15640
  • Tetsuo
    #1168
    Hát, ez nem műxik. Honnan vegyek usert + passt..
  • Tetsuo
    #1167
    very thx!
  • baajos
    #1166
    http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=37509 A 30 napos problémára megoldás
  • baajos
    #1165
    http://www.eset.com/download/registered_software.php
  • zvaragabor
    #1164
    Az oriás frissítés az amikor a nod32 letölti az eddig megjelent elérhető virusadatbázist, amit ugye nem a programmal adnak.
  • Tetsuo
    #1163
    Sziasztok
    Melyik verziót töltsem le és hogyan crackeljem, hogy ne csak 30 napig lehessen használni?
  • BIT
    #1162
    Akkor hagyom egyenlőre.
    És mi az, hogy óriás frissítés?
    Azt hogy kell produkálni? :-)
  • cooldoc
    #1161
    2.51.28-as nem is tudom micsoda. Vmi minor változtatás lehet a 26-hoz képest. A litvánoknál bármikor le lehet tölteni (volt fent, de nem reagált a FIX-esítésre).
    Aztán visszaraktam a 2.51.26-os magyart, és működik mint Kisangyal. Bár tegnap elég sokáig vacakolt, mire letöltötte az óriásfrissítést. 4,5 Mega volt...nagyon sok új definícióval.
  • Dred bíró
    #1160
    Sztem tök felesleges volt......
  • BIT
    #1159
    Hi!
    Nekem most fent van crakelve a 2.50.32 és frissít is rendesen naponta.
    Ma letöltöttem a 2.51.28-at biztos, ami biztos alapon.

    Azt kérdezném, hogy érdemes updatelnem most, ha a régebbi is rendben frissít.
    Végül is a friss vírusadatbázis a lényeg, nem?
  • Dred bíró
    #1158
    Az Avast az ízig vérig EU-s


    Cseh
  • cooldoc
    #1157
    Reboot-ennyi
  • cooldoc
    #1156
    Start, Futtatás, ide beírod. MÁSHOZ NE NYÚLJ! Csak a NOD32-t-höz rakj pipát, az utolsó fülnél: "Automatikus indítás".
  • cooldoc
    #1155
    msconfig
  • Aschil
    #1154
    Rendszer indításkor a NOD32 nem indúl el, eddig ment.
    Hol állíthatom be, hoy ismét elindúljon??
  • Kontrakcio
    #1153
    ne is mond! a meleg boxol az agyammal és lassan k.o. kapok!
  • Dred bíró
    #1152
    Meg asszem a szlovákok is fejlesztik csak azt nem tudom akkor a központ mér kaliforniába van.
  • cooldoc
    #1151
    Kösz. legalább valamiben Slotáék is jók.
  • Dred bíró
    #1150
    "pm-be küldessz egy email számot?" Az milyen?
  • Dred bíró
    #1149
    A nod mint anyacég (vagy hogy kell hívni szlovák de a központ kiköltözött kaliforniába. De szlovákoknál látta meg a nap világot.
  • gamerboy91
    #1148
    Küldtem.
  • Kontrakcio
    #1147
    vazze... nem számot csak szimplán emailedet :D
  • Kontrakcio
    #1146
    pm-be küldessz egy email számot?
  • gamerboy91
    #1145
    A nod32 hova tölti le a frissítéseket? Mi a könyvtár neve?
  • gamerboy91
    #1144
    De nincs net a gépeme
    nekem csak a frissítések kellenek!!
  • Kontrakcio
    #1143
    azt az oldalt nem a böngészőbe kell beírni hanem a nod32 nél a server kiválasztásához
  • Kontrakcio
    #1142
    jah, bocsi... hát őőő +próbálok vmit segíteni majd küldök egy pm-et!
  • gamerboy91
    #1141
    ???
  • gamerboy91
    #1140
    Olyan oldal kell ahol magát a frissítést tom letölteni!
    Mert NINCS netem!
  • gamerboy91
    #1139
    Sajnos az általad belinkelt oldal(http://hwswupdate.tvn.hu/nod32) 404 Error!!

    HELP!
  • Kontrakcio
    #1138
    Így lehet frissíteni:


    A használata nagyon egyszerű. Ha fel van telepítve a NOD32, akkor el kell indítani a NOD32 Vezérlő Központot. Gyk.: kattintani kell az óra melletti NOD32 ikonon. Itt a Frissítések csoportra kell kattintani, és azon belül is a Frissítés pontot kell választani. A menü jobb oldalán megjelenő ablakban a Beállításokat kell választani. Itt a "Szerverek..." gombra kell kattintani, majd a Hozzáadásra. A megjelenő ablakban az Új szerver mezőbe a következőt kell írni: http://hwswupdate.tvn.hu/nod32 Aztán OK, és még egyszer OK. Itt az "Automatikus frissítés beállításai" ablakban a Frissítési hely -> Szerver listából ki kell választani a felvitt http://hwswupdate.tvn.hu/nod32 szervert.
    A Felhasználói név és a Jelszó mezőket üresen kell hagyni!
    A Frissítések fajtái résznél a Vírusadatbázis és a Programösszetevők is legyen automatikus! Ezt úgy lehet elérni, hogy a Vááltoztatás gomra kell kattintani és ott a következők legyenek beállítva:


    Vírusdefiníciós adatbázis frissítése résznél ne legyen pipa
    Programösszetevő-frissítés résznél a legalsó pont legyen kiválasztva.
    "Újraindítás a programösszetevők...." résznél izlés szerint választasz.
    Ha minden be van állítva, akkor le kell OK-zni, és próbaképpen rá kell nyomni a Frissítés gombra.
    Ha elindul a frissítés, akkor minden jól lett beállítva.
    Azért célszerű megnézni a Naplók -> Eseménynapló résznél, hogy mit írt be.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Hiba történt a program modulok frissítése során (nem lehet kicserélni a jelenlegi fájlt)

