3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • flameman
    #2993
    nem eredeti
  • tommygiant
    #2992
    http://www.lucasarts.com/support/update/Battlefront2.html
    Innen próbáld meg leszedni mindhármat, hátha az egyikkel működik. Eredeti a játékod?
  • flameman
    #2991
    helo hogy kell telepiteni a Battefront II-re a 1.1-es Patchet amikor rákatintok eszt irja This update is not compatible with your version of Star Wars Battlefront II
  • tommygiant
    #2990
    @baly94(#2987): Ha a játék nem eredeti, akkor nem tudsz csatlakozni rendes szerverekre. Csak Hamachi-val próbálkozhatsz, de azt nem ismerem.
    @tormaimi(#2989): Írd le, milyen géped van (cpu, ram, vga, stb), és mit ír a hibaüzenet.
    Mindkettőtöknek: Olvassátok el tttttom #2986-os hozzászólásában belinkelt cikket. Vannak benne hasznos leírások, angolul.
  • tormaimi
    #2989
    üdv!
    most lett új gépem, feltelepítem a játékot és indításkor hibaüzenetet kapok egyböl. Ezzel mit lehet kezdeni?
    üdv. Imi
  • baly94
    #2988
    Hamachit, hogy lehet használni?
  • baly94
    #2987
    X-fire-el mit kezdjek? Kétszer rákattintok a szerver nevére(egyezik a verzió)belép, belépek gamespy-re(már regeltem, és nem írja, hogy nem létezik felhasználó) és amikor bejelentkezik kilép az egészből, még a pályát sem kezdi el tölteni. Most mit lehet kezdeni? Hogy lehet multizni nem eredeti CD-vel?
  • tttttom
    #2986
    http://www.tweakguides.com/SWB2_1.html
  • tttttom
    #2985
    Thx az infot a linket hamaosab negadom ahol megtaláltam. :)
  • tommygiant
    #2984
    Ez egy nagyon hasznos leírás! Most már értem miért szokott nekem is néha lefagyni! Hol találtad?
    Itt van a lényeg magyarul:

    2magos fagyás javítása

    Egy csomó játékosnak akiknek 2 magos CPU-ja van (beletartoznak az AMD X2 és a Pentium D is, és a Pentium 4 HyperThreading CPU-k is, amik virtuálisan 2 magosak) problémái vannak a SW BF2-vel. Ez azért van, mert a játék hirtelen 100%-osan leterheli mindkét magot és "lezárja" a rendszert, vagy lefagyasztja a játékot és kilép az asztalra, hibaüzenet nélkül. Ez bármikor megtörténhet játék közben. A megoldáshoz a két módszer egyikét kell használni:

    1. Processzor affinitás beállítása manuálisan: Indítsd el a Star Wars Battlefront 2-t, és amint tölteni látszik a játék, vagy már betöltődött, nyomjál CTRL+ALT+DEL gombokat, hogy behozd a Feladatkezelőt. A "Folyamatok" fül alatt keresd meg a BattlefrontII.exe folyamatot, kattints rá jobb gombbal, válaszd ki az "Affinitás beállítása" sort, és a megjelenő kis ablakban vedd ki a pipát a "CPU 1" mellől.

    2. Processzor affinitás beállítása automatikusan: Ezt nem írom le, mert sztem bőven elég az előző.

    Mindkét módszer arra kényszeríti a rendszert, hogy ténylegesen lássa, és használja a játék futtatásához az egyik CPU magot a két mag közül, ideiglenesen megoldva a problémát. Egyik módszer sem jár teljesítmény- csökkenéssel ahogy én (nem én, hanem az eredeti szerkesztő) tudom, mivel a Star Wars Battlefront 2 nincs kétmagos CPU-khoz optimalizálva.
  • tttttom
    #2983
    Dual-Core Crash Fix

    A lot of Star Wars Battlefront 2 users which dual-core CPUs such as the AMD X2 or Pentium D series, as well as users with Pentium 4 HyperThreading CPUs (i.e. "virtual" dual cores) are having problems with this game. The reason appears to be because the game suddenly places 100% load on both cores and locks the system, or crashes to desktop with no error message. This can occur at any time during the game. The solution involves using one of two methods:

    Setting Processor Affiinity Manually: Launch Star Wars Battlefront 2, and as soon as the game appears to begin loading, or after it has loaded up, press CTRL+ALT+DEL to bring up the Task Manager. Under the Processes tab, find the BattlefrontII.exe process, right-click on it, select 'Set Affinity' and in the box which appears, untick 'CPU 1'.

