18
  • aki kérdez
    #18
    Operat nem használ senki??
  • irkab1rka
    #17
    Amúgy az egész azért lehetséges, mert Redmondban hozzászoktak a 10 millió beta teszter gondolatához. Ez most fizeti vissza magát, de ahogy elnéztem a tavalyi pénzügyi évet, ki nem szarja le :)))

    vuhahahaha
  • irkab1rka
    #16
    "A vállalat jelentése azonban kihangsúlyozza, hogy a nagy eltérés többek között a vírusírók döntésének eredménye,"

    A felhasználó szempontjából nem tök mindegy??? Az a lényeg, hogy a majom felmegy az astalavistára, lerántja a mai kódot, nyom egy make-et, és készen van a napi munkájával...
  • Zoley
    #15
    Ugyan mar, az ms soxor ugy "javit" hibat, hogy egy korabban alapbol engedelyezett feature alapbol tiltott lesz. Kozbe meg szo sincs tenyleges javitasrol.....
  • device
    #14
    de javitottak...
  • Szonár
    #13
    Ja, és amíg a Microsoft egy rahedli hibát csak késve
    javított ki, addig pl a mostaniFF 1.0.2 veriójánál csak az az eltérés a többivel szemben,(asszem)hogy két hibát kijavítottak.
  • Szonár
    #12
    Tudtommal az FF nyílt forráskódú nem ? Ergo, ha valaki problemet észlel be tudja foltozni, igaz, hogy ahhoz már programozási tudás is kell. És mégha tucatszámra elkezdenék írni a vírusokat a Tűzrókára,
    akkor is, a Firefox mérföldekre előrébb van az IE-től.
  • FTeR
    #11
    én nem szeretem az ilyen jellegű statisztikákat, mert ott ferdítenek ahol akarnak, meg olyan szempontokat néznek ami nekik tetszik. De ez egy nem túl összetett statisztika. gyakorlatilag 2 szempontot néztek és ráadásúl azt a kettőt is jól választoták meg. Szal ez az egész inkább tekinthető ténynek mint a statisztikinák. Az hogy melyikre volt több támadás, meg nagyon helyesen mondták, hogy FFre még nem figyeltek fel annyira.

    Ugyna az a helyzet ami volt az OSekkel, kijött, hogy több mint 50% ban Mac os nyelte be a támadásokat, de mivel winre voltak kiélezve semmi kárt nem tettek benne. Ami magában nem gond, csak Mac-re azzal csábítanak embereket, hogy azon nincsenek vírusok, ami igaz is, egészen addig még elég ember át nem áll(vagy kezd használni)...
  • Ceb
    #10
    "A 2004-es évben a támadók nem a Mozilla böngészőjét tekintették elsőrendű célpontnak" Ezért használok FF-et, a virusírok meg csak ne célozzanak, mert az ember ideges lesz ha valaki rá céloz és még vissza talál
  • h4x0r
    #9
    Rohamtemponak rabaszas a vege. Jo progit csak atgondolva lehet irni. Habar tenyleg nem vagyok MS parti, de az egesz Internetnek jo lenne, ha "bugmentes" es "szuperbiztonsagos" rendszert irnanak. Kevesebb terheles, kevesebb Zombi.

    Csak egy erdekes adat: a Linuxos gepem loggolja a NETrol jovo kereseket. A 135-os porton (RPC, asszem) 2 mp. az atlagos ido ket keres kozott.
  • Wilddog
    #8
    Maxthon régen a MyIE volt, ami pedig IE motorral működött, szóval annak minden nyűgét örökölte.
  • GulaSoft
    #7
    Ja az IE7 biztos nagyon jó lesz, és nagyon megbízható, mert a microsoftos fiúk biztos megtanultak rohamtempóban szuper jó és biztonságos programot írni.
  • JZO
    #6
    Próbáltátok már a Maxthon-t? Nagyon szuper böngésző, évekig IE-t nyomtam, mikor nagy nehezen rászántam magam a kipróbálásra. Azóta ez van és elégedett vagyok vele.
  • Cactus
    #5
    Nyílván minden statisztika annak mutat jót, aki jobban fizet. Viszont az tény, hogy FireFox-ra nem nagyon koncentráltak eddig a vírusírók...de ez szerintem változni fog. De amíg ez bekövetkezik, addig is jó ez a FF nekem és sztem sok mindenkinek. Majd ha 50-50%, akkor lesz tényleg verseny :]
  • BlueGold
    #4
    A statisztika arra való, hogy valaki bebizonyitsa neki van igaza " a kellöen összeállított " adatok alapján. Ha más szempontok alapján rendezném át az adatokat vlószínűleg kitudnám hozni az IE 6.0 is gyöztesnek.
  • nemcsakfeel
    #3
    és a firefox is ilyen lesz
  • hornbali
    #2
    "A vállalat jelentése azonban kihangsúlyozza, hogy a nagy eltérés többek között a vírusírók döntésének eredménye, akiknek többsége még mindig a Microsoft böngészőjét célozza meg kártevőivel."

    Ebben van a nagy igazság.
  • Keldor
    #1
    én firefoxot használok. ezek szerint jól is teszem.
    Firefox ruleZ!!!
    Az IE7 álítólag nagyon jó lessz. de az IE6 is az volt annó (2000-2001)
    és lám milyen sz@r lett. sajna a sok fasz barom miatt aki ezeket a virusokat csinálja a 7 is ilyen lessz:(