15635
  • Johnny47
    #15382
    Már nem jó, átvált ingyenesre sajnos.
  • Wreck86
    #15381
    Valószínűleg kiszivárgott, mert ma reggeltől elkezdte feldobálni: "A frissítés engedélyezése sikertelen. Ellenőrizze, hogy érvényes e a licence."
  • gycsaba
    #15380
    Sziasztok!
    Még 5 hóban megcsináltam yt alapján a license.if frissítést.
    Azóta is működik a nod. Most megpróbáltam a laptopon is megoldani, a 15331 és a 15347 alapján.
    Nehezen, de sikerült. Annyi volt a gondom, hogy a laptopon a megadott mappában nem volt host fájl, ezért az asztali hostot átmásoltam, amiben már minden benne volt amire szükség van. Így 2024.11. hó-ig jó vagyok. Aki szeret és tud egy kicsit ügyeskedni, annak jó megoldás lehet. Azt írták itt, hogy verzióváltáskor elszáll a licensz, de szerintem 2 hónap alatt már volt váltás.
    Utoljára szerkesztette: gycsaba, 2021.07.01. 18:39:23
  • Johnny47
    #15379
    Nálam ez működött...tableten használtam fel..1 éves prémiumot ír.
    Köszönöm!
  • bolosz
    #15378
    SZIASZTOK !Köszönöm a választ .nekem ez nem megy
  • Norbi200
    #15377
    Helló én így csináltam. először töröltem a programok telepítése törlése alól.
    Aztán plusz még így Uninstall your ESET product using the ESET uninstaller tool for Windows 10
  • bolosz
    #15376
    SZIASZTOK! Tuna valaki segiteni próbáltam az eset intrnet security eltávolitani eltávolitás után mégis megmaradt a program hogyan tudnám végleg kitörőlni a géprő várom választ az üzenetembe köszönettel!
  • AlexMr007
    #15375
    R7X4-XD2U-5 N9A-2 G8X-JH3W
  • Wreck86
    #15374
    Köszi szépen!
    Bár sajnos már lemaradtam rúlik. :(
    Nem voltam elég gyors. :D
  • sunnni
    #15373
    Köszönöm !!!!
    Már egy hete működik két gépen is.
  • aleksey065
    #15372
    ESET Smart Security Premium
    License key:KA5M-X9XB-HMWE-DJ6T-BMS7
    Expiration date:26-08-2021

    ESET Smart Security Premium
    License key:C384-XVJ7-V4ES-M2H3-AWX9
    Expiration date:26-08-2021
  • aleksey065
    #15371
    ESET Smart Security/Internet Security
    FC87-XUMX-F79S-T2BC-CWN4
    NMMF-XB6A-H6CV-JDGJ-2EWD
    VRS9-XVA7-GJTG-3JCR-JMGM
    HHS5-XRWV-GPX9-7RTU-AFRH
    R2K7-XK3M-PPEW-PXH7-EXWX
    22/09/2021
  • lacilo70
    #15370
    Köszi-köszi-köszi!
  • moonster
    #15369
    Orosz oldal, de működik
    Pontos végrehajtás a videóban
    ★Kulcs beszerzése: https://www.esetnod32.ru/partners/loyalty_program/#getTrial
    ★Temp Mail: https://temp-mail.org/en/


    Utoljára szerkesztette: moonster, 2021.06.25. 10:50:38
  • Plityu
    #15368
    Köszi müködik 2024 11.21.-ig
  • Suden
    #15367
    Ha valaki tudja töröltesse a #15366os hosszászólásomat, mert bebugolt és nem tudom szerkeszteni ...pedig már kész lett volna csak ez a kretén rendszer nem engedi sokáig átírni vagy mi
  • Suden
    #15365
    Nálam amúgy nem volt probléma, lejárt próbalinceszes Nod32 Antivirusal csináltam meg a hosts fájltól levő részt és mai napig rendesen működik. A hosts fájlt amúgy nálam is berakta karanténba, ahogy újraindítottam a gépet utolsó lépésnél, de megmaradt a licensz 2024.11.21ig érvényes, és tegnap át is frissítette a programot 14.1.21.0ról 14.2.10.0ra és ugyanúgy jó a licensz, nem változott semmi.