    Setting Processor Affinity Automatically: If you want to force the game to only use one of your CPUs automatically each and every time you run the game, see the instructions here for using the Imagecfg utility, a small Windows NT file you can safely copy into your \Windows\System32 directory and then use to permanently set the affinity for particular programs. I recommend you backup your BattlefrontII.exe file before applying this tweak, as the only way to undo it is to restore the original .exe file. Furthermore, note that you may have to redo this tweak each time you patch the game, since the executable will change.

    Both these methods basically force the system to effectively see, and use, only one of the CPU cores on your dual core CPU to run the game, thereby temporarily resolving the problem. There is no performance loss since as far as I know, Star Wars Battlefront 2 is not optimized for dual core CPUs.

    Valaki leforditani ezt. :S

    Itt lenne a megoldás, de hiába vok jó nagolos nmettom mi az a task manager meg párc ilyen beállitásos bizbasz. :S

    Örökhála lesz annak aki leforditja ezt.
  • tttttom
    #2982
    rá jöttem mi volt a baj. :D

    ha benyomva hagytam az msnt vagy a torrentet akkor szokott engem állandóan kidobni...
  • tommygiant
    #2981
    Ha eredeti, akkor próbálkozz a legújabb hivatalos patch-csel. Ha nem eredeti, akkor nemtom.
  • tttttom
    #2980
    Na az a bajom megint, hogy elinditom a játékot...

    pár mp fekete képernyő oszt bekébnne jönnie a SW-Battlefron 2 betöltő képernyőjének sde mirre bejön egyből kidob az asztalra bármi nemű hiba üzi nélkül...
  • tttttom
    #2979
    na az a poén hogy mostmár fut a játék egyszer a gépen xD

    Csak ugy, ha kinyomom a gépet oszt belépek ujra és csak ugy tok ujra játszani...

    Nem lehet ezt valamilyen beállitással orvosolni?
  • piszi0103
    #2978
    Nekem viszont annyi kéne h vki magyarázza el hogyan tudnék multizni!!! Természetesen nincs meg eredetiben a játék xD
  • piszi0103
    #2977
    bdaniel! valszinű h rossz a telepitő és hiányzik belöle az a DLL fájl. probáld meg egy másik CD röl
  • piszi0103
    #2976
    Sztem vagy a CD a rossz amiröl feltetted vagy a SP3 nem támogatja esetleg a vid.karinak driverje nem jo vagy rosszul van feltéve... másra nem tudok gondolni. Egy ilyen gépnek simán vinnie kéne amit leirtál
  • tttttom
    #2975
    Hello lenne egy kisebb problémám a SW-Bf2-vel.

    A játékot feltelepítem odáig minden okés.Oszt amikor elakarom inditani a játék elindul, de aztán pár mp után egyszer csak kapok egy villanást oszt vöröses-feketés hangyásodás ez is csak pár mp oszt utána bejönne a töltés az helyett kapok fekete képernyőt....Hang az van.

    Nagyon megköszöném ,ha tudnátok segíteni.

    Gépem leírása:
    -2x2.6 Ghz-s provi(5.2Ghz)
    -Videókártya:ATI Radeon 2900 XT
    -RAM 4Giga
    -Or:Windows XP SP3

    Remélem ennyi elég lesz ahozz, hogy tudjatok segíteni.
  • Shark96
    #2974
    Segítenétek? Az a gond hogy elindítom a játékot, megvan minden, el akarom a pályát indítani, és semmi. Csak feket képernyő. Már mindent próbáltam.... Pedig régebben ment.
  • bdaniel
    #2973
    Hellósztok!

