3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • polgi
    #2953
    Helló, vista alatt nem tudjátok, hogy tudnék játszani? Mert azt a daemont ami fut vista alatt már nem tudom hiedolni. Előre is köszönöm!
  • adocsokkente
    #2952
    Figyu Luciferion!

    2 dolog van ami probléma lehet. 1. nem mindegy, hogy milyen a hide. Szerintem az sd4 Hide a legalkalmasabb erre.(ikonja: cd, piros x-szel áthúzva). 2. a daemon tools verziója se mindegy. A legjobb az lenne ha letörölnéd a régit, a régi daemon mappáját kitörlöd, egy 3. 47-es verzót telepítesz fel, és akkor(mivel nekem a leírtad alapján nem volt más baj) menni fog. Ha bármiben segíthetek, írj ide

    Murillo
  • luciferion
    #2951
    Nekem nem indul a battlefront 2.
    Daemontools-al mountolom be, és securom 7-es progival Hide-olom le.
    látszólag minden rendben van, de mégis ezt írja ki: "Conflict with Disc Emulator Software detected".
    Ha valaki tud légyszi segítsen.
  • hinar
    #2950
    Nekem van eladó, mert megvettem playstationra.Így van egy felesleges PC példányom.Ha érdekelt írj privátot és megbeszéljük az árát.
  • GioVaNNi ToMi
    #2949
    Hello.
    Valaki nem tudná meg mondani, hogy honnan tudom letölteni a játékot vagy esetleg megszerezni?
    Ugyanis crackeltem és azt irja ki hogy tegyem be a dvd-t.
    Ez akkor is jelentkezett mikor felraktam a Securom-ot..
    Valaki segitsen.
    Előre is köszi
  • Kurt97
    #2948
    Neked megvan a crack? mert a faq nem megy.. ha megvan elküldenéd nekem a [email protected] címre?
    Crackelni pedig úgy kell hogy a file-t berakod a battlefront mappájába, felülírod az eredetit, majd simán elindítod az asztalon lévő ikonnal.
  • koalapad
    #2947
    De nem tuom hogyan kell crackelni

    tuom ciki de én eredetikben utazom

    előre is köszi
  • koalapad
    #2946
    Mert én feltettem a játékot és benehagytam a cd-t és azt mondta tegyem be a dvd 1-et

    De a battlefront csk egy cd-s
  • koalapad
    #2945
    SZasztok
    lenneegy kérdésem?
    Hogyan kell meg crackelni egy msolt cd-n lévő battlefron 2-őt
  • adocsokkente
    #2944
    Hello!

    A minap indult egy új bf2-tes klán: a DotE.
    Ha valakit érdekel írjon ide:[email protected]
  • adocsokkente
    #2943
    Hello!

    A Lucasarts elkészítette Xbox 360-ra a Battlefront 2 kiegyészítőjét, amit PC-re is kiadnak majd. Nálunk 2009 elejére lesz a PC-s változat kapható.
    Csak mondom, hogy lázba hozzalak titeket.

    Az előző író bajára:
    Sztem, ha eredeti, vigyétek vissza ahonnan vettétek, vagy ha netről vettétek meg, akkor írjatok nekik, kötelességük visszavenni.
    Ha cserélve sem megy akkor a géppel van baj.
  • matthias92
    #2942
    Sziasztok!
    Az egyik barátom "megvette" a Battlefront 2őt, fel is telepíti meg minden, elkezd tölteni, valami 60% körül kidobja az asztalra meg elfeketedik a képernyő...
    nem tudtok valami gyógyírt a bajára?
  • LPKENJI
    #2941
    Hello! Egy olyan problémám lenne, hogy amikor be akarok jelentkezni a multiba akkor egyszerűen fogja magát és kilép a windows-ba. Mi lehet a baj?
  • Pate
    #2940
    Nekem kilép a játékból amikor interneten vagy lanon játszanék.
    Tud valaki segíteni?
  • paryk
    #2939
    HI. Valaki mondja meg pls, hogy melyik programmal tudnék egy eredeti játékról másolt telepítő dvd-ből egy .MSD filet csinálni, mert nekem is folyton kilép a hálózati játéknál ha crackal indítom.
  • eN00 Begger
    #2938
    Akkor reinstall barátom;) ha kell klán akkor msn: [email protected]. www.urs-clan.extra.hu
  • scs17
    #2937
    -t
  • scs17
    #2936
    Bizttos nem a net a probléma, mivel minden más tökéletesen megy (gondolok itt más multiplayerre).
  • eN00 Begger
    #2935
    Rossz a neted az a nagyhelyzet=( Star Wars BAttlefront 1-es cd kulcsot VÁSÁROLNÉK vagy cserélnék Star Wars Battlefront 2-es cd kulcsra.
  • scs17
    #2934
    Hi! Az lenne a problémám, hogy amikor multiplayerben akarok játszani és csatlakozok egy szerverhez, akkor többnyire (esetek 95%-ban) azt irja ki, hogy "Connection to host lost". Nem tud vki erre megoldást? (1.1-s verzióm van)
    Előre is köszi!
  • VodevilX
    #2933
    wááá
    miért ilyen drága még mindig... :(
  • Zickler
    #2932
    Automatikusan kinyílik ha folyamatosan kaszabolsz.
  • captainGAB
    #2931
    Valaki meg tudja írni nekem,hogy lehet szétnyitni a Gríviusz tábornok kezeit?Cserébe tudok adni Cheat-eket a játékhoz?
  • áter007
    #2930
    megfenyegettem a gépet, és megy hamachin a game
    megjegyzem, h a hamach 1.0.2.2-vel nem tok játszani ahaverokkal, csak a 1.0.2-vel
    tervezünk egy amachi game servert, szóval lehet jelentkezni, ha vki akar
  • áter007
    #2929
    komolyan mondom, ez a gép összeesküdött ellenem, próbálok mindent, de ha pl. alcohol 120%-mountolok, és bármilyen securom-mal próbálkozok, nem indul el a játék, hanem kiírja azt, h -No disc inserted.
    Please insert the original "BattlefrontII" CD/DVD.-
  • Balumann
    #2928
    A crack miatt lép ki az asztalra, crack nélkül kell elindítanod. (1.1-es verzióhoz eleve nincs is crack)

