15635
  • Laky
    #320
    már egy csomószor le lett írva :\

    NOD32.v2.51.12.Incl.FiX.v2.1

    1.) Telepítsd a NOD32 AntiVirust. Telepítés alatt kattints a 'Frissítési paraméterek megadása később' négyzetre. Mikor felajánlja, NE INDÍTSD ÚJRA A GÉPET!
    2.) Telepítsd a NOD32 FiX-et
    3.) Újraindíthatod a géped
  • littleNorbi
    #319


    Miért van ez?Hát honnan tudjam mi a jelszó ha program telepítésekor maga adott magának jelszót.
  • Carlos
    #318
    Nincs ötletem ebben az esetben.
    Mikor tetted fel?
    Mert szerintem lejárt ez a trialos izé, bár nemtom. Sorry.
  • Tompie
    #317
    Egy gép és azon net. http://www.nod32.com/nod_eval/ ez a server van beállítva ahonnan ezt szedtem ott azt írták ehhez név se kell.
  • Carlos
    #316
    Akkor lejárt szerintem a 30 nap vagy valami ilyesmi lehet.
    Nekem legalábbis akkor csinálta.
    (Egy gép és azon net, vagy egy net-el routeren több gép? Akkor is behülyül)
  • Tompie
    #315
    Próbaváltozat, NOD32 FIX-el.
  • Carlos
    #314
    crackelt?
  • Tompie
    #313
    Nem frissít autómatikusan de ha manuálisan kattintok a frissítésre akkor igen, az eseménynaplóba ezt írja.

    Funkció: gethostbyname, paraméterek: , visszatérési érték: 11004
    Nem sikerült a frissítés (Nem sikerült kapcsolatot létesíteni a szerverrel.).
    Valami ötlet ?
  • fapapi
    #312
    Mivel a Gamestar a Pc world tulajdona nem csodálom :)
  • edeleny
    #311
    Egy kis tapasztalat tölem is,mar regota hasznalom,eddig semi gond nem volt vele,gyors,es lathatatlan,igaz elöször furcsan neztem ra amikor par crack keresömet eltüntette,de mar ha valasztani kellett,akkor a Nod.Neten olvastam ezt azt a spywarw kwrwsökröl,a nagyon sokak altal dicsert Counterspy-t leszedtem felraktam,lefuttattam,es nem talalt semmit,igy le is szedtem gyorsan,ha nem volt rajta spywarw,akkor felesleges ,azert,ha volt akkor meg nem talalta meg azert.Maradt egyedül a nod. Nekem is voltak frisitesi gondjaim,de egy ujabb verzio ezt megoldotta.
  • Tompie
    #310
    Tud valaki tanácsot adni mit kezdjek a NODal ha nem frissít magától? Eddig mindig frissített jól autómatikusan ahogy kell aztán a napokba észrevettem hogy nem frissít, viszont ha manuálisan frissítem akkor hibátlanul frissít! Szóval tud valaki valami orvoslást erre a problémára?! Előre is köszi! NOD32 Fix 2.1 van fent hozzá.
  • Tekergo
    #309
    TIPP 3:
    Vedd meg a Game Start, abban szinen minden honapban adnak hozza kodot.
  • Laky
    #308
    nálam a frissítések letöltését a NOD32 FiX 2.0-s változata "biztosítja" :))))
  • fapapi
    #307
    Olvastam itt sok szép hozzászólást kapott tőletek a NOD32 hideget , meleget egyaránt.

    Saját tapasztalatomat leírom nektek.

    Nortont használtam hosszú ideig csak aztán valami miatt többször is beadta a kulcsot.
    Kezdtem megutálni, hogy egy vírusellenőrzés akár másfél óra is volt.
    Észrevettem nem mindent távolít el és végül de nem utolsó sorban marha nagy helyet foglalt el.

    Pár hónapja megjelent egy cikk a NOD32 ről a PC world ben úgy gondoltam kipróbálom leszedtem a nortont letöltöttem a nod32 őt és tökéletesen ment.
    NEM VOLT NAGY
    RENGETEG VÍRUST, ADAWERT, STB megtalált és a gépem nagy tárterületét is egy mélyreható vizsgálattal max 25 perc alatt végzett.

    AMIN MEGLEPŐDTEM:

    Egy víruskeresés alkalmával elkezdte letörölgetni a program gyűjteményem ekkor egy kicsit megtorpantam.
    Írtam egy E-mailt a weboldalukon megtalálható címre ez péntek este volt hétfőn reggel egy ügyintéző felhívott telefonon és szaktanácsokat adott a használatával kapcsolatban külön kért tőlem filekat hogy megvizsgálja ő is. Persze kiderült egy olyan vírust kaptam be ami többszörös fertőzést okozott és ezért szedte le a nod.
    Természetesen hagytam neki töröljön le mindent ujjra leszedtem a programokat azóta nincs vele probléma.

    Engem még az életben nem hívott fel telefonon egy szoftvergyártó cég sem szaktanácsadás mitt és nem foglalkoztak velem.

    TIPP ÉS TRÜKK A NOD HOZ!

    Nem tudsz frisítést letölteni hozzá ? Itt a válasz!

    1. vedd meg a pc world öt minden hónapban benne van hozzá a kód, mellesleg nem rossz újság.
    2. Szedd le a gépedről a régi nodot töltsed le a weboldalukról az ujjat tedd fel és ujra működik 1 hónapig. Ez kb 5 percedbe kerül.

