740
Spellforce 2
  • pocok022
    #580
    ok kösz
  • bendáj17
    #579
    persze hogy van az lesz a folytatása :) mindenképp ki kell próbálni majd lesz újabb kiegészítő is. Nincs mit ha bármi van akkor szólj én szoktam figyelni a topicot.
  • pocok022
    #578
    nekem is ez a gold van ez nem tom hogy utána van-e ez a Drago Strom vagy nincs de ha nincs akkor is meg szerzem mert ez nagyon be jött köszi a segitséget
  • bendáj17
    #577
    na úgye van ez így. Nincs mit onnan már nagyon kevés van. nem írom le a poént csak annyit hogy vagy 2 rész és vége. Utána gondolom a Dragon Strom jön?
  • pocok022
    #576
    egy bokor alatt volt és nem látam
  • pocok022
    #575
    megvan köszi
  • pocok022
    #574
    nem tom még hol lehet már az egész térkép meg van de nem találom azt az egyett
  • bendáj17
    #573
    igen valószinüleg de biztos a pályán van nem? Lehet valahova nem mentél vagy valami.
  • pocok022
    #572
    ezek szerint még is kell a kigyó
  • bendáj17
    #571
    rosszul mondtam annál a résznél be kell illeszteni a megfelőt és utána megjelenik a portál amivel tovább mehetsz.
  • bendáj17
    #570
    nézd találtam egy klassz videót hozzá: sorrend
  • pocok022
    #569
    nem tod a sorendet
  • pocok022
    #568
    DE forgatni azt nem tom hogylehet e de ezek az ikonok
  • bendáj17
    #567
    szerintem elég csak sorba rakni az nem az rész ahol ilyen ikonok vannak kigyó szem háromszög meg szív és tudod forgatni?
  • pocok022
    #566
    Lehet Hogy az nem is kell hanem hasorba teszem a többit akkor jó lesz?
  • pocok022
    #565
    Köszi meg nézm
    A pályán már nincs elenség csak én meg a csapatom egy labor van ez elött
    sorba kell rakni majd a kőlapokat csak ez az egy darab nincs meg
  • bendáj17
    #564
    ez hol lenne a végén a puzzle vagy mi? Nem sok van hátra és végig is viszed.
    Hátha ez segít: spellforce 2
  • bendáj17
    #563
    hú nem emlékszek rá, lehet újra kellene tolnom. Angollal hogy állsz, mert van angol végigjátszás?? (az a baj hogy nem sokan játsszák ezt a klassz játékot sőt a topicot se nagyon nézik)
  • pocok022
    #562
    sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy nem-e tudja valaki hogy a kristályerdő pályán hol lehet megtalálni egy olyan kőtáblát hogy kigyó
    a többi már meg van csak az nincs
    elöre is kösz
  • bendáj17
    #561
    na ennek örülök akkor jó tudsz haladni tovább. Ha majd a DS-nél kell valami abban jobban tudok segíteni. Egyébként nincs mit.
  • pocok022
    #560
    Köszi
    most elkeztem máshogy mert itt 2 lehetöség volt egyik a fényimádos a másik meg az hogy egy nagy pokot kellet legyözni és ugy sikerült.
    köszi méregyszer
  • bendáj17
    #559
    megtudom: patch
  • pocok022
    #558
    azt nem tom hányadik de ha megtod mondani hogy a patchet honéttudom leszedni azt megköszönöm.
  • bendáj17
    #557
    igen a pálya az stimmel de nem tudom mi lehet, van patch hozzá hivatalos oldalon nem tudom mennyire segít. Az megtudod mondani hanyadik küldetés kb?
  • pocok022
    #556
    nem tom mért nem jó lehet hogy a játék miat valami jó javitást vagy valamit?
  • pocok022
    #555
    akkorlehet hogy az de amikor be jön a kép akkor dragon stromot ir de ez az a pálya
    amit te is mondasz
    köszi szépen majd akkor probálkozom
  • bendáj17
    #554
    ahogy emlékszem pedig úgy kell hogy ahogy írtad mindegyiket el kell vinni a sírhelyhez lehet közelebb kell menni vagy valami hasonló. Sajna régen toltam ki nincs meg a mentésem csak a DS-nek teljes. Pedig az alapot is többször végigvittem.
  • bendáj17
    #553
    nem akarok kötekedni de biztos hogy a dragon strom mert szerintem a Tuscori sivatag a Shadow wars egyik pályája amikor az orkokkal lehet lenni. Nekem Gold verzió van azért kérdezem?
  • bendáj17
    #552
    okés megnézem a mentésemet.
  • pocok022
    #551
    Megbizás:lelkek az őröknek
    pály:tuscari sivatag!
  • bendáj17
    #550
    értem amint lesz időm megnézem. A pályára nem emlékszel vagy a küldetésre?
  • pocok022
    #549
    Dragon Stromba
    kösz
  • bendáj17
    #548
    ez most a Dragon Stromba vagy az alapba van Shadow wars?? Rég játszottam veled de lehet utána tudok nézni. Csak pontosabban kellene az infó.
  • pocok022
    #547
    sziasztok
    egy olyan részen vagyok ahol el kell vinni a fény imádokat egy sirhelyre
    egyet elviszek megcsinálja az áldozatot aztán elviszem a másikat is aztán nem csinál semmit csak jönnek a pokokén én meg ölöm öket de nem csinálja meg az áldozatot.ha valakinek valami ötlete azt megköszönöm.
    aszem valami sivatag ban vagyok. elöre is kösz
  • zsidoka123
    #546
    critical error D:\project\spellforce 2\realse\candidate\spellforce 2\main\code\res\ResMain.cpp [401]
    : error:Assertment failed!
    Messege:CResMain::HeadGet:illegal request (Item: 0)
    ez lenne a problémám mikor kampányt vagy free gamet akarok játszani valaki bírna segíteni mi lehet ez pontosan?
  • zsidoka123
    #545
    és még annyi lenne a kérdésem multi az hogy van benne vannak hozzá szerverek? vagy hogy van az egész?
  • bendáj17
    #544
    szerintem igen általában eredeti kell, de nem tudom nem multiztam még a Spellforce-al.
  • zsidoka123
    #543
    szevasztok: aszt szeretném meg kérdezni hogy spellforce 2 hoz hogy multiba lehessen játszani ahhoz eredeti kell? előre is kösz a válaszokat!
  • bendáj17
    #542
    igen azok tényleg jók, én általában a természet mágiát fejlesztettem.
  • Lacoka12
    #541
    leginkább mágust szerintem ők a legjobbak mert távolról elintézik a elllenséget