6461
  • CalebJoe
    #6421
    login után security kódot kér azt hol találom?
  • uv
    #6420
    tegnapelőtt találtam egy "Dunbar bomlasztója" fantázianevű fegyvert (bocs, magyarul tolom). néha az az érzésem, hogy ez a fegyver cheat-nek is durva lenne. az öreg Szidolos normál fokozaton egész konkrétan 4 másodperc alatt halt meg. felugrott-leérkezett-meghalt-final múvi...

    jó ez a mesterlövész :)
  • stevyxix
    #6419
    Játék ingyenes igaz alapba csak 2. act végéig elérhető (Waterloo bridge lépéshez már jegyre van szükség amit alapba valódi pénzért kellene megvenni, de játékba lehet jegyekkel kereskedni így megvehető vagyis nem kell érte kifizetni a 4$-os árat).

    Fantusz:
    Csatlakozom uv-hez, azért nem olyan kegyetlen rossz mint írtad, régen a legerősebb volt a játék legelején multi shot+rapid fire kombóval a legdurvábban sebző karakter volt. Most már nagyon sokat gyengült és tényleg talán a leggyengébb (bár bizonyos helyzetekbe életképesebb mint egy közelharci karakter), nehéz vele kicsit a játék hiszen távolságot kell tartani vele és sokszor kell vele ügyeskedni jó fegyver is kell (megjegyzem evoker bm és guardian még is nagyon fegyver függő lehet, de cuccok egyébként is fontosak a játékban hiszen erről szól, viszont nagyon jó cuccok vehetők olcsón is a játékban működő piacon.
    Strikera esküdnek egyébként mellette multi shot beacon vagy multi beacon (strikenál különösen jó lehet hiszen több célon hat). Nekem nincs magas szintű mm-om így konkrét tanácsokat most nem tudok adni, engineer van ami jóval erősebb.
    Új weboldal egyébként:
    http://hellgate.web4.hu/
  • majdtegnap
    #6418
    Sziasztok!
    Abban kérném segítségetek,h tudtok-e mondani nekem szervereket hozzá. Nem eredeti a játékom úgyhogy szerintem eredeti szerveren nem tudnék játszani.
  • cikasz
    #6417
    Hát én az alapjátékot mesterlövésszel vittem végig!
  • uv
    #6416
    erős túlzás, hogy a marksman szart se ér. 15-18-as szintig kicsit ugyan döcögős, de után szanaszéjjel bír vágni bármit.
    ésszel kell csinálni - ez nem az a karakter amivel az ember belerohan a monsztatömeg közepébe. tömegírtásban meg van olyan jó mint akármelyik másik, ha a fegyverbe a megfelelő modokat pakoljuk. persze el kell dönteni, hogy a fegyver sebzését tápoljuk, vagy a tömegírtásra gyúrunk, én magam az utóbbit szoktam inkább preferálni (persze van második fegyvernek egy olyan is ami semmit sem tud, csak böszme nagyot sebez, egy szál monszták ellen néha jól jön).

    gránátból szerintem bőven elég egy pötty a fázisra, esetleg jön még 1-2 a cuccokból, az álcázás/menekülést meg még életemben nem használtam.

