15635
  • me and a monkey
    #280
    Csatlakozom, köszi, már "frissítettem" is ....
  • Tekergo
    #279
    köszi
  • Laky
    #278
    Eset NOD32 2.51.12 [HUN] (NT/XP/2003/x64) + NOD32 FiX 2.0
  • Tekergo
    #277
    A nod 32 erre jó, csak kikapcsolod az automatikus frissítést.
  • The Fugitive
    #276
    Hy!
    ismerősnek kellene gépére vírusirtó, de olyan, ami nem akar állandóan a netre csatlakozni, mert nincs nála net! az is jó lenne, ha a windóz se kiabálna hogy régi az adatbázisa stb...
    szóval mi lenne rá a legjobb? gyors válasz kellene
    kösz
  • princeofdark
    #275
  • Tekergo
    #274
    Nekem -43 nap van hatra, jo mi.
  • princeofdark
    #273
    Legfrissebb vírus adatbázis: 1.275 2005.11.03

  • princeofdark
    #272
    Hátralévő napok száma:16716092

    Hosszú "próba" verzió!!:)

  • princeofdark
    #271
    Ha felteszem a fixet mi fog változni???

    Nem trial lesz hanem teljes értékű vírusírtó???
  • Faterx
    #270
    ittvan
  • Tekergo
    #269
    Utananeztem, ez valami OROSZ fejlesztes.......
  • Faterx
    #268
    idái nem tudom mert egyik sem talált semmit, terhelése kb ua.
  • Tekergo
    #267
    Es az jo?
  • Faterx
    #266
    most nem tudom mert a drWebet próbálom...
  • Tekergo
    #265
    1.1269 :)
  • Faterx
    #264
    1268
  • Tekergo
    #263
    Végre megjavult :)
  • Bandi 18
    #262
    az 1.1267 a legújabb
  • Bandi 18
    #261
    ma már jó nekem megy
  • Tekergo
    #260
    Akkor csak nemvagyok egyedül, nekem 1.1265-ös verzió van, és egyszerűen nem tud csatlakozni.
  • Balumann
    #259
    Nekem müködik a frissítés, de az 1.1267 a legújabb
    Nekem is ez van, rányomtam a frissítésre most is, és azt írja hogy nincs újabb verzió, nicns szükség frissítésre
  • Bandi 18
    #258
    jah 2 gépem van és ott is ez a prob mármint a frissítéssel azon 2-es van a másikon 1-es és nem frissít. Úgyhogy szerintem valami gubanc van nod-éknál
  • Bandi 18
    #257
    én az eset.com-ra nem tok fellépni illetve a server connection filure-t írja ki nemtom miért. Az op rendszerem több mint 1 éves és azóta van nod-om de semmi baja nem volt eddig. lehet hogy servert frissítenek? Amúgy most a 1.1267-es update van fenn
  • Tekergo
    #256
    Nekem nem azzal van de egy csomo ideig mukodott azzal, most a -33 napon kezte elezt a nemakarok frissiteni dolgot.

    Egyebkent nemtudjatok ki uzemeli ezt a http://www.nod32.com/nod_eval/ servert?
  • Faterx
    #255
    most 1.1267
  • artschi
    #254
    azzal van nálam, és azzal nem frissített, csak 3 nap múlva.
  • Víta
    #253
    Megkeresitek a NOD32[1].FiX.v1.9 nevű crackot a neten és működik azonnal.
  • Tekergo
    #252
    Nalam is ugyanez a helyzet.
  • artschi
    #251
    Nekem ma frissített újra, előtte 25-én... azt hittem vmi gáz van, de ezexerint nem.
  • Tekergo
    #250
    Valaki esetleg tapasztalta hogy nem tud frissiteni? Nekem mar vagy egy hete nem tud frissiteni, tul van terhelve a szerver vagy mi?
  • Tompie
    #249
    Azt hol lehet kikpcsolni NOD32ben hogy amikor állítom le a gépet akkor ne "basztassa" a floppyt?!
  • Tompie
    #248
    Illetve azzal mit lehetne kezdeni hogy mikor bebootol a gép vagy 1-2 percig várni kell míg be nem töltődik a vírusírtó? Ha kivan kapcsolva a modem akkor egyből betöltődik. (ADSL net)

    Erre valaki ? Valami?
  • Laky
    #247
    http://nod32.try.hu/
    http://users.atw.hu/nod32/phpbb/viewtopic.php?t=6
  • Tompie
    #246
    Illetve azzal mit lehetne kezdeni hogy mikor bebootol a gép vagy 1-2 percig várni kell míg be nem töltődik a vírusírtó? Ha kivan kapcsolva a modem akkor egyből betöltődik. (ADSL net)
  • Tompie
    #245
    na erre voltam kíváncsi :) és hol tudom megnézni mikor jelent meg újabb verzió? meg jonnan tudom letölteni FIX-el együtt ?
  • Laky
    #244
    ha megjelenik a 2.50.44-nél újabb verzió, akkor ajánlott feltenni :)
  • Tompie
    #243
    [quote=artschi - VIP]a #210-ben lévőt szedd le, pakold fel úgy, ahogy leírják, utána már csak hagynod kell, és naponta frissíti magát.[/quote]
    Igen az van fent nekem is csak azt hittem ha megjelenik majd egy újabb NOD32 verzió 2.50.xx vagy mit tudom én akkor azt fel kell tenni. De akkor okés.
  • artschi
    #242
    a #210-ben lévőt szedd le, pakold fel úgy, ahogy leírják, utána már csak hagynod kell, és naponta frissíti magát.
  • Tompie
    #241
    Illetve mindig le kell tölteni a legújabb NOD32 verziót vagy elég feltenni egyet és az elég hogy az mindig frissíti a vírus def file?T Vagy az magát a programot is frissíti? Vagy tényleg mindig figyelni kell mikor jelenik meg új NOD és azt feltenni?