60032
  • HyperManiac
    #52794
    Nem értem mit csodálkozol ezen. Ezzel a játékkal a megjelenése óta csak a baj van.
  • gunji
    #52793
    Hát ez annyira jellemző. Elhalasztják a bejelentést az új kiegről, de cserébe belebegtetik, hogy lesz valami előfizetői jutalom. Persze megint a suboknak, s nyilván csak a régi suboknak, ahelyett, hogy az f2p/pref játékosokat próbálnák átcsábítani a sub oldalra.
    Az egész halasztás mögött szvsz a kieg leprogramozásának késlekedése állhat. Direkt nem bugfixet írtam, mert az itt nincs. Aztán csodálkoznak, hogy egyre kevesebb a játékos.
  • Plata
    #52792
    Mi a fene van ma?Próbáltam játszani,de se híler se dps se tank karival nem hívott be group finder.
  • Gudott
    #52791
    Mi várható októberben: havi kitekintő az swtor.hu-n
  • Gudott
    #52790
    a 25 bounty contractot (esetlég még valami velük) akár 1:1-ben el tudod cseréni, próbáld meg a fleeten a general chaten vagy van külön trade chat, bár nem tudom azt mennyien nézik, használják. A következő bounty contract week úgyis csak 14.-étől kezdődik, addig akár ügyesen el lehet velük kereskedni.

  • Plata
    #52789
    Egyenlőre ez a veszély nem fenyeget,mert ma költöttem el a pénzem nagy részét a házamra.Ha eladom a 25 bounty contractomat akkor is csak 1 milla jön össze.Majd meglátom hétfőn.
  • Gudott
    #52788
    Igen, az lesz, de figyelj rá hogy ne legyen legacy megkötés, ki tudja, lehet vannak ügyeskedők, akik figyelmetlen userekre mennek rá, és a "sima" 1 millás contractot akarják rásózni az emberre.
  • Plata
    #52787
    Treek-et nem találtam GTN-en,de Mercenery contract nevű cuccost igen.2milla.
  • Plata
    #52786
    Én DPS karival használtam,a másik még csak most fogja meg szerezni.
  • Gudott
    #52785
    a CC-s treek contract (amihez nem kell 40-es legacy) is van fent GTN-en, esetleg más cuccra el tudod cseréni (vagy veszel escrow-oklat cc-ért, és úgy veszed meg gtn-ről, bár nem tudom pl egy 600k-s escrow menniy CC-be kerül)

    Tharan Cedrax: őt kb csak arra az egy küldetésre használtam amikor műszáj volt, mivel healer híbrid a sage-em, most kezdtem el növelni giftekkel a pontokat nála.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.03. 22:11:26
  • Plata
    #52784
    Nincs 40-es legacy szerintem,túl sokat játszom kis karikkal,az 1 Milla is necces.
    Consularnak van Tharan Cedrax companion,szerintem mókás fickó.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.03. 22:04:59
  • Gudott
    #52783
    lehet így is
    1M credit, (ha megvan a 40-es legacy) +700CC

    más: a Consular nekem hihetetlen pozitív csalódás, ezt már írtam, egészen egyben van a sztori, tetszenek hogy vannak a companionok történetében utalások másokra ( Qyzen-Mako Iresso-Jorgen) Az egyetlen ami zavar, de az nagyon: Nadia már legalább 3 bolygó óta a hajómon dekkol és még mindig nem tudom használni, pedig melle dps-sel jobban lehetne haladni, annyira nem vagyok rászorulva Qyzen tankolására. Na mindegy, azt hittem ezt csak a smugglerral játszották el.
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.03. 21:56:26
  • Plata
    #52782
    Vagyis 2800 Treek,háát úgy kicsit húzósabb.
  • Gudott
    #52781
    Ha majd visszalogolok megnézem, de most ezt találtam: 2100cc első unlocknak ( vagy 1m credit) és utána 700c a account wide-os unlockja. (vagy karakterenként 300e credit)

