15640
  • zvaragabor
    #1328
    A Vírusfertőzés topicban a #36-os hozzászólással keztem erről az MSN vírusról beszélgetést, mert nekem is ez volt a gondom, van is erre a problémára válasz. Nézzétek meg.
  • zuzo93
    #1327
    jah látom köszi F-secureval ki tom irtani? mer az futatás dolog nem müxik.
  • [Jakuza]
    #1326
    Szerintem Itt van. :P
  • Tomicsek
    #1325
    Itt a 39. hozzászólás.
  • zuzo93
    #1324
    A minap kaptam 1 msn virust 1 ilyen linketsokan elküldték nekem nem tudtam h miaz vagyis aszitem h van rolam 1 photo album a googlen mer az volt a link cime vagy is olyasmi leszedtem azt a filet (ami persze virusos volt) scr a kiterjesztése és nem inditota el hát hagytam a picsába. A nod32 semmit se érzékelt söt a virus asszem blokolta már ahogy be kapcsoltam a gépet akkor se töltött most épp a folyamatoknál kikapcsoltam 1 folyamatot ami blokolta a többi virus irtomat deh hogy a nod32 most mi van aszt még nem tom most épp Avasttal keresem a virust meg töltöm az F-Securet tudtok még vmilyen jo virusirtot ajálani mer a nod32 az szar az olyen virusoknál?
  • Tomicsek
    #1323
    A fiatalember hülyét csinál mindenkiből. Írtam, hogy #1279 hozzászólást nézze meg. ITT a program a fix egy patch, minden.ÍRD LE HONNAN TÖLTÖTTED LE A 2.50.32 VERZIÓT.
    "weboldalt vagy vki küldje át a progit" mi a fasz van?? Megcsináltad amit írtunk??? Hány éves vagy??
  • cooldoc
    #1322
    Én nem tudom követni a fiatalember tempóját. A hivatalos verzió a 2.51.26
    A trial, a nagy updattel a 2.51.30 - ez sure.
  • bence33
    #1321
    a nod verziója 2.50.32
  • bence33
    #1320
    weboldalt vagy vki küldje át a progit
  • bence33
    #1319
    basszus virusos a gépem mondjatok olyan progit amivl tudom frissiteni a nod-ot és le tudom törölni ezt a kibaszott virust. nagyon gyorsan!!! fontos!!!!
  • Tomicsek
    #1318
    A Fix jó. 2.50.32 ilyen verzió? 2.50.30-nem?
  • bence33
    #1317
    az gáz, ha az én nod32 verzióm 2.50.32 és én leszedhetek emellé egy 2.50.23 - as crack-et????????????
  • cooldoc
    #1316
    www.softex.meganet.lt
    vagy:
    www.9down.com
    Valahol megvan.:)
  • bence33
    #1315
    köszike a segitcséget
  • cooldoc
    #1314
    Nekem sincs kedvem. De ezt írd be a Gugliba:
    NOD32 FIX 2.1
  • bence33
    #1313
    de mért nem tod nekem is elmagyarázni, bazd, mondom h sürgős és nincsen kedvem keresgélni!!!!
  • Tomicsek
    #1312
    Olvass vissza vagy 200 szor van szó róla, linkekkel stb. #1279 itt.
    A fixet használd. Telepíted a NOD-ot NEM INDÍTASZ ÚJRA telepíted a NOD fixet, újraindítasz. Hátralévő napok száma 46 ezer év. Tehát uninstall és újratelepítés ahogy írtam.
  • bence33
    #1311
    HAli. a segitségetek szeretném kérni azzal kapcsolatban, hogy amikor frissiteni akarom a nod32-t akkor kér tőlem egy felhasználónebet és egy jelszót. a haverom szreint le kell szedni egy crack-et de nem tom honnan és milyen crack kell!!! valaki pls segitsen. ISZONYATOSAN FONTOS!!!
  • cooldoc
    #1310
    Minden paraméter állítható. Minden "profil" (helyi lemezek vizsgálata, Saját stb.)szabható ugyanolyan paraméterekre. Mint amikor a pizzát különbüző feltéttel kéred. Kérhetsz húsost, gombást, sonkást stb.
