59802
  • pajer_csaba
    #59321
    Hát igen, kb ettől tartottam... :/ Na mind1, marad akkor az opsozás.
  • PiszkosFred
    #59320
    Marmint a tegnap "linkelt" OP1 nem esett ma a heroicokbol, pedig lenyomtam napkozben parat a karbantartas elott.

    A szezon repuhoz szukseges "note" most esik minden karakterrel, nem kell Amityt vinni hozza, legalabbis nekem esett ugy, hogy Elaratol kezdve Ramos, meg istentudja ki volt epp a tars.

    A mondatom elso resze arra vonatkozott, hogy tapasztalatok alapjan ak orabbi szezonok tokenjei csak akkor esnek, akkor is ritkan, ha a szezonhoz tartozo npc az aktiv tars. Vagyis Amity "kotelezo tarsasaga" csak a kovetkezo szezonban jon majd, addig nem.

    De, hozza kell tenni, SWtOR-nal sosem lehet tudni mi tortenik vagy eppen milyen napja van :)
  • gunji
    #59319
    Mármint mi? Az új repus izé vagy a régi nem esett?
    Múlt héten nekem összesen esett 4-5 új (a rewardokat nem számítva), a régiekből meg egy se és cserélgettem közben a compi-kat.
  • PiszkosFred
    #59318
    Nem hiszem, az majd a Note of akarmire lesz igaz a kov. szezonban. Hozzateszem, ma is lenyomtam a heroicokat a server shutdown elott, de egy darab sem esett. Lehet csak valami script hulyult meg tegnap, nem tudom.
  • Plata
    #59317
    Nem.
    Az új comppal csináltam heti küldetéseket kedden és egy büdös op sem esett.
  • Plata
    #59315
    Fórum megint csodás és nem látom a hozzászólásokat.
  • pajer_csaba
    #59315
    Közben az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy csak az új compival esik ilyen? Mint a Shadow Syndicate plans anno?
  • PiszkosFred
    #59314
    Direkt azert raktam be a kepet, mert en is csak pislogtam.
  • Plata
    #59312
    Nekem csak az FP izé szokottt ott esni.
    Egyébként ma megint leállás lesz.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.06. 06:25:16
  • pajer_csaba
    #59312
    Te most szopatsz ugye? O_o Egy hétig sünt szrtam, hogy bejussak sm opsokra az OP catalystért, hogy tudjam upgradelni a ruhámat, erre kiderül, hogy végig elég lett volna csak heroicoznom? Persze ez is akkor derül ki, amikor bszhatom, mert költözés kellős közepén vagyunk, nem hogy időm, de helyem sincs játszani... T_T
  • PiszkosFred
    #59311
    Vicces, hogy a sima random heroicban a trash es a boss is otossevel dobja az OP-1 Catalyst kiegeszito/upgrade cuccot. Sima Coruscant "Republic Most Wanted" dara a napi repuert adott eddig 30-at.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.04.05. 23:53:18
  • pajer_csaba
    #59310
    Ha harc közben kilép valaki, akkor automatikusan lehívja a játék a compot (abban nem vagyok biztos, hogy a phase-leaderét vagy valamilyen más metód szerint). (Amúgy Master FP-t szigorúan csak ketten, két 50-es compival érdemes menni. Semmi mással. Gf-ben egyszerűen szignifikánsabban több a retardált, mint Veteránon, mivel ott hozzászoktak, hogy csak rohanni kell meg darálni, így fingjuk sincs, mit kell csinálni Masteren és esnek-kelnek, magukkal rántva az egész csapatot.)
  • Plata
    #59309
    Én ma este 50-es Kira Carsen-el be tankoltam master FP-n sügér malgus-t.
    Nagyon fura volt,először is Kira tök magától jött le boss harc közben,én nem hívtam,hisz harc közben nem lehet társat hívni.
    De egyszer csak mellettem volt és levertük.
    Egész idióta FP volt,két scoundrel volt meg egy guardian tank.
    A két scoundrel szépen tudta a dolgát és mentünk előre ők sunnyogva elaltatták bumburnyákokat és haladtunk volna,de idióta tank folyton be húzott minden féle szart és elment összevissza harcolni.Az első bossnál gebasz volt,boss hílert meg dps-t bevágta a sunyiba,hülye tank ugyanis ránk húzta.De sikerült leverni,ami vicces volt,mert jobban bírta a sorcim mint az agyatlan tank.Mentünk szépen előre egyre több gond volt tankkal,mert hülyeségeket csinált,végül Malgus előtti liftnél már akkora tömeget húzott be hogy ki lett rúgva a francba.Épp csak túléltük a hordát.Végül az utolsó boss-t nélküle öltük le.
    Az egyik scoundrelnek volt egy aktív társa,Altur zok adon vagy hogy a sunyiba hívják,nekem is meg van.
    De harc közben meghalt ö is meg társa is és Kira csak úgy ott termett,híler volt nem tank,de így is jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.04. 01:25:38
  • Plata
    #59308
    Valaki igazán fel mehetne a guild hajóra ki dekorálni.
    Mert nekem eszetlenül nincs hozzá türelmem,sem érzékem. :D
    Vagy tele lesz a hajó mindenféle dísszel észnélkül széthajigálva,vagy mindenhol táncoscsajok lesznek.

