát ez van... Egyébként, igen Jedi Knight. Első karakter mi más lenne? :D Filóztam hogy Sith vagy Jedi legyen a kezdés, de végül sorsolás a Jedit dobta :D
  • MarkBlade
    #51323
    És ha egy karakterrel eléred a lvl 50 et azt a fajt unlockoltad. Azaz ha bármikor inditasz új karaktert azt már szabadon választhatod.
  • MarkBlade
    #51322
    Jedi knight
  • Plata
    #51321
    Melyik karakter fő sztorija ez?
  • Plata
    #51320
    Fajokat megveheted CC-ért vagy ha elérsz bizonyos Legacy szintet pár milláért,ha unlockolod őket CC-ért akkor bármelyikkel játszhatsz.Vagy fizess elő akkor is egyből elérhetővé válnak,bár nem minden kombináció.Ha megveszed CC-ért akkor bármilyen karid lehet.Én CC-ért vettem erről tudok nyilatkozni.
  • #51319
    Akkor kicsit túl lihegetem a dolgot XD Mert főküldiben még csak ott járok, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a twilek faluban a kis robotból kihámozzák, hogy valami nagy gáz van és húzzak el a pályánk egészen a végébe. Nem rémlik a konkrét feladat :D

    És mi van a karakter választásnál azzal, hogy nem tudok csak az alap 3 fajból választani?
    Illetve kaptam 2 érdekes cuccot. Az egyikből kettőt is. Elvileg valami napi mellékküldit lehet majd venni rajta a GNT-n. Illetve a másik is ilyen GNT-s cucc, de azt nem igazán sikerült kihámoznom hogy micsoda. Azt el lehet adni 1000 creditért de nem kereskedőnek. Ezek mik és csak a Fleeten tudom használni őket?
  • MerlinW
    #51318
    Csináld a főküldetéseket, el fognak küldeni a flottára. Ott lehet majd választani. Ez általában a 9 és 11-es szint között történik meg, függően attól mennyi mellékküldetést csinálsz a kezdőbolygón.
  • gunji
    #51317
    A 10-es szint csak egy általánosítás, hogy annak környékén jut el valaki a választásig. De mindenkinek ez máskor jön el, attól függően, hogy halad a történettel. Találkoztam már olyanokkal, akik a 6-7 szinten kerültek oda, de nekem van olyan karakterem, aki a 13. szinten. Szóval ez egyénfüggő.

    A fajok zárolása jóval később szűnik meg, egy ún legacy 10 szinten (ez egy olyan dolog, ami csak később lesz elérhető).
  • #51316
    Na elértem a 10-es szintet, de egyrészt még mindig nem tudok másodlagos skilleket tanulni, se választani, hogy melyik alcsoportba legyek. Másrészt a játék azt írta, ha elérem a 10-es szintet akkor utána az új karaktert már bármelyik fajból választhatom majd. De nem. Most ahhoz elő kell fizetni? Nem elég a prefered státusz?
  • #51315
    Ájjjj, most ellőtél nekem vagy 5-6 spoilert :/
  • AlucardHuN
    #51313
    gayparade/lesbos?:D Micsoda igények :D
  • gunji
    #51312
    Pár hónapja, talán fél éve. Eddig nekem csak a bounty event alatt jött elő.
    Bevallom engem jobban érdekelne, ha azonos nemű companionunkra is kiterjesztenék, nemcsak npc-knél lenne elérhető.
  • Gepo
    #51311
    Ekkora marhaságot régen olvastam már. Egy PVE geares ember úgy összecsomagolnak a PVP gearesek open world pvpben/wzben/arénában, hogy ihaj(feltételezzük, hogy az ellentétes felek egyforma ügyességűek).