15635
  • geris197
    #15341
    Nagyon szépen köszönöm a linket a videóval meg az egész segítséget....sikerült végre.
  • spartacoos
    #15340
    Sziasztok ,ez nekem sem sikerült. Az Aliexpresszen vettem 2db, 1 év, 1 gép kódot a mi működik és amit a mobilra is jó volt, és eddig megy. 2db asztali gép és 2db mobilon használom.
    ITT A CÍM
  • patás
    #15339
    Írtam privátot. Akinek segítség kell a 6-11. pontig, szóljon.
  • geris197
    #15338
    Nem akar összejönni. Nem is tudom pontosan melyik az a host fájl amibe be kell írni...Másik meg,hogy rájöttem ,hogy a letöltött mappában van az a bizonyos license.lf fájl,de annak hol is az a bizonyos helye ahova be kell másolni? Mert én oda akarom másolni ahova van telepíve maga az Eset,de oda nem engedi.Valamilyen engedélyt kér. Vagy nem is oda? Kérlek ha lehet pontosan,szájbarágósan elmagyarázod? Akár privátban...
  • Zosa
    #15337
    Hali, nekem ez működik, ma kaptam új kódot.
    https://www.esetnod32.ru/partners/loyalty_program/#gettrial
  • geris197
    #15336
    Szia!
    Elakadtam egy kicsit a 8.pontnál. Megvan a windows, system 32...az a bizonyos host fájl. És ide kell plusszban beírni /127.0.0.1 edf.eset.com / ezt? És oda másoljuk be ahol ezt a host fájlt találtam? Windows /system... stb.?
    Ja, és az a letöltés és a bizonyos benne lévő crack fájl mire is kell?
  • lacilo70
    #15335
    Sajnos úgy néz ki, hogy az orosz kód generátor is a múlté. Nem működik
  • DjImipapa
    #15334
    Szia. A leírt lépések után sincs nálam változás.... próbaverzió lejár........:(
  • patás
    #15333
    Szia!
    Így is kapod a frissítéseket (vírusadatbázis + program)?
  • elektrorudi
    #15332
    Saját levelemre válaszolok:
    Az ENEBA felvette a kapcsolatot az eladóval. A "hibát" elismerték. Az ígéret szerint, a véteárat visszautalják 5-28 napon belül. Erre azért kíváncsi leszek... egyelőre pozitívan állok hozzá. Mi mást tehetek...?
  • hodila
    #15331

    Egy aktiválási mód, kicsit azért érteni kell hozzá !

    1. Mentsük el a beállításokat (export)
    2. Eset törlése és újra telepítése.
    3. 30 napos próba időszakra bejelentkezés.
    4. Beállítások import
    5. Beállítások / további beállítások / HIPS kikapcsolása
    6. Újraindítás (ellenőrizzük, hogy a HIPS inaktív)
    7. Beállítások / további beállítások / keresőmotor / kivételek / észlelési kivételek / hozzáadás: "Windows/System32/drivers/etc/hosts"
    8. windows hosts file-ba írjuk be: 127.0.0.1 edf.eset.com
    9. Másoljuk be a license.If filet a helyére.
    10. HIPS visszakapcsolása
    11. Újraindítás, és 2024.11.21.-ig jók vagyunk!
    A letöltésben van a crack file. Nem vírusos nyugodtan letölthetitek !

    Letöltés:


    Utoljára szerkesztette: hodila, 2021.05.26. 10:00:24
  • patás
    #15330
    Szia!
    Bármilyen gépen működik, akkor is, ha van fenn Internet Security.
    Regisztrálj egy eldobható email-lel (pl. https://www.crazymailing.com/hu/ -n tudsz kreálni egyet), egy akármilyen névvel, és megoldható a kódkérés.
  • elektrorudi
    #15329
    Sziasztok!
    Köszönöm a válaszokat. Írtam az ENEBA-ra, és válaszoltak, hogy küldjek képernyő képeket a problémáról és megpróbálják megoldani. Szóval eddig egy piros pont. :-)
    Viszont most én érzem magam nagyon hülyének, ugyanis azóta rendesen működik. Persze nem akarom elkiabálni, mert kb. 1,5 hete kezdte ezt a "nincs regisztrálva" dolgot, ami pár naponta megjelent, és vasárnapra már annyira besűrűsödött a hibajelzés, hogy az újra és újra regisztrálás után is pár perccel már kiírta, hogy "törölték a regisztrációt". Lehet, hogy "képernyőkép" nélkül is intézkedtek?
    A kulcs csempészésben nem vagyok biztos. Van egy nagyon jó ismerősöm, aki a NOD hivatalos terjesztője volt. Ő mondta, hogyha nagy tömegben veszik meg, akkor az eredeti ár töredékéért kapja a dealer az ESET-től. ... és, ha nem 100%-os haszonnal adja tovább, akkor még kereshet is rajta.
  • stormEAgle #15328
    Szia. Sajnos nagy valószínűséggel csalás áldozata lettél. Írj arra a mail címre, ahonnét kaptad a kulcsot. Ha jó lelkű becsületes emberek, akkor segítenek, de akik kulcsokat csempésznek azokról nem a becsület és jóindulat rí le sajnos...
  • lali303
    #15327
    Írj az emailcímre amiről kaptad a kulcsot.
  • elektrorudi
    #15326
    Szervusztok!
    Segítséget kérnék. Tavaj júniusban vásároltam az ENEBA oldalról két gépre NOD32 kulcsot, két évre. Azt írták, hogy 2023.05.12-ig van liszencem. Boldog voltam. Egy hete megint kérte a kódot, megadtam. De ma már egyáltalán nem működik a NOD32!
    Amikor beírom a liszenc kulcsot, akkor kiírja, hogy OK, 2023.05.12-ig aktiválva, majd pár perc elteltével megint kiírja, hogy nincs védelem, aktiváljam.
    Egyszer azt is kiírta, hogy visszavontáka kulcsot!!!
    Átutaltam, kifizettem, nem működik. Talákoztatok már ilyennel? Mit lehet ilyenkor csinálni? Átb@sztak? Lehet valamit csinálni ezzel az ENEBA-val?
    Köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: elektrorudi, 2021.05.16. 16:23:49
  • mrqb
    #15325
    Hello! Ezen az orosz oldalon történő kódkérés jól gondolom hogy csak olyan gépnél működik, amelyiken még nincs fenn az Internet Security? Több email címmel is generáltam kódot, de csak nem akar elfogadni egyet sem a program. Előre is köszönök minden segítséget!
  • Okimoki
    #15324
    Szia nem tudtok segíteni, ebben a hónapban nem kaptam meg a kódot eset nod32-höz. Köszönöm!
  • lacilo70
    #15323
    Köszi, működik!
  • moonster
    #15322
    Sziasztok!
    Ha itt regisztráltok, tudtok trial kulcsot generáltatni.
    Kamu email címet is megadhattok:
    https://connect.esetnod32.ru/registration/Mivel orosz, ezért érdemes lefordíttatni.

