1192
Rock/metal Koncerteket dátummal, időponttal együtt ide!!
  • bujcsik555
    #1192
    Rob Zombie + Megadeth + more to come

    Budapest Rark
    2014 06 16
  • Insane1
    #1191
    Köszi!
  • artschi
    #1190
    Setlist.fm a barátod.
  • Insane1
    #1189
    Tegnapelőtti BTBAM, Periphery, The Safety Fire koncerten volt valaki? Tud egy számlistát írni BTBAM-től, mert van 1-2 szám, amit sose hallottam még, és nem nagyon találom, de nagyon tetszett!
    Egyébként a végén a Queen - Bohemian Rhapsody-s ráadás barominagy volt! :D Az a Safety Fire meg szerintem übergagyi volt, majdnem kimentem a koncertjükről... Az énekes, mint valami kislány, úgy énekelt...
  • Kmarha
    #1188
    voltam Novarockon Dimmu Borgir "shown". Nem kicsit volt unalmas :) Bár lehet én nőttem már ki belőle :)
    De a többi így egyben nem is hangzik rosszul. Nem egy durva felhozatal, de mindegyik zenekar tud hangulatot csinálni.
  • Narusco
    #1187
    ha már ott vagy egy dimmu borgir féle showt ne hagyj ki :D
  • 0ppika
    #1186
    erre a napra csak 7.900 ft!!!
  • artschi
    #1185
    ebből a Moonspell érdekelne, de elég drága a belépő...
  • 0ppika
    #1184
    Sziget 0. nap, METAL nap, 2012.08.07. kedd

    DIMMU BORGIR

    Lacuna Coil

    Hammerfall

    Moonspell

    Ignite

    Superbutt

    sziget.hu :DDD
  • Danus16
    #1183
    Koncertbeszámoló:
    European Eclipse 2012 turné
    Veil of Maya, Betraying the Martyrs, Vildhjarta, Volumes, Structures
    2012. május 14., Dürer kert




    Aki nem jött tegnap a Dürer-be, az sajnálhatja!
    Akkora bulit csináltak ezek öten, hogy az elképesztő!

    A sor kezdődött a Volumes-al, akiktől az este a legkevesebbet vártam. Meghallgattam az új albumot, a Via-t, de tényleg, talán a Wormholes és az Intake emelkedik ki… Ezt a kettőt viszont ügyesen el is lőtték. Kb. 4 számot játszottak, aztán léptek is. Egyáltalán nem volt rossz, jó számokat válogattak és jól adtak elő. Az énekes egy kicsit gyenge volt véleményem szerint.
    Aztán jött a Structures. Tőlük nagyon sokat vártam, az ő albumukat is többször meghallgattam, személyes kedvencem a Hydroplaning, az a szám nagyon üt. Ezt azonban nem adták elő. Szar tracklisttel hozakodtak elő, szerintem rendkívül repetitív volt, a legunalmasabb számokat gyűjtötték össze, így nekem nem tetszett a teljesítményük. Szintén kb. 4 számot lőttek el.
    Következett az egyik ok, amiért elmentem a koncertre: Vildhjarta. Na ők aztán zúztak, mint a vadbarmok. Szerény meglepődéssel konstatáltam először, hogy talán ennél a bandánál volt a legvisszafogottabb headbangelés és pogózás, majd megértettem. Ezek a srácok olyan zenét játszanak, amitől az embernek földbe gyökerezik a lába. Végülis azt vártuk, mikor szakad ránk a plafon és nyílik ketté a föld alattunk :). Hétnél több számot játszottak hatalmas szerencsémre, természetesen a legjobbakat a Masstaden dalai közül. Imádtam őket!
    A következő nagyobb fellépő a Betraying the Martyrs volt. Na, ő értük nagyon odavoltak, amit sokáig nem értettem, pár számot hallgattam tőlük, de nem igazán mutattam különösebb érdeklődést utánuk. Próbálnak melodikus elemeket csempészni a death-metalcore-ba. Az ő zenéjük inkább bulizene, a strukturális felépítések változatosak, számok közben többször dobnak be 1-1 nagyon zúzós groove-ot, amire megindul a pogóroham. Nem voltak rosszak, de nem hallgatnám rongyosra őket. Sokat játszottak, nem számoltam, 8-10 szám környékén.
    Nos, elérkezett az este csúcspontja, a Veil of Maya. No igen, őket egyszerűen nem kell bemutatni senki olyannak, aki bármennyire is képben van ilyen műfaji téren. Akkora bulit csináltak, hogy majdnem sírtam örömömben. Az Eclipse-ről kezdtek, de hálistennek csak az ütős introt és még egy számot adtak elő, utána pedig következtek a Nagyok. Ez a koncert egyszerűen tökéletesen a szájízemre lett hangolva, csupa olyan számokat játszottak, amiket kivétel nélkül imádok, s ráadásul majdnem az összeset le is játszották. Cirka 10 dallal készültek, olyanokkal, mint We Bow in its Aura, It’s Not Safe to Swin Today, Dark Passengers, Nemaste stb… Marc produkálta magát rendesen, hatalmas élmény volt találkozni és kezet fogni vele. Az egyik legkreatívabb modern gitárosnak tartom ebben a műfaji irányvonalban. Mivel az első sorból tomboltam, nem tudom biztosan, mekkora buli volt a hátam mögött, de amikor csak hátranéztem, hatalmas pogóőrület volt. Én is szanaszéjjel izzadtam mindenem. Az egyetlen idegesítő elem az volt, hogy sok barom felugrált a színpadra, akadályozta az együttest, vetődött, fényképezkedett… Nem értem meg, miért jó ez. Az, hogy az ember „fegyelmezetten” figyel és őrjöng, egyfajta tiszteletmutatás a banda felé. Teljesen elb.szták ezt a légkört ezzel az önző majomkodással…