    Jah a trónomat nem adom. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.04. 01:09:40
  • PiszkosFred
    #59307
    Azota a dual spec rendszer miatt picit konnyebb, mert tudsz valtani menet kozben, ha kell, de tovabbra is igaz az, hogy jol felszerelt healer/tank spec nagyon sokat segit, mert a trash a skalazodas miatt eleg komolyakat ut, amit vagy ki kell tudni healelni vagy tul kell tudni elni a def. kepessegeket hasznalva. Plusz CC-t nagyon ritkan hasznalsz, max 1-2 master FP-n a trasht kikerulve, na itt szinte minden fightban :)

    220+ gearben probaltam anno (par kieggel ezelott), aztan legutobb 306-os gearben (elozo kieggel), sajnos nem sokat konnyult a harc a magasabb itemlevel eseten sem. Az end game gear szett bonuszai viszont ugy emlekszem, hogy sokat segitettek.

    A jo hir az, hogy ha letolod a chaptereket veteran szinten, akkor menni fog a master is, mert az ugyanaz a teljes koncentracio, csak tovabb tart minden.

    #59283
    Na, hetvegen "okos" voltam megint :D Raszantam magam es megcsinaltam a 330-as deconstructot a modok miatt. PERSZE, hogy utana vettem eszre a conquest gear vendornal, hogy lehet venni FP-1-et is tech fragmentsert (/vagy a masik tokenert, mar nem emlekszem), hogy rohadjon meg. Ha ezt tudom elore, nem bontom el 330-nal a cuccot, hanem viszem egybol 336-ra. Osszesen kb. 16 dp FP-1-esem maradt a folyamat vegere ugy, hogy a heti limitet is elertem 1200/1200-as mutatoval, vagyis ha egy picit felremegy valami, varnom kellett volna a jov. hetig, pedig most voltam lenduletben :) De, sikerult, egy feladattal kevesebb.

    Na mindegy, gyors osszekukaztam par kek dropot 1-2 master runbol, azt upgradeltem 336-ig (a vegere ra is ment minden upgrade cuccom) es megcsinaltam a deconstruct kuldit 336-ra is, igy most mar 100k-s modok elerhetoek. Kell majd par kort mennem, mert a fules, implant, stb. tobbi cucc fejlesztesere mar nem maradt igy nyersanyag, azok megrekedtek 228-230 kornyeken es egy-egy melee/tech/force dps es tank szettet csak fel kellene huzni azokbol is.

