459
  • SzirmosSzisza
    #459
    Megint update :)
  • ocskoszilard
    #458
    különbséget nem tudok, lehet csak frissítés és kapott egy másik nevet
    az ed-s fegyeres átrakást meg passzolom, pár éve egy angol fórumon néztem, de már nem emlékszem rá, nem is próbáltam meg, talán itt volt róla szó régebben, de lehet akkor is csak említés szintjén
  • Opelfan
    #457
    AWP az mivel másabb mint az AW7? Nem sok különbséget látok. Pl új fegyvert sem látok benne, azt tudod hogy lehet az ed-ből betenni a fegyókat?
  • ocskoszilard
    #456
    Van benne szerkesztő, posted a neve és elvileg bármit lehet vele csinálni, fegyverek, modellek, pályák stb, csak nem tudom használni. De akkor úgy tűnik, hogy valami lusta egyetemisták csinálták :D
  • Opelfan
    #455
    Szerintem ez nem pénz kérdése, kb 2-3 ember készíthette, és csak a szorgalomról szól. Valaki modellezett, valaki programozott, bár lehet azt se mert elvileg van szerkesztő a Postal 2-höz, nem tudom mit lehet azzal szerkeszteni, ha már síkokat lehet vele pakolgatni akkor programozni se kell. Nálam soha semmi baj nem volt az AW7-tel, csomót gameltem vele, most is azzal tolom. :) Nem próbáltam még a week in paradise-t, nemsokára kipróbálom.

    Üdv
  • ocskoszilard
    #454
    az eternal damnation is olyan mint az aw7 meg az week in paradise, csak fanok által készített mod, gondolom nem volt ott sok pénz.. :\
    de amúgy a hiba nekem is mindig előjött, ezért ott is hagytam a legelején, nem szenvedtem vele, és nekem az aw7-tel is kilépett ugyanezzel a crit errorral, csak én nem is néztem utánna, mi lehet a gond
    és mi azért vagyunk, hogy ne tűnjön el a süllyesztőben ez a jó játék :D
  • Opelfan
    #453
    Hát... gyorsan cáfolom is magam. Tök jó az ötlet csak a kivitelezés egy rakás szar... kb 10x kilépett valami hiba miatt, nem sok kedvem van vele ennyit vacakolni, elolvastam itt hogy még letölteni hozzá egy két dolgot, de aki ezt leírta olyan rébuszokban beszélt hogy egy kukkot nem értek az egészből... Csak azt nem értem, hogy nem volt olyan aki ezt a szart legalább egyszer letesztelte volna mielőtt felkerült a netre? Egyszerűen csak "kész" és vigyétek illetve fejezzétek be magatoknak... Egy barom volt aki megírta... Lényegében bele tett rengeteg munkát de a végeredmény egy nagy fos lett... Week in paradise dologgal megpróbálkozok még, ha az is ilyen akkor marad a jól bevált régi AW7.
  • Opelfan
    #452
    Azt hiszem anno az első kieget még én linkeltem be, kb akkor tettem le a játékot (olyan 3-4 éve), és most szedtem elő ismét. Hát... durva ez a eternal damnation. Nagyon durva. Majdhogynem összefosom magam rajta... az Appocalypse Weekend is ijesztő volt néhány helyen de ez übereli, egyelőre még a legelején vagyok, nem is tudom mihez lehetne hasonlítani... ilyen befosatós a Doom3 volt talán... nem is tudok hirtelen több ilyet mondani, horrorjáték lett a mulatságos Postal 2-ből.