    (link)
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.03. 21:35:50
  • Plata
    #52780
    Na,akkor ezt benéztem,köszönöm a felvilágosítást.Szóval ha 1200 cc-t kicsengetem akkor mind megkapja,ez nagyon zsír.Akkor venni fogok 2 kari slotot,valszeg hajszínt és hajstíllust human kariknak,plusz a házamra a balkont,meg treek,meg ha marad még akkor plusz inventory slot.
    Azt gondoltam hogy 1-es szinttől nem jöhet velem.
    Még kérdeznék valamit,van már egy híler ződbőrű scoundrelem,asszem miralian vagy miraluka,ezeket mindig keverem.
    De még akkor kipróbálnám a scoundrelt nem hílerként is.Mi a véleményetek a scoundrel másik két ágáról?
    Farmoláshoz talán majd használom a jedi shadow-t.
  • Gudott
    #52779
    Treek:
    Elsőnek meg kell venni
    1: ha megvan legacy level 40 akkor a Cartel Bazaar-ban lévő droidtól lehet megvenni a "szerződést" amivel eléred ( 1M credit)
    2: CC-ért is meg lehet venni (ezt nem tudom konkrétan mennyi)

    Ha egy karakterrel megvan, akkor a többi karakter 300e creditért megveheti magának a legacy panelen keresztül (de előtte aktiválni kell treek-et az első karakternek)
    illetve 1200CC az össze karakter (jövőbeni is) megkapja
    Nyilván nem 1-es szinttől van veled, hanem ha jól rémlik 10-es szinttől

    Farmolás: szerintem stealth-es karakter a legideálisabb, ki tuood kerülni a felesleges trash-t
    Utoljára szerkesztette: Gudott, 2014.10.03. 21:07:29
  • Plata
    #52778
    Gizmot?vagyis treek-et?Nem tudom,csak hétfőn jön meg a CC kártyám.
    Hogy rakod be a collectionsba?Vagy magától bekerül?Ilyen spéci cuccom még nem volt ,így nem tudom hogy működik-e.
    Most jut eszembe Collectionsban vannak ruhák,de azt másik karival nem tudom kivenni,max GTN-ről.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.03. 18:03:34
  • PiszkosFred
    #52777
    Nem lehet berakni a gizmot a "Collections" koze, mint a tobbi Carteles targyakat (mountokat, stb.) hogy utana barki elerhesse/megkaphassa?
  • Pacho
    #52776
    Azért osztogatják, mert kell nekik a CC. Ha egy linkeded használó preferredből a 7 nap letelte utáni 14 napban előfizető lesz kapsz 500 CC-t, és utána minden hónapban 100-at, amíg ő előfizető marad.
  • Nagyapi
    #52775
    Úgy tudom, legacy 40-től megveheted bármelyik karakterednek, ha jól emlékszem 1 milla.
  • Plata
    #52774
    Szóval csak egy,basszus,az cumi.Azért nem veszek annyi cc-t hogy minden karinak megvegyem Treek-et.De mintha lehetne legacyban is unlockolni,valamennyi pénzért.
    Neten megtaláltam a cicát.katt
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.03. 14:50:30
  • gunji
    #52773
    Csak egy karakter kapja meg :( EA szabvány szerint :D

    Huh, a petet én sem láttam, de jól néz ki így tigriscsíkokkal :D
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2014.10.03. 14:22:57
  • Plata
    #52772
    Én mindig elfelejtem elővenni,de már az első Jedimnek is megvolt,aranyos kis jószág,általában cuki,de néha morcos oroszlánt játszik.
  • PiszkosFred
    #52771
    Koszonom. Hihetetlen, hogy meg sosem lattam emberek utan futkosni ezt a joszagot :) Bar lehet, hogy csak nem figyeltem, de tenyleg nem remlik.
  • Plata
    #52770
    Felugrottam lefényképezni a kis jószágot,próbáltam oldalról lekapni,de mindig szembefordult velem.
    Steam kép szóval nem az igazi,print screen valamiért nem megy Sw Tor-al.