    Használjátok, amíg megy. :)
    Utoljára szerkesztette: moonster, 2021.05.08. 14:51:10
  • stormEAgle #15321
    Hali

    Ha ezen a linken https://my.eset.com/refer-friend/EN8PMUVW keresztül töltitek le a progit, akkor ajándékba kaptok +1 extra hónapot, tehát összesen 2 hónap eset lesz a gépeteken :) Tudtommal korlátlan számban használható fel. Köszi ha ezen keresztül töltöd le a programot, mert így rajtam is segítesz, hogy 1hónappal meghosszabbodjon a liszenszem :)

  • Wreck86
    #15320
    Na, jött egy frissítés és helyreálltak a dolgok.
    M.
  • sg27
    #15319
    Verzió frissítés után dobott ki.
  • gycsaba
    #15318
    Nem győztem várni, kipróbáltam, egyelőre műxik.
    Az első frissítés pontosan mit jelent?
    Adatbázis vagy verzió?
    Köszi a linket is, ha lejár a mostani licenszem :)
    remélem még elérhető lesz.
  • Wreck86
    #15317
    Sziasztok!
    Eset Internet Securityt használok és a legutóbbi frissítéskor valami nem sikerült: "edevmon illesztőprogram telepítésekor hiba történt."
    Az alábbi hibákat írja ki:


    Tudnátok segíteni, mivel orvosolható?
    Köszi,
    M.

  • patás
    #15316
    Nagyon szépen köszönöm! :)
  • skorpio7
    #15315
    Köszönöm!
  • sg27
    #15314
    Az első frissítésig működött, a "license.if" fájl cserével :(
  • sg27
    #15313
  • sg27
    #15312
    Ezen a linken keresztül kérhettek 30 napos licenszet ;)

  • gycsaba
    #15311
    Sziasztok!
    Mivel nem műxik az orosz rendszer, elkezdtem keresgetni.
    A yt videók között rátaláltam egy olyan megoldásra, ahol a license.if fájl lecserélésével elvileg meghosszabbítható a licensz.
    Valaki próbálta már, tud erről valami infót? Bele tudnak esetleg úgy nyúlni ezzel a programba, hogy elérjék a gépet?

    Köszi
  • skorpio7
    #15310
    Most szomorú vagyok. Majd egy éven át kaptam havi rendszerességgel a kódot az orosz oldalról. A legújabbnak tegnap kellett volna jönnie, de eddig semmi. Ma reggel újra feliratkoztam a korábbi e-mail (fix) címemmel és egy 10 percessel is, de a pin kódos levelen kívül nem jött semmi. Ha ne adj isten vki ezek után kér kódot és kapna kérem jelezze, mert akkor újra megpróbálom.
  • patás
    #15309
    Nekem sem jött kód, a legutóbbit március 30-án kaptam. Hozzád hasonlóan újra feliratkoztam, de hiába, mert nem kaptam emailt, csak a Pin-kódos jött... Nem értem, mi a gond.
    Utoljára szerkesztette: patás, 2021.04.29. 15:50:38
  • finn11
    #15308
    Köszi!
  • sunnni
    #15307
    Remélem működik

    ESET NOD32 Internet Security
    Username: TRIAL-0293451177
    Password: 83f299t6p8
    Key: M772-XCGW-C6W4-G983-S875
    Valid: 17-05-2021
  • barni44
    #15306
    Én is így jártam, ebben a hónapban nem jött meg az új kód, pedig már tavaly ősz óta folyamatosan kaptam őket havonta. Felmentem az oldalra és újra feliratkoztam ugyan azzal az e-mail címmel és pár percre rá küldtek is kódot, de hogy majd 1 hónap múlva is újra kapok-e az majd kiderül.

    Amúgy az orosz oldalon igényelhető 2 hónapos licensz 3 számítógépre is beaktiválható, nagyon köszi érte.
    Utoljára szerkesztette: barni44, 2021.04.16. 15:38:53
  • meszilacci
    #15305
    Köszi!
  • Dean Winchester
    #15304
    köszi!!
  • Plityu
    #15303
    Köszi
  • zolee75
    #15302
    Köszönet érte!Müxik!!