    Na úgyhogy köszi hogy tovább vittétek a fórumot és általatok kincsre akadhattam.
  • ocskoszilard
    #451
    ennek a mondatnak nincs értelme, tanulj meg fogalmazni, de vannak hozzá modok, ott van az aw7, vagy az újabb verziója, a week in paradise, de ha komolyabb modot szeretnél, ajánlom figyelmedbe az eternal damnationt
  • Carmageddon
    #450
    Kéne majd módok is hozzá.
  • ocskoszilard
    #449
    tényleg eléggé kihalt..
    csak akkor lehet csinálni, ha leszeded hozzá a multi patchet, pontosan nemtudom hogy melyik az, de utánna nézek, az nélkül nem megy a multi része
  • denpatrik
    #448
    hoppá ré.........kivan itt Samu:D

    te piszok,hehhehe
  • ZTM
    #447
    Rambó ez eléggé kihalt a topik :D
  • denpatrik
    #446
    Heló mindenki,nem tudná valaki megmondani hogyan lehet Postal 2 share the pain multiba host-olni,mert nekem nem engedi.Van ugyebár 1 mező ahova át kell húzni map-okat,de ha ez megvan akkor nem enged host-olni.Még az érdekelne hogy lehet LAN-ban host-ot csinálni,hamár jövőhéten lan party.

    VALAMI ÖTLET???
  • ocskoszilard
    #445
    nekem soha semmi gondom nem volt vele, néha a week in paradise meg az eternal damnation dobott ki critical errorral, de megszoktam, és várható is mivel házi modok ^^
  • lammaer
    #444
    "valami hibaüzenetet ho share the painba valami hiányzik telepitsem ujra "

    Na ha ezt pontosan megmondod, tán vki tud is segiteni? :)

  • ocskoszilard
    #443
    hát ez így elég tág, vagy képet adj róla, vagy írd le normálisan mi a gond :D
  • retardált
    #442
    csá nem tudjátok mér van az ho felraktam a postal 2 share the paint és elkezdtem telepiteni az apocalypsise weekendet de már az elején ki irt valami hibaüzenetet ho share the painba valami hiányzik telepitsem ujra de az sem segitett egyébként a share the pain ment
  • BBencze
    #441
    Túl erős a géped a játékhoz, feladatkezelőbe a Postal2.exe-be vedd ki az egyik proci magot.(gondolom 2 magos vagy több)
  • ZTM
    #440
    Szerintetek miért van az hogy néha felgyorsul a játék?Szó szerint dupla olyan gyors lesz:/Van mikor csak kis ideig van mikor hosszabb van mikor szakadozóan idegesítő:SValaki tud rá gyógyírt?
  • ocskoszilard
    #439
    vista-n nem játszottam vele énse, de win7-tel van olyan problémám h szinte minden játék elindításkor leteszi magát tálcára és ottmarad... nemtom mi lehet ez, néha gondol egyet és elindul normálisan...
  • BBencze
    #438
    Nekem megy Win7en pedig...
  • zolika199
    #437
    Hello!
    Nem tudjátok hogyan tudok ezzel Vistán játszani, mert mikor elindítom azt írja ki hogy a StarForce illesztőprogram le lett tiltva mert nem működik a
    windows ezen verziójával??? Lécci valaki segítsen!
  • ocskoszilard
    #436
    sztem a biofegyverre gondolsz, de az kóddal elérhető :D
  • BBencze
    #435
    mi van???
  • szeki87
    #434
    hello kiváncsi vagyok ti megtaláltátok e méár azta savas ágyút ???
    (kóddal nem lkeérhető ) a dzsihadosok csatornájában van jol eldugva az szetrintem alegjobb fegyo iylen zölodl trutyit lő
  • Mitsurob
    #433
    Valaki pls küldje el a cracket!
    MSN : [email protected]
    Kössz!
  • szopacska
    #432
    Hali emberek sikerült uj fegyvereket belecsempésznem ebbe a nagyon brutális tökéletesen gyilkolos játékba méghozzá az ed-böl nagyon kafa. Az élmény az fenomenális.
  • ocskoszilard
    #431
    ha jól emlékszem már leírtam h lődd amivel bírod, és rengeteg ammo kell... de mivel én még nem vittem teljesen végig csak kódal így nem tudok pontos kivégzési módszert adni
  • JKL
    #430
    a hidon át jutottam. nem azt kérdeztem hogy h kell átmenni hanem hogy h kell kinyirni azt az akármit a híd után, de már megoldottam m1.
  • posssstal
    #429
    segitsetek!!!

