45
  • miss bee
    #45
    nagyon állat ez a film , imádom.Valoszinünek tartom hogy nem sokan láttátok az eredeti KÖR-t de az még a mostaninál is szenzációsabb ugyhogy aki teheti nézze meg.
  • rolyci
    #44
    baromira jó
  • akyyy
    #43
    Majd leadja neki az Rtlklub, a felébe betesz egy ORTT büntetést, a végét meg jól kivágja és a csajszi ott marad a nappalid közepén!
  • sandor4
    #42
    Samara a pók, aki a lábát a feje felé tudja tenni kútfalmászásban
    szerintem az volt a szereplőválogatásbana legfontosabb, hogy hogyan tudok kimászni egy kútból
  • GanXstaZoleeWrk
    #41
    Ja és az überpláne ha az anyja anno meg akarta ölni akkor mi a faszert nem kereste meg a gyogyóban? :) Ott is volt TV :D mert ugye mostmár kazetta se kell, műholdról jön a cucc :DDD
  • GanXstaZoleeWrk
    #40
    Az abaj hogy ez a film nem félelmetes hanem ijesztgetős 2-3x becsokizik az ember moziban mert állat a hang de egyebkent abszolute érdekes a story kezdve azzal hogy elején mért elég az ha mással megnézeti az ember pl. Amit a főhősnő talál könyv meg táska végülis mire volt jó? Szvsz abszolute érthetetlen néhány rész. Szamara mászása kifelé meg tényleg röhej. Szarvasos jelenet is hagy némi kívánni valót szvsz :D
  • Zillo
    #39
    A második rész az fos volt.Semmi újat nem mutatott.Szar.
  • mori
    #38
    fertő
  • Kelta
    #37
    nézd meg a fürészt és besz@rsz :))
  • p00h
    #36
    énis megnéztem és aki látta az 1et annak ajánlom, mert nemolyan szar mint ahogy mondják. szal alapvetően jó film, csak amíg az 1en még a moziban is fostam addig ezen csak néha ijedt meg/félt az ember.
  • Sheke
    #35
    sirály lesz
  • Jano
    #34
    Szerintem meg az is kurva jó.

    Tegnap megnéztem a Kör 2-t, hogy ontopik legyek :), tényleg eléggé nihil alkotás. :/ Gyakorltailag semmit sem nyújtott.
  • Iori
    #33
    ja és most olvastam ,a The Eyet is remakelik :D, és ki rendezi? Hideo Nakata :DDD
  • Iori
    #32
    a 2.rész iszonyatosan tré, megvan itthon DVDn, Shu Qi nagyon bénán játszik benne, az elsőben a csaj sokkal jobb volt
  • winnie
    #31
    no igen. a horror mindig is a fiatalok műfaja volt.
  • Jano
    #30
    :DDD
  • NEXUS6
    #29
    Érdekes a szitu, a fiatalok a Kör2-re járnak az idősebbek meg a Shrek2-re;)))))
  • Antychrist
    #28
    Hogy lehet ilyen szar meséket nézni??
  • Munch
    #27
    Én is ma néztem meg :)))))
    Dettó ugyanez, 13-14 körüliekkel volt tele az egész.
    Engem annyira nem fogott meg, mint az első rész, de szerintem nem volt rossz. :)
    Csak azok a gyenge részek ne lettek volna, ahol elkezdtem röhögni. Hát a Samara ahogy mászott fel a kútból ott pl. röhögtem. :D
  • rgerg
    #26
    Hát srácok..szerintem jó volt a film..most jövök a moziból...mondjuk a társaság is elég jó volt akikkel néztük:az egész mozi tele volt 16 és annál fiataalabb nézőkkel:-)

    Szóval nekem tetszett
  • Jano
    #25
    Valamennyire beszélek, majd a felirat kisegít. :)
    Sokfelé olvasgattam, amit Te is mondasz, úgyhogy már kíváncsi vagyok, csak eddig mindig elmaradt.
  • DW
    #24
    A 2. rész szar volt...most néztem meg. Gyenge az 1-hez képest de nagyon.
  • dondore
    #23
    a city of angels nem rossz, egyszer meg lehet nezni. kicsit nyal. a berlin felett az eg hardcore muveszfilm, elgondolkodtato. tehat utobbiban melyebb tartalom van, sokkal. plane ha beszelsz nemetul es eredetiben nezed.
  • Loál János #22
    Jaja, plusz szvsz persze az sem mindegy, hogy milyen sorrendben látod a filmeket.

