20430


F.A.Q

WAREZ-RULEZ ügyeket privátban intézzétek! Frissített FAQ!
  • Zsolo007
    #309
    It runs "ok" on my shitty rigg high settings on everything,1280x1024 no AA. Fps 25-30 have pc 2.6- 9800pro



    Érdekes...Dave mi hozzáfűznivalód van ehhez? :D
  • Dave000
    #308
    nekem is ez a legfőbb bajom, főleg hogy nem játszottam az előző részeivel, tehát úgy érzem magam mintha kivágtak volna a sivatag közepére aztán mennyél, de már elkezdtem a storyline-t, csak ne akadna...
  • Zombye
    #307
    Szerintem bele fogják rakni előbb-utóbb. Szerintem egy fontos kellék, bár erről megoszlanak a vélemények.
  • Lacc
    #306
    Pedig igen jól mutatott a képeken anno a pilótafülke. Kár érte.
  • Zsolo007
    #305
    nincs pilótafülke...

    ... mondjuk enge nem is zavar különösebben a dolog...max annyiban hogy az új hud fps zabáló..
  • Lacc
    #304
    Na kipróbáltam, valahogy kicsit másra számítottam :) Lehetne az elején valami tutorial, vagy hasonló, mert így rögtön a közepébe elég furcsa, de lehet hogy csak én vagyok így ezzel. Nekem is akad persze, de meg lehet szokni, jobban zavar az, hogy azt se tudom pontosan hol vagyok, mit hogy kellene csinálni, csak adtak egy patrolos missiont. Tudom, hogy nagy szabadság meg minden, de valahogy olyan benyomást kelt így a dolog, mintha még valami béta lenne.

    Ja juteszembe, hol vannak azok a frankó belső pilótafülkés nézetek az előző részekből, ill. ennek a résznek a képeiről? Tényleg nem rakták bele ezeket végül, vagy csak én nem bírom előhozni őket?
  • Kandurex
    #303
    Banner és F.A.Q. gyártó kerestetik! Jelezd a fórumban ha elvállalod!

    No? Senki? :/
  • Titan
    #302
    Azt hogyan tudom megnézni, hogy mennyi az FPS-em a játékban??
  • Kaziking
    #301
    nah hát én aszem várok még ezzel a gamával kicsit.
  • Zsolo007
    #300
    Nemtudom...

    #298: tényleg felnyomja az fps de elég szar. Úgy fogalmad sincs mere van az ellen, vagy te merre vagy vagy akármi. Mindenesetre ez elég lol. Kis szar hud bekajálja a gput, remélem optimalizálják nomrálisan 1.3-ban.
  • hiba
    #299
    es nincs is tobb ilyen kuldi?
  • Attiska
    #298
    Milyen a játék műszerfal nélkül? A csatarész nem túl szokatlan ilyen szemszögből?
  • Zsolo007
    #297
    Nem lehet leszállni....csak abban az egy küldiben nyomjuk bolygófelszínen..
  • Dave000
    #296
    a sok nulla azért van mert amikor regeltem már foglalt volt a név :D így nem, lenne még kérdésem, hogyan lehet megnézni a briefinget, mert az elején van róla egy videó aztán semmi, azt sem tudom mit kell csinálni, találtam 3 ellent, legyaptam őket, de semmi mission completed vagy hasonló, apropó bolygóra le lehet szállni? hogyan?
  • Kandurex
    #295
    Zsolo007 "z" betű és autodock

    Dave000 asszem játék közben lehet

    Mik ezek a tripla nullás - dupla nullás nevek? :))
  • Zsolo007
    #294
    Nekem jelenleg egész kellemesen fut.. 1152x864 minden lown (és még így is gyönyörű...), automatic quality on (mindenkinek legeyen bekapcsolva nagyon jó opció..)

    Gépem: A64 3000+ @ 1800MHz, 2x512 ram, x800gt 256m 256bit, nf4es alaplap..
  • Zsolo007
    #293
    Tudott már valaki dokkolni argon trade stationhoz? ugyanis én nem tudok. Egyszerűen visszapattanok a bejáratról....pedig a zöld fények oda vezetnek...
  • Dave000
    #292
    hol lehet kikapcsolni a HUD-ot? H gombra írja h toggle HUD de hiába nyomkodom nem csinál semmit, mondjuk most szépen futot a game.
  • Arden
    #291
    sajnos nekem még nem sikerült elinditanom :-(
    egyébként milyen a game ?
  • Dave000
    #290
    nekem is uez a bajom, csak nekem 9800Pro-val, még low-on is néha beszaggat, ott viszont meg nagyon csúnya a gém... kipróbálom Kandurex ötletét, hátha.
  • Dave000
    #289
    X3 update Ez a gamershell egyik szervere, tegnap nekem innen fullon jött.
  • Kockáspiton
    #288
    Hi! Vki tud adni linket (ne az egosoftot) az 1.2-es peccshez?
  • Kandurex
    #287
    Na, jártam - keltem a NET -en, kerestem a FPS növelő megoldásokat, egyet találtam amit közre adok, hisz a beszámolók szerint 100% növekedés, jól látod, nem olvasod félre, VALÓBAN duplázza az FPS -ed, tehát:

    Turn off the HUD!
    If you're not using it, turn it off! Heck, try and learn to fight without it! Not only do you get a better view of the sector, your ship and passing traffic, but you get a whopping FPS increase!

    Expected frame rate increase: Significant! Some users have reported it's more than doubled their FPS!

    Angolt nem vágok számára: Kapcsold ki a HUD -ot a játékban! Fejlesztők ajánlásával. Talán így már érdemesebb játszani.
  • Lord Zax
    #286
    Üdv!

