Napi 5 millió dollár büntetést kaphat a Microsoft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci
Szerintem te is megmutatnad :-)
Az EU meg abbol indul ki, hogy ennek olyannak kellene lennie mint a Matáv internetszolgáltatásának. Van az Axelero (a matáv saját cége), akinek ugyanugy viszonteladó, mint az interware, datanet stb. (ez azért kulonosen jó példa, mert az axelero-matáv is mutyizik közösen, azaz jobb feltételeket biztosít neki mint a többieknek): Nem a legjobb, de még mindig jobb lenne mint ami most van.
Ha én irok egy programot, annak a forráskodját nem fogom senkinek sem mutogatni. EU nak mi a baja ? 😊 idiotaság."
Teljesen jogos. Igaz nagy szenya az M$, de most télleg jogosan védi azt, ami az övé...
The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.
Ha azok eutagok lesznek, akkor sok áláminiujum meg réz tünik el minden tagálambol.
Téma: Mi közük van a tetveknek a kodhoz ?
Ha én irok egy programot, annak a forráskodját nem fogom senkinek sem mutogatni. EU nak mi a baja ? 😊 idiotaság.
Aki hülye, haljon meg.
Inkább foglalkozzon más dolgokkal, pl. hogy a romákat (oppá, akarom mondani románokat) minek akarják felvennit a tagállamok közé???
Nah szal úgy kb. ennyit az EU ról...
Éhes makkal az ember disznókat álmodik...
Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci
Mind két esetben nem értem EUnak mi beleszólási joga van...
Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci
Azért az USA nem olyan nagy hatalom. Nagyobb szüksége van nekik az eura ,mint forditva. Különben se fognak összeveszni egy m$ miatt senkivel.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
Usa nélkül is meg kéne tudnunk oldani...
http://www.reasonunderground.hu - reason portál
Ha az EU sokat gecizik a M$-el, akkor erre jöhet válaszként, hogy eccercsak valahogy minden európai mezõgazdasági terméket kiutasítanak a zállamokból. Volt már hasonló, pl amikor védõvámokat raktak az európai acélipari termékekre, mert az EU nagyon nyomult az euroval.
Histeria est magistra vitae. Ez nem trollkodás, ez online graffiti! ;) https://suno.com/@nexus65ongs
Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci
Végre v.ki szembeszáll ezzel a céggel.Ha nem lenne ilyen agresszív a marketingje és a politikája nyugodtan hízhatna. Úgy is beadja a derekát mert európa nagy piac!
A fórumban oldalunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére Az itt megjelenő vélemények regisztrált tagjaink magánvéleménye nem tükrözik az SG Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját
<#email>#email><#nezze>#nezze>
Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"