20430


F.A.Q

WAREZ-RULEZ ügyeket privátban intézzétek! Frissített FAQ!
  • Titan
    #269
    Jól veszem ki a FAQ-ból, hogy ha a SFnightmare-t használod, akkor nem kell húzogatni??
  • Nagyapi
    #268
    Hát ez a kábelhúzogatós megoldásos már amúgy is húzós, de hogy az eredmény egy hosszú káromkodás legyen, azt már nem éri meg. Lehet, hogy megvárom a cracket. Az is meglessz mire az eredetit leszállítanák. Addig marad a nyálcsorgatás.
  • Dave000
    #267
    na hát ez kész... alt+tab-olásnál totálisan kiakasztotta a gépem, resetelni kellett, hát ez kész... jelenleg számomra csak 4 giga szemét a vinyón ez a játék amíg vki kinem talál vmit rá mert ez így alapjaiban van elcseszve...
  • Dave000
    #266
    2500+ barton
  • Mayan
    #265
    Milyen procid van?
  • Kandurex
    #264
    No még pár perc és én is megnézem.
  • Dave000
    #263
    az amíg el nem indítod, egyszerűen nem tudok mit csinálni a szaggatással, ugyanúgy akad ha minden low-on van mintha minden high-on van, ugyhogy sehogysem játszható számomra, egyébként rohadtul szép a graf, csakhát diavetítésben nem szeretek játszani, sztem nagyon elcseszték az optimalizáltságát. jah és 1.2 fent.
  • Kandurex
    #262
    Hinnye! Az installnál a képek nagyon meggyőzőek! 4 giga körül telepít.. hmmm :/
  • Arden
    #261
    ettöl féltem, hogy megismétlődik az x2 bughalmaz!
    az elején szinte nem lehetett vele játszani
    és most ismétlődik,
    gáz
  • Dave000
    #260
    asszem olyankor szar a node-olás, játszd el még1x sfnightmare-ben, disable node - disable cd - disable node, a kábeleid le vannak húzva?
  • Nagyapi
    #259
    Na install fel csont nélkül, már öröm a köbön, majd pofára esés. Nem találja a disket, azt írja tegyem másik meghajtóba.
    AzAnnya!! ::(
  • Dave000
    #258
    Pénteken jött ki, remélem peccs után már nem csak egy bughalmaz lesz... 80 megás
  • Kandurex
    #257
    Na, akkor patch le, majd szólj, hogy ha történt érdembeni változás! Mióta jött ki a játék? HIvatalosan? Pár nap? És ekkora BUG benne? Vázz.
  • Dave000
    #256
    nekem 1,5 GB ram van 9800 pro-val és 1.0-val akad mint a disznó, meg fos, mingyá leszedem a peccset és megnézem, ja és a legkisebb beállítható felbontás 1024x768 :D
  • Zsolo007
    #255
    hivatalos oldal? :D

    512 necces lesz szerintem..
  • Nagyapi
    #254
    Szívás, ha kisebben akad, csak 512 ram van. Honnan az 1.2 patch?
  • Zsolo007
    #253
    Kisviku sorká kapja meg az tuti....

    6600gtken, 1g rammal, meg 1 nomrális procival már kellemesen fut, presze csak miután fentvan az 1.2-es pacth! 1.0ban nagyon fos a gém..

    Nekem is kb. 1 óra és lentvan
  • Nagyapi
    #252
    Még egy óra, azután görcsölés az installal. Nem tudja Valaki, mi a gépigénye. Vajon Kisvuku mikor kapja meg az eredetit?
  • goyo2
    #251
    mijaza bithu? Nem tudnál egy pontos cimet irni?
    megathx
  • Dave000
    #250
    jah, mert az összes többi passzív :(
  • Titan
    #249
    Akkor valami nem stimmel nálad..nekem fullal jön és még 4 óra van háta(10sheeder/41Leecher)
  • Dave000
    #248
    bithu-ról alig jön, 1 seeder van :(, lent van már vkinek?
  • zoltang
    #247
    Az X3 Reunion SFAlcoholCloneDVD itt is kint van.
  • Kandurex
    #246
    Mi nem érthető?
  • Lacc
    #245
    Lol még hány ilyen kérés lesz.
  • Yossarian
    #244
    aki játszik vele, az megmondaná, hogy a játékmenet melyik részhez hasonlít jobban, az első, vagy a második részhez?
  • Zsolo007
    #242
    Kulcsnak ezt használd: KK72VFY8955X4MN8Q6G65YR4M (ez a kulcs KIZÁRÓLAG az UFO: Aftermatch c. játékhoz jó!)

    LOL?
  • Zsolo007
    #241
    Bithun kintvan

    Ez a banner nem az igazi :)

    Valami jobb nincs?
  • Kandurex
    #240
    Kész, aki akar az majd csinál jobbat, ez csak tűzoltás és a felesleges kérdések megelőzése, mind banner, mind FAQ ügyben.
  • Titan
    #239
    Istencsászár lennél...
  • Titan
    #238
    Na, végre szakít lefele...
  • Kandurex
    #237
    Hmmm, se banner, se FAQ. Hegesszek valamit? Gondolom FAQ -nak jó lesz az SF indító.
  • Dave000
    #236
    a szokásos sfcure módszerrel el kell indulnia nfo szerint, abban már lassan rutinom van :D csak ne kéne lehúzni a meghajtókat fizikailag :(
  • Dave000
    #235
    na végre, mivan ezeknek is ünnepnapok voltak? áááh most már csak kerüljön ki valahová...
  • Zsolo007
    #234
    Nem bonyolultak ezek...
  • STREEX
    #233
    Úgy látom nem lesz könnyű ezt se elindítani.Amint megvan valakinek írja le hogy hogyan.
  • [NST]Cifu
    #232
    Hát az X2-nél is volt két választásod warez terén: vagy a bugos első törés, vagy a "gányolás" az SFclone változatokkal.
  • lipovics
    #231
    Ez meg eleg gany tores. En megvarom az egyszerubbet :)
  • Lacc
    #230
    Na erre kivancsi leszek.
  • Arden
    #229
    a mininovan fent van a torrentje :-)