15640
  • akmot
    #1088
    hi
    tudna nekem segíteni vki? az #943-as pontnál belinkelt progi exéjét szeretném letölteni de már törölték. Honnan tudnám még is megszerezNI??
  • cooldoc
    #1087
    Van a PCWORLD magazinban is kód. Egyébként hasznos, jó technikai fóruma van.
    De azértz a Supergamez a nyerő!
  • cooldoc
    #1086
    Igen, tudom. Én választékbővítésnek szánom ezen oldalakat.
  • zvaragabor
    #1085
    Minden egyes magazinban ugyanazon kód található, szal akárhányan regelhetnek vele.
  • zvaragabor
    #1084
    Van másik lehetőség is. Aki rendszeresen veszi a GA**STAR magazint, vagy akinek van ismerőse, haverja, az találhat benne egy kódot(általában a 7. oldalon). Felmész az alábbi címre,: http://www.nod32.hu/gamestar/ és regelsz, majd az ímélben kapott jelszó, felhasználónevet ingyenesen, és legálisan lehet használni a magazin következő számának megjelenéséig.
  • cooldoc
    #1083
    90 Day-long NOD32 software legal copy for you to use.


    Step One: Obtains NOD32 legal copy ID
    http://www.nod32club.com/free.shtml

    Step Two: Registers your NOD32 software
    http://reg.nod32.com.hk/
    --------------------------------------------------
    STEP ONE TRANSLATION
    * Name:
    * Email address:
    * Confirm Email address:
    Telephone: (OPTIONAL)
    Address: (OPTIONAL)
    Where did your hear about this:
    (USE A VALID EMAIL)
    Now wait for the email to arrive, once arrived C&P the
    REG CODE into Step Two URL and complete form!

    PS.dosta³em maila o takiej tre¶ci : "Dziêkujemy za zarejestrowanie twojej kopii NOD32. Powiniene¶ otrzymaæ twoj± nazwê u¿ytkownika i has³o dla pobierania uaktualnieñ i ulepszeñ e-mailem w ci±gu godziny"- przet³umaczone !

    Przed chwilk± dosta³em kluczyki !
  • cooldoc
    #1082
    Nem az a baj. Most írom 20x. Visszaáll reboot után - nem csak nekem, nemzetközi fórumon olvasom, sokaknak. De én már a 2.51.28-ast használom. Kapom a jelszót, 1 hétig jó, aztán írom be az újabb jelszót.
  • lck
    #1081
    Hát nemtom, nekem most fixszel: 1.1644 (2006.07.04) Az előbb frissített.
  • cooldoc
    #1080
    Épp ezért áttértem az adathalászatra, és naccerű, új NOD-kulcsokkal teli oldalakra lel a figyelmes és nyelveket beszélő surfer.
    Ezért mindig új, friss kulcsot használok, nem szebvedek a fix-szel többet!
  • cooldoc
    #1079
    A Fix-re rájöttek az Esetnél. ld. 9down.com softex.meganet.lt és vonatkozó oldalak...
  • vernyuszi
    #1078
    Egyébként nekem sem frissít a NOD. eddig semmi gond nem volt vele, az eval szerverről frissített, de most állandóan azt írja, hogy a lehető legfrissebb verziót használom....hát én ezt nem hiszem már el :)
  • vernyuszi
    #1077
    Igaz, hogy elég régen kérdezted, de lehet, hogy visszatérsz :Csak azt kell tenned, hogy az svchost exe-t ne meghatalmazottként legyen a tűzfalnál kiengedve, hanem "csak" részben meghatalmazottként. És akkor nincs 100% procihasználat :)És az outposttot ne betanítási fázisban használd, hanem blokkolva
  • cooldoc
    #1076
    :)) Rossz vagy...
  • lck
    #1075
    Oké - csak mostanában senki sem panaszkodott az apdétre. - Valami mégis csak nálad lehet...???
  • cooldoc
    #1074
    Elvileg anonim a dolog...
  • balcsi70
    #1073
    OK.kösszi megcsináltam.(mostmá remélem nem fog többet vonyitani):)))
  • cooldoc
    #1072
    Beállítások
  • balcsi70
    #1071
    Sziasztok.Valaki a # 1060-ra tud valaki választ? Köszi.
  • cooldoc
    #1070
    Annyi ilyen kis harcom volt mostanság... Ld. Chessbase, Windows Defender, Outpost. Már nem szeretnék oknyomozni. Egyet tudok: 6 hónapig nem volt probléma, az új, 2.51.28-as változat megjelenésével jelentek meg ezek a tünetek. Mint formális logikát tanult ember, némi ok-okozati kapcsolatot orrontok a két, egymástól elsőre akár függetlennek tűnő manifesztum között. Uff.
    Csak már a faszom tele van a windows-magánnyomozó státuszommal - meg nem is értek hozzá. És ez a legveszélyesebb (a majdnem-tudás, pláne ha elbizakodottsággal társul).
    Végigvezetve a problémát, próbáltam rá különféle megoldásokat találni, de miután az összes hangszert végigpóbáltam (mindhiába), könnyes (meglehet, ideiglenes) búcsút vettem a Fix-től.
  • zvaragabor
    #1069
    és akkor lehet hogy nem is a noddal van a baj
  • zvaragabor
    #1068
    Lehet hogy tök hülye feltételezés de nem lehet hogy a windows nem menti el a nod beállitásait kikapcsoláskor?
  • cooldoc
    #1067
    Anyway, gratula! És nem ugrik vissza trial-version-re reboot után? Na, ez jó magyaros vót, elnézést! Nekem elkezdett matatni reboot után egy vmilyen dvt.exe, vagy mi a rák registry-szerkesztővel (amit a c: alá pakolt), és ez visszahozta minden esetben a trial-t. Vagy ez, vagy más, erős a gyanúm, hogy ez a g...ci.
    Aztán ha rákkatintottam a "fix.reg" file-ra (mai a NOD folderében figyelt), akkor az átírta néhány millió napra az érvényességet, de ez csak a köv. rendszerindításig tartott. nem értem. Ez a dvt.exe még bak-ot is csinált magának, amellett, hogy az eredeti .reg file-lal felülírta a "fix.reg" által megpuhított file-t.
    Nem értem, de már nincs is jelentősége. Csak idegesít, ha valamire nem jövök rá. Sose a gép a hülye, hanem mindig mi.
  • cooldoc
    #1066
    Köszönöm. Nekem is most ez van fent, de szereztem hozzá egy működő serialt , jelszóval egy tajvani(!) oldalról. Most elven, kíváncsi vagyok meddig virgonckodik. Oszt jó nagyot, hajrá Franciák!
  • lck
    #1065
    Nekem most angol 2.51.28 van fenn. Frissíti rendesen a fixszel. Sőt, Days left: 16715850