    honnan lehet letölteni za apocalypse weekend-nek a no cd file-ját?????
    kérlek segitsetek!!
    ha megvan lécci küld el ide :[email protected]
    kössszzz
  • Viruz mark
    #428
    JKL

    Nos igen ahogy kijutsz az állatostól indulj el !!FIGYELEM KALAPÁCSOT ELŐ!!!!XD indulás.Ahogy elérsz ott ellesz barikádozva az út ott jobra felmész vagy balra nemtom a híd szélére és fölmész a létrán.onnan talán már tod és lesz még egy létrás asszem a jobb oldalt de itt egy vidi
    amivel könnyedén átjutsz:)):

    http://www.youtube.com/watch?v=vnlvVq8MX_Y&eurl=http://kssklan.gportal.hu/gindex.php?pg=25349193
  • Viruz mark
    #427
    Csumi na látom mindig criticalozik a játék nos nemnagyon tudok segiteni de,....Az awp ill. aw7 játékának grafiját átlehet alakitani ugy hogy
    bemész a options-ba és audio majd kivan irva...most igy fejből nemtom valami izé bizé 3d és azt kell átalakitani SAFE MODRA-RA!!!!!!!!!!!
    Nos ennyi....szedd le ujra ha vissza olvasol a nevemen az ed-ről irtam
    és ottis az vót a hiba ho mindig kiakadt amiota leszedtem a fudge packot és arról instaláltam akko jó vót!!!

    TEHÁT MINDEN ED SZARAKODÓS TÖLTSE LE A FUDGE PACKOT!!!!!

    UTÓIRAT:nekem nem volt semi bajom a awp ill. aw7-el.

  • JKL
    #426
    csá
    vki eltudná mondani h mitkéne csinálnom, a hid után akadtam el vmi nagy dögöt kéne kinyirni de hogy?!?!pls help thx
  • szopacska
    #425
    General protection fault!

    History: FCollisionHash::ActorLineCheck <- CheckWithActors <- ULevel::MultiLineCheck <- ULevel::SingleLineCheck <- UObject::ProcessEvent <- (AW7ParcelController aw7_rwsblock.AW7ParcelController14, Function AW7Pawns.AW7CivilianController.Tick) <- AController::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
  • ZTM
    #424
    1.újraraktam a gamet.
    2.felraktam a patchet.
    3.frissítettem a videokari drivert.
    4.frissítettem a directX-et(aug.).
    5.a gépem +felel a minimális kövteléseknek.

    és még most se jó:S
  • ZTM
    #423
    Íme 1 kis részletesség mindíg ezt írja felraktam az AW7-et és akkor is:


    General protection fault!

    History: UObject::ProcessEvent <- (DeadBodyMarker AW7_Suburbs-3.DeadBodyMarker67, Function Postal2Game.BlipMarker.Timer) <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


    nemtom mi lehet vki lécci segítsen....köszi előre is
  • ZTM
    #422
    írd be a rapidshare keresőjébe én is úgy szedtem le
  • ZTM
    #421
    hy most töltöttem le a P2:AW-et és amikor játszok néha sőt ott Vince házáná ahol özönlenek a zombik mindig critikal errorral kilép az error tartalma mindig más:S ezt hogy lehetne kijavítani patch vagy vmi más? akinek van az linkelje má légyszi 3x újraraktam a gamet....köszi előre is...
  • hitch
    #420
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok.nem tugyátok honna tudom gyorsan leszedni a postal 2 AW-et.probáltam már piratebay,mininova,isohunt de mindegyiken 2-3kb/s-el jött.a választ elöre is köszönöm