PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

InfectedMann
#65692
Szerintem nem lenne olyan nehéz ezt megprogramozni. Talán a jövõben erre kéne több hangsúlyt fektetni és nem a mozgásokra meg a grafikára. Feldughatom jó mélyre a szép grafikát meg mozgásokat ha a szabályok össze vissza érvényesülnek.

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#65691
nem csak a tiziket nem fújja be, úgy összeségében fúj össze vissza, a szabálytalanságot nem fújja le, ami meg tiszta szerelés ott meg szabadrúgást ad.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

Terminátor14
#65690
Igen, és ez így is van MINDIG. Na jó, 10/1-et befúj tizinek ,de az se a tipikus, egyértelmû szabálytalanság szokott lenni. Majd lövök pár gifet.

CSAK a Fradi

InfectedMann
#65689
Nektek feltûnt, hogy rengeteg 100% -os 11 -eseket nem ad meg a bíró?
Nekem legutóbbi iszonyat felhúzta az agyamat.
Egy egyértelmû hátulról belemenést nem fújt le. Olyan szépen elkaszálták Amauri -t, hogy azt hittem a kapuig fog repülni 😄 Vissza is lassítottak és az ellenfél játékosan nem ért a labdához. Bokán rúgta a Lazio játékosa Amauri -t.
Ezekre remélem kiadnak valami patch -et mert idegesítõek egy picit 😊 Meg az is, hogy egy meccsen van 10 lest fújnak rám. Úgy látom ebben a játékban minden csapat 200% -os hatékonysággal használja a lestaktikát.

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

InfectedMann
#65688
Meg van a megoldás. Nem kell semmilyen bat -okat futtatni, azt telepítés alatt a patch automatikusan lefuttatja.

Tehát:

Hogyan használjük a switch fájlokat. (utoljára, emberek)
Mondjuk azt, hogy Master Leaguet akarsz játszani..
Kattints a Switch fájlra a Master Leaguehoz (megtalálod a Start Menu/Minden Program/PESEdit.com 2010 Patch/
Switch Files))
Most indítsad el a PESt és csinálj egy új Ml-t
Mentsed el
Legközelebb már nem kell rákattintanod a switch fájlra, anélkül is kell mûködnie.

Amúgy nektek mi volt a legbrutálisabb eredmény a gép ellen?
Nekem Regular-ban ML -ben a Lazio -t sikerült 12-1 -re vernem a Juve -val. Lehet nehezebb fokozaton is meg kéne próbálnom a játékot. Mondjuk az is lehet, hogy Regular -hoz már sok a 15 perc. Majd gyakorlok Prof. szinten is 😊

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

Breki33
#65687
szerintem ez a korábbi dolog hogy a batokat futtatni kell indítás elõtt

ha így van a telepítõben biztos le van írva
én pont emiatt nem nagyon használom
InfectedMann
#65686
Amúgy az lehetséges, hogy a nem eredeti exe miatt dob ki? Akkor sajnos várnom kell hónap végéig mert akkor tudom eredetiben megvenni 😞

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

InfectedMann
#65685
Feltettem, lejátszottam vele 3 meccset az ML -bõl, és mikor vissza akarom tölteni a mentést ezt a hibát kapom:



Fent van az összes hivatalos patch, a PESEdit patch 1.4 és az 1.4.1 -se fix is. Valaki tudna valami megoldást? Ha nem akkor muszály leszek más kiegészítõvel próbálkozni.

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#65684
<#worship><#worship>
InfectedMann
#65683
Yep

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

Breki33
#65682
Az SM szerintem jobb, viszont ebbõl már van 1.3 kompatibilis verzió.

Te kérdezted a prohardveren ugyanezt?
#65681
Részemrõl a PESEdit-es patchet tudom javasolni, én kezdetektõl ezt használom, tökéletesen bevált. A többirõl érdemben nem tudok nyilatkozni, mert nem probáltam, de nem is volt rá szükség.
InfectedMann
#65680
Melyik kiegészítõt/patch -et ajánljátok leginkább?
SM Patch?
PESEdit.com Patch?
Miconc Patch?

Kinek melyik vált be leginkább?

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#65679
http://www.moddingway.com/news/854.html
#65678
online csapatneveket is fel lehet frissíteni?
gabe paul logan
#65677
Akkor mi ez a baromság nálam? Tegnap még ment és semmit nem változtattam.

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#65676
Mûködik!
#65675
milyen néven vagy?

Legends módról tudtok vmit mondani?
#65674
fentvagyok meg még páran
gabe paul logan
#65673

Másnak se megy az online?

