3429
Minden ami iPod-al kapcsolatos!
  • csokalaci
    #3429
    Én meg még a 3-at.
  • Jim Morrison
    #3428
    legalább nem lett rosszabb...ez is valami :D hogy én az ios4 et mennyire visszasírom.
  • csokalaci
    #3427
    Ugyan olyan szar.
  • Jim Morrison
    #3426
    gyorsabb/lassabb lett ios6 al?
  • csokalaci
    #3425
    Koppints egyet az albumborítóra akkor megjelenik az a felső csík ahol mutatja hol tart a számban. Jobboldalt kapcsold ki a shuffle-t.
  • red13
    #3424
    Egy gyors kérdés. Mikor elindítok egy egész albumot az első számtól miért véletlenszerűen kezdi el lejátszani a számokat? Pedig magában az albumban mind sorba vannak, helyesen. Be lehet valahogy állítani, hogy normálisan sorba játssza le a számokat?
  • Fidolorous
    #3423
    Nagyon szívesen !
  • TheUjoNCBeats
    #3422
    Működik! Köszönöm szépen! :-)
  • Fidolorous
    #3421
    Maybe ?
  • TheUjoNCBeats
    #3420
    Üdv!

    Havertol szerváltam egy ki jailbrake kelt Ipod 2g touch t. tele volt szeméttel ezért az általános menüben rámentem arra, hogy visszaállítás. most úgy néz ki az Ipod hogy ha bekapcsolom akkor feljön az apple logo, átfordul a halálfejbe, majd lefagy és 5 perc után újraindul és ez megy végig, ki se lehet kapcsolni csak ha lemerül csontig.

    Hogy lehet visszalehelni bele az életet? Köszi!
  • red13
    #3419
    Hálás köszönet!
  • Jim Morrison
    #3418
    Csináltam pár képet, hogy én hogy szoktam:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1., Egy rendes album általában csak az első 3 rublika van kitöltve, de itt most mindegyik:

    akkor iPodon így néz ki:



    2., Ez kicsit érdekesebb, ilyen top 50 meg ilyen albumoknál ugye különbözni szokott az előadó, én így csinálom (ezt csak linkben mert ezek is nagyok:
    ID3TagEditor és így néz ki iPodon : KÉP
  • Jim Morrison
    #3417
    www.mp3tag.de/en/
    akartam ma linkelni neked hogy érdemes tagelni hogy jó legyen zene appban de elfelejtettem... majd holnap
  • red13
    #3416
    Kérdésem. Van valami normális, könnyen és gyorsan kezelhető ID3 tag szerkesztő program?
    Equalizert érdemes letölteni az ipod-ra, vagy esetleg valami "tunningot"?
  • Jim Morrison
    #3415
    Igen, én is megszívtam :)
    Tegnap meg azt akartam, hogy Top50 albumomat amiben minden szám más előadótól van meg minden egy albumon belül mutassa, de nem olyan egyszerű eltalálni mit hogy kell kitölteni :)
  • Gabor1990
    #3414
    Arról nem tehet az Apple, hogy a letöltött zenéidnek nincs kitöltve rendesen a tag-je.
  • red13
    #3413
    Ha jóra gondolok, akkor itt játéklistaként van, de ez is olyan, hogy csinálok egy HipHop mappát, amibe bele rakom az összes hiphop zenét, de amikor kiválasztom ezt a mappát már csak a számok vannak ömlesztve. :S
    Ha én ezt tudom a büdös életbe nem veszek Ipod-ot, azért is vettem egy 32 gigásat mert ezen elfér az összes zeném, nem veszik el, valamint ha majd veszek egy dokkolót ezen hallgatom az összes zenét. Lehet jobban jártam volna, ha negyed ennyiért veszek egy sony lejátszót. Most meg tag-elhetem az összes zenémet, hogy valahogy nézzen ki az egész.
  • csokalaci
    #3412
    Csinálhatsz lejátszási listákat(Playlist)
  • Fidolorous
    #3411
    Üdv az Itunes világában.
  • red13
    #3410
    Ma megjött az Ipod Touch 4G-ém. Felraktam rá az összes zenémet a merevlemezről kategóriákra osztva, három mappában, HipHop, Rock, Pop. Így szoktam meg az előző lejátszómnál, ha rock zenét akartam hallgatni, akkor rock mappa, azon belül meg vannak értelemszerűen a Rock előadók, azon belül meg az albumaik, majd a számok. Nos ez itt nagyon nem akar menni, nem hogy ömlesztve van az egész, oké hogy abc sorrendben, de rengeteg albumot, vagy éppen előadót csak a kereséssel találok meg, mert amúgy akárhol nézném egyszerűen nincs. Meg lehet ezt oldani normális módon? Mert ez így minden csak nem zene lejátszó, persze valószínűleg én vagyok a béna.
  • Jim Morrison
    #3409
    Mikor 4.x volt a touchomon, akkor még tudtam közvetlen ipodra húzni számokat. Aztán lehet ios5 miatt, vagy egy iTunes frissítés után már csak a music libraryből tudtam szinkelni. Próbáltam visszatenni ios4 re, miután ios5 öt használtam pár napja, de lehet emlékszel is rá hogy anyáztam emiatt rendesen az iphone topikban :D csak azért csinálják, hogy a statisztikában jobban mutasson a diagrammon, hogy a többség máris io5öt használ...persze bmeg mert nem tudunk visszaállni :D akkor még nem tudtam az shsh mentésekről semmit, nem gondoltam volna, hogy ezt is megszabják. Ha a zene app rendes marad, és nem lenne lassabb akkor azt mondom ok. Én csak ki akartam próbálni az új rendszert, kaptam pár dolgot amit nem használok (newsstand, notification center, icloud más asszem nincs is) de ami a lényeg egy IPOD nál a zene app rosszabb lett.
    szerk:hopp, kicsit elkalandoztam :D
  • Fidolorous
    #3408
    Szerintem meg alapból mióta Total Commander létezik (azaz fájl megosztás) minden egyéb keret program ami rákényszerít a saját módszerére, csak felesleges tökszorongatás. Éppen ezért régi ipod+rockbox a tökéletes kombináció.
  • GregSB
    #3407
    Ölég kellemetlen.

