15640
  • pamszeg
    #14018
    Hálás. Köszönöm Szépen a Kódot!!! Kubu86
  • patás
    #14017
    Köszi, Kubu! :)
  • shalako
    #14016
    Thank you so much Kubu86 !!!
  • Balint69
    #14015
  • Kubu86
    #14014

    CHIP.Pc.2018/11

    Kód: b5kahwxu
    Regisztráció.

    Érvényes: 2018.12.31.


    CHIP.Mobil.2018/11

    Kód: 8nwpssz9
    Regisztráció.
    Platformok: Android,Windows Mobile,Symbian,Okostelefonokon és Táblagépek.

    Érvényes: 2018.12.31.
  • aionfan
    #14013
    Köszönöm szépen én is a kódot.

    Itt ragadnám meg az alkalmat, köszönöm, ha valaki segít. Az utóbbi időben nagyon "erőszakos" lett a program perpillanat ott tartok, hogy alig tudok online filmet nézni vele, mert a webhely letiltva üzenet fogad szinte mindig. Ha kikapcsolom a webhozzáférés védelmet megoldódik a gond, de nem tesz jót a lelki világomnak. Valakinek van ötlete?
  • cinyo99
    #14012
    Köszi a kódokat!
  • Tinky00
    #14011
    Nagyon köszönöm! :)
  • TheSir
    #14010
    MegaTHX a kódért!
  • cseko55
    #14009
    Köszi a kódot patás!
  • focoro
    #14008
    Sziasztok!
    Nekem is likvidálta a nod32 az utorrent 2.2.1.-et.11 évig használtam,nem tudtam mire váltsak.A fiam kipróbáltatta velem a qbittorrent v.4.1.3.
    magyar nyelvű változatát.Teljesen jó,sokkal nagyobb arányú feltöltést produkál,mint az utorrent 2.2.1.Érdemes kipróbálni.
  • BASEBALL-fan
    #14007
    köszi
  • Theresa
    #14006
    Köszönet! Sok köszönet!
    T.
  • Tobikunta
    #14005
    Szia Patás! Köszönöm a kódot!! :) :)
  • balcsi70
    #14004
    Rendben köszönöm! Akkor ezt megteszem du. A furcsaság csak az hogy már nagyon régóta használom még anno csak Nod32 volt,az Utorrentem is 2.2.1-es,aztán lett az ESS-i ráálltam arra, tehát jól kijöttek egymással,nem kellett kivételek közé tenni,ezt csak most kezdte el ezt a hülyeséget kb 4-napja amikor írtam.(tehát ha vírusos lett volna már eddig is szívózott volna vele). Anno találtam egy jó oldalt ami megmutat mindenféle fúl beállítási lehetőséget az ESS-n én úgy használtam. De most úgy látszik el jött a "kivételes" időszak :)
  • perelli
    #14003
    Rajtad kívül senki nem nyafog. Balcsi kérdezett, amire képtelen voltál válaszolni. Én megtettem, ha nem is képpel. Nekem meg semmi gondom nincs az utorrenttel. Nem értem, miért kellene változtatnom. Ha lesz bármi problémám, azonnal lecserélem.
    Egyébként a linkeden az új verziókat szidják, 2.2.1-et dicsérik, és az általad említett klienset a 2. legjobbank írják. Vicces vagy. Csicso meg úgy általában nem ért semmihez, ismerjük Mobilarenáról. :D Nem kell erőlködnöd.
  • JackOneill7
    #14002
    Nezzetek fel ide.