    Nálam pld. a "saját" profilnál a "Dokumentumok és Beállítások" és a "Windows" folder a két célfolder. Ez a profil van definiálva feladatütemezett beállításnál (pld. minden csütörtökön 2-kor, csak ezt a két kulcsfontosságú foldert szkenneli - de azt jó alaposan).
    Vagy parancssorból konfigurálom: C:\ /adware /ah /all /arch+ /clean /cleanmode /delete /heur+ /log+ /mailbox+ /ntfs+ /pack+ /quarantine /scanboot+ /scanmbr+ /scanmem+ /scroll+ /sfx+ /unsafe /wrap+
  • fery02
    #1309
    A mélyreható viszgálat függ attól, hogy hogyan állítjuk be a beállításokat? Vagy ilyenkor automatikusan állítja be a beállításokat, és aszerint végzi a vizsgálatot?
  • cooldoc
    #1308
    My pleasure. Minden bonyolultsága ellenére jó kis progi ez. Persze, ez sem tökéletes (ilyen nincs), de egy elfogadható opció.
    Számomra előny, hogy kevéssé forrásigényes, és nem lassítja a rendszert (pedig legszigorúbbra van konfigurálva).
  • cooldoc
    #1307
    AMON-nál, Beállítások, Akció - szerintem a felső opciót válaszd! "A fertőzött fájlhoz való hozzáférés letiltása és figyelmeztető ablak megjelenítése a lehetséges akciókról"
    A Mélyreható" pedig gyárilag úgy van konfigurálva, hogy kiterjesztett heuresztikával keres, valamint Alkternatív NTFS-streameket, Futtatás közbeni tömörítőket, önkicsomagoló tömörítetteket , spywret stb. is vizsgál. A többi profil alapból, gyárin nem. De ez állítható.
  • Ravald
    #1306
    hálás köszönetmár dolgozok rajta
  • cooldoc
    #1305
    Négy oldal, a tutorialt az elejétől nézd. Részletesen elmondja az AMON, IMON, DMON stb., frissítések, ütemezett feladatok beállításai. Amit kérdeztél, arra ott a válasz. De anetes dolog az IMON-beállításokkal függ össze (IMON,Beállítások, Speciális, Beállítások, Akció)
  • cooldoc
    #1304
    Állítsd be. Szánj rá egy órát. Az alapbeállítás slendrián. A moderátorok, fejlesztők ezt ajánlják.
    ha megakadsz, szólj!
    NOD32 Beállítás- profin
  • Ravald
    #1303
    Sziasztok, volna egy érdekes kérdésem: Legutóbb a Nododmat 2006.08.07. én frissítettem eddig ezzel semmi baj mert elfogadta a jelszót és a felhasználó nevet...arról tudok is hogy naponta kíséri magát frissíteni.Érdekes módon ha havonta frissítem és beírok új adatokat a CP uújságból azt elfogadja de úgyanúgy rossz a felhasználó név..
    1.Kérdés:
    Ha egyszer megadtam a felhasználót és a jelszót akkor miért sipákol frissítéskor hogy nem jó a amit beírtam(óránként visít)?
    2.Miért van az ha mélyreható vizsgálatot indítok nem találja meg a DSO Exploitot de ha normálba futtatom úgy megtalálja?
    3.felmegyek a leveleim közé(de még semmilyen levelet nem nyitottam meg!!!)és kapok egy ,,valószínűleg ismeretlen SKRIPT vírus"-t és csak megszakítani tudom a netet de sem karanténba sem törölni nem tudom ha meg simán bezárom akkor a vírus is aktívvá válik, mit csináljak mert a leveleimet valahogy le kell törteni...Kérlek segítsetek!!!
  • JAS 39
    #1302
    Sokan évek óta újra rakosgatják és nem halnak bele.
  • Bocy
    #1301
    koszonom
  • cooldoc
    #1300
    Annyi minimális különbség van, hogy a "nagy" frissítéseknél az előfizetők prioritást élveznek. Ezen kívül vannak szerverek (frissítő), amelyek csak ezen ügyfelek részére fenntartottak. Egyébként nincs differencia. Volt egy kis félreértés a 2.51.26, 2.51.28, 2.51.30 változatokkal. Ezzel kapcsolatban:

