59828
  • gunji
    #59428
    Megnéztem az e heti küldetéseket, s lehet, hogy végre megint meglesz a 7 weekly :D
    A redditen vad számolgatás kezdődött a játékban töltött időről. Annyira nem vittem túlzásba: olyan 4000 óra felett lehetek. Kíváncsi lennék, hogy az expertek hol járhatnak :D
  • Plata
    #59427
    Na a szezon kész.

    Még kell 31 küldetés az utolsó öcsihez és ennyi.
  • Plata
    #59426
    Ma vagy egy évnyi munkát csesztem el,de nem bánom,legalább tanulok.
    Kétszáz darab enginering bizgentyűt váltottam be a flottán 4 engi bizgenytyűre amiből vettem egy szobát a guild flagship-en.
    Csak épp hiába,mert ez nem nyitott meg új perk slotot,mivel sosem voltam igazán guildban,így nem is tudom hogy merre kéne építenem a guildon a szobákat hogy perkhez jussak,meg nem is találtam jó útmutatót.De legaláb egy év alatt egy szobára össze szedtem az alapanyagot. :D Még 10+ év és kész.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.30. 15:58:29
  • Plata
    #59425
    Nos nekem a WoW classic meg volt,vagy 20 éve,az új classic nem jött be.
    Retail való inkább nekem,bár ez a sárkány izében sokminden kínai,de én egyedül játszom.Már vagy hét éve.
    WoW classic annó jó volt,de nem egyedül hanem sok baráttal.Úgy nagyon jó volt.
  • zolesz76
    #59424
    Hát csak az jöjjön, aki bírja... ;)

    Viccen kívül, toltam néhány hónap WoW Classic-ot és hát "megrontott" elég rendesen. Én nagyon élveztem, hogy a szintezés is hangsúlyos része a játéknak és nem tolhatsz ki mindent csak úgy a fél kisujjadból, mindent fel kell fedezni, mindenért meg kell küzdeni. A nem hivatalosan kinevezett HC szerón meg külön élmény volt, hogy pl. az első named mob-nál hosszú tömött libasorban várta mindenki, hogy végre sorra kerüljön és ölhessen, annyian voltak. Itt meg ha az ember nagyon 'klasszikolni' szeretne, legfeljebb annyit tud csinálni, hogy aludni küldi az összes companion-ját.
  • Plata
    #59423
    Jesszus mamuskám,hc mód?
    Naneee.
    A kedvenc karimat elveszteni?
    Mit gondósz mé van vagy 50 karim?
    Mert nem tudom őket törölni.
    Na jó csak huszonvalahány van,fejbű nem tom pontosan.
    WoW-ban asszem 46 STO-ban 48. XD
  • zolesz76
    #59422
    Tanulhatnának a "konkurenciától" és csinálhatnának egy Classic szervert HC móddal.
    Tudom, ez nem az a játék...
    Utoljára szerkesztette: zolesz76, 2023.05.30. 09:03:00
  • Plata
    #59421
    Kíváncsi lennék a sztori merre halad.
  • gunji
    #59420
    Közben átírtam, azért állnak hülyén a sorszámok. Eredetileg beleírtam, hogy olvastam egy jópofa datamine-olt cikket az új kiegről: link
    Persze, az egész csak április 1-i tréfa volt, de annak jó :)
  • gunji
    #59419
    Nem tudok ezekről, csak azt kerestem, hogy a 7.3-ban emelik-e az ir334-es gear-szintet (úgy tűnik, nem fogják).
    Késő ősszel szoktak jönni a kiegek (8.0), addig tuti beleférne még egy vagy kettő 7.x-es.
  • Plata
    #59418
    Remélem 8.0-ban már lehet saját halálcsillagunk. :D
  • Plata
    #59417
    Tudsz valamit arról hogy a 7.3 sztori merre megy kb?
    És a 7.3 az utolsó hetes peccs és jön majd új kieg?
    Vagy lesz még pár peccs?
  • Plata
    #59416
    Nekem sikerült,az utolsó item nem is kellett hozzá.El tettem a legacy bankba.
    Még jön majd 2 darab instant 50-es item is.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.28. 20:50:09
  • gunji
    #59415
    Csak a DRM szűnik meg, helyette a conquest commendationnel lehet fizetni a conquest gear upgrade-jéért. Egyszerűbb lesz, mint eddig, nem kell feltétlenül heroicra járkálni. De persze, ahogy írják - még sok minden változhat.
    Azt számolgatták a napokban, hogy akár egy-két héten belül jöhet a v7.3 patch.