    https://mobilarena.hu/tema/bittorrent_topik_mielott_kerdezel_olvasd_el_az_1_hozzaszolast/keres.php?type=-&stext=Utorrent+adware&submit=%C2%A0
  • JackOneill7
    #14001
    Senki nem irta, hogy en 10 eve levelezek errol. En errol a jelensegrol leveleztem a ceggel. Nem irtam, hogy 10 eve! Amikor napvilagra kerultek a bajok, azota jelez az ESET ra. Ezt kerdeztem toluk, miert? Konkret valaszt adtak, en ezt el is mondtam neked. Nagyon nem figyelsz. A reklamokat is altalanossagban momdtam, nem is celzottan a regire. Nem is irtam olyat, hogy a 2es verzioban reklam. Te hany eves vagy, hogy ilyen nehezen megy a szovegertelmezes?
    Uraim! Irjatok inkabb ti is az Esetnek, mint hogy itt nyavogtok! Aztan majd megkapjatok a valaszt ti is. Vagy lehetne annyi eszetek, hogy nem az utorrentet hasznaljatok.
  • perelli
    #14000
    Utóirat. Nem én kérdeztem, és nem is vagyok ki tőle, mert betettem a kivételek közé, ahogy CCleanert is. Nem olyan nehéz az. Egyébként ott volt elismerten valós probléma is egyszer a kéretlen telepítésen kívül is egy frissítésnél.
    Utoljára szerkesztette: perelli, 2018.10.15. 01:15:57
  • perelli
    #13999
    Ha riaszt, a felugró ablakban jobbra lent nyisd le a részleteket, majd pipáld ki a kivételeket. Ennyi. PErsze csak ha tényleg nem vírusos a cuccod, mert azért olyan is kering a neten. Ha magyar utorrentes közösségi oldalról szeded le a portable-t, akkor jó eséllyel tiszta cucc lesz, a legnormálisabb magyarítással.
  • perelli
    #13998
    Te tényleg nem tudsz az egészről semmit. A 2.2.1-ben nincsenek is reklámok. Nem érted. a telepítő exe-je és maga a program exe-je közti különbséget. 10 évig nem, jelzett rá, most nincs frissítve, és jelez, akkor az ESET-nek most kellett volna felfedeznie a kódjában valami újat. Persze a többi vírusirtónak meg nem. Érdekes történet volna. És te erről mégis hogyan leveleztél volna korábban? :D Nem a telepítőbe rakott reklámprogramokról van szó. Ami max. zavar valakit.
    Utoljára szerkesztette: perelli, 2018.10.15. 01:11:50
  • balcsi70
    #13997
    Az hogy én is használtam,meg nem csak én,már több 10 éve ez egy dolog,(Utorrent+ESS) el voltak ,de most 3-4 napja kilőtte,ha próbálom leszedni bármely változatát, már akkor berakja karanténba, ha kilövöm a ESS-t és leszedem a Utorrentet telepítem majd indítom aztán vissza indítom a ESS-t és egyből elkapja a Utorrentet kitörli ennek oka van. Eddig nem csinálta. Itt mi a nem tiszta? Eddig nem kellett kivételek közé rakni. Ha ennyire megy az ESS-i,arra kértem itt valakit,hogy linkelje már be a képet légyszi,hogy hova tegyem be a kivételek közé,mert a 7.0-ig értettem hogy mit hova de ez most egy kicsit magas.Ha működik le a kalappal! Várom a képet!
  • JackOneill7
    #13996
    De még egyszer mondom, megvan az egész levelezés az ügyben az ESET dolgozóival erről. Nyilván baromságokat beszélnek ők is :D