    Daemon tools legújabb verziójával bemountolod a lemeznek képfájlját, ami .mds formátumba van (ha a reloaded verziód van vagy lemezen van a játék, akkor leszeded a FAQ-ból a mini image-t, ami pont erre az esetre van, és azt mountolod be...).
    Innen keresel egy Securom -ot kijátszó eszközt (ami felül van azok újabbak, azokat kezd el próbálni).
    Daemon tools -ba kapcsold be az emulációkat.

    Ha így nem indul el (mert nekem se volt hajlandó így elindulni sose), akkor Daemon tools -t kapcsold ki, ha biztosabbra akarsz menni akkor uninstaláld, és telepítsd fel az Alcohol 120%-ot. Ott options-ba kapcsold be az emulációkat, utána mountold be az mds fájlt, és utána jöhet a securom kijátszó, és indítás.


    ///ezeket a szavakat azért írom ide, hogy keresővel könnyen meglehessen találni az üzenetemet /reloaded, tört verzió, net, hamachi, kilép az asztalra, nem indul///
  • áter007
    #2927
    help vki segítsen, mert letöltöttem a Swb 2-őt reloded-et, és szeretném hamachin tolni, próbáltam deamonnal, meg mindenfélével, de nem megy, a f.a.q -os dolgokat (próbáltam), és már hót elegem van belőle, h nem megy, pedig mindent megpróbáltam. Vki egy biztos módszert nem tud, h Reloded-del hogyan lehet hamachin tolni, mert mikor servert csinálok, kilép az asztalra. 1.1 patch van, de crack nincs
    köszönöm előre
    vki help
  • Padu
    #2926
    pont úgy nemsikerül :) Gamedata\addon mappába kel kicsomagolni a pályákat, de nem működik...
  • Balumann
    #2925
    kell lennie leírásnak, vagy ott ahonnan letöltötted, vagy abban amit letöltöttél
  • Padu
    #2924
    hogy tudok netről letöltött mapokon játszani? mert addonmappa megvolt meg minden más csak a játék nem jeleníti meg őket.
  • Saspolo
    #2923
    persze ez hamachi
  • Saspolo
    #2922
    cső.akinek van kedve játszani LAN-on az jöjjön a hálómra
    Network name:starwarslan
    Pass:starwars

    MSN:[email protected]
  • hadess
    #2921
    battlefront 2 szeretném magyarositani rar fájlba adja meg nem tudok vele mit kezdeni ebben kérnék segitséget
  • littlecasidy
    #2920
    hellosztok valaki tudna egy jó csalást vagy normális trainert a játékhoz mert már végigvittem, csak hülyéskedni szeretnék és sehol sem találok olyat ami működne
  • Master Rick
    #2919
    Sztem vedd meg eredetiben nagyokos és töltsd le hozzá a frissétéseket javításokat, és ne warezolj!!!
  • Gaga91
    #2918
    Valaki segitsen pls!
  • Warth0g
    #2917
    Vki nem akar egy eredeti CD key-t? Adnék Star Wars Empire at War eredeti cd key-ert cserébe
  • Warth0g
    #2916
    Telepítsd újra
  • Warth0g
    #2915
    De leesik. Mégpedig azért mert ott vannak ezek a tükröződések a padlón. Sőt akkor is leesik ha a pálya egy másik részéről arrafelé nézel. Ez azért van mert a régi fos motorból olyan effekteket akartak kihozni amikre a motort nem készítették fel mikor fejlesztették...
  • Gaga91
    #2914
    Üdv
    Erre (#2903) engem is érdekelne a válasz!