    Néha szokott morgós kedvében is lenni,olykor harap vagy vicsorog,és morog.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.03. 13:47:06
  • PiszkosFred
    #52769
    Sose vettem meg CC kartyat, azert csodalkoztam ra. Kosz az infot.
  • Plata
    #52768
    Meg is néztem,mindegyik meglévő régi tokon ott van a pet,utánvétes CC pontkártya egy dvd tokban van benne.Pár régi még megvan.
  • Plata
    #52767
    Mindig.
  • PiszkosFred
    #52766
    Nem is tudtam, hogy pet is jar hozza. Ez uj, vagy mindig is jart?
  • Plata
    #52765
    Már jönnek is.Hétfőn megkapom.
    Ha megveszem Treek companiont,akkor azt megkapja az összes karim vagy csak egy?
    Ma reggel is megnéztem Cd Galaxis honlapját,de csak a fő oldalt,azt hittem kiírják ha van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.10.03. 13:00:43
  • Plata
    #52764
    Köszönööööööm.
  • gunji
    #52763
    Most éppen kapható CC kártya (link).
  • Plata
    #52762
    Én is voltam már előfizető,marha rég,valamikor tavaly nyáron utoljára,mielőtt kivették a gamecardot.
  • Plata
    #52761
    Még lenne egy kérdésem,melyik karival lehet a legjobban pénzt farmolni?
  • gunji
    #52760
    #52757: S nem csak abban :/

    #52759: Nem, nem fogja unlockolni :(
    Pár hete, amikor visszautasította a játék az előfizetési szándékomat, utána néztem a dolognak, még kérdeztem is itt. A lényege, hogy egy sub megadja a referral code-ját, azt egy másik nem sub beírja az accába (szvsz böngészőbe), s így ez utóbbi játékos kap hét (7) nap teljes előfizetői hozzáférést és azt a pakkot, de a Hutt-os bővítőt nem, s CC sem jár érte neki. A hét nap elteltével a sub lejár, s preferred lesz az illető. S ha majd egyszer ő normál előfizető lesz, akkor nem csak ő fog kapni havi CC apanázst, hanem az is kap valamennyit, akitől a ref kódot kapta.
    Azt írják, hogy aki a kódot használni szeretné, az csak régi előfizető lehet, mégpedig úgy, hogy legalább 90 napja lejárt már az előfizuja. Tehát f2p játékosnál ez nem működik (szerintem pont náluk kellene), de valamelyik fórumban olvastam, hogy van akinek működött úgy is, illetve múltkor ingame chaten is nagyon osztogatták. Így nem tartom kizártnak, hogy olyan is tudja használni, aki nem volt még soha előfizető. Csak ki kellene próbálni.
    Aki egy ilyen kódot kipróbált, az normál módon bármikor előfizethet a játékra, de újabb kódot nem használhat 90 napig.
    Elvileg egy ilyen referral code csak egyszer használható, de itt is olvastam olyat, hogy többször is. Elvileg a 7 napos előfizus is adhat egy ref kódot.
  • Plata
    #52759
    Most jut eszembe,valaki csetre beírta hogy 1 hét előfizut lehet szerezni meg 1 prefered bundle-t.Ha megnézünk valami honlapot,megnéztem és valami refer-a friend volt,elfogadtam,adott 1 hét előfizut és minden karimnak 1 ládát,amiben +1 crew skill,inventory modul,unify colors,meg mittomén mi volt.
    Az ilyen egy hetes előfizetés szerintetek unlockolja hutt cartelt?
  • Plata
    #52758
    Nekem sem vacakolt sokáig,elindítottam kimentem innivalóért,mire visszaértem már kész volt.
  • PiszkosFred
    #52757
    Nincs neked szerencsed ezzel a jatekkal. Nem volt 2 perc az egesz folyamat :)
  • gunji
    #52756
    Elindítottam a játékot, s egy órát patchelt, pedig elvileg csak pár kisebb bugfix volt benne (legutóbb hétfőn játszottam) :D
  • gunji
    #52755
    Előfizetői kedvezmény? LOL És mit csináljanak azok, akik az ő (értsd: Bioware/EA) hibájukból nem tudnak előfizetni vagy CC-t vásárolni. Ja hogy költsön rá a telefonálgatásra több havi előfizetési díjat és jó pár napot? Az egészet kezdhetnék mondjuk ott, hogy ticketet tudjon mindenki beadni, vagy legalább a fórumban hozzászólni, ne csak olyan, akinek élő előfizetése van. És ezzel több játékost tudnának szerezni, mint bármiféle akcióval.
    Ja meg nem kéne hazudniuk. Szvsz.