15635
  • Tekergo
    #80
    Nekem normálisan frissíti magát, nem tudom mi a gondod vele.
  • pereces
    #79
    Képzeljétek 1 perccel ezelőtt újrafrissített automatikusan, kipróbáltam manuálisan is és sikerült. Próbáljátok ki!
  • pereces
    #78
    Itt csak egy update.ver fájl van, mit kell vele csinálni?



  • shrek82
    #77
    nem nagyon akarom reinstallni, mert még 5-600 napig frissít! Míg kábelnetem volt, enm volt vele semmi gond.. Egyből betöltött!!
  • Tekergo
    #76
    Lényeg hogy betölt, nem? De szerintem nem a net hibája. Esetleg reinstall, de nem bizti.
  • shrek82
    #75
    Sziasztok!
    Van egy problémám! Ma lettem ADSL-es(azelőtt kábeles voltam, ami állandó kapcsolat volt) és mióta így van rendszerindításkor a nodom tök későn tölt be... Azelőtt legelsőként (max. másodikként) töltődött be.. Kicsit idegesít.. WinXP, Prof, SP1es oprendszerem van, 3GHz P4es proci, Is7E2 abit alaplap, 512 MB!!

    Vkinek vmi ötlete?
  • MerlinW
    #74
    http://www.nod32.com/nod_eval/

    hasznaljatok ezt a szervert, ide nem kell acc
  • Mars
    #73
    Nekünk nem kell havi serial...(legalábbis nekem)
  • Felfedező
    #72
    Én minden hónapban letöltöm a 30 napos trialt.. tedd te is azt
  • vki
    #71
    Csá!
    Akinek nincs meg ori, az honnan szedi a havi serialt?
  • jobb
    #70
    Hello! Hogy tudom frissiteni a progit, ha otthon fel akarom rakni, de nincs internetem?
  • hatamoto #69
  • rezsofiz
    #68
    nod32 rulz
  • Felfedező
    #67
    Ne telepítse senki mert nem tölti be a Vezérlő központot, anélkül meg
    ugyebár nem lehet frissíteni..
  • hatamoto #66
    Ez beállítás kérdése! Be lehet úgy állítani, hogy csak az adatbázisát frissítse... Igen lehet jelentősége!
  • Felfedező
    #65
    Egyelőre ez csak beta, de gondoltam akit érdekel letöltheti..
  • tomo
    #64
    van ennek jelentosege? ugy ertem a gepen levo nod32 nem frissiti magat mindig a legujabb verziora?
  • Felfedező
    #63
    Megjelent a NOD32 2.5-ös beta-ja:

    NOD32 2.5 beta
  • galenius
    #62
    valamit és nem tudja törölni a COPYLOCK nevű progit használj ez mindent kitöröl ami épp fut és memóriában/vincsin van.(gép újra indul)
  • galenius
    #61
    Figyu!
    ha a nod32 kijelez
  • zintan
    #60
    Sikerült törölnöm a fált, de nem vettem észre, hogy valami bajt is okoztam volna a törlésével. Az az érdekes, hogy a Java.com ról történú j2re 1.4 progijával került a gépemre.
    köszi a segítséget.))
  • cSuwwi
    #59
    felraksz egy total commandert (majd bekapcsold a rejtett fájlok megjelenítését a beállításoknál)
    bebootolsz újra csökkentett módban, megkeresed és törlöd
    mivel zip fájl, túl sok hátránya nem lesz ha törlöd
    ha a könyvtárban nincs más csak ez a fájl, törölheted az egész könyvtárat.

    Azért nem tudod most piszkálni, mert vmelyik program hivatkozik rá, vagy a memóriában van (ezért kell a csökkentett mód, és ne legyél a neten sem addig)
  • zintan
    #58
    Köszike - megtaláltam a segítségeddel - , de nem tudom mi a szerepe
    Ha letörlöm lehet, hogy nagyobb kárt okozok, mint, ha nem törölném. ?!
    Az a baj, hogy nem tudom, hogy mihez szükséges ez a fájl. Azt esetleg megmondanád még, hogy azt hogy lehet kideríteni.
  • ironmaiden
    #57
    Nyisd meg a sajátgépet, majd Eszközök -> Mappa beállításai.
    Nézet fül. Itt kapcsold be a rejtett fájlok megjelenítését és akkor megtalálod az "Application Data" mappát.
  • Tuvok #56
    PAV 2004 8 megát eszik
  • zintan
    #55
    Nem tudom manuálisan sem letörölni mert, a C:\Documents and Settings\M\ után már nem találom az "Application"-t sem