    Akinek nem sikerül a licensz az vagy nem csinálta meg a hosts fájl ellenőrzésből kizárós részt, vagy valamit rosszul írt át a hosts fájlban, vagy nem kapcsolta ki előtte a teljes vírusírtó védelmet, mert ha az nincs kikapcsolva, akkor nem is fog működni a fájl átírós rész.. De ha kell írok egy bővebbet telepítéshez is.

    Utoljára szerkesztette: Suden, 2021.06.23. 15:01:26
  • Lysandus
    #15364
    Én is meguntam. Most vettem egy négyes éves licenszet, ahol Te is.

    Köszi a tippet!

    Köszönöm az egész fórum segítségét is az elmúlt több évben, nagy segítség voltatok. Örök hála és köszönet!
  • BPatty
    #15363
    Én is meguntam. Nagyon jó volt évekig használni az itteni kódokat, amiket ezúton is köszönök szépen.
    Megvásároltam az Eset oldalán teljes áron két gépre egy évre a licenszet, plusz az androidos mobilomra is. iOS-re csak azért nem, mert nincs szoftver rá.
  • Norbi200
    #15362
    Én már meguntam ezt a sok szarakodást.
    Vettem 2700Ft ért 1 évre 1 gép full jogtiszta licenszt. Megy Antivirus és Internet security is vele.

    Hátha valakit érdekel. Ráun mint én :D
    Eredeti ESET vírusírtó licencek
  • PzPuma
    #15361
    "A másik gépen pár nappal később próbáltam, ott már hiába teszem a kivételek közé a hosts fájlt, megtalálja, mint károkozó és törli, így nem lehet tovább haladni. Van erre megoldás?"
    Nekem is ez volt a problémám, megoldásom a következő : védelem felfüggesztése (jobb klikk a tálca ikonon majd menüben kiválasztod) ezután a hosts fájlt bemásolod a megfelelő helyre ill beírod a kivételek közzé, gép restart és működik.
  • topikolos
    #15360
    Sziasztok!
    A leírás alapján megcsináltam én is az aktiválást, de a lentebb írt hibák nekem is jönnek. Az egyik gépemen rendben működött, majd átállt idei év végi dátumra az aktiválás vége. Ez persze nem nagy baj, inkább csak észrevétel.
    A másik gépen pár nappal később próbáltam, ott már hiába teszem a kivételek közé a hosts fájlt, megtalálja, mint károkozó és törli, így nem lehet tovább haladni. Van erre megoldás?
    Amúgy felmerült a kétely bennem, ha a hosts fájlt kihagyatjuk az ellenőrzésből, akkor a tényleges károkozók általi bejegyzéseket sem fogja észrevenni. Igaz régen, de volt már ilyennel dolgom, simán át lehet irányítani weboldalakat ennek segítségével...
    Köszi.
  • bolosz
    #15359
    Köszönöm a segitséget
  • Johnny47
    #15358
    Köszi!
  • tomkruz
    #15357
    Sziasztok ! Újraindításnál, ( vagy másnap) kilövi a host file-t, a kicserélt license-t pedig átírja. A termék és licencinformációkban 2024 11.30 helyett, már csak 2021.07.30 ig érvényes, a licenc típusa pedig 1 megvásároltról Próba (50 eszköz)-re változik. Tudtok erre megoldást? Köszönöm...( win7x32)
  • patás
    #15356
    @Atiss91, @bolosz, @spisvánka: Küldtem üzenetet.
  • Atiss91
    #15355
    Üdv! Beleírtam ahogy leírtad a 127.0.0.1 edf.eset.com sort, elmentettem és azonnal írta a vírusírtó, hogy törölte ezt a fájlt. Ilyenkor mi a teendő?
  • bolosz
    #15354
    Sziasztok! Sajnos nekem kitörölte pirossal kiirja hogy riasztás mit tehetek?
  • dorogdi
    #15353
    Gond nélkül sikerült, nagyon köszi!
    Aki elakadt tegyen fel konkrét kérdést, úgy könnyebb segíteni! :-)
  • spisvánka
    #15352
    Szia! Én is elakadtam. Kérhetnék segítséget? Előre is köszönöm!
  • laca6609
    #15351
    valki tudna segiteni eset telepitésben mert nem akar sikerülni
    köszönöm a segitséget
    Utoljára szerkesztette: laca6609, 2021.06.13. 09:53:31
  • patás
    #15350
    @dorogdi: Szia, igen, minden frissítés működik.
    @Johnny47: Üdv, persze, benne kell hagyni. Ha kitörlöd, az Eset pár mp múlva törli a hosts fájlt az önvédelem miatt.
  • dorogdi
    #15349
    Sziasztok!
    Korábban már kérdezte valaki, de nem láttam rá választ, hogy akik megcsinálták ezt a több lépcsős, 2024-ig működő dolgot:
    Így is járnak a frissítések (vírusadatbázis + program)?
  • Johnny47
    #15348
    Üdv!