    Én Fen Zeil-t nem tudtam felhúznu 50-re. Vagy kevesebbet érnek a régi neki szóló giftek, vagy elkevertem párat közülük. :(
  • Plata
    #59414
    Kár.
    Még is hogy fog gearelődni az aki nem tud járni op-ra?
    Kész vagyok majdnem a szezonnal,97.5 szinten járok.
    Az új társat kimaxoltam,sztoriját le toltam így elérhetővé vált altoknak a társ szintjét felhúzó item.
    A legdrágább 550 ezer kreditbe kerül,13 darab kell belőle hogy 50-es legyen a társunk.
  • gunji
    #59413
    Mire sikerült elérni a 336 iR-t az armoron, pont meg is szüntetik a Daily Resource Matrixot: Newly Planned 7.3 Gearing Progression Changes
    Kicsit nem felhőtlen a mosolyom, lol :) vagy :(
    Igaz, pár hete az ingame chaten beszéltek róla, hogy nem éri meg a conquest geart upgradelgetni, mert amúgy is rossz az a gear. Szerintem, aki kevésbé ér rá vagy szeret op-ra járni, vagy inkább a szóló játékot preferálja, annak nagyon jó kis és erős alternatíva.
  • Plata
    #59412
    Úgy néz ki mégis lesz KoToR Remake.
    Link.
    A cikk végén ugyanis ez van:
    "FRISSÍTÉS: Cikkünk megjelenése után jutott tudomásunkra, hogy az Embracer Group legfrissebb, május 24-i negyedéves pénzügyi jelentése szerint továbbra is tervben a KotOR Remake. A jelentés 11. oldalán található a készülő, fejlesztés alatt álló játékok listájában. Eszerint a svéd médiaholding továbbra is tervezi kiadni a szoftvert PS5-re és PC-re. Megjelenési dátum nincs."
  • Plata
    #59411
    Jött frissítés.
    33 megát tölt le de 6 gigát ír át.
  • PiszkosFred
    #59410
    Pár éve egyszer úgy felb.tam az agyamat, hogy nem találtam valamit, ami sos kellett volna, hogy félretettem mindent és bár majdnem egy teljes napomba került, de rendbe raktam a legacy bankomat. Azóta vigyázok a rendre nagyon :)
  • Plata
    #59408
    A büdös francba.
    Hogy a pibe nem vettem észre a legacy bankos dolgot.
    Már egy rakás karival végig halgattam az ökrök süket rizsáját mert mindegyik karival megcsináltam a küldiket.
    Csak egy karival kellett volna és tele pakolni legacy bankot.
    Bár a legacy bankban uralkodó őskáosz miatt nem lett volna egyszerű. XD
    Kár hogy nem lehet tovább bővíteni a legacy bankot.
    Meg mutatom hogy néz ki az a fül ami rendbe van tartva,a többit nem merem mert az ősrobbanásnál is nagyobb rend volt mint most nálam a bankban. XD


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.11. 17:21:38
  • JasperJordan
    #59408
    Köszi szépen a segítséget! Ha van valami, még írok
  • PiszkosFred
    #59405
    Igen. A ket bohocot keresd a flottan, amit Plata irt, azoknal lesz egy kuldetes (illetve lesz sok, de te azt az egyet valaszd, az alacsonyabb itemlevelt felesleges), hogy bonts le egy prototype 336-os geart. Vedd fel a kuldit, bontsd szet a cuccot es kesz, add le a kuldit. Onnantol 336-os modokat tudsz venni toluk 100 000 creditert darabjat, vegtelen mennyisegben. Mivel ez karakter specifikus, ezert a modokat azzal a karakterrel megveszed, majd az accoutnbankban atadod a tobbi karakterednek (esetleg legacy bound armorba es fegyverbe rakva, helyet sporolando)

    #59406
    Egy darab eleg, azzal elerheto minden. Majd a vasarlasnal figyelj a filterre, pl dps karakterrel at kell valtani felul a listazando cuccokat, hogy tankos (+shield, +def, +abs) modokat is tudj venni. Lasd az #59307 -es kommentemet, most csinaltam meg en is, nem olyan regen.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.05.11. 15:56:23
  • JasperJordan
    #59406
    Ja azt elfelejtettem. Ez 1 db item. Az elég, vagy az egész geart kell be daralni?
  • JasperJordan
    #59405
    Sziasztok! Az egyik FP itemet felvittem level 336-ig. Kék. Akkor azt szét is tudom bontani, hogy modable legyen? Illetve a tech fragmentet hogyan tudom felhasználni?