    tény ami tény: az marhára nem mindegy, hogy milyen cuccokat aggatsz magadra.
  • Fantusz
    #6415
    Marksman a legnehezebben játszható karakter.
    Nála számít leginkább, hogy milyen fegyverrel, módosítókkal veszi fel a harcot, s bizony nagy tömeg ellen elég rosszak voltak a túlélési esélyei (álcázás, gránátok)
    Nagyon régen járstszottam már a HL-al, s a fórumra is csak betévedtem most, anno a lövészek panaszkodtam a legtöbbet a már-már leküzdhetetlen tömegekre, gyenge fegyverekre (ez a kaszt van leginkább rászorulva a technikai támogatásra)
    Tanácsot nem adnék, milyen karakterrel játsz, hisz a legrosszabb, ha olyan figurát kell vezetni a harcban, ami a játélostól távol áll.
    A játékban sok az életszerűtlen helyzet (hisz játék), szegény mesterlövészeknek is siralmasan rövid lőtávolságú, lassú tüzelésű fegyverekkel kell egész seregek ellen felvenni a harcot, keményen taktikázni kell.
    Idézőenk ott vannak a summonjai, mérnöknek a robotok, az örző, pengemester tömegek ellen is hatásos képességeket tanulhat, a mesterlövésznek néhány gránát eldobásán túl a találékonyság, no és az állandóan tápolt fegyverek jelentik a túlélést.
  • Bandeeka
    #6414
    sziasztok!
    látom elindult a béta regisztráltam letöltöttem de vmi security code-ot kér első indításnál Mi lehet az?
  • jetblack
    #6413
    Az addig oké kezdtem egy marksmant de ha pl szart se ér akkor mit érek vele ? Hozzá teszem hogy a kari PVM kari akar lenni
  • cikasz
    #6412
    Amelyik neked tetszik! Ne azzal amit ajánlanak!
  • jetblack
    #6411
    Egy full kezdő playernek mit ajánlotok milyen karival kezdjen ?
  • lolSL
    #6410
    http://www.facebook.com/HellgateGlobal?sk=wall
  • lolSL
    #6409
    facebook oldalon írjak ha leállás van
    6 órát kell hozzáadni az időpontjaikhoz
  • Since
    #6408
    Nem mennek a serverek? Aki játszana keressen meg ingame (Since).
  • Tiger1111
    #6407
    Megoldotam:)
  • Tiger1111
    #6406
    Hali elindítottam a játékot de azt írja hogy az accountom inaktív , amit az email címemre küldtek megerősítő levelet arra válaszoltam.És a T3fun honlapján be is tudok lépni az accountba ,valaki nem tudja mit ronthattam el?
  • corwus1974
    #6405
    Sziasztok.Elindúlt.Megy.Nincs lag.Király:)
  • Dzsabba
    #6404
    nem esett le hogy hajnal 1:30
  • Tatyla
    #6403
    bazz de nem tudsz visszaolvasni négy hozzászólást?
  • Dzsabba
    #6402
    nekem még mindig server offline (error 503)
  • Tatyla
    #6401
    na akkor ma ebből nem lesz semmi majd holnap meglesem
  • lolSL
    #6400
    igen
  • Dzsabba
    #6399
    nektek megy?
  • Tatyla
    #6398
    az nem olyan sok,amúgy a mi időnk szerint 1.30?
  • lolSL
    #6397
    ma éjjel 1:30-kor indulnak el a serverek.

    viszont kiderült, hogy nem lesz teljesen free 2 play, az act 2 után egy "jegyet" kell venni, ami 4 dollárba kerül. accountonként egy alkalommal, ezzel 6 karakter mehet tovább.
  • Tiger1111
    #6396
    Köszönöm a választ , remélem így is játszható lesz és nem lesz nagy lagg.Egyik nagy kedvencem megvan eredetibe is de egyedül nem az igazi , örültem mikkor megtudtam hogy újra lehet majd multizni
  • Tatyla
    #6395
    nem lesz eu csak NA
  • Tiger1111
    #6394
    Hello , letöltöttem az oldalról a játékot de instalnál csak north American régiót tudok választani ,ennek így is kell lenni ? Vagy rossz klienst szedtem le , esetleg Európában csak később lesz?
  • stevyxix
    #6393
    2011.06.30-án kezdődik a nyílt béta teszt, van Teaser oldala is.
  • Since
    #6392
    Ingyenes lesz, de lehet vásárolni plusz dolgokat real cashért.
  • lolSL
    #6391
    ingyenes lesz.
  • Gabesz026
    #6390
    Sziasztok!

    Én anno megvettem eredetibe és akkor ha most újra megjelenik meg kel venni újra? Erről mit tudni? a PC GURUN van most egy cikk róla
    ITT
  • Since
    #6389
    Persze mert még béta fázisban van a játék. Német oldalon fennt vannak az infók hogy milyen itemekt lehet majd vásárolni real pénzért.
  • BoneDragon
    #6388
    Én sehogy sem tudtam megnyitni a shop-ot.
  • Since
    #6387
    Régebben sokat játszottam vele multiban és nagyon tetszett. Viszont nem nagyon tetszik az item shop, inkább dobtak volna rá kezdetleges havi díjat... De majd meglátjuk.
  • FSpofon
    #6386
    t3fun.com account kell, és a hellgate aloldalon a gates of hell-re nyomva 50% eséllyel beenged a kapun, de már vége a betanak, k9vetkező ideje nem ismert.
  • csuszi
    #6385
    na en ehhez hulye vagyok, van eredeti gamem, most akkor mi a teendo? honnan kell kulcs? milyen acc kell? mit toltsek le? miot telepitsek ?
    csak ennyire vagyok kepben :D
  • highdrift
    #6384
    Magyar Facebook Oldal a Hellgate -nek !

    ! Itt A Link !

    Mindenki Akinek Tetszik a Játék !LIKE!
  • PiszkosFred
    #6383
    Meg mindig valami beta szeruseg ez, vagy mar elesbe megy a dolog, es nem all le az egesz 2 het mulva tegyuk fel?
  • Solid Snake
    #6382
    Pont így tapasztaltam én is.