428
  • mikszer
    #428
    Nincs :( Egyik se.
  • soponyai laci
    #427
    hello nem tudjátok vnnak hozzá kiegészítések?
    vagy magyarítás?
  • zsotesz
    #426
    Ez a Sudeki topic-ja, nem a Call Of Chtulhu-é. Ha gondon van a játékkal akkor a saját topicjában tedd fel a kérdést.
  • axis6
    #425
    Sziasztok!A Call Of Chtulhu-t veretem,és elakadtam a Marsh finomítóban.Eltekergettem mindegyik gázcsapot és lementem vmi Imádkozós helyre ahol ott van Chtulhu szobra,középen egy emelvényen 1 vörös kő amit nem tudok kivenni sehogy,egy kőtábla amit már megfejtettem meg egy vezérlőpult féleség amit ha megnyomok akkor lézerfény jön ki a szobor szeméből illetve az ajtó (ami bezáródott és így csapdába estem) feletti vörös kőből.Hogy tudok innen kijutni? Valaki segítsen plz!!!!!!!
  • mikszer
    #424
    áááááá :) az már New Brightwater!! ("Enyhén" túlmentél...)
    Na, ok.
    Ha már itt vagy, indulj el vissza a kastély felé.
    (alagút, ogre-harc helye, tengerpart, egy temető, kút, egy faházikó egy óriási körfűrésszel,.. és elérsz egy MÁSIK patakot, egy MÁSIK vízimalommal... :)
    Átmész még a kicsi hídon, és ha átmentél a hídon, nem jobbra fordulszm (Illumina Castle), hanem balra.
    Innen meg amerre látsz... :)
  • pertika
    #423
    Hello Mikszer ! kösz az eligazítást de ha a malomnál letérek ott csak egy macska vagy párducszerűséget látok és el va torlaszolva kövekkel a a gondolom valamien bányabejárat (kettőt is találtam) ha ebben is tudnál segíteni megköszönném előre is köszi
    meg ha van msn-ed akkor add meg lécci hátha tudsz ott bővebben magyarázni
  • mikszer
    #422
    ... A Kings Road végén levő roncsot nem lehet eltűntetni, az az út egyébként Transentiába vezetne (későbbi küldetés, de akkoor sem erre kell majd menni).
    Menj Ailishel New Brightwater felé (ahol Tallal találkozott), de csak addig, amíg a vízimalomhoz érsz. Mielőtt letérsz a vízimalom felé, tovább tudsz menni egyenesen, és találkozol egy pásztorral meg a nyájával :)
    Innen menj tovább, sziklás-hegyes lesz a táj. A cél Shadani-mo (de ezt mutatja térkép, nem? Fehér nyíl a kis karikás térkép szélén.) A nagy térkép délnyugati oldala (bal alsó rész)
  • pertika
    #421
    Sziasztok tudnátok azt megköszöném
    Még naon az elején járok a játéknak Ailishal vok követni kel tal-ékat valami országba de elakadok mer a king's road után ott tudom h van egy roncs ami eltrolaszolja az utat azt h tüntessem el ha erre válaszolnátok megköszönném
    na irjatok hamar
    Csá
  • Neogan
    #420
    Tudna valaki segíteni?
    Feltettem a gémet de mikor new gamet kezdek a hangok (beszéd, effektek) gyorsítottfelvételben mennek csak ilyen törpös nyekergést hallani. Próbáltam a dxdiagban a gyorsításon állítgatni, de semmi változás. Ha valakinek volt hasonló problémája segíthetne.
  • mikszer
    #419
    jah, hát ez gáz.
    Mást mit mondjak?
  • haxoror
    #418
    #212
  • mikszer
    #417
    de komolyan.
    Csak az a baj, hogy xboxról írták át, és hülye fájlkiterjesztései vannak, amit persze semmi nem bont ki.
    Legalábbis eddig nem találtam.
    Ha valaki tudja, mivel lehetne belepiszkálni, az írjon!
  • mikszer
    #416
    csinyájjunk.
  • zsotesz
    #415
    nincs hozzá magyarítás
  • kenny00
    #414
    hy nem tudjátok hogy honnal lehet letölteni hozzá magyarosítást?
  • Viktor01
    #413
    Már találtam én is de köszönöm a segítséget:)
  • musha
    #412
    vagy gamefaqs.com
  • Viktor01
    #411
    Kösz megpróbálom hátha sikerül találnom vmit:)
  • zsotesz
    #410
    Beírod szépen google-ba, hogy Sudeki walkthrough. Aztán válogathatsz.
  • Viktor01
    #409
    Hi!

