740
Spellforce 2
  • kisoti
    #161
    Hello

    Segítsen valaki!!

    Elakadtam a Crystal Wastes pályán,amikor a frost elementáloknál kell megszerezni valamit,és csak a főhőssel lehet menni.Állandóan megölnek,az elementálok meg újratermelődnek nem bírok velük pedig már 28-as szintű vagyok

    Előre is köszi.
  • Kockáspiton
    #162
    Hi! segítségre lenne szükségem a cd kulcs megváltoztatásához, hogy tudjak lan-ban játszani. Letörlöm a gamet, starforce drivereket, regosrty-ből is kiszedem, windows mappából is (legalábbis a PF-eket, mégis ahányszor újra felrakom, mindíg a régi kulcsot használja, nem kérdezi meg újra. Lehet hogy vmit kihagytam?
  • Kockáspiton
    #163
    Ok, már megoldódott.
  • remedym
    #164
    akkora nyomorék vagyok hogy ne mértem a játékot. Végig vittem a játékot és tök jó volt most akarok jáccani free mode ba és vannak official mapok és egyedül akarok menni mert unom hogy csinálok 100000 katonát :D aztán meg gyakok mint egy hülye nos a lényeg hogy a qest ampra megyek mert ott egyeül kezdek de nem tudok ki menni a városból csak egy csomó qestet felvenni most itt ez csak arra jó hogy itt felveszem a questet aztán meg átmegyek másik stagre ott megoldom vissza megyek aztán megmondom hogy hú de jó volt szét harcolni az agyam,:D vagy pedig ki is lehet nyitni valahogy a kapukat mivel egyik sincs nyitva, és nem lehet kijutni ha igen akkor hol? :D
  • Camaro
    #165
    Szevasztok! nekem ugyan az a problémám mint a #131 nek szoval a játék elindul a menüig és ott akarja kérni a serialt, de hiába irok be akármit, még azt is amit ti megadtatok, semmi! > [
    egyszerűen nem tudok mire kattintani! pedig minden megvan! billenytűzet váltások , D 4,03 az Mi file is mountolva van
    de nem tudok tovább mrnni mert a serioalt mikor beirom nem tudom onnan hova kattintani mert a cancel re lehet egyedül nicns OK >; mit csináljak? látszi segitsetek!!! köszi Cama
  • Rusy
    #166
    ez talán egy bug, le volt írva ha visszaolvasol, lesz majd patch
  • Camaro
    #167
    és ha bug? akkor hogy orvosoljam? nemáh pont az enyém en nem lehet semmit tenni?
    másoknak is kellett a jáék menüjében a serialt irni?
  • Rusy
    #168
    nemtudom írták többen is hogy amikor befejezték a játékot felajánlja hogy a megoldatlan melléküldetéseket csináld meg, ez ok csak nem működik a portálrendszer, namost nem vagyok benne biztos hogy te itt vagy elakadva...
  • xem
    #169
    Üdv:mki.
    Volna 1-2 kérdésem:
    1,a demoval nyomjátok?
    2,ha nem akkor honnan szedtétek le a gémet?
  • tomo
    #170
    1. nem
    2. isohunt.com mondjuk.
  • Camaro
    #171
    láűtom elégé megy az élet amiota kérdeztem valamit>; azért ha valaki tudja válaszolhatna
    köszi
  • Cyrus666
    #172
    Hy! Problémám van nekem is! Van DT 4.03 , de így sem enged játszani az a sz*r! Leszedtem az SFnightmare-t, de csak azt tudtam elérni h a DT-driveon kívűl mindent lekapcsoltam. Meg mi ez a mini Image? És honnan lehet leszedni? Már más is kérdezte, de választ senki nem írt még! A helyzet kritikus! Játszanom kell vele!!! PLEASE
  • junior1972
    #173
    Cyrus666 ha gondolod én elküldöm neked a Mini image-t.de sajna én sem tudtam vele elindítani a játékot.Ám egy próbát megér
  • Cyrus666
    #174
    Priviben elküldtem a mailcímemet. előre is köszi
  • skate
    #175
    Hy Mindenkinek! A segítségeteket szeretném kérni. Feltettem a spellforce 2-t.És telepítésnél nem kérte a kódot. Amikor el akarom indítani a játékot akkor kéri a kódot és nem fogadja el.Lécci küldjétek el a Mini-Image-et a [email protected] ra , és írjátok le h mi a tenivaló még.Köszi
  • xem
    #177
    Hy
    Ki tudná megmondani,gém mikor jelenik meg hivatalosan?
  • Ragadozó12
    #178
    Helló!A játékba sikerült belépni de ott is kér egy cd-key-t.Oda mit írjak be??
    Help me!!És azt is hogy hogyan írjam be.Előre is köszi.
  • Ragadozó12
    #179
    Segítsete légyszi fontos!!nagyon fontos!!
  • llaci63
    #180
    Legyetek szíves segítsetek abban a problémában, hogy elakadtam a játékban! Hogyan juthatnék ki arról a pályáról, ahol gyűrűt kell kovácsolni, készíteni! Ha valaki tudna segíteni, megköszönném! Llaci
