218
  • Sippie
    #218
    Valaki meg tudja mondani miért tűnedeznek el az engineerjeim miután partra raktam őket? Elkezdenek építkezni aztán fogynak mint az állat. Ha nincs pénzem akkor lemondanak vagy mi?
  • Amergin
    #217
    Saját kárán tanul az ember... Újra kezdtem megint de előtte kírogattam magamnak, hogy az egyes városok milyen messze vannak egymástól, mert hatalmasat szoptam azzal, hogy olyan repcsikből gyártottam töméntelen mennyiséget, ami nem tud támadni egy szigetet mert nem tud elrepülni odáig! Kisebb a hatósugara
    A megszokható zavaró hülyeségei mellett nem is olyan rossz játék (jó bonyolult)
    Japcsikkal nyomom: Tora! Tora! Tora!
  • szídzsé
    #216
    amugy a tutorialt nemtudom... amikor a térképen kell mozogni:/ ott van 3 bázis és annyi nemtok semmit se csinákni:(
  • Zsolo007
    #215
    Elfelejtettem írni: A Samurai Spiritet egyenlőre nem lehet még letölteni, mert a régi helyről letörölték és azóta még nem rakta vissza, de a kommenteket olvasva folyamatban van a dolog.
  • Zsolo007
    #214
    Kezdésnek mondjuk ezt: Samurai Spirit

    Ez egy eléggé összetett csomag, új hajókkal, javításokkal.

    Általában elég jól működnek együtt a modok, de ki kell tapasztalni a dolgot.

    Ezt a kettőt pedig mindenképpen rakd fel (kettő dll), mert javítják a játék stabilitását: Egyik, másik.

    Az 1.52-es patch alap természetesen, anélkül neki se indulj.
  • marci1110
    #213
    Azt sem tudom, melyikkel kezdjem.
    Több módot is fel lehet rakni egyszerre?
    Te melyik módot/módokat ajánlanád?
  • Zsolo007
    #212
    Egy pár MOD is készült hozzá :)
  • marci1110
    #211
    Jó kis játék ez, nem is értem, hogy lehet ilyen kihalt ez a hely :)

    Bár a britekkel vagyok, és '42 márciusa van, amcsik már kétszer hadat üzentek nekem. Ez talán nem történelmi, pedig a historical módban játszom. A Swordfishek és Barracudák pedig lóf@szt sem érnek a hajók ellen, hiába bombázók és torpedóvetők, 40 gépemet lőtték le japán hajók, mielőtt egyáltalán elérhették volna őket :D

    Te még csak a tutorialt próbáltad lejátszani, vagy már kipróbáltad a kampányt, vagy a küldetéseket is?
  • szídzsé
    #210
    hátt nem találtam meg a helyes megoldást rá de örülök h segíthettem:)
  • marci1110
    #209
    Kösz a segítséget! Sajnos én nem tudok a tiedre megoldást, mert a tutorialt teljesen kihagytam, bocsi :)

    Ha elolvasod itt a 171. hozzászólást, az ottani kérdező sem tudta, hogy lehet azt a pályát megcsinálni. Ezzel nem tudom, segítettem-e, lehet, hogy a megoldás itt van valahol.
  • szídzsé
    #208
    ctrl + space vagy pedig alt + space:) nekem az a gondom hogy a tutorialban a4ik tutorial az első térképes rész... na nemtudom mit higy kell ha valakinek van infója tudna segíteni?:)
  • Zsolo007
    #207
    Szia!

    Holnap megkukkantom, mert már nem nagyon emlékszem....
  • marci1110
    #206
    Ha valakiknek megvan a játék és/vagy nézik még ezt a topicot, azoktól szeretnék kérdezni valamit.

    Hogy lehet a repülőgépek bombáit/torpedóit kioldani? Addig eljuttottam, hogy megfelelő szögben van a gép a földhöz képest, és megjelenik az a sárga célkereszt, a föld felett alattunk, de egyszerűen nem jövök rá arra, hogy melyik gombbal, vagy gombokkal lehet ledobni a gép terheit. Eddig így csak simán nekivezettem az egész gépet a célnak, de most elkezdtem egy kampányt is az eddigi taktikai küldetések után, és itt már számít a pilóták tapasztalata is, és a gépek sem egyszer használatosak egy háborúban, ezért érdekelne most már ez az infó.

    Minden válaszolónak előre is köszönöm!
  • Zsolo007
    #205
    Az....sajnos nem igazán éri meg... :(
    Pedig jó játék lenne
  • Amergin
    #204
    Na megjött...
    Sikerült megvenni a PC-Dome féle német verziót, ami az 1.3.xxxx verziójú és N I N C S hozzá patch. Ját nem korrekt?
    Sem az angol 1.4, sem az 1.52, sem az amerikai 1.6 peccs nem tehető fel rá, más peccs meg nincs.
    Annyira szép!
    Nem mélyedtem el benne, de ez nem egy kellemes indulás...
    Lehet fagyi lesz meg kivágdos majd desktopra?
    Lehet tényleg pénzkidobás volt az a 2ezer érte
  • Amergin
    #203
    Na megrendeltem, hátha játszható lesz és nem dobál ki, mint a demo verziója tette. 2000 Ft-ot lehet megér...
    Ha meg nem, akkor kidobtam az ablakon
  • szemlits
    #202
    Már majdnem eljutottam odáig, hogy az angolokkal nekieshettem volna a japánoknak, erre a betöltésnél ezt a hibaüzenetet írja ki:

    Egyszerűen nem tudok tovább menni!
    Idegesítő, mert amióta fenn van az 1.52 patch és az SSMod még egyszer nem ugrott ki és elfogadhatóan gyors is.
    Valaki találkozott már ezzel a gonddal?
  • szemlits
    #201
    'Estét!