    Meg vagyok elégedve a NOD32 teljesítményével technikai hátterével kiváló program mindenkinek csak ajánlani tudom.


  • R3GiDON
    #306
    Köszi mostmár frissitget nem lesz vele probléma(remélem)
  • me and a monkey
    #305
    # 287. Itt tudod ellenőrizni. Jelenleg: 1.1287 (2005.11.15.)
  • R3GiDON
    #304
    Ma már frissitett egyszer 13:00 fele de fura mert régebben naponta 3mat de lehet hogy most nincs mit frissiteni:)
  • me and a monkey
    #303
    Semmit nem kell csinálnod, csak feltelepíted és kész.
    Próbáld meg újratelepíteni.
  • R3GiDON
    #302
    Igen nekem egy régebbi verzio volt azzal igy történt ahogy neked!
    Miota felraktam ezt azota nem müködik igy, már visszaraktam a régit is ami fent volt nekem de az se frissit magátol!
    Egyébként valamit állitottál a felrakás után?
    Én igy csináltam Nod FELINST utánna NodFiX INSTALL ujrainditás!
    Mert a réginél bekellett valami servert is állitani de itt nem találtam Telepitési Instrukciokat.
    Az eseménynaplóban ezt irja 'Nem sikerült a frissités nem sikerült kapcsolatot létesiteni a szerverrel'
    'Funkció:gethostbyname paraméterek visszatérési érték 11001
  • me and a monkey
    #301
    De igen, legalábbis nálam frissít. De Te is beállíthatod a "Frissítés > beállítások" menüpont alatt. Pl. nálam minden sz.gép bekapcsoláskor csinál egy frissítést, de legalább 3-4 óránként magától is frissíti az adatbázisát.
  • R3GiDON
    #300
    Srácok ez a Nod32 ami a #278-ba találhato nem frissit magátol?
    Mert én felraktam és addig nem frissit amig nem lépek rá hogy frissités!
  • gaspy
    #299
    Jogos...
  • stratoman
    #298
    Ha esetleg egy kicsit visszaolvasnál...

    #278-as hozzászólásnál le is töltheted.
  • gaspy
    #297
    nem a verziószámra...
    2.50.32 nekem ez van ez a legújabb?
    Előre is thx...
  • Bandi 18
    #296
    1.1284 ha frissítésre gondolsz
  • gaspy
    #295
    Hy
    melyik a legújabb verzió?
  • Tekergo
    #294
    GS ben is ajandek a nod32. Csak en annak a hive vagyok ami mukodik azt nem kell piszkalni.
  • Bandi 18
    #293
    akkor azért
  • XRV
    #292
    ez most nem igaz, mert most a PcWorld ujság jelszavát irogatom be havonta ...
  • Bandi 18
    #291
    akkor olyan cracked van mint nekem vagyis soha nem jár le
  • XRV
    #290
    Sajnos ott nincs.

    NOD32 antivirus system információ
    Vírusdefiníciós adatbázis verziószám: 1.1284 (20051111)
    Dátum: 2005. november 11.
    Vírusdefiníciós adatbázis build: 6327

    Információ a víruskereső további részeiről
    Kiterjesztett heurisztikus modul verzió: 1.023 (20051109)
    Kiterjesztett heurisztikus modul build: 1094
    Internetes szűrő verziószáma: 1.002 (20040708)
    Internetes szűrő build: 1013
    Tömörített fájl ellenőrzési modul verzió: 1.035 (20051027)
    Tömörített fájl ellenőrzési modul build: 1134

    Információ a telepített összetevőkről
    NOD32 For Windows NT/2000/XP/2003 - Alap
    Verzió: 2.50.32
    NOD32 For Windows NT/2000/XP/2003 - Internet support
    Verzió: 2.50.32
    NOD32 for Windows NT/2000/XP/2003 - Standard
    Verzió: 2.50.32

    Operációs rendszer információ
    Platform: Windows XP
    Verzió: 5.1.2600 Szervizcsomag 2
    Common control összetevők verziója: 5.82.2900
    RAM: 1023 MB
    Processzor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (2998 MHz)
  • Bandi 18
    #289
    NOD32 System tools-----information ott van remaining days név alatt asszem
  • XRV
    #288
    Hm hm nagyjából végig néztem, de nem talélom hol is írja ki meddig él a NOD32-m?
  • SPANYOLVIgASZ
    #287
    http://www.eset.com/support/info.htm#CurVersion

    itt találhatod meg a mindig aktuális frissítést. NOD32 - v.1.1281 (20051109)
  • Tompie
    #286
    Kíváncsi vagyok hogy jól működik-e a frissítés és érdekelne kinek melyik a legújabb frissítése? nekem most 1.1280 (20051108)
  • Tekergo
    #285
    mindegy
  • me and a monkey
    #284
    # 278
  • zolo
    #283
    Lemondtam a pandáról és a mai nappal csatlakoztam a nodosok táborához!A programhoz van magyar nyelv?Nekem most angolt küldtek de legalább működik.
  • me and a monkey
    #282
    Mire gondolsz, nem értem.
  • Tekergo
    #281
    Olvastátok a Nod32 fix gyártója oldalán ezt: "damn servers"