15635
  • paynes
    #120
    sztem az outpost az túl jó, használj sygate-t sztem egyszerű és nálam bevált

    Nekem is volt egy ideig Outpost de hát elég nehéz volt bekonfigurálni, ja és a dc se ment vele de mind1 nem akarlak lebeszélni róla hisz jobb sygate-nél!
  • paynes
    #119
    de nekem 2.50.19-es verzió van
  • paynes
    #118
    én csak a betöltőképernyőjében láttam változást meg a ,,control center"-ében de sztem többet tud mint a régebbi
  • Tekergo
    #117
    Persze hogy az, amikor telepíti kiírja. A crackel működik rendesen, mert én nem azt töltöttem le. Próbáld/próbáljátok erről az oldalról leszedni, szerintem jónak tűnik.
  • me and a monkey
    #116
    McLaren !

    Te segítettél az Outpost 2.7 változatához, köszi ezúttal is.
    Véleményed szerint mi a legfontosabb különbség a 2.12.3 ill. a 2.5 verzió között?
  • Felfedező
    #115
    Nem hiba nálam is ilyen!!
  • paynes
    #114
    erről alinkről szettem , ez xp-s verzió??
  • paynes
    #113
    Sziasztok most szettem le a 2.50-est és ez a képen hiba vagy a crack-től van?
  • vki
    #112
    MOst már rájöttem. A frissítés lekérése közben lekérdezte a központ a serialt, és az volt a baj. De mostmár letiltottam azt a modult. Majd melátom, hogy mi lesz.
  • me and a monkey
    #111
    Én a 2.12.3 verziót használom, ez is tört. Mennyivel tud ez kevesebbet vagy mennyivel működik másként mint a 2.5 verzió?
  • biomage
    #110
    és is outpostot használok nagyon jó tüzfal
  • Felfedező
    #109
    Szerintem nem a tűzfallal van a gond, nekem is Zone Alarm volt egy két hete még és nem volt problémám NOD32-val... Egyébként most Outpostot használok... Javaslom te
    is cseréld le erre... bár a Zone Alarm-nál kicsit szőrözősebb a konfigurálás... nem árt egy kis angol tudás
  • vki
    #108
    CSá!

    Lenne egy olyan problémám, hogy a NOD32 nem teljesen pászol a Zoenalarm Pro-val. Szal ha tudnátok mondani egy fasza tűzfalat, ami hajlandó együtt működni a NOD32-vel, azt naon megköszönném. A NOD32 valami 2.50, vagy ilyesmi verziójú, de ha nem is a legújabb, akkor is nagyon új.

    Kössz.
  • Tekergo
    #107
    Igazán elnézhettél volna a NOD32 honlapjára ott megtalálnád a 2.5-öt de tessék belinkelem neked: INNEN SZEDD LE
    A crack meg a szerver lejjebb van.
  • Bagoly81
    #106
    A NOD32 egy igen jó antivírus szoftver.

    A demo verzió elérhető innen:

    http://www.nod32.hu/dl.php

    A telepítése a következő módon történjen:
    átállítod a rendszeridőt 2099re
    elindítod a letöltött demo verziót
    a telepítés végén újra akarja indítani a program a gépet, de ezt halaszd későbbre
    indítsd el a reg-et, és engedd, hogy települjön a registry be
    a rendszerórát állítsd vissza a megfelelő dátumra
    a gépet indítsd újra

    ha minden jól megy, a gépeden lesz egy jó hosszú demo időszak, automatikus frissítéssel, amihez nem kell se jelszó, se password.

