15640
  • GBence1991
    #1368
    www.nod32antivirus.atw.hu a saját weboldalam, itt mindent megtalálsz, ami a nod32-vel kapcsolatos!!!
  • cooldoc
    #1367
    My Boy:)
  • Tomicsek
    #1366
    Gondolom olvastál visszafelé is a topikban.
  • zolo
    #1365
    Hello
    Tudnátok olyan kódot adni ami 100%-osan működik és nem csak októberig jó?Vagy be tudnátok linkleni a cracket?Az augusztusi trial van meg.
  • cooldoc
    #1364
    Jópofa...rakd rá ezt a linket, ha godolod:
    NOD32 Beállítások (Haladó)
    Ha más Nod-ban is tudok segíteni, szólj!:)
  • GBence1991
    #1363
    ezt az oldal ma szerkesztettem!!! www.nod32antivirus.atw.hu. van minden ami kell!!!
  • GBence1991
    #1362
    www.nod32antivirus.atw.hu
  • GBence1991
    #1361
    hy. start menü/vezérlőpult/biztonsági központ/ és ott baloldalt alúl van egy olyan , hogy a biztonsági központ riasztási módjának megváltoztatásai, és ott csináld azt hogy semmelyik se legyen kipipálva!!!
  • Greg100
    #1360
    Hello!
    Tud nekem segíteni valaki? A Windows állandóan azt írja ki, hogy nincs víruskereső szoftver telepítve a gépre, pedig a Nod32 rajta van és frankón működik. Kérlek segítsetek.
    Előre is nagyon köszönöm:
    Greg100
  • Gladiator
    #1359
    nyaloka!

    az lenne a problemam, h van ennekem ez a nod32 antivirus cuccom. eleve enm frissiti magat, ez ok, de amikor ranyomok, h frissites, tolt egy csomo mindent, de miutan befejezte meg mindig 2006. 08. 21.es datumon van. vhonnan le lehet tolteni a viruslistat, es bemasolni a konyvtaraba. a masik gepen levo panda se tudja magat frissiteni, de annak le tom tolteni az oldalarol.
  • GBence1991
    #1358
    kössz
  • moonman
    #1357
    Link
  • GBence1991
    #1356
    hali. az lenne a kérdésem, hogy van mai: 2006.09.03 nod frissités???
    mert nekem most 2006.09.02-es van!!!
    lécci válaszoljatok!!!!
  • me and a monkey
    #1355
    Miután ismételten újraindítottam már gond nélkül frissítetett, vagyis jó a Fix hozzá.
  • me and a monkey
    #1354
    Hmmmm, feltettem így, de eddig nem frissített. Hol kiírja,hogy a legfrisebb változatot használja - pedig 07.27-es adatbázist mutat - hol "nem tud kapcsolatot létesíteni a szerverrel" a hibaüzenet.
    Még azért próbálgatom, végül is a legal is csinált ilyesmiket.
    Jelzem majd.
  • Tompie
    #1353
    A kérdés már csak az, hogy ezekhez az új verziójú NOD32-őkhöz is jó lesz-e majd a fix?!
  • me and a monkey
    #1352
    Ez nem okoz túl nagy gondot, én eddig is eltávolítottam az előző változatot.
    Az pedig, hogy a telepítéstől indul a 30 nap csak jó, ennyivel is tovább lehet használni.
    Szóval semmi világrengető.
  • cooldoc
    #1351
    Azért kopiztam ide, mert sokan kérdztétek, mi a különbség az "Aktív" és a "Passzív" beállítás között.Alant részletesen látható. A "Nagyobb hatékonyság" aktív - , míg a "nagyobb kompatibilitás" passzav módon tölt le file-okata Netről. Mindez állítható az IMON, Beállítások, HTTP, Kompatibilitási beállításokban.
  • cooldoc
    #1350
    Aktív-Passzív (IMON-beállítások) KÜLÖNBSÉG -kis kék NOD letöltőablak!
    The IMON module works in two basic modes: “active” and “passive”. In passive mode, IMON continuously transfers parts of currently downloaded files to the target application, and saves a temporary copy for itself. After last part is downloaded, IMON scans the file. When an infiltration is found, IMON displays a warning window and terminates connection. The disadvantage of this method is that already transferred part of file may contain essential part of the harmful file. In addition, when the application repeatedly attempts to download the infected file, it can use already downloaded part of the file and download only the “rest”, which might be considered as not being harmful.

    In active mode, IMON downloads and scans whole files and only after that transfers them to target applications. This method is more secure, because in case of infiltration no data will be transferred. The disadvantage is that the application does not get at once, so it can not display the download process correctly (that’s why IMON display a download process longer than 5 seconds in a separate dialog window). In addition, this mode is not fully compatible with some data types (e.g. multimedia) that require data streams.

