15640
  • Taki001
    #13618
    Maximális köszönetem !!!!! :-)
  • Kubu86
    #13617
    Nagyon szívesen!
  • silencer4307
    #13616
    Kubu86!Köszönöm szépen a segitséged!Igen hasznos voltT
  • Kubu86
    #13615
    Szia!

    Mivel ilyen szépen kérted, rászántam magam és segítek.

    Ellátogatsz erre az oldalra és figyelmesen át tanulmányozod: Uninstall ESET
    Minden le van írva részletesen, hogyan kell letörölnöd a programot, ha a saját beépített uninstall programja nem tenné azt úgy ahogy rendeltetésszerűen kellene.

    Az oldal nem Magyar nyelvű, de egy szövegfordítóval le lehet fordíttatni és a lényeget így is megérted.

    Röviden, a program letöltése után, a rendszered csökkentett üzemmódban kell futtatnod és úgy használni a programot amit letöltöttél, a további instrukciók részletesen le vannak írva.
  • silencer4307
    #13614
    Hát korán örültem,hogy sikerül le törölnöm mindent,mert amikor fel akartam telepiteni a 10-st,ki irja ,hogy már telepitve van a leg újabb!Igy aztán mégis kérek szépen segitséget a nálam okosabbaktól!
  • silencer4307
    #13613
    Elnézést a felesleges kérésért de sikerült megoldani a törlést.
  • silencer4307
    #13612
    Szép napot mindenkinek!Segitséget szeretnék kérni mert vissza akarom tenni a Smart Securiti 10-s verziójátInternet Securiti 11-a volt fen és amikor uninstaláltam nem törölt le mindent.Hogy tudom a maradékot le takaritani a gépemről?Előre is köszönök minden segitséget!
  • Balint69
    #13611
  • moonster
    #13610
    ======== PCGVRV 2017/11 =========
    Kód: H7W4N9BC
    Érvényes: 2018.01.01
    Regisztráció: http://www.eset.hu/pcguru
    ================================