    Egyébként anno azért vezették be ezt az egész rendszert (ha más libraryval akarsz szinkronizálni akkor töröl mindent), mert anno így tudták kialkudni a lemezkiadóktól az $1 árat számokra - Jobs adott interjút valamelyik konferencián, és ott mesélt erről.

    Minderre azt mondom, hogy OK volt 2001-ben, de 2012-ben, a Spotify, Deezer és hasonlók korában már szerintem eléggé eljárt az idő efelett a koncepció felett.
  • Jim Morrison
    #3406
    restoreoltam az ipodom, új ipodként és most jó (eddig)
  • Jim Morrison
    #3405
    na jó kezd a tököm tényleg telelenni ezzel a fossal :D
    1 hete bekapcsoltam, hogy Wifin szinkronizáljon az iPodom az iTunessal, de aznap este észrevettem hogy eltűnt egy csomó albumartom. (WTF?) Másnap ki is kapcsoltam.


    Ma elhatároztam hogy mindent letörlöm az összes zenémet, visszat
  • Fidolorous
    #3404
    ipod shufflehoz hol lehet legolcsóbban usbt venni ?
  • Jim Morrison
    #3403
    Nem hiszem el, hogy megint az iTunessal szívok... :D már röhögök rajta komolyan. újratettem a gépem a múlt héten, tegnap feltettem itunest. Lementettem az itunesos mappákat, ezeket felraktam és nem vagyok előrébb. Ráadásul most úgy veszi hogy már 4gépet az 5ből elhasználtam... 1 azaz 1 rohadt albumot akartam feltenni, de persze csak a Zene mappával hajlandó szinkronizálni. Persze csak úgy tudta feltenni, hogy minden mást letöröl és ezt az albumot teszi fel, mert a többi nincs a zene könyvtárban. Ah...
  • bertino
    #3402
    hjah, koszi mindenkinek, sosem voltak meg apple cuccaim aztan kicsit tudatlan vagyok... :)
    erre van a forum.
  • Jim Morrison
    #3401
    itt nincsenek mappák. Keverni tudod a számokat lejátszási listán belül, előadókon belül, albumokon belül és műfajokon belül. Ja és persze az összes számot :D
  • csokalaci
    #3400
    + Előadókon belül is lehet keverni a számokat.
  • Gabor1990
    #3399
    Albumon belül lehet, meg gondolom lejátszási listán belül is, meg ahogy írtad összes számot keveri.
  • bertino
    #3398
    sziasztok, szeretnem megkerdezni, h ipod touch-nal van-e olyan, h mappan beluli .mp3 fajlokat tud-e ossze-vissza jatszani ? (shuffle) vagy csak az osszes fent levo mp3-akat tudja osszevissza minden mappaban levo .mp3-at beleveve... ?

    koszi.
  • Jim Morrison
    #3397
    most csak gyorsan átpörgettem, jónak tűnik pár nap múlva ha lesz időm olvasni is fogom :)
  • DeerMuse32
    #3396
    Sziasztok!
    Mivel elég nagy rajongója vagyok a App Storeban található játékoknak és alkalmazásoknak ezért régen úgy gondoltam csinálok erről egy blogot, melyben kivesézek egy-egy játékot vagy alkalmazást. Eddig nem sok időm volt rá, most azonban lett időm napi 1 posztra. Remélem tetszeni fog. Ha legalább egy ember úgy érzi tetszik neki és napi látogatóvá válik, már megéri nekem csinálni. :)

    Itt a címe: http://appmaze.wordpress.com/
  • MFulop
    #3395
    ELADÓ: iPod nano 16 GB (6. generációs), ezüst színű. Bontatlan csomagolás (nyereményjátékon nyert), minden tartozékkal. Ár: 34000 Ft (Apple store-ár: 54990 Ft)
    Átvehető Budapesten.
    Török Csaba: 20-9897-869
  • Since
    #3394
    Teljesen felvan töltve, és ahogy USB-n rajta lóg le is tudok játszani számokat. Azonban ha lecsatlakoztatom az USB-ről lefagy a készülék. Bekapcsolás után csak a logót látom, nem történik semmi, nem látom a menüket stb.
  • LoDMaSt
    #3393
    Alacot is játssza szerintem, az az apple flac formátuma.
  • Jim Morrison
    #3392
    Kicsit keresgéltem a neten, hogy hogyan kéne flacot lejátszani touchon, vagy legalábbis jó minőségre átkonvertálni. Van erre valakinek valami rövidebb hatásos módszere?
  • Jim Morrison
    #3391
    teljesen feltöltötted már? Először töltsd fel teljesen, nézd meg lejátszik e számokat és akkor utána szinkronizálgass itunessal.
  • Since
    #3390
    Sziasztok,

    Van egy iPod Classic mp3 lejátszóm, és a következő problémám van.

    Nagyon régen használtam, újra elővettem nemrég. Telejsen lemerült, ezért feldugtam az USB portra és szinkronizáltam. Állandóan kiírja hogy ne csatlakoztassam le az USB-ről. A lecsatlakzoás után lefagy a készülék, nem is bírom bekapacsolni csak ha újra rákötöm az USB portra.

    Van valakinek valami ötlete?

    Köszönöm!