15
  • Dragonlords
    #15
    igen ne mond már dr készítete az tök jó ehet
  • picialbert
    #14
    Magyarosítást keresnék.
  • BiroAndras
    #13
    Mindkettőt a Digital Reality készítette, az pedig magyar cég.
  • TeszteloPontHu
    #12
    "a második világháborús stratégiákban (D-Day, Afrika Korps vs. Desert Rats) otthonosan mozgó Monte Cristónak végre sikerül igazán a férfi-játékosok kedvére tenni"

    Hmm. Mintha mindkét játék magyar fejlesztés lett volna, a Monte Cristo csak a kiadó volt.
  • vgez
    #11
    7 főbűn, ha jól emlékszem a hasonló című film vége nem volt happy-end :o), ha valakinek ez kell? ...
  • ZAX
    #10
    A loser egy o loser;-)
  • Cicero
    #9
    Hát... Szerintem aki ilyesmivel akar jáccani az megveszi/letölti a Sims2-őt...
  • Pluskast
    #8
    Egyet értek. Mi a fenének kell ilyeneket csinálni? Sexelni csak élőben jó. Aki meg ilyenekre gerjed az meg forduljon picológushoz, vagy sürgőssen szerváljon be magának egy barátnőt.
  • Commandante
    #7
    Ez egy faxság, bitagyú geek-eknek és a punciknak. Bocsesz, a looser-eket kifelejtettem.
  • Cactus
    #6
    Azért Singlesnek is voltak pozitív momentumai. Ebben a játékban most eredetiséget is látok. Most azért, mert a Sims hozta az emberszimulátort a játékiparba, attól még nem lesz minden más is klón ami ebbe a kategóriába esik. Ennyi erővel Half-Life is egy régi FPS klón. Az már megint más kérdés, hogy Sims jelenleg uralja a piacot és eddig valóban másolni próbálták.
  • tehen_m
    #5
    Én is gondolkodtam ilyeneken csak én doom3as simset képzeltem el.
  • Sephi
    #4
    Jah... most mar csak az hianyzik hogy masodik vilaghaborus Sims es nyugodtan meghalhatok mert mindent lattam.
  • akyyy
    #3
    nem lehet rossz
  • flashX
    #2
    Igazi eredeti ötlet.
  • NEOreg3
    #1
    singles is egy nagy f**talicska játék volt:P