21
  • arty
    #21
    és nem 270mb hanem 8mb :D
  • Balumann
    #20
    Nekem se volt még semmi gondom a FF-el, mindent behoz, gyorsabb mint az IE, átláthatóbb az egész (letöltések, mentésbeállítások, gyorsítótárak, stb.), stb.
  • Szecskó CsiGa
    #19
    jah ez lahat az oka de szerintem az FF sokkal jobb mint az IE mert jobban testreszabható és nap pakolja minden program ilyen menubarokkal meg minden félével teli.... szal FireFox RLZ :P
    jah és az IE is jó sztm csk mindenki azt támadja .. és ezért jobb a FF. mert azt még békénhagyák....

    csak azt nem hiszem el h több hiba (v rés..) van benne mint a EI ben !!
  • Benoke
    #18
    Ez csupán hangulat keltés, ugyanis az FF részesedése még messze eltörpül az IE melett.
    Ameddig ez igy lesz addiog ha valami kémprogramal hatást akarnak elérni, addig biza IE -re fogják csak kihegyezni. Majd ha 20-30% -körül lesz akkor majd jobban lesznek FF re is ilyen szarok, de erre nem látok elégé sok lehetőséget a közel jövőben.
  • Sil78
    #17
    Pl a MiniT kiterjesztés is tudja ezt, de igazán megkérdezhetted volna a Firefox topicban.
  • netrunner
    #16
    Próbálj kiterjesztést letölteni hozzá. Azthiszem van valami olyasmi kiegészítés hogy advanced tab browsing...
  • entreri
    #15
    Még nem volt bajom a FF-al. Az biztos, hogy jelenleg a legjobb választás. De majd megnézzük, hogy mit hoz a jövő.
  • NeoMaN
    #14
    mármint ez egy extension hozzá. :)
  • NeoMaN
    #13
    tessék
    Én ezt használom, és tudtommal tudja....
  • AL7
    #12
    Én is már jó ideje használom a tűzrókát... bár először kényszerből voltam kénytelen használni, mivel sem az IE, sem a rá épülő Maxthon (volt MyIE2) nem akart elindulni a gépemen (valamitől begyagyult az IE motor, és http-s cím beírása után automatikusan kilépett (persze hibajelentés, vagy bárminemű jelzés nélkül). De a lényeg, hogy mára nagyon is megszerettem a rókát :D Egyetlen dolog hiányzik nekem... a böngészőfülek nagyobb testreszabhatósága. Azaz, ha új fület nyitok, az ne a legutolsó helyen jelenjen meg, hanem a nyitó fül mellett. Ezt pl Maxthonban tökéletesen állítani lehetett, és ez nekem nagyon hiányzik most a tűzrókában!
  • Ahhoj
    #11
    hehe, azt ugye tényleg nem várta senki, hogy a firefox sebezhetetlen lesz :))
    ellenben nekem sokkal jobban bejön a róka böngésző :)
    tényleg nem akart még felmászni a gépemre semmi szar, igen jól eső kiegészítéseket (akarom mondani kiterjesztéseket) lehet telepíteni hozzá, stb stb...
    mind1, szumma szummárum firefox r0xx :P
  • 12346
    #10
    na, ez is várható volt:/ ha nő a népszerűség, nő ez a veszély is. nem a bőngészők szarok, így az IE se lenne tré, ha nem ez lenne a legelterjedtebb, amire ugye érdemes is írni kártevő szarokat (bár értelmét nem látom). ezek szerint a róka se menekül ez elől.
  • vgez
    #9
    spybot :o)
  • romero83
    #8
    Én max. 3db kamuszoftver-t kapok hetente, de szerintem ez csak azért van, mert még néha véletlenül elindítom az Explorer-t... :)
  • dshk
    #7
    Azért mert a Mozillának két böngészője van, még nem kellene összeadni a kettő hibáinak számát :)
  • quantum
    #6
    lehet lamernek tünök,de a jpeg hiba nem a Windows hibája volt,és érintett midnen böngészőt?(Explorer,Mozilla,Opera,Netscape,stb)
  • Keldor
    #5
    fasza:(
  • pemga
    #4
    Már nem azért, de ezeknek a hibáknak nagy része a dózeres verziót érintik csak. A legnagyobb hiba (ami a linuxost is érinti) a jpeg-be ágyazott futtatható kód volt, de azt már javították mindkét oprendszer alatt (méghozzá elég gyorsan) Ez az activex-es szöveg meg hogy jött ide? Azt mindenki tudja, hogy durva veszélyforrás (micsoda dolog nem sandbox modellben futtatni külső kódot), és semmi köze a mozillás fejlesztésekhez.
  • echo
    #3
    Szintén semmi gond. És egyébként nem is várok 100%-os progit, csak tartsák a lépést a foltozgatásban...
  • Mr Manson
    #2
    jogos
    nekem is tiszta...de kitudja mit hoz a jövö
  • szacsi
    #1
    hm. érdekes. amióta firefoxot használok, nem kaptam be semmilyen kmauszoftver meg más lófaszt, szal?