    Nem tudtok valami térképet v hasonlót le vannak írva hogy hol találhatók a totemek és hasonlók?:)Előre is köszi
  • mikszer
    #408
    Defeat Heigou (Heigou legyőzése)- ez az utolsó küldetés :)
    Az akloriai királynő Caprine a palota ajtajában vár (ahol elmentetted a játékot is, miután Elco visszatér az "árulásból"), ha beszélsz vele megkérdezi, felkészültél-e már a harcra. Mielőtt a végső harcra mennél (nincs visszaút!) előbb menj Kamohoz és pakolj be varázsszerekből - szükség lesz rá. Ajánlott megszerezni Talnak az ultimate weapont - ezt a 4 Wolf totem megszerzésével és Kariston oltárához (egyik Illumina countryside - a kereskedővel szemben, a másik miután elhagytad Crystal Reefet egy elágazásnál balra) vivésével kapod meg és ezt egy fegyverkovácsnál feltuningolni, Tal pajzsával (ruha) együtt.
    Aztán irány Caprine, aki elteleportál a "Void"-ba, ott egyesülnek a hősök, aztán Tal megküzd Heigou-val (illetve te. :) )
    Valahogy így.
    De ha egyszerűen nyomsz egy M-et (főmenü) és a küldetések et megnézed, bal oldalon a küldetés neve (Defeat Heigou), jobb oldalon a leírása (Go to Caprine vagy valami ilyen) ...
  • musha
    #407
    nem is egy hónap. több, mint 2.
  • haxoror
    #406
    1. elakadtál a játékban
    2. egy hónapig vársz a válaszra ahelyett hogy utánanéznél

    És még mi vagyunk a looserek...
  • zsotesz
    #405
    Nem hiszem, hogy az a gond, hogy nem jutottunk el idáig csak már nem emlékszünk. Mondjuk használhatnád a keresőt a lap allján vagy a google-t. Angol nyelvű végigjátszást biztos találsz. Ha meg nem tudsz angolul az a te bajod. Egyébként nem emlékszem pontosan erre a részre. Nem valami lávás területen vagy ahol vannak "útjelző" táblák?
  • imilee
    #404
    Szasztok! Mivan senki nem jutott el idáig hogy nem tudtok segíteni. Looserek.
  • rosemberg
    #403
    kössz mindenkinek a tanácsot de letöröltem úgy hogy mostanában nem rakom fel de azért köszi
  • imilee
    #402
    Hi! Tudnátok segíteni elakadtam ebben a küldiben "Defect Heigon" itt mit kell csinálni illetve hol kell csinálni előre is köszike.
  • haxoror
    #401
    ne állj a sugárba :DDD

    Menj hozzá egy kicsit közelebb és folyamatosan keringj körülötte miközben hátrálsz így megúszod a sugarakat, amikor elkezdi visszatölteni az életét a fekete gömbökből akkor lődd szét a gömböket!
  • hulksuperfightj
    #400
    help me!!

    ott tartok, hogy elcoval meg kell olni azt a robot pokot.Lövöm ezerelde az életem 1% és amikor a második sugarat lovi meghalokés már beleőrülök szoval nem tüdtok valami cheatot mert már a fejemet is a falba verem.
  • ffxi
    #399
    HELP!
  • ffxi
    #398
    Hi! Miért szar a TALK(beszéd)hang? Már néztem a hangbeállításokat és csak ez a 3 van: High-Medium-Low és egyik sem műxik rendesen. Vagy ennyire igénytelen a gém, mert néhány ember műxik csak. THX!!

  • imilee
    #397
    Hi! Nem tud valaki müködőképes chetet vagy trainert a sudekihez, ha tud irja meg. előre is kösz.
  • zsotesz
    #396
    Én anno még a kalóz verzióval játszottam és akkor pont ez volt itt a téma. Szóval próbáld azt, hogy az árnyékot kikapcsolod és a sound quality-t low-ra állítod. Nekem 9800pro-m van és nálam is volt, hogy akadozott és megfagyott. Miután ezt a két dolgot beállítottam utána nem volt gond.
  • haxoror
    #395
    Ez nem a vidkártya baja hanem pár embernél bugos a hang a játékban, általában csata közben akad be az egész ilyenkor megéri átmenetileg teljesen kikapcsolni a hangot
  • rosemberg
    #394
    Az alap beállitást használtam nem tom hogy ott ki vagy be van kapcsolva de egy radeon 9600xt 256mb talán még nem annyira elavult hogy az árnyék megfogja de nem akadozik inkább lefagy mert a hang is ugyanazt a nem istudom elmondani olyan mint amikor a dvd lejátszón csinálsz egy A-B lejátszási szakaszt csak 1 másodperces ha érted mire gondolok.De kösz a tippet.
  • zsotesz
    #393
    Árnyékokat kikapcsoltad?
  • imilee
    #392
    Oké köszi.
  • Ottto
    #391
    A lövések elől el kell futni, vagy fedezékbe vonulni. A nagyrobbanás elől meg csak a fedezék segít. Amúgy a két energiakapcsot le kell csapni, aztán ha kikapcsolt a pajzs akkor odamenni és püfölni. Aztán elfutsz fedezékbe, megvárod a robbanást és újrakezded. Csak az időre figyelj mert az energiakapcsok nem maradnak örökké zárva....
    Ja és ha jól kalkulálsz, akkor az az ötös lövedékből is max 1x fog elkapni körönként (az energiakapocsnál, mert ott le kell álni), csak meg kell figyelni a dögöt.
  • imilee
    #390
    A Baltás Aklorian Strongholdban van A Nagy Behemot. Ezen A Néven emliti a katona. A Segitséget előre is köszi.
  • haxoror
    #389
    Melyik a baltás?