PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
CSAK a Fradi
Nekem legutóbbi iszonyat felhúzta az agyamat.
Egy egyértelmû hátulról belemenést nem fújt le. Olyan szépen elkaszálták Amauri -t, hogy azt hittem a kapuig fog repülni 😄 Vissza is lassítottak és az ellenfél játékosan nem ért a labdához. Bokán rúgta a Lazio játékosa Amauri -t.
Ezekre remélem kiadnak valami patch -et mert idegesítõek egy picit 😊 Meg az is, hogy egy meccsen van 10 lest fújnak rám. Úgy látom ebben a játékban minden csapat 200% -os hatékonysággal használja a lestaktikát.
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
Tehát:
Hogyan használjük a switch fájlokat. (utoljára, emberek)
Mondjuk azt, hogy Master Leaguet akarsz játszani..
Kattints a Switch fájlra a Master Leaguehoz (megtalálod a Start Menu/Minden Program/PESEdit.com 2010 Patch/
Switch Files))
Most indítsad el a PESt és csinálj egy új Ml-t
Mentsed el
Legközelebb már nem kell rákattintanod a switch fájlra, anélkül is kell mûködnie.
Amúgy nektek mi volt a legbrutálisabb eredmény a gép ellen?
Nekem Regular-ban ML -ben a Lazio -t sikerült 12-1 -re vernem a Juve -val. Lehet nehezebb fokozaton is meg kéne próbálnom a játékot. Mondjuk az is lehet, hogy Regular -hoz már sok a 15 perc. Majd gyakorlok Prof. szinten is 😊
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
ha így van a telepítõben biztos le van írva
én pont emiatt nem nagyon használom
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
Fent van az összes hivatalos patch, a PESEdit patch 1.4 és az 1.4.1 -se fix is. Valaki tudna valami megoldást? Ha nem akkor muszály leszek más kiegészítõvel próbálkozni.
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
Te kérdezted a prohardveren ugyanezt?
SM Patch?
PESEdit.com Patch?
Miconc Patch?
Kinek melyik vált be leginkább?
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Legends módról tudtok vmit mondani?
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Azt hiszem új kedvenc sportjátékot találtam magamnak 😄
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
semmi más nincs feltéve
De én is hozzászólok valami ilyesmit mert ez a kapufás dolog fergeteges...hmmm, lássuk. Túl sok a passz!
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
De szerintem ezek már csak 2011-re HA ki lesznek javítva... :/
A hivatalos pachek felrakásával kezd és aztán jöhetnek a kiegészítõk kitserverbe
Még kezdõ vagyok PES 2010 -ben és szeretnék pár tippet kérni, hogy milyen kiegészítéseket érdemes felrakni.
Legfõképpen az Olasz Seria A -ban játszanék a Juventus -szal. Annyit sikerült kisilabizálni, hogy erre a bizonyos kitserverre szükség lesz és, hogy csak az 1.0.2 hivatalos patch -ig szabad frissíteni a játékot.
Aki esetleg olasz bajonkságban, netalán a Juventus -szal játszik, ossza meg velem, hogy milyen modokat/kiegészítéseket használ 😊
u.i.: igen tudom, van keresõ is, de a játékkal töltött elsõ pár órát több ezer post elolvasásával akarom eltölteni
http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"
Glory, Glory Man. United!
Nem is tudtam, hogy ez létezik...szégyelhetjük magunkat, hogy nem mi csináltuk.
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/
Lehet olyan játékosokat választasz, akik nem eladók...
Bár nem tudom, te ilyen csapattal vagy, de ha 300 milliód van, akkor vagy 5. idényben vagy, vagy valamelyik elõrébb levõ csapatot választottad.
Azzal mennie kell. Szerintem beginner- top player között most itt nincs különbség, az csak az AI-ra vonatkozik.
Miért nem tudok Master Leauge-ben igazolni??? Hiába van vagy 300000 euróm, hiába keresek meg olyan játékosokat, akik utolsó évüket töltik egy adott csapatnál, hiába nyertem meg mindent a szezonban, hiába állítom át beginnerre a játékot, egyszerûen nem tudok jó játékost igazolni (75-99 közötti értékût)...
Volt olyan, hogy én meg egy hozzám képest sehol se lévõ csapat tett ajánlatot a játékosért, és a sehol se lévõhöz igazolt...
Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.