15640
  • cooldoc
    #1128
    Mentsd le a NOD-ot. Ne menj fel a Netre. Uninstalláld a Nortont. Installáld a NOD-ot, olvass utána (okosítás stb.). Rossz esetben havonta felteszed, és 30 napig OK vagy. Folyamatosan frissíted (vagy frissíti magát), Now U 're done.
  • sas16lom
    #1127
    Jónapot, fórumozók!
    Itt egy kezdő. Segítsetek. Hamarosan lejár a NA 2005-öm. Valaki azt javasolta, hogy NOD32-őt tegyek fel úgy, hogy előbb kipróbálom a 30 napos ingyenest. De ha a NOD 32 mellett döntök, akkor le kell szednem róla a Nortont. Azt meg nem tudom, hogy kell. És előbb letöltöm a NOD 32-őt és nem aktiválom és utána szedem le a Nortont, hogy ne maradjak már vírusirtó nélkül egy percre sem, ugye? Aztán működik a NOD 32, mint a parancsolat vagy kell még valami mellé? Egyébként WindowsXP prof. van a gépemen. Üdv: 16
  • bigfoot
    #1126
    köszi!
  • cooldoc
    #1125
    Agy, azért brutál dolgok kúsztak a gépedre... Hun szedted őket össze? Mer' én ennyiről egy helyütt nem is hallottam.
  • Agy Halott #1124
    koszonom mindenkinek a segitseget!
  • Agy Halott #1123
    pff akkor azt meg le kő töltenem... lehet nem éri meg, mert amugy is win reinstallt is akartam már... ez a kezdő lökés! :)
  • Agy Halott #1122
    konfigolni mindig szoktam, soha nem hagyom alapon!
  • cooldoc
    #1121
    Yeap-ez nem agyhalott, diszkhalott.
  • mrzed001
    #1120
    Hiren's BootCD-vel bootolsz, totális víruskergetést indítasz róla az össz wincsidre, win, spyware irtó teljes clean, NOD teljes full mélységű sűrítettben is kereső teljes clean ... ha szerencséd van túléli, ha nem és felülírtak rendszerfile-okat vírusok, akkor reinstall
  • Tomicsek
    #1119
    Szia!
  • cooldoc
    #1118
    Szerbusz, Tomicsek!
  • cooldoc
    #1117
    Reinstall és konfiguráld rendesen. Az alapbeállítások nem kielégítőek.
    Az IMON-nál pld. legnagyobb hatékonyságra kell állítani (HTTP), sz akciókat be kell jelölni, és mindegyikbe be kell venni a kiterjesztett heuresztikát. Aztán a "Szervereknél" (HTTP) lehet az egyes weboldalakat finomhangolni.
    Ld.1114 - olvasd el, biztonságos lesz. Hagyhatod alapon is , de úgy nem kielégítő.
  • Tomicsek
    #1116
    Reinstall.
  • Agy Halott #1115
    #1111, #1113 - Mondom , tegnap elott a "Fertőzött"-nél nulla volt, tegnap hatezer valamennyi, ma meg 19.904!

    Most megint megnéztem, most meg 68.456!

    Ilyenkor mi van? Reinstall?
  • cooldoc
    #1114
    Konfiguráljátok maximális
    leírás itt:
    NOD32 beállítása
  • zvaragabor
    #1113
    Én szerintem csak az összes eddigi elkapott virust irja ki.
  • Dred bíró
    #1112
    Elvileg a nod az elitbe van :)


    A vírusokat meg érzi mer egszer elkspott nekem :)
  • Dred bíró
    #1111
    Ezeket honnan szetted össze?! Én még olyat nem láttam hogy saját magától ennyít írjon ki.


    Elvileg lehetséges.
  • Agy Halott #1110


    Erre mit tudtok mondani? 1 nap alatt gyűlt fel! Lehetséges ez, vagy bexart a NOD32?