    Tech fragmentbol vettem OEM-t, eladtam 100M aron kb 5 perc alatt, abbol fel tudom ruhazni az osszes 80-as karaktert 336-os gearre.
  • pajer_csaba
    #59306
    Nekem Fred mondta egyszer, hogy veterán KOTET KOTFE kizárólag assa tank + 50-es compi, és rengeteg imádkozás, CD-n használt deffekkel. Igaza van.
  • pajer_csaba
    #59305
    " Az előbb 7 milliárdért árultak valamit, nem sokáig. Ez nem normális: ennyi pénzt csak $-ból lehet tisztán bevinni a játékba, vagy túl jónak kell lenni, hogy ne tartson sokáig összeszedni, de akkor már érdemes ezt RL csinálni."

    Az ilyen drága itemek nem feltétlenül azért kerülnek ennyibe. Ezek már szimplán csak trade-re valóak. Aki megvezsi 7 milliárdért, az 8-ért fogja felrakni később, aki megveszi 8-ért, az majd 9-ért. Plusz, akik nagyban tolják a GTN-t, nem egyetlen szuper drága itemet pörgetnek, hanem sok sok kisebbet (pár száz misi), így jön össze a lóvé a drágábbakra. Plusz, ugye néha-néha befektetnek CM-es itemeket (még a legcsóróbb subosnak is havonta 600 CC esik). Így azért ne makkora csoda. De tény, rengeteg a scam, ahol kínai botokkal farmolják a creditet és $ oder €-ért árulják gémerízin. Ezeket mondjuk erősen szűrik ma már.
  • gunji
    #59304
    Ááá, persze, hogy nem. Companiont még nem is lehet használni.
  • gunji
    #59303
    Egyszer próbáltam az egyik rész veterán változatát, már nem tudom, milyen gearben, de nem ment. Most meglesem megint egy 50-es comppal.
    Mikor kijött, az akkori instant 60-as gear-rel csináltuk a normál módot, az teljesen jó volt.
  • Plata
    #59302
    Jah még hozzá tenném,jelenleg egy trooperrel tolom a KOTET vagy KOTFE sztorit,fejből nem tudom melyik van előbb. :D
    Neki augmentelt 332-es gear van,vele sem könnyebb.Jó hogy eszembe jutott,ma át is húzom 336-ra.
  • Plata
    #59301
    Nem tudom,sosem toltam veteran fokozaton.
    Azt sem tudom hogy egyáltalán számít-e a gear vagy a le szintezés miatt nem is fontos.
    A sima sztori fokozaton sem számítot szerintem,mert FP gírben és fejlődős cuccban is kb ugyanolyan volt.
    Sőt mintha kissebb karival könnyebb lett volna.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.02. 07:34:05
  • gunji
    #59300
    Engem sem izgat a credit nagyon (mint RL), csak a költségekre legyen elég: ha szükség van valamire vagy megtetszik valami (nincsenek hatalmas igényeim). Csak hülyén jön ki, amikor az 'exploiter'-ekre hivatkozva kell többet fizetni mindenkinek (szintén mint RL). Az előbb 7 milliárdért árultak valamit, nem sokáig. Ez nem normális: ennyi pénzt csak $-ból lehet tisztán bevinni a játékba, vagy túl jónak kell lenni, hogy ne tartson sokáig összeszedni, de akkor már érdemes ezt RL csinálni.
    De sebaj, haladunk-haladunk tyúklépésekkel, sajnos az iokath-bigyó árát már egy ideje lenyomták 400k-ra, megint lehet új cucost nézni.