    Összefoglalva elképesztő buli volt ez, az utolsó század forintot is megérte a jegy, még ha teljes áron is kellett megvennem a nyomorék eventim miatt (azt írták, csak a koncert napján lesz teljes árú a jegy…). Akármikor jön vissza Vildhjarta vagy Veil of Maya, én OTT leszek!
  • Retroman
    #1182
    King of Rock and Roll - Ronnie James Dio Emlékest

    2012. 05. 11. Pecsa Music Hall - Ingyenes!!!

    bővebb infó
  • 0ppika
    #1181
    EPICA

    2012.05.13. Club 202

  • 0ppika
    #1180
    THERION

    2012.10.17. Club202
  • moNTo
    #1179
    2012. május 27.
    PeCsa

    Royal Hunt
  • artschi
    #1178
    Ruhatár volt korábban, szerintem most is lesz.
  • bujcsik555
    #1177
    Aki volt már PeCsa-ba koncerten, van valami csomagmegörző vagy valami? Jó lenne ha le tudnám tenni a cuccom valahova.
  • artschi
    #1176
    2012. június 15.
    PeCsa Music Club

    ADRENALINE MOB
    (Mike Portnoy, Russel Allen, Mike Orlando, John Moyer)
  • artschi
    #1175
    talán annyira nem rockzene, de:

    2012. október 17.
    Sportaréna

    DEAD CAN DANCE
  • artschi
    #1174
    Fezen 2012:

    - MACHINE HEAD

    - SEPULTURA

    - KORPIKLAANI

    - AL DI MEOLA



    ...and many more...

    info: hammerworld.hu
  • moNTo
    #1173
    Fates Warning

    a38
    2012 március 19.
    link
  • galaci50
    #1172
    Összes jövő évi Live Nation-ös koncertre lehet jegyet nyerni egy játékkal!
    Csak 1 képet kell feltölteni és minél több hozzászólást gyűjteni. http://www.facebook.com/LiveNationHungary?sk=app_290659337639121
    szerintem érdemes legalább megnézni
  • bujcsik555
    #1171
    Rise Against, The Architects, Touché Amoré
  • artschi
    #1170
    wow :D
  • moNTo
    #1169
    2012 :)
  • moNTo
    #1168
    Opeth

    Wigwam (Club 202)
    2002 Feb 28
  • Kmarha
    #1167
    Hja, az kimaradt a képpel kapcsolatban hogy Novarock :)
  • Kmarha
    #1166


    A magam részéről már csak két bejelentésre várok (vagy mindkettő vagy legalább az egyik): SoaD ismét, vagy az újra alakult Black Sabbath :)

    (Metallica szerencsére Lou-t nem hozza magával, de sajnos a Fekete albumot erőltetik minden nyiltakozatban a Novaval kapcsolatban)
  • lord nihilus
    #1165
    2012. július 3., Budapest @ Dürer Kert, 19:00
    AUGUST BURNS RED (USA)
    WHITECHAPEL (USA)
  • rozitomi
    #1164
    Ki volt tavaly W.A.S.P. koncerten? :)
  • rozitomi
    #1163


    Nightwish Koncert 2012.04.29.
    Papp László Budapest Sportaréna
    OTT A HELYÜNK!!! :)
  • lord nihilus
    #1162
    beszámoló: ááálat volt
  • lord nihilus
    #1161
    IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2011
    Nagyterem:IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2011 SUICIDE SILENCE (USA) EMMURE (USA) DEEZ NUTS (AUS) THE WORD ALIVE (USA) AS BLOOD RUNS BLACK (USA) THE HUMAN ABSTRACT (USA) VANNA (USA) 5500/6500 Ft.
  • Bandi66
    #1160
    elfogytak. más fórumokon olvastam hogy sokan elakarják adni a jegyüket. érdekel?
  • Szecsan
    #1159
    húúú de jól néz ki a Rammstein koncert plakátja. Megy valaki? Az állójegyek már tényleg elfogytak?
  • Danus16
    #1158
    papp laci, csak nem tudják XD

    Jegyek már kaphatók
  • Zs0lt1
    #1157
    melyik az a hungary arena? vagy a budapest arena-t átnevezték?
  • artschi
    #1156
    FUCK YEAH!! OTT LESZÜNK!!
  • Danus16
    #1155
    Dream Theater
    Feb 17, 2012
    Budapest, Hungary Arena


    AAAAARGHHHHHH!!!!!!
  • artschi
    #1154
    ott leszünk!!
  • moNTo
    #1153
    Pain Of Salvation
    2011. október 18. Budapest
    A38 Hajó