    Felraktam ezt az SS Mod-ot.
    Egyenlőre műkszik a dolog, tény, hogy még szaggat, de "játszható" mértékben.
    Jó a mod is, van benne néhány jó dolog... mondjuk néhány bosszantó hülyeség is sajnos... de ennyi belefér!
  • Zsolo007
    #200
    Hivatalos biztos nincs, nálunk tudtommal meg sem jelent :D.

    Egyébként nem tudom....gugli :D

    Nem fűznék hozzá túl nagy reményt a helyedben....
  • kitt2000
    #199
    Létezik hozzá magyarósitás mert nem nagyon értem úgy a játékót!Linket tudnátok adni ha van hozzá!
    Vagy valaki letudná forditani a játékót?
  • szemlits
    #198
    Köszönöm!
    Az 1.52 patch megvan, azzal nincs gond.
    Abban reménykedtem, hogy az megoldja kicsit a dolgokat, az állandó kidobálást megoldotta, de rettenetesen belassította a dolgot.

    Megpróbálom ezeket letölteni és akkor meglátjuk mit tud!
  • Zsolo007
    #197
    El is felejtettem: szigorúan 1.52-es patchra ezeket
  • Zsolo007
    #196
    Jah :D

    Akkor más a helyzet:

    Tudom ajánlani ezt a modot
    Ez egy átfogó nagymod, sokmindent módosít, többek közt meg kellene hogy oldja a lassulást is.

    Ha nem akarsz nagyon változtatni a játékon akkor pedig ezt és ezt ajánlom. Az utóbbi az effektek teszi gépbarátabbá :D és valószínűleg működik az első nagymoddal is.
  • szemlits
    #195
    Pacific Storm Allied-ről van szó most, én azzal próbálkozok.
  • Zsolo007
    #194
    hmm...nem valószínű hogy az a mod megoldaná a dolgot, ellenben átfutottam a fórumotés úgy látom, hogy az eredeti PS-hez nem készült ilyen mod. Nekem PSA-m van, ahhoz több mod van úgylátom, szóval nem tudok segíteni. Sajnálom.
  • szemlits
    #193
    'Estét!

    Találtam egy ilyet, hogy "carrier balancing modification" talán ez az, csak sajnos nem tudom letölteni...
  • Zsolo007
    #192
    Szia!

    Motor probléma...

    Nézz körül itt, van egy pár mod ami enyhíti a problémát, de kijavítani már nem fogják...
  • szemlits
    #191
    'Napot!

    Próbálom végigjátszani a játékot, de egy bizonyos idő után rettenetesen elkezd szaggatni és nem lehet a leggyorsabb időgyorsítást használni, pedig nem gyenge gépen meg.
    Tud valaki valami megoldást rá?
  • Lorgem
    #190
    Nem lehet hogy repülőgépzúgást, vagy a hajók motorjának zúgását hallod?
    Háborúban előfordulnak ilyenek.
  • Viktor01
    #189
    Sziasztok!

    Nekem az volna a kérdésem, hogy valaki tapasztalta már, hogy a játék zúgó hangot ad? Ha kikapcsolom az effektusokat akkor megszűnik ez a hiba. Nem egy játéknál tapasztaltam már csak gondoltam hátha tud valaki valami megoldást.
  • Zsolo007
    #188
    Ln benne lennék multizásban a hétvégén (még sohasem próbáltam). De nekem nem sima PS-em van hanem az allies, patchelve 1.51-re (eredeti).
  • Yamato1
    #187
    Hy all!

    Senki nem akar multi-ban játszani?
  • Zsolo007
    #186
    A kiegészítőhöz megjelent az 1.4-es patch ami sok gondot megold és van hozzá crack is. Én részemről megvettem :))
  • Zsolo007
    #185
    A védelmi rendszer okozza a hibát, már kintvan a patch ami kijavítja, de törve nincs... :(
  • GCsab
    #184
    Sziasztok!

    Nekem máris lenne egy problémám a játékkal! Mégpedig az hogy a bombáknak, torpedóktak és ágyú lövedékeknek nincs robbanásuk. Lehet ezen változtatni?
    Ha van megoldás és valaki tudja is akkor az létszi válaszoljon!

    Előre is kösz
  • ChevyG #183
    nálam az első rész gyakran kiugrik vinfosba.

    de csak akkor amikor már játszok vele 4-5 éve (játék szerinti ídő:P)

  • Thanatos
    #182
    jaja nekem is az tetszett anno :)
  • Zsolo007
    #181
    A stratégiai része marha jó lett, időm nagy részét ott töltöttem és azt nagyon élveztem.

    De így...
  • Thanatos
    #180
    hát nemtom, én az első résszel is igy voltam hogy miylen fasza game, de valahogy mégse jutottam el soha odáig hogy játszak is vele :S de akkor ezt a részt már le se szedem :/
  • Zsolo007
    #179
    + hajók, repcsik, bázisok. arcade mód, vannak németek, hollandok, britek, szovjetek, így van diplmácia is.

    Egyébként iszonyat bugos, olvastam 1 órát a hivatalos fórumon, és kiderült a dolog: a UK verzió (ami fel lett törve) kiadója az utolsó pillanatban változtatta meg a védelmet, ezért van egy csomó bug, ctd, ill. effektek hiányoznak.

    Szal ha nem lesz kiadva crack a közeledő patch-hez, akkor el is felejtheted mert jelen állapotában értelmetlen az időt tölteni vele. (sajnos :( ). Ha nem lennének ezek a bugok olyan jó lenne.

    Az tuti, hogy ha meg lehetne venni nálunk megvenném, mert ezzel a játékkal hetekig el lehet lenni.