  • Balint69
    #13609
    Elhiszem,de nálam ez volt és nálam is tiszta telepítés volt Úgy látom hogy ezzel nem vagyok egyedül,mert az itt lévőknek is van gondja vele Kipróbáltam 1 pár nevesebb védelmet,azokkal semmi baj nem volt és ezért gondoltam hogy az Esettel baj van
  • JackOneill7
    #13608
    Nálam és Feleségem gépén eddig semmi probléma nem jelentkezett. Tiszta telepítést csináltam mindkét gépen, viszont a munkahelyemen mindegyik gépre csak rányomtam az új verziót simán, ott is minden rendben.
  • Balint69
    #13607
    Sziasztok!Azt javaslom hogy a próbaverzó alatt,figyeld meg hogy előjön-e bug,ha leszel olyan szerencsés hogy nem,akkor válts újságos kódra Gmail,Outlook stb e-mail címet használj,ideiglenest ne,mert azt nem fogadja el JackOneill7 a kérdésedre válaszolva,a tiszta bugra azt értem,hogy besárgulva összeomlik,akadozva vagy nem frissít,meg a LiveGird is azt csinálja mint másoknak is
  • JackOneill7
    #13606
    Kiválasztod a számodra megfelelő újságot(itt az oldalon) , majd a regisztrációra kattintasz. A bejött oldalon megadod az újsághoz mellékelt kódot, megadod az adataidat és amilben kapsz egy licencet. Megnyitod az ESET-et, bal oldalt súgó és támogatás, majd licenc módosítása. Oda bemásolod az emilben kapott 3. pontban található licenc számot.
  • gabo72
    #13605
    Sziasztok ,
    Kérném segítségetek .
    Most töltöttem le a Nod32 vírusírtót , de csak a próbaverzió változatát .
    Szeretném véglegesíteni , csak nem tudom hogyan kell .... :)
    Kérlek segíts benne .
    Köszönöm :)
  • waxaxa
    #13604
    Köszönöm a kódot!
  • isss
    #13603
    Sziasztok, - találkoztatok már a következő problémával ? ( mióta a 11 - es van fent ezt dobálja fel )
    .. előre is Köszönöm ha van valami ötlet.
    Újratelepítés nem segített ( csak ideiglenesen ), - frissítési gyorsítótár ürítése szintén nem, tűzfal nem blokkol..
  • DIESEL DOG #13602
    Szerintem az óraátállításhoz semmi köze sincs. Nálam jellemzően akkor fordul elő amit leírtál ha nincs aktív internet kapcsolat. (Pl. PC bekapcsolása után amíg a modem nem áll fel teljesen.) A Live Grid egy fajta felhő alapú szolgáltatás amihez kell internet. Amint van internet hozzáférés, azonnal működik a Live Grid is.
  • cbr6loree
    #13601
    Köszi a kódot Kubu86.
  • JackOneill7
    #13600
    Például?
  • Balint69
    #13599
    Sziasztok!Az Eset,a 11-es verzióval is tiszta bug maradt
  • cseko55
    #13598
    moonster köszönöm a kódot!
    Utoljára szerkesztette: cseko55, 2017.10.29. 15:23:49
  • cinyo99
    #13597
    köszi a kódot!
  • TomBond
    #13596
    Eddig nem volt hiba, és nálam ezóta csak egyszer csinálta.
  • silencer4307
    #13595
    Nálam pontosan ugyanezt csinálja.Gondolkozom azon,hogy vissza rakom a tizest.
  • TomBond
    #13594
    Nekem ma már harmadszor dob fel hibát az ESET 11, hogy a LiveGird nem érhető el. Azt írja, hogy áramkimaradás, vagy hálózati hiba okozhatja, de tudtommal nálam egyik hibaok sem áll fent. Aztán pár perc múlva eltűnik a hiba, és visszaáll rendes állapotba. Másnál is csinálja ezt, vagy csak nálam? Lehet az óraállításhoz van köze?
  • geris197
    #13593
    Én is köszönöm a kódot.
  • silencer4307
    #13592
    Kubu86!Most már én is meg tudom köszönni a kodot!
  • Plityu
    #13591
    köszi!
  • Kubu86
    #13590
    Szívesen mindenkinek!
  • JackOneill7
    #13589
    Koszonjuk a kodot Kubu :)
  • skorpio7
    #13588
    Köszi! :)
  • pamszeg
    #13587
    Hálás! Nagyon szépen köszönöm a kódot!!! Kubu86
  • Balint69
    #13586
  • meszilacci
    #13585
    Köszönöm a kódot!
  • scomcomputers
    #13584
    Thanks man!
  • Kubu86
    #13583

    CHIP.Pc.2017/11

    Kód: 4ekv9yyu
    Regisztráció.

    Érvényes: 2017.12.31.


    CHIP.Mobil.2017/11

    Kód: dj9n2jf6
    Regisztráció.
    Platformok: Android,Windows Mobile,Symbian,Okostelefonokon és Táblagépek.

    Érvényes: 2017.12.31.
  • szferix
    #13582
    A Prémiumot eddig sem lehetett, többször próbáltam. Az új EIS 11-et viszont lehet az előző kóddal, ahogy JackOneill7 kolléga #13581-ben írta. Az ESET® Mobile Security szintén frissül a régi kóddal.
  • goboc78
    #13581
    Sziasztok!
    Szeretném meg kérdezni hogy, letöltöttem a live installerrrel a Eset Smart Security Premiumot,és nem engedte aktiválni a pcguru regisztrációs kóddal csak a internet security-t.
    Miért nem lehet regisztrálni hívatalossan kapott koddal?
  • JackOneill7
    #13580
    A kodok barmelyik verziohoz jok. Ugyanugy lehet tovabb hasznalni, a meglevo licencet beirod es kesz. A koddal tovabbra is ugyanugy hasznalhato a sima antivirus es az internet sec is.
  • Vigice
    #13579
    Köszönöm szépen a kódot Monster! Nagyon hálás vagyok! Most már lassan három éve! Csak azért regisztráltam,hogy ezt elmondhassam!! Remélem még sokáig fog élni ez a lehetőség és felteszed a kódokat ide! THX! THX!THX!