  • pereces
    #1349
    Ez olvasható most a http://nod32.hu/ -n:
    FIGYELEM! A próbaváltozatot NE TELEPÍTSE RÁ korábbi NOD32 változatra! A korábban letöltött és feltelepített NOD32 programot távolítsa el, majd indítsa újra a gépet és csak ezután telepítse a próbaváltozatot!
    Megjegyzés: a régi próbaváltozat (2006. augusztus 25-e előtti) mindig egy adott napig volt frissíthető, az új próbaváltozat (2006. augusztus 25-e utáni) a telepítéstől számított 30 napig biztosít naprakész védelmet.
    Szerintetek mennyire kell ezt komolyan venni, kipróbálta már valaki?
  • cooldoc
    #1348
    Cool...
  • Axl Rose
    #1347
    Hát ha van fontosabb dolgod is, akkor mindenképp előbb azt intézd el.
    Utána olvass vissza, és megoldódik a NOD32 problémád.
  • GBence1991
    #1346
    bocsi, de most van fotosabb gondom is, mint olvasni a hozzászólásokban. please segiccs nekem most. kössz
  • cooldoc
    #1345
    Olvass egy kicsit vissza - minden kérdésedre válasz vár.:)
  • GBence1991
    #1344
    Sziasztok. Nemrég van interneten, a haverjaim közül mindenki a nod32 virusirtót ajánlotta! oké, átjött a haverom felrakta a nod32 2.51.26-os verziót! Meg valamilyen nod32 FiX progit is. Na tegnap kezdte azt el, hogy kiirja van újjab elérhető verzió, én rákattintok arra hogy frissités. nah ezután mostanában kijön egy olyan ablak, ami kér egy felhasznlónevet és egy jelszót, nah alapból be van irja egy név meg egy jelszó, de azt nem fogadja el!!! mit kell tennem hogy a nod-ot újra tudtam friisiteni???? előre is köszönöm a álaszt!!!!
  • zvaragabor
    #1343
    Értem. Köszi szépen.
  • GBence1991
    #1342
    Sziasztok. Nemrég van interneten, a haverjaim közül mindenki a nod32 virusirtót ajánlotta! oké, átjött a haverom felrakta a nod32 2.51.26-os verziót! Meg valamilyen nod32 FiX progit is. Na tegnap kezdte azt el, hogy kiirja van újjab elérhető verzió, én rákattintok arra hogy frissités. nah ezután mostanában kijön egy olyan ablak, ami kér egy felhasznlónevet és egy jelszót, nah alapból be van irja egy név meg egy jelszó, de azt nem fogadja el!!! mit kell tennem hogy a nod-ot újra tudtam friisiteni???? előre is köszönöm a álaszt!!!!
  • cooldoc
    #1341
    "Higher efficiency is the preferred option unless for a particular application it causes an issue. Download managers would normally be set to Higher compatibility and are one of the few program types that require this setting for correct operation.
    I just want to add something . Music players , Download managers, streaming applications should be on Higher compatibility as already said
    Web-browsers should be set to Higher efficency for safer surfing however I don't recommend you put IE6 on higher efficency .
    IE6 often crashes on my two XP machines when set on higher efficency , Mozilla and Opera works fine in both modes."
    ESET-Forum
  • cooldoc
    #1340
    Általánosságban: ha nincs problémád, akkor használd a "Jobb hatékonyság" beállítást. Ez a szigorúbb. A alapbeállítás pedig minden alkalmazásnál a "Jobb kompatibilitás". A különbség az oldal letöltésének módjában van: az egyik passzív (komp), a másik aktív (hat.).
    Letöltésvezérlők, ill. streaming alkalmazások (WinMediaPlayer, RealPlayer,WinAmp stb.)Jobb kompatinilitásra állítandók. de ha zavar a hosstas letöltés, akkor a kék Nod-letöltőikonra jobb egérrel átválthatsz passzívra. Ezt az IMON-beállításnál is lehet szabályozni: nálam 30 s ill. 1024 Mbyte a határ, utána automatikusan átvált.
  • zvaragabor
    #1339
    Cooldoc, azt honnan tudom hogy az IMON/Beálítások/HTTP/Kliensek-nél meik programot állíthatom Jobb kompatibilitásra illetve meiket Jobb hatékonyságra?
  • paralzsolt
    #1338
    Most már lehet használni a nod-ot fixel?
  • cooldoc
    #1337

    Akit érdekel, itt van az ESET fórumról a NOD32 részletes és hatékony konfigurálása, pdf - formátumban.
    NOD32 Konfiguráció
  • cooldoc
    #1336
    Egy tipp: akinek együtt van Outpost-ja NOD-dal, felgyorsíthatja a rendszert. A NOD-nál: AMON,Beállítások,Kivételek-nél a z Agnitum\Outpost-ra tallózva ki kell venni a foldert az ellenőrzés alól. Ebben az esetben nem fogja szkennelni a NOD a sokat változó Outpost-logfile-okat sem.
  • cooldoc
    #1335
    Igen...a srácnak Lá_Ma volt a jele az oviban. Lehet, még nagycsopis:)
    Erőt, egészséget!
  • Tomicsek
    #1334
    Fórum- Operációs rendszerek, felhasználói programok- amennyiben itt akarod, és alul új téma nyitása.
  • Tomicsek
    #1333
    Bepipultam, olvassa e a hozzászólásokat vagy csak ír? 2.50.32 Őrület. Remélem megértesz.
  • cooldoc
    #1332
    Egyébként, javaslom egyrészt a Messenger DropMyRights-szal való futtatását (Mindenkinek), másrészt a tűzfalon ne engedjétek KI a rad.msn.com, rad.microsoft.com és csapatát.
    Harmadrészt konfiguráljátok szorosra az IMON-t és AMON-t a NOD-ban (http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1045698393).ha ez jól be van állítva, nem jöhet átz a script.
    Negyedrészt Messengerben, "Eszközök","beállítások", "Fájlátvitel" állítsátok be a vírusvédelmet! Ez esetben nem érhet annyi meglepetés.
  • zvaragabor
    #1331
    OFF:
    Bocs, de meg akarom kérdezni, hogy hogy tok topicot nyitni? Köszi és még1x bocs!
    ON
  • cooldoc
    #1330
    Tudod, Shakespeare után, szabadon: "Több dolog van Égen és Földön, Horatio, mint sem bölcselmetek elképzelni képes."
  • zvaragabor
    #1329
    LOL, bocs, nem vettem észre hogy te is belinkelted. :D