    utóirat: Te kérdeztél a témában, én válaszoltam. Tudom, hogy ideg vagy ettől, elhiszem, én pont a cleanerrel vagyok így, mert arra is jelez az ESET. Ezzel együtt kell élni, nem véletlenek ezek.
    Utoljára szerkesztette: JackOneill7, 2018.10.14. 21:37:56
  • JackOneill7
    #13995
    Jesszusom, látom te nem érted :D Hát pont ez az, hogy már a portable-ra is jelez :D :D Te tényleg nem érted. Figyelj, én a témát rövidre zárom, látom, te pont az a tag vagy, akinek fingja nincs a torrentről, csak szedi le a dolgokat. Javaslom, lépjél fel pl ncore-on a qbittorent topikjába, vagy pl a mobilarena qbittorent topikjába, ott majd a kollégák elmagyarázzák, mit tartalmaz az utorrent telepítője. Szerinted az utorrent exe az micsoda??? Erről beszélek. Szerinted egy portable csomag micsoda? Mi van benne? Egyébként az, hogy 10 évig nem jelzett rá, nem jelent semmit. Ugyanúgy voltak vele bajok. A reklámjaiba pl többször raktak már krypto programot, oké, tudom, a reklámokat le lehet tiltani, jó, ezt elfogadom megoldásnak. A cikk csak egy jele annak a minden évben előjövő problémának, ami ezzel a programmal történik. Legutóbb maguk a készítők ismerték el a bele csempészett kártevőt. Ha te ezek után megbízol egy ilyen programban, oké, a te dolgod, de nehogy már az zavarjon, hogy egy védelmi programnak ez nem tetszik.
    Utoljára szerkesztette: JackOneill7, 2018.10.14. 21:29:34
  • perelli
    #13994
    Te miről beszélsz? Nem is érted, amit olvasol. A 2.2.1 portable-re is jelez, amit még csak telepíteni sem kell. Nem csak a telepítőjére, magára az utorrent exe-jére is riaszt. 10 évig nem zavarta. Csak most. Semmi köze ahhoz, amiről a cikk. Gondolkodj már egy kicsit, mielőtt butaságokat írsz.
  • JackOneill7
    #13993
    Nem téves riasztás, olvass utána. DE!!!! Ez csak az ESET elővigyázatossága, ahogy pl a ccleanernél is. Ott is jelez az ESET, más programok meg nem. Én én ebben az ügyben benne vagyok olyan szinten, hogy leveleztem rengeteget az ESET dolgozóival, hogy miért jelez, vegyék ki, mert másokat zavar, (ahogy téged is joggal) stb. Ők maguk mondták, nem fogják kivenni, sem itt, sem a cclenernél, azt is leírták, miért nem,. és azt is, hogy pontosan mit tartalmaz.
    Tessék az olvasnivaló:
    https://pcforum.hu/hirek/17318/blokkolni-kezdte-az-torrent-et-a-google-es-tobb-virusirto-is
    Utoljára szerkesztette: JackOneill7, 2018.10.14. 20:35:39
  • perelli
    #13992
    Ne vicceljünk már.:D A 2.2.1.-es utorrent tízenakárhány éves, nekem azóta van meg, nem most szedtem le. Hirtelen most került bele kémprogram, amit csak az ESET szúrt ki, senki más. Reális mese. :D Nyilvánvaló téves riasztás, Az utorrent volt a legjobb kliens. És nem csak a reklámok miatt nem jó a 3.x.x verzió. Telepakolták felesleges feature-ökkel. A 2.2.1 a nevéhez méltóan nincs 400 KB, és tökéletesen ellátja a feladatát a mai napig. Tök felesleges cserélni. Elég rég olvastam ennyi okoskodó csacsiságot.
  • JackOneill7
    #13991
    Emberek! Fogjatok mar fel, azert jelez ra, mert kemprogram van benne. Nyugi, csak azt mondom, van benne, de ezt ha nem telepited, elvileg nincs gond. Ez termeszetes, hogy az ESET jelez ra, ez a dolga. Ha valakit zavar, ne hasznalja azt az otvar, virusgazda utorrentet. Van mas helyette pl qbittorent.
    A masik, hogy ha megis ennel a programnal akarsz maradni, tedd a kivetelek koze.
  • balcsi70
    #13990
    Most próbáltam másik gépen is ott win7 van ,Eset Smart Security, ha töltöm le ezt írja ki,megfogja és kitörli,ha telepítem a régi jó meglévő 2.2.1 es Utorrentet azt is kinyírja. Mit kellene beállítani az ESS 10.1.2 be hogy ne ezt csinálja? Válaszokat köszönöm! 1
    2
    Utoljára szerkesztette: balcsi70, 2018.10.14. 10:57:08
  • balcsi70
    #13989
    Az Eset Smart Security 10.1.2 van a 3.x.x eset használom,de próbáltam újra a 2.2.1 eset is. Állandóan fogja meg a uTorrentet és törli ki most már tiszta ideg vagyok tőle :(
  • Ppeter78
    #13988
    Ha csak a reklámok zavarnak a 3.x.x verziókban, azokat könnyen le lehet tiltani.
    Google: utorrent reklámmentesítése --> első találat :)

    Jelenleg a 3.5.4-es verziót használom és semmi baja vele az ESET Internet Securitynek.
  • balcsi70
    #13987
    Sziasztok! Nekem is elkezdte csesztetni az Utorrentet. Nekem is a 2.2.1-es verziója volt semmi bajom nem volt vele. Ki is törölte. Most ha le akarom szedni (vagy a meglévőt ami megvan) már egyenes rakja is a karanténba.
  • ntex
    #13986
    Oké, én is privátban válaszoltam mert azt vettem észre először.

    Az újabb 3.x.x változatok valóban tele vannak reklámokkal, viszont a 2.2.1-es verzió volt az utolsó ami teljesen reklámmentes volt, utorrent használók között pont emiatt sokan azt használják. Eddig semmi gond nem is volt vele, a legutolsó virus definition update óta kezdett el köpködni rá a NOD32. Kíváncsiságból felküldtem Virustotal.com-ra, egyedül az ESET jelzett be rá meg valami másik számomra noname vírusírtó. Nem hiszem hogy bármi kártékony lenne benne.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.10.13. 18:13:28
  • JackOneill7
    #13985
    Az utorrentben nyugodtan csalódhatsz, mert valóban van benne kártékony program. Nem olvasol híreket?

    Bocs, véletlenül priviben ment.
  • ntex
    #13984
    Nekem a utorrent 2.2.1-es verziója miatt kezdett el folyamatosan reklamálni hogy valami Toolbar.AX vagy mi az isten van benne, kivételek közé kellett raknom mert különben letörölte a programot... Eddig semmi bajom nem volt a NOD32-vel, remélem nem fog kelleni csalódnom benne
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2018.10.12. 21:05:59
  • perelli
    #13983
    Feltételekkel, de mindkettőre nemet mondanék. Ha droidon nem kapcsolod be az ismeretlen forrásból telepítést, vagy 8-ason sehonnan nem engedélyezed, vagy ha kivételesen mégis, és tudod, mit csinálsz, illetve nem ugrasz be kamureklámoknak, akkor szerintem kell. Reklámblokkolós böngészővel, a veszélyesebb weboldalak kerülésével megúszható a dolog. Kop-kop, de nekem 2011 óta vannak androidos eszközeim, és eddig nem volt semmilyen gondom. F-Secure-t nem ismerem, de ha eddig nem okozott problémát havonta kódot kérni, és elégedett vagy, akkor nem szabad váltani. Én 2-es verzió óta használok ESET termékeket, 3-as óta az egy ég adta világon semmi gondom nem volt vele. Akkoriban még fontos volt, hogy ne fogja a gépet, ma meg már mintha nem is volna. cCsak fut, mintha nem létezne. Tehát hiába nincs mostanában a teszteken az élen, nekem elég. Bár állítólag Win10-en most már ez sem kellene, de pont az elégedettség miatt nem próbálkozom. Informatikában fő a nyugalom. Minden menjen a maga útján, akkor örömbódotta van.
  • TIBCSI1966
    #13982
    Sziasztok!
    Újságos kóddal használtam eddig az Eset-et.
    Sikerült hozzájutni 1 éves F-Secure Safe licenc-hez.
    Érdemes váltani?
    Androidos mobilra van értelme felrakni vírusírtót?
  • Laczyi
    #13981
    Nálam semmit nem rakott karanténba, pedig minden programról van mentésem.
  • Anonymusxx
    #13980
    Eltűnt a karantén, és ez a szar miatt tölti le a játékokat újból a steam.. az hiszem uninstallálnom kell mielőtt hazavágja a rendszert...
  • Anonymusxx
    #13979
    A nod 32 egy csomó programonak az exe-fájlát elkezdte bedobálni a karanténba, pl a steam, illetve pár magyarítás exe fájlok... Másnál is előfordult ez?

    Nem győzöm visszarakosgatni, le is tiltottam a fájlrendszer-védelmet..