60032
  • TomStorm
    #51591
    Az rendben van csak nem tudok bejelentkezni Preferred account-al az oldalra sem mert nem tudom megnézni amit küldenek jelszót az email címemre.
    Hát akkor ennyi.Most telefonon biztos fel nem hívom őket.
    Régen emlékeztetőként kérdés tettek fel.Miért kellett ezt kivenni,akkora baromságok vannak már,hogy el se hiszem
  • Plata
    #51590
    nekem mondod?Én régen elő fizető voltam,csak már nem lehet venni utánvéttel gamecardot,csak neten bankkártyával,de 2400 cc kártyát még mindig lehet venni,és azt szoktam is.
  • Kryon
    #51589
    Ami azt nézve elég érthetetlen hozzáállás, hogy a preferred is költött a játékukra. Mellesleg mostanában játszogatok méha egy régi keleti mmo tört(!) szerverén, és olyan jó supportjuk van, hogy olyannal még havidíjas játékban sem találkoztam soha, úgyhogy nem csak pénzkérdés...
  • Plata
    #51588
    Ha jól emlékszem csak akkor segítenek,ha van aktív előfizetésed,egyébként nem.
  • Kryon
    #51587
    Ha f2p vagy preferred vagy, akkor elvileg nem reagálnak, de még nem próbáltam.
  • TomStorm
    #51586
    Support csak telefonhívásra reagál vagy ingame?
    Mail-t szeretnék nekik küldeni de nem írják,hogy lehet.Sajnos nincs már meg az email címem amire küldenek belépés után megerősítő valamit.
  • Pacho
    #51585
    Na igen, én a melóhelyen néztem meg a videót, ott nincs hang a gépben így teljesen más élmény volt meghallgatni a kommentárt....ki is kellett kapcsolnom, mert tényleg borzasztó idegesítő.:)
  • MerlinW
    #51584
    Nem vagyok egy agresszív típus, de ezt a csókát valamiért addig ütném amíg mozog...:) Ritka tenyérbemászó figura:)
  • Pacho
    #51583
    Tomb of Freedon Nadd vs Prophecy of the Five

  • N3mus
    #51582
    Sziasztok! Érdeklődnek esetleg van e valakinek egy RaFos linkje privátban az ingyenes character transfer miatt kellene előre is köszi.
  • KiruHoshino
    #51581
    Köszönöm a válasz. Megnézzem akkor a GTN-t. Ha nincs rá keret akkor marad a Cartel Market.
  • Gudott
    #51580
    Ha vettél közben unlocot akor igen megmarad preferedként is, de a rajtad lévő lila cuccok így is megmaradnak unlock nélkül, csak újat nem tudsz feltenni.
    Amúgy érdemes még előfizetőként megvenni ezeket GTN-ről, főleg a teljes account-ra érvényeseket. US serveren elég barátságosak az árak, még f2p is ki tudja lockolni kis szerencsével a legtöbb dolgot. Gondolom EU servereken sem lehet annyira vészes az ár.
  • KiruHoshino
    #51579
    Előfizetés után megmarad az Artifact unlock?
  • Plata
    #51578
    Igen nekem 14 kariból 2-nél beakadt az aktiválás,relogoltam és jó volt.Végül újraindítottam a játékot és újra inaktív mind.
  • Kryon
    #51577
    Nálam relog megoldotta a töltögetést, mikor ugyanez volt. Aktiválta közben, csak valami beragadt.
  • Plata
    #51576
    14 aktív karakter slotom van.És a hét elején még nem volt semmi gondom.
  • Plata
    #51575
    Mi a szösz van a játékkal?
    Felmentem és 14 inaktív kari várt red ecllipsen,hét karit sikerült aktiválnom,utána meg aktiválni akartam a következőt és csak tölt tölt tölt.Már vagy 10 perce.
  • MarkBlade
    #51574
    Legegyszerübb ha megveszed a lvl53 ruhát a piacon. Kb 400k de jó statok és 55 ön s simán a legjobb. Egy hátránya hogy epic hozzáférés kell.
  • Gudott
    #51573
    A securty key azután is adja a +100CC miután lejárt az előfizetés és visszakerül az ember prefered státusba?
    Illetve hogyan lehet lvl 55-ös PvE set-et találni amin van bonus? Operation sajnos nem játszik, de Hard mode flashpointobkól eshetnek ilyen itemek, nem?