    Kérdés: veterán KOTFE-hez elég a 330 v. 332-es ratingű gear?
  • Plata
    #59299
    Nézd én nem vayok egy nagy miliárdos,nem nagyon izgat a pénz szerzése,se itt se STO-ban.
    De egy dolgot tudok.
    A hülye játékosok megvesznek bármit akár százszoros áron is.
    Én a pénzemet múltkor elvertem ruhára fullra. XD
    De jött az új szezon és kerestem gyorsan olyan miliárdot,mert az idióták megvették a pár millás vackot 100 misiért.
    Na persze azóta megint jól elköltöttem hülyeségre a pénzem,de én ilyen vagyok.
    Ezért nem is farmolok,mert úgyis elcseszem.
    Most szezon miatt még iokath szutykot is érdemes feltenni,mert simán elviszik tízszeres áron.Bár már az első hét végén járunk,már lehet nem,az első napon még simán megvették tőlem 100 misiért azt ami most 5 misi.
    Jah és ott a másik idiótaság,hogy 70-75-ös sárga itemeket megveszik 100+ millláért,a legdrágább úgy emlékszem 400 misiért ment el.
    Bár annak az árát is elittam. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.01. 12:46:37
  • gunji
    #59298
    Annyi maradt (még), hogy ingyen elmehetek a strongoldokba, majd onnan a hajóra is, de a strongholdból bolygóra vagy flottára menve már fizetni kell.
    Az ilyen drága quick travel meg erős túlzás. Max legyen annyi vagy kicsivel több, mint a legközelebbi taxi. Nemcsak a kicsikkel szúrtak ki, hanem mindenkivel akik nem milliárdosak, mert egy nap így egész könnyen el lehet utazgatni akár százezres nagyságrendet is, azt meg elég nehéz kifarmolni, ha közben játszunk.
  • Plata
    #59297
    Egyik másik bolygón defektesen van megcsinálva,küldiztem kiskarival meg angy karival is hogy conquest meg legyen és azt vettem észre hogy néhol a közelre utazás sokkal többe kerül mintha a térkép másik felére utaznál.
    Plusz 29-es karival többet fizettem ugyanott a gyorsutazásért mint a 80-assal.
    Így szerintem főleg a kis akrikkal csesztek ki és a F2P játékosokkal.
    Nem lesz pénzük gyorsutazásra sem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.01. 12:19:27
  • gunji
    #59296
    Főleg, hogy megint bugos a seeker droid Tatuinon (vagy kiásta már más a cuccot), így vissza Nar Shaddaa-ra felvenni küldetést, ja de az nem ehhez kell, akkor vissza Tatuinra, de ott továbbra se jelzi a droid, hogy lehetne ásni. Kár, hogy értelmes játék helyett ilyenekkel kell szívni, na ebből is adódott sok kihagyás az előző season-ökből :(

    A tegnapi swtor.com oldalhiba meg nem tudom, honnan jön. Kipróbáltam másik gépen (melóhelyi gép, 20 km-re), ugyanúgy adja. Vagy valami idióta win11-es klienshiba, vagy a swtor.com szerveren bug. De nem tűnik süti/session hibában, hogy betesz idegen accountba, inkább valami guestnek tűnik.
  • gunji
    #59295
    "You are about to quick travel to Outpost Thorazan for the following cost 3480 credit" (Anchorhead kikötőből) LOL
    Jól szét*ták a játékot ezzel.
  • Plata
    #59294
    Na nekem STO-ban ilyen a cset.
    Ezért nem látom mit írnak.
    Csak barát vagy flotta esetleg spéci cset elérhető.

    Minden zóna,system és local cset off.
    Épp sol systemben vagyok,itt is agybaj szokott lenni a cset. :D
    Jah a képen jobb oldalt a kazetta azért van mert április elseje van,ilyenkor a játék normál hangjai helyett kretén hangok vannak. XD
    Akit zavar kikapcsolhatja.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.04.01. 11:18:08
  • Plata
    #59292
    Jedi tanács már 30-as szint fölött jár. XD
    Egy hét kivételével minden héten megvolt csinálva a heti invázió.
    Az az egy hét is azért maradt ki mert túl szarul éreztem magam fp-kre járni.
    Amikor meg jó event van akkor meg simán megvan a két milla feletti pont is.
  • Alanw
    #59292
    Na azért ennek a karidnak is találunk klánt ha esetleg birodalmi ;-),ha meg nem akkor Jedi tanácsban a helye..
  • Orbancapitan
    #59291
    2fa lehet a gond mert nekem jó accal lépetbe és nálam be van kapcsolva
  • PiszkosFred
    #59290
    Hat, ez nem sok jot jelent. 2FA-t ideje lenne bekapcsolni es egy jelszot megvaltoztatni, biztos ami biztos. Vagy, az webes adatbazis hulyult meg megint, vmelyik mmoban volt mar ilyen evekkel ezelott, hogy beleptel a jatekba es masnak a karakterei fogadtak, mert valami index nagyon felrement.
  • gunji
    #59289
    Hm, megnyitottam az swtor.com oldalt és egy általam ismeretlen userbe voltam bejelentkezve :o S mind a négyféle böngészőben, amit próbáltam. Fura :o
  • Plata
    #59288
    De én STO-ban spéci cset beállításokkal játszom.
    Nem is látom amit írnak a játékosok,csak flotta és néhány speckó cset van bekapcsolva.
    Próbálj meg viccelni a trade cseten,olyan bannt kapsz. XD
    Plusz engem sem látnak mert anonimizáló is be van nyomva.
    Mi van dart bumburnyákkal?