    még valami : a szerverlistában----hozzáadás---http://www.nod32.com/nod_eval/---ezt add meg
    frissítési servernek
  • Icebird
    #105
    NOD32 2.5 fix
  • Morphin
    #104
    De azért leirod honnan lehet leszedni a crackel együtt??
  • Tekergo
    #103
    Még sajna nincs magyarul.
  • Morphin
    #102
    Ja és ha lehet inkább magyarul!
  • Morphin
    #101
    Vki tudná linkelni a 2.5-t és mellé a crackjét??Vagy esetleg ahonnan lelehet szedni?
  • Icebird
    #100
    Meg is oldodott, Nod32-ön teszteltem az idökorlátot, átállítottam a dátumot, vissza meg már elfelejtettem:)) ez zavart be.
  • Icebird
    #99
    Felraktam a Nod32 2.50.25, nagy jól dolgozik. Viszont nem tudom hogy ettöl, de a felrakása után php oldalakra nem tudok belépni. kiír pár adatot a userröl, de nem jelez aktívként. Tapasztalt már valaki ilyet nod32 után? mert akkor tovább keresem a próbléma okat.
  • biomage
    #98
    csak beálitásban kicsit kevesebbet lehet állitani a betán mint a triálon
    nem.Igaz engemet csak az érdekelne hogy maxra rakhasam a beta védelmét ha képes védekezni ugy mint a triál akkor jó lesz.
  • Felfedező
    #97
    a trialt 30 napig használhatod... utána újra kell telepíteni... Tudásban semmi különbség nincs...
  • Tekergo
    #96
    Nekem is megvan a 2.5 meg a crack de nincs kedvem felrakni.
  • biomage
    #95
    Holnap 23:55 kor lejár a kasperen ugy gondoltam hogy kifogom probálni a nod32t
    de elöte egy kérdésre választ szeretnék kapni
    az elsö halotam hogy van ingyen verzió gondolom ez (beta)mi a különbség a triál verzióhóz kérest
  • Felfedező
    #94
    Nem tudom miért szenvedtek ilyen régi verziókkal... A legújabb a 2.50.25 ahhoz is van már crack... amivel 17 millió napig trial marad.. én is azt használom van még
    16,7 millió napom talán elég lesz...
  • shrek82
    #93
    Nekem egy harmadik módszer jött be.. Akkor mégis van működő crack :)) nem is kevés
  • Tekergo
    #92
    Én nem ezzel a módszerrel próbálkoztam, hanem ezzetl http://www.qfile.de/dl/45802/nod32_2.12.3_hun.zip.html
  • paynes
    #91
    Sziasztok! Olvasgattam a topigot és láttam hogy nem mindenkinek van cackelt verziója... Most megosztom veletek hogy hogy fusson a gépeteken a nod32 teljes mértékben.

    Először is letöltöd a 2.13-as verziót, mielőtt ujraindítanád (mert ha kész a telepítés rákérdez) tömörítsd és futtasd le ezt (a vírusíírtóm ugrot rá de nem az oldal nem vírusos)
    Ez eltünteti a visszaszámlálást.(a 30naptól való visszaszámlálást)

    A második probléma általában az hogy frissítésnél kér jelszavat meg felhasználót: http://www.nod32.com/nod_eval/ írjátok be ezt a frissítés/beálítás/szerver/hozzáad/ -hoz és ehez nem kell user meg pass

    Ja és elárulom hogy a neten sok felhasználó meg pass van de azok egy kalap szart nem érnek , ja és én legalább 20 crackot próbáltam ki és ez bevált!
  • shrek82
    #90
    amit a nod32.hu-ról lehet letölteni, csak vmiért(?!) másfél millió naposat kaptam...
  • Tekergo
    #89
    Asszem igen, de olvasd el az elején a licensz szerződést. Te melyik próbaverziót használod?
  • shrek82
    #88
    a próbaverzió is teljesen ugyanazokat a funkciókat tudja, mint a teljes verzió? Mer az én próbaverziómból még van 1495ezer nap :))
  • Tekergo
    #87
    Menj el a szoftvebazisra, szedd le a 2.12.1 es verziót, mivel ahhoz már találsz cracket a www.astalavista.us-en. Az a jó crack amelyikben van egy dll. Ha nem megy szólj.
  • Morphin
    #86
    Most már ok megnéztem a gyári oldalt ott 1.1150
    frissítettem és most ok!!! KVA JO EZ A NOD -->PICI,EGYSZERŰ,TÖKÉLETES
  • Morphin
    #85
    Most mi az aktuális vírusdefiníciós adatbázis?? Nekem jelenleg 1.1147
  • Aquli
    #84
    ja es honnan tolthetnem le magat a progit? Mert a www.nod32.com nem megy.
  • Aquli
    #83
    hi. Legujabb verziohoz tudna valaki adni cracket? Vagy linket ahonnan letolthetnem?
  • shrek82
    #82
    jééééé...Köszi szépen, így most rendesen "feláll" a rendzser egyből, s nem kell várnom.. Köszi szépen...
  • andykaufman
    #81
    A helyi kapcsolatok tulajdonságainál (nem a netednél) a TCP/IP-nek ne automatikus keresést kérj, hanem add meg te a címet. Ott vagy az IP-nél, vagy az alhálózati maszknak van egy megadott címe amit be kéne írnod, de ezt pontosan nem tudom. Ha IP-nek 192.168.0.97-et, maszknak 255.255.255.0-t írsz, fel fog gyorsulni.