111
Titeket nem dühít?
  • Voltan
    #31
    Mondtam én, hogy bedőlök? Soha nem hívtam fel őket, hát hülye azért nem vagyok. Egyszerűen csak dühít, hogy ilyen létezik.
  • vezeték
    #30
    Elkezdőtött az RTLe-n meri vagy nemmeri meg még a kezdetleges ilyen műsorok, na ott tényleg jó volt... aztán újjítani kellet és jött a monopolys és ehez hasonlos társassjáték, bár egy idő után az se volt rossz...... csak behozták azt ami mostmegy az rtlen hétöznap..... az is valami borzalom :(
  • bigapó
    #29
    jah, végülis agytornának nem rossz, mivel úgysem telefonálok beee:))))
  • ghost cb
    #28
    És mit gondoltok a TV2-n lévő betelefonálós délutáni műsorról? Ott mindig nyer az 1. - műsorba kapcsolt - telefonáló, vagyis 1-et kapcsolnak csak be, viszont elég sokan telefonálhatnak. Az átverés? Ott meg mindig előre megbeszélik valamelyik kollégával, hogy mondja be a tvben a megoldást, mint telefonáló?
    Szerintem mindenbe lehet csalást képzelni.
    Én az ATV-s szarságról azt gondolom, hogy nem az az átverés, hogy nincs megoldás, hanem az a geciség, hogy aki megmondja a jót annak dobnia kell 3 dobokockával vagy ilyesmi. Tehát 100 hogy nem viszi el a milliókat.
  • winnie
    #27
    a viasat kezdte el

    nem a viasat kezdte el. egy cég vásárol műsoridőt tévékben (először a hálózat tévén, majd az atv-n, viasaton volt, utána többek között az mtv-n)
  • ThePartyFace
    #26
    Pofátlanul kihasznaljak, hogy nem minden ember atomfizikus...
    Jogilag nem meriti ki a csalas fogalmat, de erkolcsileg siman!
  • Shadow_THH
    #25
    törpokos csinálj wc gurut
  • grebber
    #24
    Egyébként ha jól megnézitek a pénzeket mikor pl összekell öket adni akkor nem mindegyik pénz valos tehát azokat is beszeszámolják és persze hogy nem jó.

    A másik keressen 3 állatnevet mindeki csak mondja ami eszébe jut pl: zsíráf,bagoj,roka, azt persze hogy nem jó mivel nincs helyesen irva tehát simán van megoldás csak a sok ember nem figyel.

  • vezeték
    #23
    Na hány háromszög van a képen? :D
  • Aramir
    #22
    Csőd szélén állnak, valahogy bevételt kell szerezniük :D
  • reménytelen
    #21
    A Hír TV? Hármat találhatsz...
  • vezeték
    #20
    az miért orbi channel?
  • Aramir
    #19
    Akkor az van, hogy átgondolom jobban a feladványt, mert biztos nemjöttem rá valamire, azvan :D
  • reménytelen
    #18
    Ha nem akarod, akkor ne nézd az Orbi channel-t!
  • Aramir
    #17
    Na látod, erről beszélek. Fogalmad sincs, hogy hogy kell megoldani a feladatod, de már ki is jelented, hogy átverés.
    Amit te példának felhoztál, ott pl vannak hibás érmék, amit nem kell beleszámolni az összegbe. Persze ez nem látszik, csak ha 20 cm-ről nézed a tv-t :D
    A többinél is valami hasonló lehet, pl láttam egy olyat, hogy köröket kellett megszámolni, ott pl gondolom én, azokat nem kell beleszámolni, aminek egy része levan takarva, vagy valami hasonló.
    Mondom, nem ez a része az átbaszás.
  • vezeték
    #16
    :DDD
  • vezeték
    #15
    most is megy egy szánalmas műsor az RTL-n:(:(((
    még jó hogy kódolatlan a HBO de most valami szar koncert megy rajta, ha zene kell van viva meg mtv vagy mp3 a gépen
  • Dave77
    #14
    Most látom már a Hír TV-n is ez megy. Fürdőköpenyt lehet nyerni.
  • Shadow_THH
    #13
    gója! a qrva anyátok add nekem a dzsekidet góóóójaaa! :DDD
  • ThePartyFace
    #12
    Itt az ujabb valasz arra, hogy miert nem nezek tvt:)
  • tigeroo
    #11
    ha az ATV-re gondoltok egyszer volt olyan, hogy "kockába" szal függőlegesen, vízszintesen behálóztak ilyen állatneveket, például: pioca, kóala, gyik, varju, gója:DDDDDD
    3állatot kelett ebben a hálóban találni és 1Milka...
    pfff szánalmas volt, de az is aki hívja
    volt egy ilyen is: adja össze a számokat:

    |EGY|SZÁZ|KETTŐ|
    |44| VAGY| 45 |
    |négy|120| kilenc|
    lol nem?:DD
  • Shadow_THH
    #10
    persze hogy átbaszás, főleg azért mert még csak játékba SEM kerülhetsz!
    Nyomja meg 0-9ig az egyik számot! Jaj sajnos ez nem a szerencse számunk volt nem került be de ne csüggedjen!