    Köszi a válaszokat amúgy!!!
  • Thorndall
    #59404
    Amúgy nem tart túl sokáig elérni a 336-os szintet, kék gearrel. A lila egy kicsi több idő, de az sem vészes, ha játszogatsz. Nekem 1 karakterrel pár hét alatt sikerült és nem nagyon vagyok hc. Minden nap lehet menni DF+DP opsra, az nagyjából ad is egy olyan 5-6k tech fragmentet meg dropokat amiket szét lehet szedni vagy lehet használni. Néhány heric is nagyon gyorsan megvan, aztán sima flashpointtal is jön sok cucc, ha meg mastert mész akkor meg itemek is jönnek.
    R4 -ben még nem voltam, az a következő terv, meglátjuk mi lesz. Guild sokat segít, mi elég sűrűn megyünk egyébként is opsra meg mm fpkre. Opsnál sajnos a story módokat favorizálják én szeretnék bonyolítani, de mivel elég véges az időm, az sem baj ha nem lesz Nim op.
  • gunji
    #59402
    Én egyelőre megelégszek a zöld conquest gearrel (a drm-es): ir332-n állok ir336-os fegyverekkel. Amire nekem most kell, arra jó.
    Másikba (op/r4) most nem kezdenék, inkább megvárnám a v8-at ősszel/télen (ha tényleg jön). Addig inkább sztorizgatok (van két act1-es birodalmim :)
    10,5 év után csak 3/8 completed :(
  • JasperJordan
    #59402
    Köszi! Elmentem megnéztem, valaki tud adni egy pontos leírást, lépésről lépésre, miként kell begyűjtsem, miket, és pontosan hogyan kell "darabokra szedjem" ezeket a cuccokat.
  • Plata
    #59400
    Esetleg itt egy 7.2 gír útmutató.
    Ez egy nagyon link.
    R4 gírt lenne jó még szerezni,de az nagyon izé.
  • gunji
    #59398
    A térképen a rózsaszín kristály által mutatott helyen a két ródiai
  • Plata
    #59390
    Supplies részen külső gyűrű középső részén két zakkant muksó,megismered őket ikrek.
    Na és egetrengetően kicseszett sokat pofáznaaaaaak.
    Őszintén a sok vaker miatt szeretném őket néha fénykarddal szaporítani. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.06. 09:32:23
  • JasperJordan
    #59398
    Köszönöm a válaszokat! Keresgelem, de azt nem látom, hogy a kék cuccokat hol kell bebontani, ahoz hogy modokat kapjak? Előre is köszönöm a válaszokat!!!
  • Plata
    #59397
    Gondoltam,csak én meg közben toltam a napi season küldit.
  • PiszkosFred
    #59396
    Csak a te kommentedet folytattam, de Marknak cimeztem a mondatokat :)
  • Plata
    #59395
    Én már egész jól haladok a battle pass-ban. :D


    De ha már jedi knight,én sosem szerettem a jedi knight karit,alig tudtam végig vinni a sztoriját a legendary státuszhoz,kész kínszenvedés volt és útáltam.
    Erre most meg szeretem a jedi knight-ot,mi a túró történt?
    Ennyire megváltozott az évek alatt?

    Egészen élvezem vele a harcot.Nem épp egy sith sorci,de szórakoztató.
    Mellesleg amilyen gonosz a képe olyan jó. XD
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.05. 18:40:56
  • PiszkosFred
    #59393
    324-es, teljesen jo kezdesnek, csak szedj ossze minden slotba ennyit, es onnantol csak az osszeszedett matikon mulik, hogy mennyire tudod felhuzni. Erdemes menni par flashpointot, mastert es az ott esett kek cuccokat huzni eleinte, mert azokat elbontva lesz modod, es ha van modod, akkor onnantol barmibe berakhatod azokat es nem kell itemlevellel szorakozni. Olvass vissza par kommentet, par hete kerdeztem ra es kaptam valaszt en is. Ha akkor tudom, akkor egybol 336-ig huzom a legelso kek cuccomat master FP-bol es nincs tobb gondom :)
  • JasperJordan
    #59393
    Másold, ki és másold be. Úgy sem?
  • Plata
    #59391
    Ne haragudj meg,de vagy én bénáztam el valamit,vagy nem jó a link,de nekem semmi sem jön be.
  • JasperJordan
    #59391
    Na sziasztok! Itt van a gear, illetve még kérdezném hogy a fénykardot hogyan tudom esetleg tovább fejleszteni?

    Ez gyenge felszerelés? 80-as Shadownak?
    A szett fp-ből van teljes egészében

    https://files.fm/u/6s627gj7k
  • MarkBlade
    #59388
    Köszönöm a válaszokat és tippeket :)
  • PiszkosFred
    #59387
    Plusz szerintem onnantol mar a tobbi karakter level capja is 80 lesz, mivel amikor elofizet, a rendszerben az a maximum. (mar nem emlekszem, hogy a kovetkezo kontent emeli e 85-re vagy sem).

    Illetve, kezdj bele a daily es weekly conquestek csinalasaba, mert elofizetokent nem csak a f2p, hanem a premium jutalmakat is megkapod (also sor), es 4 het alatt ossze lehet hozni jo par szintet az swtor fele "battle passban".