    Source: Official ESET-forum (Wilderssecurity)
    Versions:
    2.51.26 - Paid version purchased before like Julyish
    2.51.28 - Trial version with feature to upgrade to full version built-in (English Only)
    2.51.30 - Same as .28 but for all languages and adds more definitions (including that 5MB one that came out not too long ago)

    No bug fixes or anything like that from .26-.30, all the changes pretty much pertain to the Trial Version and the upgrade feature.
  • JAS 39
    #1299
    Szerintem is. És nincs vele macera hogy működik e a krekk stb stb...

    Havi öt perc nem sok.
  • Dj Faustus #1298
    Innen.
    És megjegyzem, az időkorlátos is teljes verzió, ugyanazokat tudja mint a kereskedelmi, csak havonta újra le kell tölteni, és feltelepíteni.
    Ennyi kellemetlenséget már igazán megér.
  • Bocy
    #1297
    csum
    honnan lehet teljes veryioju NOD32 ot letolteni??
    vagy csak venni lehet??
    ha valaki tudja mondja meg>)
  • fery02
    #1296
    Nagyon szépen köszönöm a sok értékes segítséget!
  • cooldoc
    #1295
    Ajánlom mindenki figyelmébe,aki egy kissé paranoiás a vírusok miatt:
    NOD32 Beállítások Haladóknak
  • cooldoc
    #1294
    A mélyreható csak a beállítsi paraméterekben különbözik - Te konfigurálod. Nálam minden egyes opció a legszigorúbban van (pld. Adv. heuresztika bekapcsolva).
    Annyival másab, hogy F8-ban bootolva kevesebb service, driver stb. fut.És a vírusok kedvenc indulási helyeik (több ilyen hely van a registry-ben, nem csak a Win\Curent Version\Run...RunOnce stb. Így értettem - de én csak egy laikus vagyok.
  • cooldoc
    #1293
    Brand new to NOD32 (single wks Windows version) and installed it today (using the shortcut method to set it up to BlackSpear Extra settings.) All seems to have gone OK - although install was alarmingly fast (thought it hadn't done anything, just rebooted).

    I have done my first on demand scan (scan only, not scan and clean) - I heard one bleep so I know there is one identified threat/infection and at the bottom of the log is confirmation of one threat found. How do I quickly find it to right click it so I can identify it and tell it to clean- the log contains 440,000 file entries and scrolling to look for one red entry is impossible almost. I could tell it to rescan with clean but this would mean another full scan taking 45 minutes. I know I am missing something obvious.
    The "Threat Log" is empty and the "Event Log" gas entry saying "Alert has been generated see the Scan log".

    Is it possible to tell it to log only threats or infections in the log and not all files scanned i.e. the important information?

    thanks for your help with what I am sure has an obvious answer.


    Válasz:
    Uncheck 'list all files' before a scan usually helps, but there will still be some locked files depending on what you have installed and running.
  • cooldoc
    #1292
    Fertőzésnél - sose lásd-egy piros szem ugrik fel (AMON,IMON). Itt a logban látod más színnel (barna, vagy szürke, nem emlékszem), de a kék normális.
  • zvaragabor
    #1291
    Én nem esküdnék rá hogy csökkentetben a nod32 hatékonyabb. Haveromnál normális üzemmodban nyomattunk egy mélyrehatót, ami talált is vírsut, de leszedni nem tudta. Ujrainditottuk csökentettben, de ugy csak sima lemezellenőrzést engedte, a mélyrehatót nem, és így nem tuddtuk leszedni a vírust, főleg hogy a sima ellenőrzés észre sem vette.
  • cooldoc
    #1290
    Pagefile.sys, ntuser.dat és a többiek. ez normális. Ezekhez a Winfos nem enged hozzáférést.
  • fery02
    #1289
    Igy néz ki: