60006
  • Torzonborz
    #311
    Héj ez az én szövegem !
  • BlackShadow
    #310
    mmogames.hu:
    "Üdv kedves SW fanok!

    Kiadták az első SW:The Old Republic behind the scenes videót amiben a szokásos rizsa mellet van pár ingame jelenet is.

    Meglesni mindenképpen érdemes még ha sok újdonságot nem is tudhatunk meg belőle. Mindenesetre az állam nem esett le tőle..."
    video
  • Burca
    #309


    The STAR WARS™: The Old Republic™ Business Model has not been announced
  • piratetusken
    #308
    legyen úgy :P
  • Torzonborz
    #307
    ja még ők fizessenek Neked hogy játsz vele :D
  • BlackShadow
    #306
    crap :\ ennyit a játékról

    szerk: najó azért nem ásom el egyből a játékot.. de az ilyen fizetési módu játékok nekem nagyon nem fekszenek.. de kitudja.. bioware-ben eddig nem csalódtam :)
  • Fasiszta
    #305
    A WOW túljó nem lehet felülmúlni
  • piratetusken
    #304
    Az lenne a legjobb ha egyszer megvennéd és kész. Nem lenne havidíj, se ilyen fizess + cuccokért.
  • Monoton
    #303
    Ez elég rossz hír :S Inkább kifizetnék 3000-3500 Ft-ot havonta minthogy azert fizessek hogy jobb cuccaim legyenek.
  • piratetusken
    #302
    http://gamestar.hu/the-old-republic-nem-lesz-havidij.html =))
  • piratetusken
    #301
    befejeztem =)
  • BlackShadow
    #300
    érdektelen a "vita" hisz ez még pre-alpha állapot.. szal még van pár évünk míg megkapjuk, h valójában, h fog kinézni :)
    én személy szerint a grafikát Star Wars játék szempontjából lesz*rom (azért, nem azt mondom, h igénytelen legyen :D) .. a lényeg a világ kidolgozottsága, játék összetettsége ! :)

    Motir ca'tra nau tracinya!
  • Torzonborz
    #299
    mi köze egy servernek a kliens oldalon futó grafikus engine-hez ??? mármint a teljesítményt nézve ?
  • piratetusken
    #298
    beszéltem ismerősömmel. és van igazad. az hogy a szerók nem bírnák el a cod4 minőségű grafikat sok ezer emberrel. de akkor is azt mondom hogy lehetne jobb grafja a wow-nál. nem akarok most semmihez sem hasonlítani.
  • piratetusken
    #297
    Ez olyan mintha most jelenne meg a game, és azt mondtam volna hogy legyen cod 2 grafja és te azt mondod hogy most aligm enne valakinek. vagy ha nem is most 1 éve..
  • piratetusken
    #296
    Az hogy a gamerek 40%-ának nem megy a cod4 vagy csak alig-alig elég durva kijelentés volt.. A mass effect-ről azt hallottam hogy nem a legjobb a garfja, de jobb a cod4 grafjától, de nem sokkal. Így gondoltam hogy nem lehet sokkal nagyobb a rendszerigénye sem.
  • piratetusken
    #295
    40%? :D te tudod hogy mit mondtál? :D gondolkozz el kicsit rajta ^^
  • Danecay
    #294
    Mondjuk min. COD: MW és max. MAss Effect grafikai dolgot én sem igazán értem. Szerintem semmivel nem szebb a Mass Effect a COD4-nél, sőt a COD4 sokkal kidolgozottabb, részletgazdagabb.
  • Burca
    #293
    Mire ez megjelenik mar nem ez a geped lesz tuti :P
  • Enosh Chan
    #292
    en nem arra celoztam, hanem a kikoteseidre...
  • Enosh Chan
    #291
    Hát joh az lehet, viszont mi az hogy cod mw minimumnak? En gepemen meg az is csak docog minimumon, igy maris kiszoritotta gamerek szerintem minimum 40%-at
  • Burca
    #290
    Rád pedig biztos rádférne egy ölelés :P
  • piratetusken
    #289
    Amúgymeg mindenkinek más lehet a fő szempont. Nekem pl az hogy Star Wars. =)
  • piratetusken
    #288
    hmm.. nem értem miért érdemelte ^^
    úgy értettem hogy elsőnek a grafikát modnom, nem azt hogy a grafika alegfontosabb
  • Enosh Chan
    #287
    állok elebe, mar kimondtam
  • Danecay
    #286
    Rád pedig, rád férne egy WARN!
  • Enosh Chan
    #285
    Elso a grafika.
    Neked bizony a qrva anyad!
  • N1ggA
    #284
    én 2009vége/2010elejét hallottam
  • BlackShadow
    #283
    hát az h ne erőhasználóként kezdjük max úgy lehetne megoldani, h a tutor/felépítő részét még kölökkorban csináljuk meg.. mert ugye a jetik felnőtteket nem képeznek ki, csak gyerekeket :)
  • piratetusken
    #282
    Na, végre találtam egy értelmes fórumot :D Hát el is mondanám, hogy hogyan is képzelem el a játékot :P
    Első a grafika. A játék szerintem 2011-ben fog megjelenni leghamarabb. Még ha egy MMO akkor is legyen meg az alap grafika. Az tetszene a legjobban, ha a minimum beállításokkal CoD4: MW grafikája lenne, és a legjobb beállításokkal mondjuk egy Mass Effect.
    Azt mondták, hogy ne várjuk eget rengető harcrendszert (), de remélem elég pörgős lesz :P
    Az nagyon tetszik, hogy az egész játék fel fog érni jó pár KotOR résszel, de az nem hogy azonnal jedik vagyunk.. Hogy ha már vagy 8-10 résszel felér, akkor jó sokáig kéne gamelni, hogy erő érzékenyek legyünk. Az ilyen küldik során gyűjtenénk XP-t meg persze pvp-vel, és akkor tudnánk fejleszteni a karakterünket. A karakterünk kinézetét remélem, nagyon részletesen mi tudnánk beállítani, mondjuk úgy, mint a FIFA-ban. Abban is reménykedem, hogy még a ruháját és a fénykardot is mi "készíthetnénk" el. (most nem kell arra gondolni a ruhánál, hogy divattervező cég, csak hogy sok ruha közül választhatnánk :P ) A harcrendszerhez annyit tennék, hogyha nem is lesz óriási megoldásokkal tele, de a vívóstílust hagy válasszuk ki mi, és ha már mesterek leszünk, vagyis elértük a legmagasabb szintet akkor már majdnem minden stílust megtanultunk (persze jó sok időn át kellene játszani érte).
    Hát most ennyi lenne :P Na szerintetek mi lesz, hogy lesz? xD
  • Legend Killer
    #281
    akkora, mint egy furkós bot :D.
  • Enosh Chan
    #280
    Igaz, sokkal jobb de meg mindig visszavehetnek a meretebol
  • N1ggA
    #279
    Szerintem már sokkal jobb
  • Legend Killer
    #278
    ezt néztem én is, h miafaszom ez :D.
  • Enosh Chan
    #277
    Meg mindig baszott nagy a markolat
  • EnZsolt
    #276
    Tessék

    :)
  • afranc
    #275
    valaki el tudja külden az összes létező star wars jatékot
  • MerlinW
    #274


  • Police88
    #273
    áááá kell most :D
  • BlackShadow
    #272
    pár új kép a mostani állapotból