    Ezt a napló szerint az elérési út
    A(z) C:\Documents and Settings\M\Application
    Data\Sun\Java\Deployment\cache\javapi\v1.0\jar\javainstaller.jar-3cc46f89-4490163f.zip
    fájlt megfertőzte a(z) trójai Java.IstBar.
    NOD32 : nem lehet megtisztítani a fájlt,
    kérjük válassza a törlést vagy a felkínált opciók közül egyet.
    de csak a KIHAGYÁS -t kínálja fel
    Virusirtás - Átnevezés - Törlés - Csere lehetőségekre nem lehet elérni.
    A viruskeresési naplóban az alábbi megjegyzés olvasható:
    (4)A fájl nem nyitható meg.Kizárólagos joggal használja egy másik alkalmazás,vagy operácios rendszer.
    Másik op.rendszer nincs a gépen, és lila gőzőm nincs milyen alkalmazás használhatja, megnyitva sincs semmi, csak a túzfalam (KERIO) van beélesítve.
  • NEOreg3
    #54
    tesóm nem volt megelégedve a nod32-vel és átváltott panda antivirus tintanium 2005-re. Nekem teljesen mindegy hogy mi van a gépemen, csak az egy kicsit zavar, hogy 50-60 megát megesz a memóriából szemben a nod32 7-10 megájával:P
  • cSuwwi
    #53
    1. odamész és letörlöd manuálisan
    2. 2 gomb van alul víruskeresés előtt. Víruskeresés ill. Keresés és Írtás (próbáld meg a másodikkal)
  • zintan
    #52
    Sziasztok
    Mint kezdő NOD-os lenne egy kérdésem.
    A keresés során talált egy trojait, de nem tudom, hogy kell kiirtani.
    Próbálkoztam a víruskeresési naplóban kilelölve a virusos fájl, majd jobb erér bill. 3 lehetőség van felsorolva
    -napló törlése
    -virusirtás
    -információ

    Ezek közül a virusirtás nem aktív, tehát nem tudom kiirtani.
    Gondoltam, hogy talán automatice törli a rendszer, de az ismételt keresés során megint előbukkant.

    C:\Documents and Settings\M\Application Data\Sun\Java\Deployment \chace\javapi\v1.0\jar\javainstaller.jar-3cc46f89-4490163f.zip»ZIP»
    javainstaller\InstallerApplet.class-JavaIstBar.trójai

    Hogy kell ezt kiebrudálni?
  • Eisenhower
    #51
    lol.... én csak annyit mondok én nortont használtam nodot felraktam kapásból talált első scan-re update nélkül 18 trójait.... pff norton sucks
  • Iori
    #50
    vki nem tudja hogy hogyan kéne rendesen bállítani?
    mert nekem soha sem kutatja végig az összes fájlt, és így 5 perc alatt kiírja hogy nem talált semmit...
    vmi tipp?
  • rezsofiz
    #49
    Forditva : PP
  • hatamoto #48
    Nááááám
  • Laky
    #47
    NOD32

    Norton AntiVirus
  • hatamoto #46
    http://www.nod32.com/support/pedia.htm ... összeszámolhatod ha akarod!
  • Tuvok #45
    hát én nem találom, írd már le plz, hogy a maiban (Current Version: 1.1034 (20050324)) mennyi van pontosan !
  • hatamoto #44
    Mint lent! #42
  • Tuvok #43
    senki sem tudja, hogy hol lehet megnézni hány vírus van a nod adatbázisában ?
  • Eisenhower
    #42
    www.nod32.com ^.^ ott elolvashatod hogy a napi frissítésekben melyik vírusok és trójaik kerülnek bele mármint a frissítésbe. szerintem ha a frissítés állandó akkor nagyon is megbízható norton egy kalap szar panda is... nod32 powa^.^
  • hatamoto #41
    Demér? Demi?