  • valaminick
    #181
    Hali nekem csak a játékban kért cd keyt és akkor azt kell beírni ami az .nfo -fileba van írva ennyi..
  • Ragadozó12
    #182
    És nem kell az y-t meg a z-t figyelembe venni??
  • Ragadozó12
    #183
    Nem működik sehogy sem.
    Plz fényképezze le vki úgy a játékot,hogy be van irva a cd kulcs.Akkor amikor kéri.Plz és küldje el a [email protected] e-mail címre.
  • Ragadozó12
    #184
    Már működik!!!Köszike!!
  • llaci63
    #185
    Legyetek szívesek segítsetek abban a problémában, hogy elakadtam a játékban! Hogyan juthatnék ki arról a pályáról, ahol gyűrűt kell kovácsolni, készíteni! Ha valaki tudna segíteni, megköszönném! Llaci
  • llaci63
    #186
    Üdv! Segítségeteket szeretném kérni mert elekadtam a játékban! A The Fireforge c. pályán akadtam el! Mégpedig ott, ahol a törppapa levitt a "kovácsműhelybe". Megkovácsoltam a Shadow Ring-et, ismét beszéltem a törppapával majd megjelent a Shadow Warrior. A Warrior-ral találkoznom kéne a Fekete Fánal, közel a Gate of Sword-hoz, csak NEM TUDOK KIJUTNI a "műhelyből" vissza a felszínre!! Valaszaitokat előre is köszönom!
  • PKALMAR
    #187
    Üdv! Segítség! A The Fireforge c. pályán akadtam el! NEM TUDOK KIJUTNI a pálya közepéből vissza a felszínre, pedig a portál már nyitva van!! Lehet teleportálni valahogy , ugy mint az első részben ? Valaszaitokat előre is köszönom!
  • Seib
    #188
    hali.. olyan gondom van ezzel a gameval.. hogy sztem 70Hz-n megy vagy nem tom mer nekem 60Hz-s monitorom van és amikor belépek akkor monitor kifagy.. de videók mennek mer hallom.. mit csináljak vele???
  • imilee
    #189
    Hi! Probáljátok meg ezzel a kóddal:
    22YHD-Q7MGF-P7QLW-9FP2F-LT35Q-UMEVQ-TL747-W2PUX.
    Nekem ezzel müködik.
  • gericooper
    #190
    császtok!! lenne 1 problémám a game elinditásával. wanadoo rol szedtem le.. feltelepitettem.. bemásoltam a cuccokad discről.. ami a program files mappába volt és mikor elinditom.. checking olja a discet.. és mikor kész.. kiírja hogy nem jóó... és már van vmi alap cd key is beírva.. és nem is kért semmit.. plz ha vki tud segiteni írjon!! előre is köszi!!
  • golem
    #191
    A wanadoos nekem működik,nem felejtetted el mountolni az "MI"fájlt?
    A daemoon tools 4.3 verzióval mükszik.
    Nekem még a meghajtókat sem kellett lehúznom (szerencsére).
  • PKALMAR
    #192
    Mindenkinek, aki elakadt a Fireforge pályán! Lehet teleportálni: Bal felső ikonok közül a harmadik megmutatja a térképet. Jobb oldalon a szigethez tartozó portálok nevét. Rákattintva valamelyikre és az ok gomb megnyomásával az avatárod átugrik arra a portálra. Utána lehet a többi segitőt magadhoz hívni.
  • littleNorbi
    #193
    Most ez szerepjáték vagy stratégia ???
  • mikiking
    #194
    figyeljetek már, kéri a kódot nekem , azt sejtem hogy ki kell huzni a meghajókat, de milyen kódot irjak be?
  • littleNorbi
    #195
    3H7M4-KMLHX-JSFXX-96GYX-E2NCZ-3GNLH-LLW9Z-S4DMD
  • Lobsterman
    #196
    Meghajtókan nem kell lehúzni. Miniimage kell csak nekije.
  • Lobsterman
    #197
    Stratégia egy kis szerepjáték nyakonöntéssel. Sajnos kevesebbel mint az előző részben. Kár hogy ez a játék is visszafejlődött a második résszel, mint a Black and White is. Pedig mindkettő nagy kedvencem volt. :(
  • pethozo
    #198
    Hello! Letöltöttem a gamet wanadoorol, kihuztam a meghajtókat, felraktam a játékot, virtuális megahjtóról(daemon tools 4.03HE) ezután kipróbáltam de hülyül ez a starforce és nem indul a game.
    Mi a probléma?
  • imilee
    #199
    Hi!
    © PKALMAR a megoldás a bal felső sarokban balról a harmadik ikon rákattintva megynyilik egy mini világtérkép rajta az összes teleport kővel.
  • imilee
    #200
    Szasztok!
    Van egy Naugron nevű démon ami örzi azt a tükröt amit szét kell törni de hogy lehet elpusztitani a démont hogy ne dobáljon rám semmit.
  • hammerGT
    #201
    csáá all öö elakadtam a fireforge pályán amikor a gyűrűt kell kovácsolni és nem tom hogy a tűz elementálokkal mit csinálni odacsalom öket de aztán nem tom mit kéne pls help!!!