1619

Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az FAQ -t !!

TrackMania-CarPark | TrackManiaSunrise.com | TM-Community | SkinCenter.tm
!!! Sunrise eXtreme update innen letölthető !!!


  • Istencsászár
    #1539
    Ennek az ugratás a lényege:), a minnél extrémebb pályák és ugratók, csavarok stb... ez egy ügyességi játék és ebben rejlik a nehézsége nem abban hogy mész a sik terepen:)
  • steweee
    #1538
    no visszaszívom , tényleg jó kis játék, csak bele kellett jönni.három seriest már megcsináltam ,a negyedikre nem enged tovább mert még kellene neki medál, de már nem tudok többet megcsinálni, első végig ezüst, második harmadik egy híján

    ha vki tudna küldeni profilét azt megköszönném:

    [email protected]
  • gabi89
    #1537
    A trackmania meg pont azért egyedi játék mert lehet vele örültkődni :)
    ugratok meg minden "marhaság amit csak eltudsz képzelni
  • gabi89
    #1536
    A védelem nem szar csak annak akinek wrz verziója van :D
    A,úgy rosszul tudod több mint egy hónapja van hozzá RENDES crack.Azóta nyomulók vele erősen :)
  • steweee
    #1535
    hát csodálkozom hogy ezt a szart még védelemmel látták el, főleg ilyennel. még most sincs hozzá rendes crack. persze kár is lett volna erre időt pazarolni. pedig milyen nagy öröm volt hogy végre sikerült beizzítanom, mert a hálózaton keresztül a másik gépembe vannak már az optikai meghajtók

    nagyon hasonlít egy 386-os játékra, a screamerre, ami nem baj, meg szép is a grafikája, de ez az ugratgatós buziság kikészített idegileg. nem lehetett volna szimplán csak pályákat írni NÉHÁNY leesős hellyel?
  • gabi89
    #1534
    Nem mindenkinek eredeti ám
    Amúgy fenn vagyok Hamacin de leléptetek :(
  • SkyLinEXX
    #1533
    Most ne mer nem érek rá!
  • ngcsnet
    #1532
    ha multizni akarok felmegyek TMS multiplayerbe. hamachi nélkül htx-,-
  • SkyLinEXX
    #1531
    Sunrise ba valaki akar jönni multizni akkor jöjjön hamachi ra
    Network name:skyline-tmsunrise
    Password:65556
  • ngcsnet
    #1530
    ez a világban van, nem a játékban

    TM-hez nem készült még Opel Corsa
    Astra G, Astra H, Vectra, Vectra DTM, Meriva, Zafira van csak;)
  • revizor
    #1529
    Ezt a kocsit honnan lehet letölteni?
  • gabi89
    #1528
    Akkor ott vagy a vga driverrel van a baj v. a gépeddel mert én is a Reloadedes verzióval nyomom és nem találkoztam ilyennel.
  • revizor
    #1527
    Klassz gém. Egy-egy pályát túlzásba vittek (az már túlzás, ha 15-re sem sikerül tovább menned) de különben szuper. Az lenne az igazi, ha mondjuk 10szer ennyi cuccot lehet felhasználni az építgetésben. Pl 3 féle ház az egy kicsit uncsi, ennyi erővel tehettek volna bele 15 félét is. Tudom, hogy nem ez a lényeg, de látványosabbá tenné. Egyszóval klassz és köszönöm az eddigi segítségeket.
  • Innos
    #1526
    Csá! Van egy kis problémám a Sunrise Extreme- mel! Miután lefutok 1 versenyt, a következőnél belassul a játék, és nem lehet tovább játszani. A játék újraindításával meg lehet oldani, de egy kicsit macerás hogy ennyit tölt. PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ HELP!!! Amúgy a RELOADEDes verzió van meg.
  • ngcsnet
    #1525
    Nem.