    A NOD32 nem tudja megfelelően elérni az átmeneti tárolásra szolgáló könyvtárat. Kérjük, módosítsa a környezeti változók között a felhasználóhoz tartozó TEMP és TMP könyvtárakat C:\Windows\Temp könyvtárra.
    Kattintson jobb egérgombbal a Sajátgép ikonján, majd a megjelenő menüből válassza a Tulajdonságok menüpontot. A megjelenő ablakban válassza a Speciális fület, majd kattintson az ablak aljánál található Környezeti változók gombra.
    Válassza ki a TEMP változót, majd nyomja meg a Szerkesztés gombot. A változó értékét módosítsa C:\Windows\Temp-re. Ezután válassza ki a TMP változót, és hasonló módon ugyanerre (C:\Windows\Temp) módosítsa a változó értékét. Továbbá ellenőrizze, hogy a C:\Windows\Temp mappa létre van hozva.

    Továbbá elképzelhető, hogy a nod32.000 fájl a frissítés megszakadása miatt megsérült. Kérem, ennek megoldásához kövesse az alábbi lépéseket:
    ellenőrizze a lemezt (Windows 95/98/ME alatt a "scandisk" paranccsal, WinNT/2000/XP/2003 alatt pedig a "chkdsk /f" paranccsal)
    nevezze át a C:\Program Files\Eset\nod32.000 fájlt valami másra (ha ezt az operációs rendszer nem engedné, indítsa újra a Windows-t csökkentett módban, és úgy végezze el az átnevezést)
    frissítse a NOD32-t
    indítsa újra a számítógépet
  • gamerboy91
    #1137
    Vagyis nincs az én gépemen net csak az ősökén.
    Egy link kéne ahonnan a frissítést tudnám leszedni!
  • gamerboy91
    #1136
    Kéne egy kis segítség!
    Azt már tom h nem nélkül is használható a nod32,de azt légyszi írja le valaki h a frissítéseket honnan szedhetem le!

    Mert akkor PenDrive-on bevinném a gépembe.



    PLEASE HELP!
  • cooldoc
    #1135
    Tót?? Én azt hittem amerikai. Kösz a cikket, Bíró, érdekes!
  • Dred bíró
    #1134
    Frissítés nélkül is véd?
    Írta:csiff
    2006. 07. 20.

    Az osztrák AV-Comparatives független tesztje az antivírus szoftverek proaktív vírusfelismerő képességét tesztelte. A három hónapja nem frissített vírusirtók versenyében a NOD32 fogta meg a legtöbb kórokozót.


    A hagyományos, vírusleíró adatbázison alapuló védelem mellett egyre nagyobb figyelmet kap az antivírus rendszerek heurisztikus elemző képessége. Ez lehetővé teszi, hogy a szoftverek elfogják az új, még nem ismert kórokozókat abban a néhány órás időszakban is, ami egy új vírus felbukkanása és az ellenszerének kiadása között telik el. Így egy „intelligens” vírusirtó viselkedésük alapján képes elemezni a gyanús kódokat, és szükség esetén meg is állítja azokat.

    Az AV-Comparatives legutóbbi összehasonlító tesztje a népszerű antivírus rendszereket ezért heurisztikus képességük alapján hasonlította össze. Ennek során a laboratórium munkatársai a három hónapja nem frissített vírusirtó szoftverekre azok számára ismeretlen kórokozókat engedtek.

    Az eredmények az Eset által gyártott NOD32 antivírus rendszer heurisztikus képességét mutatják a legmeggyőzőbbnek. A szlovák vírusirtó az ismeretlen kórokozók 58%-át állította meg, míg ellenfelei többségének teljesítménye nem haladta meg a 30%-ot.

    „A legjobb eredményeket mi értük el, de a NOD32 valódi hatékonysága és érzékelési aránya még ennél is magasabb. A rendszeresen frissített heurisztikus védelem jóval hatékonyabb az újfajta vírusok érzékelésében, mint a három hónapja nem frissített” – nyilatkozta az eredményekkel kapcsolatban Richard Marko, az ESET vezető szoftverfejlesztője. A szakember kiemelte, hogy a NOD32 antivírus rendszer kimagasló teljesítménye a termékbe integrált ThreatSense technológiának köszönhető, mely a hagyományos, leíró-adatbázisokon alapuló víruskeresés mellett a mesterséges intelligencia által végzett heurisztikus analíziseket és a valós környezetben elvégzett szimulációkat is magába foglalja. Ezt a technológiát az Eset minden védelmi termékébe integrálja.

  • gamerboy91
    #1133
    Kéne egy kis segítség!
    Azt már tom h nem nélkül is használható a nod32,de azt légyszi írja le valaki h a frissítéseket honnan szedhetem le!

    Mert akkor PenDrive-on bevinném a gépembe.

  • cooldoc
    #1132
    Örülök, hogy rendben vagy. Üdv a csomósok táborában.
  • sas16lom
    #1131
    Kedves Cooldoc,
    köszi a gyorssegélyt! Majd beszámolok az eredményről is...
    Üdv: 16
  • cooldoc
    #1130
    Kevéssé a vírus most a gond. Inkább a spyware, trójai, rootkit-ek.
  • Dred bíró
    #1129
    Én volt mikor 5-10 percig is írtó néklkül voltam. Bár laikus vagyok de sztem ennyí idő alatt végzetes katasztrófa nem történik.