    Amikor indítanám a játékot, ezt a hibaüzenetet írja ki:
    "Az eljárás belépési pontja (_BinkDX9SurfaceType@4) nem található a DLL-ben (binkw32.dll)"
    Aki tud, vagy akinek már volt ilyen és ehhez hasonló problémája, az kérem segítsen! Köszönöm!
  • Legend Killer
    #2972
    okés.
  • RAZOR27
    #2971
    Új hamachi volt feltelepítve.Olvastam, hogy az nem kóser, felraktam amit ajnálottak (1.0.1.5.) és megoldódott
  • Legend Killer
    #2970
    Mi volt a probléma?
  • Coco
    #2969
    FAQ újraéledhetne a poraiból
  • RAZOR27
    #2968
    Megoldva, kösz :D
  • RAZOR27
    #2967
    Lenne egy olyan problémám, hogy spannal hamachin nemtudtam multizni...
    Nem tudjátok mi lehet a baj? nem láttuk egymást, pontosabban ő nem látta a szerveremet.
  • Legend Killer
    #2966
    persze, én is arra gondoltam.
  • RAZOR27
    #2965
    sajna csak hamachi-val lehetséges nálam ha neked úgy jó akkor benne vagyok (holnap)
  • Legend Killer
    #2964
    nemtom, sztem hagyd, nem fontos, az a pár szó :D... jössz multizni velem? megadom xfire-m, ha igen.
  • RAZOR27
    #2963
    Jameg még annyi hozzá, ha map packokat rakok fel
  • RAZOR27
    #2962
    Csövi!
    Ha felteszem a magyarítást az nem tesz keresztbe, ha lanon akarok játszani majd?
  • Thadius #2961
    hello
    régen volt egy oylan cucc hogy egyből tudtál jedit választani és nem is fogyott el az ideje? valaki nem tud segíteni ebben hogy honnan tudnám azt megszerezni?
  • Petyus1994
    #2960
    Hellosztok.Azt szeretném kérdezni h a multiplayer résznél hol lehet beírni az ip címet?Mert nem találom sehol. Aki tudja kérem segítsen.Előre is köszi.
  • tommy19940827
    #2959
    Ja és ha valaki tudna egy jó multiplayer kulcsot azt meghálálom!
  • tommy19940827
    #2958
    Megpróbáltam az SD4 Hide-al de kiírja hogy:A required security module can not be activated. This program can not be executed. SEGÍTSEN VALAKI! Létszi!
  • tommy19940827
    #2957
    Hello!
    Segítsetek!
    Fel tettem a Battlefront II-höz az 1.1 patchet aztán kiírja hogy DVD kell találtam is egy NO CD Patchet de az nem működik! Mit tegyek akarok MULTIZNI! Segítsetek LÉCCI!
  • Blacksheep77
    #2956
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem! A FileFront-on találtam egy 588MB-s MapPack-ot amely tartalmazza az első rész térképeit és egységeit is valamint még egyébb bonuszokat. Elméletileg telepítővel működik a dolog, de a gond az hogy nem volt hozzá leírás és akárhogyan és akárhova probálom telepíteni nem akar működni. A fájl neve bf1pack_v175b.exe Ha valaki tudja esetleg hogy hogyan kell ezt a Pack-ot telepíteni az segítsen. Úgyanott találtam más térképeket is és azokat sem tudom, hogy hogyan kell bemásolni. Ha valaki leírná azt megköszöném. Előre is köszi a segítségeket.
  • HAWK6
    #2955
    Cs all új vagyok és lehet hogy tudjátok hogy ha instant action-ba játszotok akkor a bal oldalon ki van írva hogy HERO rámész belállítod hogy timer és leviszed a legesleg elejére (hatás: rögtön mehetsz hőssel)
  • zs0ltee17
    #2954
    sziasztok! egyik haveromnak egy olyan problémája akadt hogy ha bejön a játék főmenüje akkor nem tud kattintani de a kurzor megjelenik! a nyilak müködnek de az enter nem! ha esetleg valaki tudja a megoldást akkor az kérem írja meg! köszönöm! (geforce mx 460-as videokártya van a gépében)