    kis grafikai update, meg új funkciók

    + nálam kevesebb lag is volt utána neten
  • gabi89
    #1524
    Új pályák meg új kocsik ha jól tudom.
  • Yrda
    #1523
    új pályák?
  • Yrda
    #1522
    az extreme update mit változtat a játékon??
  • revizor
    #1521
    Hahhh!!! Ez igen FIAT 500-as, megy ám!DDDDD
  • revizor
    #1520
    Jah, akkor ez volt a baj, köszi!!!
  • ngcsnet
    #1519
    carparkon 100% hogy ki van írva melyik környezethez való (island, coast, bay)

    megjegyzem, ez a punto TMN-hez készült
  • revizor
    #1518
    Akármelyik mappába teszem a kocsit (jelenleg egy Fiat Punto) ugyan megjelenik, mint választható járgány, de betöltésnél pillanat alatt kikapcsol a gém. Aranyos, ha gyorsan akarok kiszállni, majd csak rákantittok a berakott autómra és kész is
  • revizor
    #1517
    Na, most már csak az a gond, hogy a 3 különböző mappa közül melyikbe rakjam. Valaki írta, hogy gondok lettek a gépével... Sajna a kocsikon nem találok semmi jelzést (a CarPark oldalán), hogy melyik hová tartozik. Próbálkozzak rakosgatni ide-oda, vagy meg lehet állapítani valamiről? Sajna, hogy csak kérdéssel fordulok Hozzátok....Köszi!
  • revizor
    #1516
    Köszi barátaim, már próbálom is!
  • Istencsászár
    #1515
    Thx:)
  • ngcsnet
    #1514
    sztem a layers-ra neked nem lesz szükséget, kivéve ha nem akarsz hozzá skineket kreálni.

    egyébként locatort és az autó zipjét a gamedata\skins\**környezet** mappába kell betenni.

    kereső rulzik

    (off: Totti boldog szülinapot utólag)
  • Istencsászár
    #1513
    Tételezzük fel hogy ki tudod használni az sg motor nyujtotta lehetőségeket és akkor engem is és magadat is megkiméled a felesleges várakozástól és kereséstől:) ( alul kereső, beir kulcsszó, kidob : #974 )
  • revizor
    #1512
    Sziasztok!

    Tételezzük fel, hogy van egy letöltött verzió, ami nagyon baró! Segítene nekem Valaki, hogy új kocsikat miként tudok berakni, - olvasgattam, de nem találtam, ne haragudjatok...Tehát itt van a Trackmania-CarPark-ban pl. egy letölthető kocsi, mellette Véhicule,Layers,Locator mappák. Melyik könyvtárba kell ezeket bemásolni?Nagyon köszönöm a segítséget Hevifan!!!!
  • Yrda
    #1511
    tök jó, hogy kijött a reloaded verzió
    éljen a trackmania
    le a starfossal
  • grebber
    #1510
    Mi csinálhatók rosszul? Feltettem az alap Trackmania Sunrise-ot utánna a Sunriese extreme-ez majd a gcw-ről leszeded cracket és ugyanugy felakarja tenni a sratforcot a gépre :(
  • Daves
    #1509
    AKI hamachi-n akar jáccani az küldjön privit (msn címét) 20:50-kor gyertek msn re
  • Tuncee
    #1508
    HEEEEELP!!!
  • Tuncee
    #1507
    Jóvan csak mert nálam az a gáz h miután bemountolom és rákattintok a telepítőre utána befagy!!!
  • ngcsnet
    #1506
    csak néhány hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, igen, sokaknak működik a warez.
  • Tuncee
    #1505
    Hi!

    Azt akarom kérdezni h vkinek megvan a TM sunrise warez verzió?
    És h neki működik-e?
  • gabi89
    #1504
    Nyomhatnánk egyszer hamacin :)
  • Balumann
    #1503
    Én most próbáltam ki a játékot, hát nagyon durva, állati jó! Grafikailag nagyon jó, jól optimalizált, irányítás szintén jó, gamepaddal játszom és nagyon állat, sok játék készítő tanulhatna belőle! :)
    TrackMania Sunrise: eXtreme Add-On -ba van az 1.4 -es patch, külön sztem nincs :/
    Hamachi-val kipróbáltam haverommal multiba (lan), de végülis ugyan az mint single-be csak másokkal lehet versenyezni :) Vagyis ugyan olyan király mint single-be!
  • ngcsnet
    #1502
    Lol:)

    kifogytál a garasból, menj szóló módba és nyerj meg még több versenyt
  • aricsi
    #1501
    hali! Nem tudjátok ez mit akar jelenteni? "Not enough coppers" És nem tudok tovább építkezni.pls help.tm sunrise extreme-m van.
  • ngcsnet
    #1500
    nincs 1.4 ;)
    legalábbi hivatalos 1.4 patch nincs