    INFO a NOD32-mről:

    Próbaváltozat
    Hátralévő napok száma: 16715840
    NOD32 antivirus system információ
    Vírusdefiníciós adatbázis verziószám: 1.1656 (20060712)
    Dátum: 2006. július 12.
    Vírusdefiníciós adatbázis build: 7660
    Információ a víruskereső további részeiről
    Kiterjesztett heurisztikus modul verzió: 1.032 (20060707)
    Kiterjesztett heurisztikus modul build: 1116
    Internetes szűrő verziószáma: 1.002 (20040708)
    Internetes szűrő build: 1013
    Tömörített fájl ellenőrzési modul verzió: 1.047 (20060704)
    Tömörített fájl ellenőrzési modul build: 1166
    Információ a telepített összetevőkről
    NOD32 For Windows NT/2000/XP/2003/x64 - Alap
    Verzió: 2.51.26
    NOD32 For Windows NT/2000/XP/2003/x64 - Internet support
    Verzió: 2.51.26
    NOD32 for Windows NT/2000/XP/2003/x64 - Standard
    Verzió: 2.51.26
  • mrzed001
    #1109
    Hát, nekem épp a norton leszedése után talált NOD csúnya vírusokat
    Egyébként IMON kapkodja el nekem szépen a csúnya dolgokat
  • baajos
    #1108
    hát ez a gyanus nekem is. amig norton volt az néha talált valamit meg támadást jelzett stb. de a NOD olyan csöndben van hogy nem is értem.. :)
  • Dred bíró
    #1107
    Üdv. Fellet menve pár veszélyesebb oldalra (xxx meg játék oldalak) de a nod 32 az égvilágon semmit nem jelzett egyik oldalon se (mégcsak bejövő támadást se fogott meg) Az összes ful scan-él azt mondja tiszta a gép.

    MEGBÍZHATOK BENNE?
  • Dred bíró
    #1106
    Lejjyeb van belinkelve egy nod fixd nevü cucc. Azzal megtudod növelni a teszt napok számát, (6 számjegyűre)
  • cooldoc
    #1105
    ITT
  • cooldoc
    #1104
    Állítsd be a NOD-ot
  • Tomicsek
    #1103
    #1001
  • baajos
    #1102
    Kellemes csalódásban van részem, a NOD gyorsabb működést enged a gépnek mint az eddigi nortonom! Kár hogy csak triál és 30 napos. Kéne valami kód hozzá! Nem tud valaki működőt! ??? Köszi
  • baajos
    #1101
    köszi
  • cooldoc
    #1100
    Tessék:
    NOD32 - összes változat
  • baajos
    #1099
    Egy olyan oldalt írjatok nekem ahonnan precízen lejön a NOD magyar. Sajnos nem mindenhonnan jön le müködö változat. Vagy 2 nap mulva gondokat csinál. Mi a legjobb tipp egy tuti változathoz??? Köszi!
  • cooldoc
    #1098
    Can NOD32 be updated without access to the Internet?

    Yes - typically one computer in the network is set up as the update server - that computer is linked to the Internet and is updated from the NOD32 sever. Other computers in the network go to this update server for updates. For more information, please read the Guide for network administrators.
  • cooldoc
    #1097
    Már sokszor volt róla szó. keress vissza...
  • Madmano
    #1096
    Szasztok.Egy kérés:mondja már el vki,hogy lehet a NOD-ot frissíteni egy olyan gépen,ami nem kapcsolódik a netre?Előre is köszi.
  • hofitom
    #1095
    Ugyanez van nálam is de nem zavar.
  • akmot
    #1094
    köszi,remélem működik, bár nekem 98-as windows-om van...
  • me and a monkey
    #1093
    jav: frissebb...
  • me and a monkey
    #1092
    Levettem a magyar hivatalos oldalról a 30 napos próbaverziót.
    Fix rá és azóta is frissít a mint a vöcsök.
    (Egy dolgot azért észrevettem még régebben bár túl nagy szakszerűségről nem tanúskodik: amikor kiírja, hogy a legfrisebb verziót használom de a linkelt oldalon látom, hogy van frisebb, akkor néha kétszer-háromszor is rá kell kattintani a frissítés gombra, 3-4 próba után már leveszi a legújabb frissítési adatbázist)
    Jobb alsó sarkot nézd
  • cooldoc
    #1091
    Már ha FIX-et keresed. Egy próbálkozást megér. Nálam 3 napja nem műxik.
  • cooldoc
    #1090
    Itt is megtalálod, a tömörített folderben:
    NOD 32 Full
  • péntek józsef
    #1089
    EZ valami crack vagy mi?