3942
  • adler741
    #3942
    Én is pont ugyanígy csináltam DD.
  • Hegemonix
    #3941
    Köszi szépen a válaszod, valóban a NextGen kikapcsolása segített!
    Viszont az állam leesett mikor megláttam Larát az estélyiben!
    Kegyetlenül sexy, fel-le járattam Őladységét, hogy elöl-hátul jól megnézhessem :P
  • Optimus Prime
    #3940
    Nálam ugyan nem itt, de szintén kilép. Oka: kapcsold ki a next-gen beállítást.
  • Hegemonix
    #3939
    Helló! Japán pálya betöltésekor kilép a játék, windows hibaüzenettel.
    Valaki járt már így? Mi lehet az oka?
    Peru után vagyok, a japán pályára nem tudok belépni...
    Help please!
  • Syrana
    #3938
    Helló!
    Full kivittem a játékot, csak a crift manor hiányzik, abból is az utolsó ezüst és az arany artifact, és a könyvespolcnál nem engedi hogy megnyomjam a könyvet...pedig minden más artifact megvan :(
    Help please!
  • OBig1
    #3937
    De van. Itt is megtalálod: TombRaiderS.hu
  • Fülüke
    #3936
    Üdv!

    Az intrókhoz,videókhoz, átvezetésekhez, tényleg nincsen magyar felirat??
  • lali58
    #3935
    helló tud valaki müködö trainert hozzá?
  • GamEszti
    #3934
    Végig is vittem. :D Igen jó volt. Jön a kövi rész. :D
  • GamEszti
    #3933
    Fú, bele izzadtam, de sikerült! :D Köszi! ^^
  • AtiRadish
    #3932
    Lojj a harangra, attol megzavarodik, es ra lehet majd dobni a csapdat
    Halovanyan igy remlik vhogy igy kell :D
  • GamEszti
    #3931
    Az gyerekjáték volt. :D Bár el nem tudnám magyarázni hogyan kell, éncsak lőttem amíg ki nem feküdt és kerülgettem a lövéseit.
    Én ott akadtam el, hogy lent vagyok ilyen barlangszerűségben, és előjön egy marha nagy kígyó és nem tudom megölni. :S
  • lali58
    #3930
    csaó! ell akadtam a japán pályán a bossnál tud valaki segiteni?
  • OBig1
    #3929
    csibe70!
    Találsz itt fullos mentéseket: TombRaiderS.hu
  • OBig1
    #3928
    Syrana!
    Szrtm gyenge a géped, tehát butítani kell kicsit a játékot.
    Sok minden lehet. Talán a legegyszerűbb először: Kapcsold ki a Next Gen módot.
    Ha nem ez a gond, vedd lejjebb a felbontást.
    Esetleg egy videódriver update se lenne rossz.
  • Syrana
    #3927
    helló! végre megvan a játék, fel is raktam, el is indul, csak hát most az a gond van h játszanék, csak a kép olyan mint egy lassított felvétel... és egyszer már játszottam vele ezen a gépen és rendesen ment...és most meg nem megy úgy ahogy kéne...help pls
  • csibe70
    #3926
    szia mindenki aki segíteni akar rajtam, 1 kicsit el b. és nem csináltam mentést, a játékba bereagadtam és igy ki kellet lépnem a hiba csak most jön, csak az elején csináltam mentést és nincs kedvem újra végig csinálni az elejét . A negyedik azaz a ghana persuing james rutland mentése kellene nekem légyszi segítsetek nekem! Köszi csaba!
  • Syrana
    #3925
    xD...oks megvan...vak vagyok ám ^^ x'D..mind1..beírtam..és kicsomagolásnál kiírja h hiba a titkosított fájlban (hibás jelszó) -.-
  • Maxtreme
    #3924
    bazz oda van írva a jelszó... A password szó alatt mit nem értesz?
  • Syrana
    #3923
    nos...van ez a honlap: http://www.egydown.com/2007/07/15/tomb_raider_legend_2006.html ..és innen letöltöttem a játékot ^^"....csak hát van egy kis gond:kicsomagoláskor kér egy jelszót...és a megadott honlapokon meg nem találok semmit... vki segítsen plz
  • kisAKOSH
    #3922
    eladó tomb raider 1 eredeti. Akik szeretnék hogy az első rész is meglegyen eredetiben kérem írjon.

