60006
  • Burca
    #351
    Megharagudtam Adventurinera! :)
  • XenHai
    #350
    Támogatom sith powa.Egyébként a kard típusokról, testreszabásáról van valami info?
  • Torzonborz
    #349
    akkor mé' nem jössz DF-be ? ott nincsenek idióta classok :P
  • Burca
    #348
    En nem csipem az elore beallitott frakciokat. Eloszor is ugye pop imbalance miatt es erre meg jon a classok kozotti balance ami mivel sok kulonbozo class van tuti jo rossz lesz... De hat majd meglatjuk...
  • BlackShadow
    #347
    örülök a dolognak .. semmi értelme az ellentétes frakcióknak ha mindenük uaz .. bár így az eddigi tippem miszerint 3x több sith lesz mint jedi, kicsit emelkedik.. mondjuk úgy 20x annyi sith lesz :D

    szerk: köztük én is.. for the emperor!
  • wedge31
    #346
    Uj infok.
  • wedge31
    #345
    Idén biztos nem.
  • Lacesz29
    #344
    Van már valami info arról ,hogy idén vagy jövöre jelenik meg?
  • wewi
    #343
    Sziasztok,

    mivel ezt találtam valamennyire közösség-összetartó fórumnak, gondoltam ide írom, hogy megpróbáltunk összehozni egy játékkal foglalkozó oldalt. Ideiglenesen http://oldrepublic.atw.hu címen érhető érhető el. Reményeim szerint 1-2 hét múlva már a sw-tor.hu lesz a címe.
  • wedge31
    #342
    Uj képek a kedvenc kasztomról remélem lehet majd wookit is inditani.

    Képek itt.
  • Endaer
    #341
    jaja, az fix hogy a Sony ritka igenytelen grafikat hasznalt, meg akkor is ha az is mar 4 eves jatek (mas 4 eves jatekok grafikaja azert lenyegesen jobb volt mar akkor is)
  • Fenrir
    #340
    Jah, azt a kibic bagázst még egyszer nem szabad mmo közelébe engedni.
  • Voodoo71
    #339
    jo lesz majd meglatjatok...felteve ha nem engedik a kozelbe Sony onlanyekat :p
  • gibson9
    #338
    új képek
  • Lacesz29
    #337
    Találtam ezt az oldalt igaz a készitő elmondása szerint még nem nagyon van kész állapotban
    http://sw-outcast.comyr.com/
  • Lacesz29
    #336
    sziasztok
  • Khabbas
    #335
    Nekem 3 mmo van pillanatnyilag, ami komoly versenyzőnek mondható :)
    A stargate worlds, a star trek online, és természetesen ez :)
    A Bioware-ben eddig még nem kellett csalódni, reménykedem :)
  • Marcinko
    #334
    A próféta szóljon belőled :)
  • Vincentcloud
    #333
    Én wow kocka vagyok, de ha ez kijön, dobom ki az ablakon. Ha a bioware meg tudja csinálni a játékot rendesen, szerintem tényleg wow verő lesz.
  • gibson9
    #332
    Már nagyon várom ezt a játékot. Mondjuk SW játékokat mindig várom :D Jó volt mozgás közben is látni. El sem tudok képzelni más nevet, ami felvehetné a versenyt a WoW-al.
  • [HUN]Crassus
    #331
    várom a vampire-t....:)
  • Fenrir
    #330
    Hagyd abba azt a nyomorult wowot, látom már kaptál 2 felkiáltójelet is miatta :P
  • [HUN]Crassus
    #329
    amúgy a játék grafikája szerintem kurvajó így!
  • [HUN]Crassus
    #328
    azok a feltételezhetően nőnemű "lények" az irodai gyűlésen nagyon brutálisak ám:S
  • skorpio7
    #327
    Most csak a WotlK miatt lesz upgrade a gépemen, ha ilyen marad a grafika SW:ToR-ban a továbbaikban (legalábbis ránézésre) nem félek attól, hogy megjelenéskor ne futna el rajta gond nélkül.
    Viszont remélni merem, hogy bízva SW nevében/hátterében már megjelenéskor indítanak jópár EU szervert is. Igaz a legutóbbi 2 WoW "verő" game-nél is már gondoltak eleve az öreg kontinensre.
  • Fenrir
    #326
    Nekem semmi gondom az ilyen, kissé rajzfilmszerű grafikával. Az AoC szép volt a maga realisztikusságával, feltéve ha erőmű volt a szobádban amin fut a játék.

    A Wow-nak a karakterei eléggé baltával faragottak, de összhatásban a tájak pl szerintem nagyon szép voltak, a BC-ben pedig az erdők nagyon hangulatosak voltak ahogy szűrödik be a napfény csóvákban meg hasonlók.
  • skorpio7
    #325
    Végre mozgásban is láthatjuk a játékot és egyre jobban tetszik.
    Grafika kb. a WoW szintjén lehet, de számomra ez egyáltalán nem gond, nem feltétlen az tesz sikeressé egy MMO-t.

    A Hardwired-es cikk a trailer letölthetőséggel és ha gyorsan csak egy html oldalon akarod megnézni.
  • Wanax
    #324
    Hát szerintem mostmár javul a fénykard, nézzétek meg pl a 206os postot, ott mekkora a markolata a fénykardnak... De a játék amúgy tényleg szép, ha nem szúrják el a játékmenetet akkor én tutira beruházok rá :)
  • Monoton
    #323
    Jó képek, viszont azok a brutalnagy fegyverek , nameg a fénykard majdnem olyan vastag mint a keze.
  • Legend Killer
    #322
    amúgy kösz a képeket.
  • Legend Killer
    #321
    érdekes... hát lehet tetszetős, majd eldöntöm, ha jáccok vele :D.

    nézzétek uccsó képet. ott oda lapul a falhoz.

    vajon olyasféle lesz, mint a gta4ben? :D v, mint bia hh? :D cover me! :D
  • N1ggA
    #320
    nekem is tetszik
  • Fenrir
    #319
    5 új kép, hw-ról loptam:

    Amúgy kövezettek meg, de nekem ez a fajta grafika tetszik, illik a játékhoz.









  • Legend Killer
    #318
    lol
  • Enosh Chan
    #317
    hö nem hö
  • Shiwo
    #316
    nesze
  • Mc Master
    #315
    RE . na figyuzzatok!!! Dobnátok ide egy oldal címet ahonnan letudom tölteni ingyenesen az összes játékot kivéve a lego star wars-ot!! megköszönném!!sw4ever
  • Khabbas
    #314
    Na, ennek örülök. Bármennyire hülyén hangzik, nem tudok olyan jó mmo-t elképzelni, amiben nincs havidíj :)
    Egy idő után nyilván nem foglalkoznának vele, és egy kotorral azért ezt nem kéne :)
  • BlackShadow
    #313
    azé van idézőjelbe téve ^^
    jó volt azért mozgásban is látni a dolgot.. twilekeket megint jó nagy csöcsökkel látták el :D
  • Burca
    #312
    Erződik is benne a negatív hangzás ;-)