    (Pl. már régóta halogatom a Der Himmel Über Berlin megsasolását, aminek rimékje, az Angyalok Városa nagyon tetszett (Nicholas Cage, Meg Ryan. Majd meglátom. :))
  • winnie
    #21
    Szal nem bizti, hogy a remake mindíg szarabb.

    sőt. remake is, folytatás is akadt jobb, mint az előző. (persze minden viszonylagos, ízlés kérdése, de ez azért igaznak tűnik)
  • NEXUS6
    #20
    Én nem keverem a kínai meg japcsi filmeket, csak azt akarom mondani, hogy szerintem a kínaiak már ebben a "műfajban" is kezdenek elhúzni az amik, meg a nyugat mellett;)))

    Amúgy szerintem a Vanillia égbolt a tomkursszal jobb volt mint az eredeti, pedig még a rendező is ua volt, ha jól emlékszem. Szal nem bizti, hogy a remake mindíg szarabb.
    Viszont most láttam egy NickNoltes gengszterfilmet, jót röhögtem rajta, aztán rájöttem hogy egy 20 éves francia film remakeje.
  • winnie
    #19
    LOL:)

    basszus, ha kimászna valaki a tévédből megnézném, hogy miképp csűröd szájba.
  • xavier
    #18
    Kijön a horror törpe a tévéből.
    Mindenki becsokizik és senkinek nemjut eszébe jól szájba csűrni...
    Baromság az egész.
  • winnie
    #17
    Amerikaik nem ismerik a szinkronizálás? Minek ez a sok remake?

    miért ne ismernék? viszont úgy a kutya sem néz meg egy filmet. így viszont a ringu mozis bevételei is megnőttek a ring sikerének hatására. minden remake megismertet egy csomó nézőt az eredetivel.

    aki nem szereti a remake-eket, az meg nem nézi meg őket. a többiek hadd nézzék.
  • winnie
    #16
    Mien japan bukas LOL, kiirta a cikket? :D

    a ringu 2 botrányosan rossz lett.
  • Kelta
    #15
    szerintem a Fürész kenterbe veri, klasszissal jobb film ebben a müfajban...
    persze, izlések és pofonok.....
  • Robeast
    #14
    Ez most nem azt jelenti, hogy én élvezem a remake-eket, csak a "hülyére rá kell hagyni" politikát folytatom. Én meg nézem az eredetiket oszt jóvan...
  • Robeast
    #13
    Hallottál már amcsi szinkront? Siralmas, jobb is, hogy remake-elik, meg legalább jól leegyszerűsítik a történetet aztán 5 éves Johnnyka is megérti...
  • Cactus
    #12
    Azért jó volna a kínai meg a japán filmipart nem összekeverni. Japánban igen is készülnek nagyon jó filmek, csak nagy része nem jut el hozzánk.
    Erről a Körről meg az a véleményem, mint az összes többi horrorról...ha ez tetszik valakinek, akkor hajrá.
  • Gabest
    #11
    Amerikaik nem ismerik a szinkronizálás? Minek ez a sok remake?
  • NEXUS6
    #10
    Nekem csak azért tünt kiszámíthatónak, mert azok az elemek amiket felhasználnak 90%-ban valós dolgokon alapulnak.
    De monnyuk ezért még izgisebb is volt, mert az ember nem nyugtatthatta magát, hogy ez csak kecsap és nem vér, meg ilyen kis sértések valóságban úgysem vannak stb.
    Szal nem gyilkoltak meg senkit a szellemek, de nem lehettél benne biztos, hogy nem is fognak.

    A hangeffektekkel sem fukarkodtak az biztos, de jól is csinálták;)

    Míg pl Az átokban az a gyerekes vizcsaphörgés, meg a Kör hanghatásai egy idő után unalmasak és nevetségesek lesznek.

    Ha mondod, akkor annak megnézem a második részét.
  • Jano
    #9
    Azért a Szem háromnegyedénél lévő csavart nem hiszem, hogy bárki kiszámítaná.
    Amúgy ajánlom a második részét is.
  • NEXUS6
    #8
    Na megint egy vasengó reklámos (vizeshajú csajszis) horror-szerűség.

    Nem azért mondom, de pl a kínai filmipart soha nem tartottam sokra, de ott van pl A szem c. film. Kiszámítható, sokkal eccerűbbnek tűnik (Kb mint a Korház a város szélén VS. Vészhelyzet) mint monnyuk a Zátok, asztán a végén még is csak jobban tetszett. Talán csak azért mert elmarad a végéről a kötelezően unalmas hororbefelyezés, amikor a pl a takarítónő kendője alol kivillan egy vizes hajtincs, vagy valami ilyesmi.

    Szal szerintem azt érdemes megnézni.
  • Harcsa
    #7
    A kör egy nagy kupac sz*r volt
  • _Vegeta_
    #6
    Mien japan bukas LOL, kiirta a cikket? :D

    mas-thief: Nagyon rosszul allsz a temahoz.