740
Spellforce 2
  • bendáj17
    #740
    Hello valakinek nincs meg véletlenül a Spellforce 1 videóknak a magyar feliratozása? Az intró meg az outro jó lenne. A magyarítások.hu-n sajna nincs fent.
  • grebber
    #739
    Mostantól te is készíthetsz saját tartalmakat a SpellForce 3-hoz

  • ToxiMaxi
    #738
    Akinek megvan a Spellforce 3 attól kérdezném, hogy a coop tényleg olyan, hogy nem tudod a saját karaktered vinni csak a Host valamelyik npc-jét irányíthatod?
  • bendáj17
    #737
    Már meg is jelent. Nem hiszem hogy lesz hozzá magyarítás, a 2-nek is a két utolsó kiegészítőjéhez sincs sajna.
  • bendáj17
    #736
    Ez szinte mintha riviai geralt mondaná, teljesen olyan a hangja. Én is remélem hogy jó lesz. Lehet újra tolom az elsőtől kezdve.
  • JonasSandor
    #735
    Remélem is jó lesz, jövőre kipróbálom.
  • grebber
    #734
    Nekem tetszik. Remélem idővel lesz majd hozzá magyarítás.
  • JonasSandor
    #733
    Lehet bétázni a játékkal.
  • grebber
    #732
    GC 2017: SpellForce 3 - filmes trailer érkezett



  • JonasSandor
    #731
    December 7-én meg is kapjuk végre ha nem késik.
  • JonasSandor
    #730
    Bejelentették a folytatását a játéknak.
  • bendáj17
    #729
    Értem ez furcsa nekem nem volt ilyen gondom, elvileg az a gondja hogy nem tudja betölteni a mentést, nem sérült véletlenül a mentés? gondolok itt hogy valamit letöröltél? és ha manuálisan töltöd be? Gondolok itt hogy nem hadjárat folytatás hanem mentés betöltés?
  • Muncut
    #728
    Helyesbítek: Error while loading savegame! utána még valamit kiír és kilép.
  • Muncut
    #727
    Hát Belépek a SpellForce 2-be és simán folytatnám a hadjáratot de nem nyitja meg a mentést.Amikor töltenie kéne akkor nem mozdul a csík és hibát ír ki ,hogy Problem while loading savegame - valami ilyesmit - és entert nyomok 2-szer és bezáródik.
  • bendáj17
    #726
    Hogy érted hogy nem tudod? nem lehet a mentéseket importálni.
  • Muncut
    #725
    Na sikerült megcsinálnom csak kicsit oda kellet figyelnem és türelmesnek lenni.Most az a problémám, hogy feltettem rá a Dragon Storm kieg.-et.De most nem tudom megnyitni a mentésemet.(A tuscari sivatag elején vagyok.Valaki help pls.Nem akarom újra kezdeni! :(
  • bendáj17
    #724
    Az alapjátéknál érdemes nem egyből bele fogni az építkezésben mert ugye minél többet termelsz katonákat az ellenség is annál többet fog. Én anno úgy csináltam felfedeztem a területet, a hősökkel amit csak lehet elpusztítok. Tehát mondjuk elcsalom az ellenséget és úgy támadom meg őket. Ha meg már építek valamit elsődlegesen a védelmet építem ki ahonnan jönnek oda jó pár őrtornyot és utána lehet hadsereget fejleszteni.
    A lényeg ugye az ha növeled a népességet, akkor az ellenfél is többet tud gyártani. de ha csak 10 embert plusz hősökkel vagy akkor nekik is kevesebb lesz. A tábor lerohanásnál érdemes az épületeket lerombolni minden áron így megszakad a kör, nem tudnak több csapatot létrehozni.

    Ha konkrétabb segítség kellene print screennel fotózd le hol tartasz mert nagyon régen játszottam vele így nem emlékszek rá.
  • Muncut
    #723
    Valaki segítsen!Megpróbáltam még párszor de valamiért ezen az egy pályán nem tudok tovább jutni. :(
  • Muncut
    #722
    Az alapjátékban a mágneses köveknél valaki tud mondani valami taktikát, mert már próbálkoztam párszor de nem sikerül megcsinálnom, mindig kifogyok az ezüstből, és annyira támadtak, hogy nem bírtam védeni a hőseim/városom.
  • bendáj17
    #721
    Nem sajna nem ismerem a steam-et törttel játszottam/játszok. Majd később beszerzem.
  • bendáj17
    #720
    Pontosan elég furcsa lett a vége meg enyhén szólva rövid volt. Sec perc alatt meglett a 30 szint, de a végén milyen cuccok voltak, meg a jó kis sárkányok. Sajnáltam hogy csak 2 frakcióval lehetett menni.
    szerintem is klassz lett
  • Lacoka12
    #719
    a steamon vetted meg?
  • SaGa Jr
    #718
    Elég kurtán-furcsán lett vége.
    Olyan hangulatot hagyott maga után, mint ha ez csak egy rövidke átvezető lett volna a második és egy későbbi, harmadik rész között. Amolyan előzmény a következő részhez.
    De ettől még tényleg nagyon jó volt, csak sajna nagyon rövidre sikeredett. :(
  • bendáj17
    #717
    Fú jó rövid lett ez a kiegészítő. Hamar végig vittem, jók az új képességek meg pár klassz dolog.
  • bendáj17
    #716
    Én is csak steam-en láttam. Eddig nekem is megvan dobozosan (univerzális packban)
  • Lacoka12
    #715
    nekem megvan a összes rész dobozosan hozzá tudom csatolni ehhez a kieghez?
  • Kopiati
    #714
    Steam
  • Lacoka12
    #713
    árulják már valahol?
  • bendáj17
    #712
    Köszi én már nagyban tolom is :D Tényleg jó a hangulat a grafika nem annyira de nem számít.
  • Kopiati
    #711
    Első teszt:ITT!
  • bendáj17
    #710
  • bendáj17
    #709
    JÖN A FOLYTATÁS: Release Date of the stand-alone add-on: June 19, 2012

    8 nap és megjelenik:


    Végre eljött-
  • bendáj17
    #708
    nem nagyon nem sajna még időpont sincs csak azt lehet tudni hogy fejlesztik de hogy meddig az nem tudom-
  • Lacoka12
    #707
    ki jött már a új kieg?
  • bendáj17
    #706
    kilép vagy ilyenek? probáld meg patchelni a hivatalos oldalról nekem az segített. Már a DS-sel játszok.
  • baal15
    #705
    ez az de lefagy a játék.
  • bendáj17
    #704
    végig is vittem jó volt nosztalgiázni. Jöhet a DS.
  • bendáj17
    #703
    lehet erre gondolsz: puzzle
    én pont itt járok.
  • bendáj17
    #702
    ez melyik pályán van? milyen kövekre gondolsz? én most tartok Drag Lhurnál.
  • baal15
    #701
    Azon már tul vok, de amikor pakolom be a köveket abba a körbe az első után nem csinál semmit a játék!