    A kivételekben benne kell hagyni a lincensz átmásolása után is igaz?
  • Suden
    #15347

    Egy aktiválási mód, kicsit azért érteni kell hozzá !

    1. Mentsük el a beállításokat (export)
    2. Eset törlése és újra telepítése.
    3. 30 napos próba időszakra bejelentkezés.
    4. Beállítások import
    5. Beállítások / további beállítások / HIPS kikapcsolása
    6. Újraindítás (ellenőrizzük, hogy a HIPS inaktív)
    7. Beállítások / további beállítások / keresőmotor / kivételek / észlelési kivételek / hozzáadás: "Windows/System32/drivers/etc/hosts"
    8. windows hosts file-ba írjuk be: 127.0.0.1 edf.eset.com
    9. Másoljuk be a license.If filet a helyére.
    10. HIPS visszakapcsolása
    11. Újraindítás, és 2024.11.21.-ig jók vagyunk!


    Nem feltétlen kell újratelepíteni amúgy a vírusírtót. Nekem volt már telepítve 1 lejárt próbalicenszes és azzal csináltam meg az 5-11. pontig levő dolgokat és működik, 2024.11.21ig érvényes a licensz.

    Hosts fájl átírás egyszerűsítve:

    1. Start gomb jobb alsó sarokba
    2. Ha felnyílt az ablak, keresőbe írd be hogy notepad vagy jegyzettömb
    3. Jobb egér gomb és futtatás rendszergazdaként
    4. Notepad vagy Jegyzettömbön belül Fájl->Megnyitás
    5. Fájlnévhez írd be ezt:

    C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts

    6. Megnyitásra kattolj
    7. Benne lévő tartalommal ne foglalkozz, csak írd bele ezt az utolsó # alá 1 sor kihagyással:

    127.0.0.1 edf.eset.com

    8. Ezután Fájl->Mentés
    Utoljára szerkesztette: Suden, 2021.06.11. 14:17:09
  • spartacoos
    #15346
    Szia! EZ itt de van más fajta is MÁS ,nekem még jó a nod32, tölti a frissítést.
  • Fredi tata
    #15345
    Nem foglakozok tovább az eset ..... mikor van 10 jobb androidos, vírusirtó. Ezek meg csak vannak !!!
  • Vandorbot
    #15344
    Nagyon szépet köszönöm! Tökéletes!
  • Kami
    #15343
    Nem jó a cím. Linkelnéd újra? Köszi!
  • Sinci
    #15342
    Nekem is sikerült elsőre a leírás alapján, érvényesség: 2024.
    Köszönjük a pontos segédletet!