15640
  • dimo1111
    #14580
    Gdata-ra váltottam , idáig jol müködik , könnyen licencelhetö.
  • issti
    #14579
    Sziasztok!
    Szomorúan olvastam, hogy pont ebben a vírusos időben szűnik meg a kedvenc vírusirtóm PC-s használata ily módon. :)
    Nagyon köszönöm annak, aki idáig megosztotta velünk ezt a lehetőséget!
    Aki nem akarja minden hónapban megvásárolni a Chip magazint, annak milyen alternatívát javasoltok?
    Többet is kipróbáltam másik gépeken, de nyilván az ingyenes verziók közel sem ilyen praktikusak és kényelmesek, mint eddig ez a lehetőség.
    Ti mire váltotok?

  • ROBO35
    #14578
    szia irtam pm ha nem baj!
  • Kubu86
    #14577
    Igen.
  • Fecs
    #14576
    CHIP-ben a PC-s kód 2 hónapos? Annak is május 31 a lejárata, mint a mobilos verziónak?
  • Kubu86
    #14575
    Ok srácok akkor innentől aki itt kéri nem kerül fel a privát listára mindenkit felvettem aki kérte eddig innentől csak privát üzenetben kérhető a felvétel.

    Szépen kértem mindenkit hogy privátban írjon G-Data.IS-vel kapcsoladban de úgy látom ez sajnos nem megy egyeseknek.
  • Reg5
    #14574
    Heló!

    A G-Data listádra engem is vegyél fel légyi. Köszi!
  • Marfy
    #14573
    Hali!
    Kérlek vegyél fel a G-Data listádra, köszönöm!
  • Kubu86
    #14572
    Sziasztok!

    Akik eddig kérték felvettem őket a privát listámra és a legfrisebb kód is kiküldére került viszont annyit szeretnék kérni tőletek hogy G-Dat.IS-vel kapcsolatban ne ide írjatok hanem pü. hogy ez a fórum ne legyen tele az ide nem illő témával.

    Köszönöm!

    Üdv.: Kubu
  • meszilacci
    #14571
    Köszönöm a mobil kódot! Kérlek vegyél fel a G-Data listádra! Köszönöm!
  • vlali
    #14570
    Köszönöm a mobilos kódot, én továbbra is szerettnék itt kapni.
  • Heni1979
    #14569
    Kérlek, vegyél fel a listádra! Köszönöm!
    Tehát csak az kérje hogy vegyem fel a privátlistámra akinek G-Data.IS vírusirtóhoz kellenek kódok havonta.
  • Heni1979
    #14568
    Ment az ismételt válasz
  • Kubu86
    #14567
    Írtam pü.
  • Heni1979
    #14566
    G Data Internet.Security vagy GDATA_INTERNETSECURITY_BASE_HUN?
  • kortyondiak
    #14565
    Köszönöm!
  • Kubu86
    #14564
    Ha megvásároltad a magazint a 3. oldalon találod.
  • kortyondiak
    #14563
    Az Internet Security kódot hol találom, amiről a hsz végén teszel említést, köszönöm ?
  • Kubu86
    #14562
    Sziasztok ismét!

    Többen megkerestetek privátban és a félreértések elkerülése végett szeretném tisztázni a dolgokat.
    Privát üzenetben csak a G-Data.IS kódokat küldöm el minden hónapban. A NOD mobilos kód továbbra is ide a fórumra posztolom ki ha lesz rá igény mivel a pc-s verziót már nem fogom tudni megosztani ahogyan az előző hsz-ban leírtam.

    Tehát csak az kérje hogy vegyem fel a privátlistámra akinek G-Data.IS vírusirtóhoz kellenek kódok havonta.

    Üdv.: Kubu
  • Heni1979
    #14561
    Írtam neked privit. Előre is köszönöm ha írsz.
  • Kubu86
    #14560

    CHIP.Pc.2020

    Kód: További megosztás nem lehetséges!!


    CHIP.Mobil.2020/04

    Kód: xh4uu35d
    Regisztráció.
    Platformok: Android,Windows Mobile,Symbian,Okostelefonokon és Táblagépek.

    Érvényes: 2019.05.31.

    Sziasztok!

    Sajnos egy elég szomorú hírt közlök veletek ugyan is a CHIP magazin és az Eset szigorított az üzlet politikáján és bevezetésre került a virtuális letölthető dvd ami egy egyedileg aktiválható kód segítségével lehet megszerezni amit regisztrációt kövezően lehet elérni. Mivel minden magazinban egyedi kód található így egy felhasználó csak egy aktivácót tud végrehajtani ami érvényes az Eset Internet Security-re is így ezáltal kizárva a töbszörös aktiálási lehetőséget amit ugyebár eddig megosztottam veletek. Továbbá megszűnik az Eset Antivírus aktiválási lehetősége viszont a mobilos verzió továbra is változatlan marad vagyis csak az Internet Security és a Mobilos verzió kap ezek után promó kódokat.

    A G-Data.IS havi kódok is változatlanul maradnak akik korábban kérték tőlem azoknak ugyan úgy havi rendszerességgel elküldöm privát üzenetben.

    Utoljára szerkesztette: Kubu86, 2020.03.29. 17:13:31
  • elfundador
    #14559
    Köszönöm a kódot !!!
  • meszilacci
    #14558
    Beállítások - További Beállítások(jobb lent) - Felhasználói felület - Felh.felület Elemei - Állapotok - Szerkesztés - Licencelés
    Itt pipa ki ami nem kell.
  • Gzu
    #14557
    Azt szeretném megtudni, hogy hol lehet kikapcsolni azt a figyelmeztetést ami 10 vagy 14 nappal a licenc lejárta előtti naptól folyamatosan figyelmeztet, hogy beavatkozás szükséges.
    Köszönöm előre is.
  • Implacabile
    #14556
    Kubu for prezident! :)

    Nagyon köszi a kódot!

  • RoyalRed
    #14555
    KÖSZÖNÖM A KÓDOT!
  • szzoltanfm
    #14554
    Nagyon köszönöm a kódot !!!
  • Gyula62
    #14553
    Köszönöm szépen a kódot.
  • Lionel85
    #14552
    Köszönöm!
  • vencus1955
    #14551
    Szia Kubu86. Köszönöm a kódot
  • Theresa
    #14550
    Kedves Kubu! Ebben a rendkívüli helyzetben különösen is köszönöm a "védelmi" kódot
  • korupi
    #14549
    Kedves Kubu!
    Köszönöm a kódot és kérem vegye úgy, hogy minden alkalommal újra megköszönöm a Fórum császárának a segítségét! Mint a jogászok mondják, a határidő azonnali és folyamatos minden alkalommal! István
  • Xing
    #14548
    Köszi!
  • Tobikunta
    #14547
    Kubu, köszönöm a kódot!
  • cseko55
    #14546
    Köszönöm a kódot Kubu86!
  • lulu600107
    #14545
    Nagyon szépen köszönöm a kódot!
  • dera75
    #14544
    Köszönöm!!!!
  • Szocsy66
    #14543
    köszönöm szépen a kódot
  • farkasbora
    #14542
    Köszönöm a kódot!
  • binatone
    #14541
    Nagyon köszönöm!