    Telefonáljon most felemelem másfél millió jaj de jó lenne ez a pénz otthon hétfőre de tudják mit legyen 1millió 600ezer itt fogom a kezembe biztos ön is el tudné költeni ezt a rengeteg pénzt és csak annyit kell tennie hogy telefonál, jaj telefonáljaon 1millió 600ezer nagyon szeretném hogy telefonáljon és megnyerheti csak egy egyszerü kérdésre kel lválaszolnia és máris ez mind az öné lehet ugye el tudná költeni telefonáljon egymillió 700ezer legyen ennyi, jó ennyi egymillióhéccázezer csak telefonáljon megemeltük most már tényleg telefonáljon csak fel kell vennie a kagylót amit nem tudok megcsinálni ön helyett és válaszol
  • Shadow_THH
    #9
    :DDDDDD hát Voltan ha még bedőlsz az ilyeneknek úgy kell neked :D
  • NecroJoe
    #8
    Az átverés teljesen egyértelmü a Viasaton, pl reggeli játék: Mondja meg hány forint van a képen (kép: sok apró benne 4db 100 forintos, 2 db 50 forintos, a többi lényegtelen). Fél óra alatt 15en bemondják a jó megoldást, ezen kivül 10en mondanak ehhez képest +-1et, a műsorvezetö még meg is jegyzi milyen népszerű ez a szám. A jó megoldás (szerintük) háromszázvalamennyi...
  • PResident Evil
    #7
    a királyi TV-n szokott lenni hajnali 2-3 tájt egy műsor, de tög gáz műsorvezetővel, mondja a rizsát 3 órán át és egy lélek sem telefonál be :D ennyi erővel... semmi értelme :D nagyokat szoktam rajta röhögni fullkészen :D
  • bigapó
    #6
    És akkor mi van, ha Te kiszámolod otthon az adott feladat megoldását (persze nem telefonálsz be, mert Te nem vagy olyan HÜLYE (Én sem)) és mikor jönnek a megoldások a Tied is közte van, erre azt mondja, hogy SAJNOS NEM NYERT...
    Pedig tízszer számolja át az ember, de akkor se annyi, amennyit mondtak a végén. akkor ez mi ha nem átverés?? A feltett kérdést nem lehet többféleképpen értelmezni. Vagy igen? :))
  • Voltan
    #5
    Néhánynak tényleg nem lehet megmondani a megoldását. Volt egy olyan, hogy adja össze a kártyalapok értékeit. Volt vagy tíz lap, félig meddig fedték egymást, az egyiknek pedig csak a káró jele látszott, semmi más. Nem lehetett tudni az értékét. Meg az ilyen "számolja össze a nyolcasokat az ábrán!" dolog is nagyon gyanús nekem.
  • Aramir
    #4
    Azért mert a sok balfasz nemtalálja el a megfelelő megoldást, azért miért lenne átverős?
    Inkább ott az átverés, hogy felhívod, aztán közlik, hogy sajnos nem nyertél (sorsolják a műsorban való részvételt), de ezt nem közlik elötte veled, hogy ilyen is van.
  • vezeték
    #3
    mindenhol ahol ilyen van nagy s****!!!!!!!! a viasat kezdte el
  • Tufa
    #2
    ez van...
  • Voltan
    #1
    Jól van ügyes vagyok. Már a topig címét is elbaltáztam. SMS helyett betelefonálóst akartam írni.
    No, arról van szó, hogy az ATV-n meg ilyen csatornákon van egy betelefonálós játék, ahol egy rosszarcú műsorvezetőnek be nem áll a szája, és valami (rendszerint megfejthetetlen) feladvány van a képen. A fődíj mindig milliós, de én még nem láttam, hogy megnyerték volna. Ezernyi ember telefonál be, megmondja a szerinte jó megoldást, mire a műsorvezető elvigyorodik, azt mondja: "Számoljaátmégegyszer!". Vonal megszakad, next hívó. Amikor pedig már elég pénzt bezsebeltek, akkor (szerintem találomra) elfogadnak egy választ, és a játékos mehet tovább. Valami iszonyatosan pofátlan pénznyelő az ilyen műsor, az emberek pedig beveszik a dolgot. Tegnap már az M1-en is láttam ilyet. Vélemények?