    Ki akartam probálni a játékot, de fél ora után feladta a gépem, ami nem nevezhetö gyenge konfignak... (piv-3g, 1g ram, 9800xt) Fear tökéletesen ment highban pl..
    1024-be probáltam med/med -on, de annyira szaggat hogy élvezhetetlen, és amikor eljutottam volna az elsö komoly csatába (kb 15 ellenség) egyszerüen kidobott unexcepted errorral, valszinü nembirta a mem.. :(
    az x2- vel régen jol elvoltam, jol is ment, végig is toltam, de ez...
    Sajnos igy felejtös játék pedig nagyon vártam, hogy lehet igy lehet elbszni egy játékot?....
    Nemhiszem h belehaltak volna ha még pár hetet/honapot optimalizáltak volna..:((
  • Lacc
    #285
    Jah a CoD2-től bizony nem esett le az állam grafika terén, az X3 pedig elvileg elég erősen operál mindenféle dx9-es effekttel többek közt.
  • Zsolo007
    #284
    :D
    milyen karid van?

    Valószínű azért fut el jól a "régi" gépeden a cod2 mert dx7et használ...ugyanis a régi cod mtor hajtja ezt is csak ráhúztak shadert meg dx9et.. .:D
  • Hixer
    #283
    no igen... nekem is leesett az állam, mikor a rég várt Call of Duty 2 olyan tisztán elfutott a jónak ma már nem mondható gépemen, mégpedig még medium beállításokkal is, hogy csak na. Ahhoz képest az X2 még mindig minimumon is beszaggat, ha belép 1 hajó a rendszerbe pedig a COD2 mostmár jóval szebb grefikával, részletességgel bír mint az X2. A NASA-nál tuti jót játszanak ezzel, két műhold fellövése között...
  • Lacc
    #282
    Eh látom meg kell kínlódni az elindítással megint... Vagy lusta leszek és várok egy crackre? Hmmm :D
  • Lacc
    #281
    Az X2-ak is baromira optimalizálatlan egy motorja volt ha emlékezetem nem csal, legalábbis nekem úgy akadt mint annak a rendje :D Úgy látszik itt se változott a helyzet pedig azt hittem elegen sírtak nekik.
  • Zsolo007
    #280
    1.2es kell, olvasgattam a fórumokon és azt írták anélkül nagyon szar. 1.2 mindenképp kell
  • kisviku
    #279
    Jó, ez rendben is vagyon, én nem a pc-t fikázom, ne ezt értsétek, hanem egy kis odafigyeléssel vagy fejlesztéssel simán meg lehet oldani ezeket a tipikus pc-s problémákat.
    Mennyire elveszti az értékét egy játék, ha szarul fut és emiatt nem tudsz vele játszani, nem? Lehet akármilyen jó, ha képtelen ilyen dolgok miatt élvezetet nyújtani Neked.
  • Kandurex
    #278
    RAM -nak nincs sok köze a kismillió hardwarehez.

    Egyébként iszonyat gépigénye van a játéknak, és mondjuk fogalmam nincs, hogy miért. Mondjuk jó, közelről nagyon szépek, de távolról, amikor hangyafasznyi nagyságú űrhajók is szaggatnak....

    ...szaggatt a semmi, be kell szarni, sikerült addig eljutni, hogy a semmi is szaggasson...
  • Lacc
    #277
    Aham, hát lehet menni konzolra ott optimalizálva vannak az enginek az adott vasra. Mivel ott nem kell kismillió hardwerre kitolni az adott enginet.
  • kisviku
    #276
    Jó estét!
    A helyzet, hogy ma átküldtem a potom 52 eurót, vélhetően a lóvét a héten megkapják.Tulajdonképpen nem is érdekel mikor jön meg, vannak sokkal fontosabb dolgaim is.
    Ha megjön, szólok.
    No, picit a ramról.Olvasom az Egosoft fórumokat, erősen javasolt a MINIMUM 1Gb ram, de nem árt ha 1,5 gigád van, egyesek meg a 2 gigát is megemlítik.
    Nem tudom, mit mondjak, mivel még nincs a kezemben, de azért mindennek van határa.Mert az okés, hogy sajna a mai játékokhoz minimum 1 giga kell - már csak azért is mert az XP min.256-ot levesz, ha 1 gigád vann akkor kb a felét- de a 1,5 vagy a 2 giga ram egy kicsit túlzás.
    Álljon már meg a nászmenet!A legnagyobb baj az összes 3D-s játékkal, hogy maga a játékok engine-je szar és fos, mert ezekenek a hardvereknek az 50%-át sem használják ki.
    Olyan teljesítményre képesek ma már a videókártyák, a procik, a ramok, hogy elképzelni sem tudja az ember.Csakhát ugye szar engine-t csinálnak a fejlesztők és csak olyan gépeken fut ezáltal a játék, amik a NATO-ban vannak...
  • Nagyapi
    #275
    Privi ment.
  • lipovics
    #274
    Hogy a f*szomba lehet a bithument megtalalni??
  • Titan
    #273
    Akkor valszeg azért....Én is most kaparom le a pecset..
    esetleg a #269-re valaki?
  • Kandurex
    #272
    Fel.
  • Titan
    #271
    Az 1.2-es pecset felraktad hozzá?
  • Kandurex
    #270
    Mit jelent ez az erős akadozás? Mert nekem 20 - 30 kavar 1024X high -ba, töltögetni - töltöget, de gondolom ez a giga ram kevésségének köszönhető.