    A megkezdett új stroy-hoz (Korriban, Thython) mikor jön újabb FP?
  • darkling
    #51572
    Közben megjött a kód szerencsére.
  • darkling
    #51571
    Tegnap este megvettem, azóta is processing....Írtam supportnak, majd jövőhéten foglalkoznak vele, így szépen lemaradok a bónusz 1.000 CC-ről.
  • N3mus
    #51570
    Igen én is ezt találtam de ez se rossz már csak egy olyan kérdésem volna van e bármilyen aktív közösség és ha igen melyik szerveren.
  • MarkBlade
    #51569
    5100ft a legolcsóbb most az ebay-en :S
  • #51568
  • BoneDragon
    #51567
    Itt most 5 euró 1 hónap.
  • MarkBlade
    #51566
    Mobilon vagyok a neten de ha vasárnap aktuális még átküldöm.
  • gunji
    #51565
    Lehet, hogy a vírusirtód, tűzfalad vagy rootered blokkolja a kommunikációt. Esetleg próbáld az swtor.exe-t vagy a launcher.exe-t hozzáadni a megbízható fájlokhoz a vírusirtóban (forrás itt).
  • N3mus
    #51564
    Egy privát linket kérhetnek ezt hol talatad mert én kerestem de 6 alatt nem találtam.
  • Trucker39
    #51563
    Telepítés illetve frissítés után nem látok egyetlen szervert sem. Hol lehet a hiba?
  • MarkBlade
    #51562
    Főleg mert ebay 3500 körülmegkapja a 60 napot . Annyi idő meg bőven elég a játékból egyszerre.
  • PiszkosFred
    #51561
    Amíg át nem nézed, hogy mi változott az elmúlt év(ek)ben, addig jó a pref, legalább látod, hogy mik vannak korlátozva. Amikor belejöttél és kezded átlátni az egészet újra - 1-2 hét -, akkor lesz érdemes inkább előfizetni. (bár, ha most május 4-ig előfizetsz, akkor azt hiszem 1000 extra CC-t kapsz). Főleg, hogy a korábbi május 11-ei Strongold EA is csúszik, emiatt tényleg ráérsz. A kis r2 petet meg mindenki megkapja, előfizutól független.
  • Big Boss Hu
    #51560
    1 karival tök jól el lehet lenni preferredként is, ha már többet használsz kezd bonyolult lenni pl mindre passokat venni pénzért gtm-ből már nem túl barátságos.
  • Plata
    #51559
    Igen preferedként is rengeteg a korlát,és nem sokkal több mint F2P,de veszel egy 10 ezer cc-t és abból elég sok mindent ki lehet venni,mindent nem,de sok mindent.
  • Omlás
    #51558
    Te sem olvastad el rendesen mit írtam vagy nem értetted meg mire céloztam de mindegy is nem offolom tovább a topicot ;]
  • N3mus
    #51557
    Igen anno még megvettem szóval pref státusz megvan de ahogy látom így is rengeteg korlátot raktak bele...
  • PiszkosFred
    #51556
    Korábbi előfizetőként - ezt írta -, alapból prefként kezd.
  • Plata
    #51555
    Javaslom vedd meg a dobozost,pár ezer forint,kapsz érte 1 hónap előfizetést és prefered eszel.F2P játékosként szopás a játék egy kicsit.Na jó inkább nagyon.
  • N3mus
    #51554
    Rendben akkor ideje leszedni és körbenézni látom a szerver ahol játszottam már nincs a listán esetleg melyik szerver ahol mondjuk kicsit nagyobb az élet vagy aránylag elég jó eloszlás van mindenhol?
  • #51553
    Rengetegen játszanak még, a változásokról nem nagyon tudok nyilatkozni, mivel Én csak az utóbbi pár hónapban kezdtem és alig nyomok pár órát hetente...
  • N3mus
    #51552
    Sziasztok! Mostani unalmas óráimban gondoltam előveszem a játékot újra és most látom f2p lett. Meg anno megjelenés után játszottam 4-6 hónapot de sajnos idő hianyaban abba hagytam. Érdeklődnék hogy milyen nagyobb változás volt még.Mennyire kényszerít rá a játék hogy pénzt költs és van e meg valamerre aktív közösség?.