    [email protected]
  • Optimus Prime
    #3921
    Melyik verzió? Classic kiadás, már patchelt 1.2 vagy sima. Meg jó lenne tudni milyen géped van. Bugosnak elég bugos ajáték, pl az 8600 GT-en sok pályánál elszáll ha a next-gen be van kapcsolva. :S
  • ffxi
    #3920
  • #3919
    feltelepítettem, de nem indul, azt írja ki, hogy: ERROR OUT TABLE RANGE
  • AtiRadish
    #3918
    Olcsófájin
  • Lipi1980
    #3917
    Sikerült!

    Köszike...
  • Optimus Prime
    #3916
    Alapbeállításban az "E".
  • Hawk06
    #3915
    Az "interact" gombbal tudod segítei olyankor,megnyomod és megkapaszkodik a másik kezével is.Nálam az "F"re van állítva,allapbeállításban nem tudom melyik.
  • Lipi1980
    #3914
    A múlt héten vettem meg az LV sorozatban és nagyon tetszik! Az Anniversary-val még nem játszottam, de az is megvan, meg az Angel of Darkness (ez valamiért annyira nem tetszett)...

    Egy gondom van!
    Olyan helyen akadtam el, ahol nem lehetne elakadni:
    Valahol a Nyugat-Afrikai pályák vége felé ugrálni kell a rudakon, és az egyikre elég gyorsan kell átugrani egy "peremről", hiszen ha sokat tökölsz ott, akkor a leeső szikla magával sodor. Nomármost ha gyorsan ugrok át, akkor csak EGY KÉZZEL kapja el, és úgy nem bírja magát megtartani, és leesik!

    Én vagyok a béna, vagy én vagyok a béna!

    Hogy tudom magam "stabilizálni" egy kezes elkapásoknál???

    Előre is köszi a segítséget...
  • ffxi
    #3913
    Annyira idegesítőek a boss-ok. Most is elakadtam az angolnánál :@ Hülyén vannak megcsinálva a boss-ok.
  • rotator
    #3912
    Két megoldás van.

    1. Uninstallálni minden virtuális meghajtót (Daemon Tools, Alcohol), vírusirtókat, tűzfalakat lelőni, registryből kipucolni.

    2. A nocd crack használata.
  • Girhes Joe
    #3911
    Szevasztok!Megvettem a Tomb Raider Lgend-et az 'LV' sorozatban.Feltelepíti a játékot csak nem indul el, mert a következőt írja ki: A szükséges biztonsági egységet nem lehet aktiválni. A következő programot nem lehet végrehajtani ( 7000 ). További részleteket keressen a fenti címen: http://www.securom.com/download/message_hu.asp?m=module&c=7000&l=hu
    De az oldalt nem adja be.
    A gépem: windows xp service pack 3
    2,2 dual proci
    2 GB Ram
    GeoForce NX 8500 GT ( 256 MB )
    160 GB Samsung winchester
    Ha valaki tudja erre a megoldást azt kérem írjon. Előre is kösz.

    Girhes Joe
  • Jocisan
    #3910
    Tomb Raider Legend MAP ITT:GAMEMPIRE.EXTRA.HU
  • rotator
    #3909
    Elsőre olyan 8-10 óra lehet legfeljebb, másodjára maximum 2-3. Ha ki akarod tolni 100%-ra, akkor attól függ, mennyi idő alatt találod meg a rejtett cuccokat (némelyiket jól eldugták). :)
  • grebber
    #3908
    Kb mennyi idő a game végigjátszása?
  • Kongy
    #3907
    Egyedül a karakterprofilokhoz kellet a magyarítás,vagyis nyelvválasztó,de a többi szöveget többnyire értettem.
  • leoon
    #3906
    Ok, kössz, majd meglesem!
  • Hawk06
    #3905
    Hi,
    én nem tudok magyarítást az 1.1es verzióhoz de innen letöltheted az 1.2-ös patch-t és itt van hozzá a magyarítás.
  • leoon
    #3904
    Hali, a játék 1.1-es verziójához honnan lehet magyarosítást leszedni? Kössz!
  • rotator
    #3903
    Szerintem is ez az egyik legnagyobb pozitívuma!