    Néhány hónapja, amikor volt egy frissítési mizéria, a következövel akkor is frissített így:

    Van egy NS.reg fájl amit amit első alkalommal le kell futtatni hogy bekerüljön a rendszerleíró adatbázisba. Aztán be kell másolni a következő létrehozott mappába: C:\Program Files\Common Files\Eset\nod32\
    Itt a fájl: http://lck.uw.hu/Prog/NS.reg

    Oszt jónapot.
  • cooldoc
    #1064
    Gondolom, csak ezzel nem jutok előrébb:)
    Valamiért viszaállítja 30 naposra reboot után.Frissíteni frissít, de vajon a Tied nem ugrik vissza 30 naposra (just wondering)?
    Végül is leszarom, elég sokáig használtam. Igazából már csak akadémikuzs szempontból érdekel. Vírust nagyon rég láttam, lehet vírusirtó nélkül nyomom inkább.
  • me and a monkey
    #1063
    A 2.51.26 verzió is tökéletes frissít, v.hol nálad lehet a hiba.
  • me and a monkey
    #1062
    Nálam a 2.51.20 verzió "fix-szel" felturbósított változata pöfög, nincs semmi gondom, korrekt módon frissít. Egy régebbi linken biztos megtalálod. Úgy sem jó?
  • cooldoc
    #1061
    Ezt még megpróbálom, Uram, köszönöm. Bár szerintem most hazavágták a fix-et végleg (ESET-labor). Minden ok nélkül, a legjobban beállított paraméterekkel dolgozó NOD-ot kezdte basztatni. Hallatlan:)
  • balcsi70
    #1060
    Sziasztok.A Nod-om elkapott egy virust,nem jött be.Lefuttattam,kitöröltem a naplobol is,De mind feljön egy kis ablak hogy küldjem el a laborba.Ezt hogy kell innen kitörölni?(má nem emlékszem)
  • Tomicsek
    #1059
    Szia.Ha a frissítés beállításoknál beállítod a program frissítése szükség esetén úgy sem jó igaz?
  • cooldoc
    #1058
    Helló! Nem is láttam, hogy Te vagy...remélem minden OK. Most jött el az idő: vagy veszek egyéves hozzáférést, vagy áttérek az Avastra.
  • cooldoc
    #1057
    Igen... Ezért raktam fel vissza a régenbbit, a 2.51.26-ost, de ez is feledékeny lett. lehet, abból kifolyólag, hogy a rendszer érzékeli, hogy van újabb verzió. Gondolkodom, hogyan lehetne elkerülnöm az automatikus frissítés elvesztését. Tehát kell-e, és ha igen, hogyan kell finomhangolnom a nod32krn.exe-re az Outpostot.
    Bár rebootkor ugrik vissza 30-naposra, nem frissítéskor.
  • Tomicsek
    #1056
    Szerintem új verzió van. Link. Lehet, hogy ez a gond?
  • DjDano
    #1055
    NOD32+Outpost 3.51
  • cooldoc
    #1054
    Urak! Szakmai kérdés. Miután mindeddig - több hónapja-előírásszerűen működött a fixyelt NOD, tzegnap elkezdett jelszót kérni. Leszedtem, reinstalláltam, megfixeltem, ahogy kell (nem kapcsoltam ki, pipa be a "frissítési paraméterek megadása később" - nél. Ehhez képest, ha rebootol a gépem, hiába van megfixelve (még a fix.reg file-ra is rákattintottam)visszaugrik 30 napos próbaverzióra. Szerintetek mi lehet az oka?
    Eddig ezt nem csinálta. A tűzfalom pedig muszáj kiengednem az automatikus frissítések végett. Vagy egyszerűen vegyem ki az automatikus frissítéseket?
  • lck
    #1053
    NOD32+Look'n'Stop
  • zvaragabor
    #1052
    ill tüzfal. ameik tüzfal a legtöbet kapja
  • zvaragabor
    #1051
    tarcsunk egy szavazást. Ki mivel használja a Nod32-t
    1 héten belül ameik virusirto a legtöbb szavazatot kapta, annak a tulajdonos(ait) megdicsérjük:D
  • zvaragabor
    #1050
    Nod32+Outpost/lookNstop
  • lck
    #1049
    THX Tekergo ! LookNstop The Best !