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.31. 17:23:31
  • gunji
    #59287
    Ezért jó, ha az ember esetleg nem annyira jó angolból xD
  • PiszkosFred
    #59286
    Mint sok-sok evvel ezelott a wow general/trade chaten a "dirge" es az "anal + random kepesseg/szakma/barmi, ami linkelheto" spam, hiaba na, csak a jatek valtozik, a hulyeseg mindenhol allando. :)
  • gunji
    #59285
    Ugye, a STO-ban is ez van, mikor pl nyáron Risán jönnek a gorn-os szóviccek. :)
    Amúgy meg nem hallottatok Darth Baras tragikus esetéről? xD
  • Plata
    #59284
    Ma sem más a cset azon a szerveren ahol sok magyar játszik.
    Ha van Wow előfizetésem akkor inkább olyan szerón játszok ahol nem sok magyar van.
    Sw ToR miatt nincs most időm WoW-ra,meg annyira nem is tetszik,a zónák meg egyebek jók most,meg van az új kieg,de 70-es szinten nekem nincs kedvem uncsi heroic meg mític meg egyéb baromságot tolni.
    A timwalking hét az más olyankor jó játszani.
    De magyar szerón stormwindben és goldshireben is csak ugatás van,mert én ciki de allis vagyok.Nekem az is szórakozás ha pecázgatok a szakállsa törpémmel.
    De még nyugis pecázásba is bele kötnek idióták.
    Télen volt két hónap előfizetésem és megvettem kieget is,nekem az volt a progress hogy bányászgattam és pecáztam,meg az aranyos rozmár népeknél főzőcskéztem.
    Egyébként néha hiányzik az ami régen volt még vanillában meg bc lk idején,mikor még rendesen volt klán élet meg sok haver.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.31. 11:29:53
  • PiszkosFred
    #59283
    Haha, de tenyleg, mint 10+ eve a Barrens chat valami rosszabb es silanyabb masolata. Amikor elojon a Baras flood, az meg hagyjan, az neha vicces, de amikor elkezdodik a szemelyeskedes, akkor elszabadul a pokol.

    #59278
    Tudom hogy mukodik a rendszer es mit kellene csinalni, nem ezzel van a gond, hanem az idovel, illetve annak hianyaval. Letolom a heti conquesteket a szezonban es ennyi, nem nagyon van ido (se kedv) matit grindolni a 330-336 kozotti atmenetre. Szepen lassan majd meglesz, de most nem prioritas.
  • Plata
    #59282
    Őszintén szólva angolul nem nagyon szoktam ilyesmit észrevenni.
    Szinte mindig a flottán vagyok,ott meg arról vakerolnak hogy ezt vagy azt vennének,eladnának,ide vagy oda embert keresnek.Nagy ritkán politizálnak,de a cset általában tele van azzal hogy ilyen olyan cuccot eladnának és x ops-ra y embert keresnek.Ritkán world boss-ra keresnek csapatot.Bár tegnap olyat is láttam hogy pvp öcsire keresnek embereket,azt hiszem talán 600 killről volt szó?Állítólag fullos birodalmi csapat már kész a bulira.
    De mostanában meg azt vettem észre hogy esténként meg jelennek a beteg nevü magyarok és valami idióta gyerek szintjén megy a duma.
    Általában alpári fasságokat dumálnak,vagy egymás némi szervét emlegetik olyan formán mintha full homár banda lenne.