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

gabe paul logan
#65672
nem, csak figyelj a neten való bejelntkezésnél, hogy az eredeti cd keyt írd be, én is így vagyok kénytelen játszani, mert elromlott a dvd rom-om

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#65671
ha eredetit megkrekkelem bezavar onlineba?
Pethy23
#65669
Igen volt egymás után olyan meccsem hogy a gép egy támadás alatt 3-szor sikerült kapufára lõnie a labdát...
InfectedMann
#65668
Meg van a Logitech ChillStream Gamepad, hát valami félelmetesen jó vele a játék 😮
Azt hiszem új kedvenc sportjátékot találtam magamnak 😄

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#65667
#65378 hsz LOL szerintem töröld ki😄
Breki33
#65666
ahhoz kb egy hete volt ide kirakva egy én azt használom teljesen jó még a mezek is
#65665
alapjáték 1.3as hivatalos patch
semmi más nincs feltéve
Breki33
#65664
mihez?

ez így elég tág kérés
#65663
tud vki adni option fájlt, amiben rendes csapatnevek vannak?
gabe paul logan
#65662
"észbontóan sok a felsõ kapufa" MI VAN? ...bocs hogy ilyen tapló módon. Szerintem, a játékmenet annyiban változott, hogy végre nincs sms küldés hogy passzoljanak a játékosok. A reakció idõ még rövideb.

De én is hozzászólok valami ilyesmit mert ez a kapufás dolog fergeteges...hmmm, lássuk. Túl sok a passz!

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

Breki33
#65661
felsõ kapufa?

Én már nemis emléxem mikor volt nálam
Pethy23
#65660
1.03-as patch után két dolog még mindig nem tetszik. Egyik a bíró ami ugyanolyan szarul fúj mint elõtte, valamint észbontóan sok a felsõ kapufa.

De szerintem ezek már csak 2011-re HA ki lesznek javítva... :/
Breki33
#65659
MÁR FEL LEHET RAKNI A LAGÚJABB PATCET IS VAN HOZZÁ JÓ KITSERVER!

A hivatalos pachek felrakásával kezd és aztán jöhetnek a kiegészítõk kitserverbe
InfectedMann
#65658
Sziasztok!

Még kezdõ vagyok PES 2010 -ben és szeretnék pár tippet kérni, hogy milyen kiegészítéseket érdemes felrakni.
Legfõképpen az Olasz Seria A -ban játszanék a Juventus -szal. Annyit sikerült kisilabizálni, hogy erre a bizonyos kitserverre szükség lesz és, hogy csak az 1.0.2 hivatalos patch -ig szabad frissíteni a játékot.
Aki esetleg olasz bajonkságban, netalán a Juventus -szal játszik, ossza meg velem, hogy milyen modokat/kiegészítéseket használ 😊

u.i.: igen tudom, van keresõ is, de a játékkal töltött elsõ pár órát több ezer post elolvasásával akarom eltölteni

http://www.avpuniverzum.hu AsRock A780GXH - AMD Athlon II X2 250 - 2GB DDR2 OCZ Reaper 1066Mhz - Sapphire HD4850 Toxic - 250GB+200GB Samsung SATA2 HDD - FSP 350W - Acer 19\"

#65657
kell
Rash87
#65656
Lehet amatõr kérdés,de h neten játszhassak valakivel egymás ellen,mint pl.fifában ,ahhoz kell origi?

Glory, Glory Man. United!

gabe paul logan
#65655

Nem is tudtam, hogy ez létezik...szégyelhetjük magunkat, hogy nem mi csináltuk.

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#65654
Igen olyanoknál szoktam. 😄 De attól még jöhetne 😄 Akinek csak 1 éve van, minek idõzik? 😛 😄

#65653
Nem hiszem, senki nem ér még csak a nyomomba sem (7,54) 😊

gabe paul logan
#65652
csak én érzem így vagy az 1.03 után egy eszetlen futkorázásba ment át a játék, alig bírom követni az eseményeket

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

horpeti
#65651
De ha már mident mindig megnyersz, akkor úgyis elõl vagy a csapat ranglistán, akkor meg szintén él, hogy mennie kell. 😊
Lehet olyan játékosokat választasz, akik nem eladók...

horpeti
#65650
Valamit elcseszel. Nekem simán sikerült jó játékosokat igazolni még a Pompyval és Lazioval is (igaz csak 2. szezonban)...
Bár nem tudom, te ilyen csapattal vagy, de ha 300 milliód van, akkor vagy 5. idényben vagy, vagy valamelyik elõrébb levõ csapatot választottad.
Azzal mennie kell. Szerintem beginner- top player között most itt nincs különbség, az csak az AI-ra vonatkozik.

tobias88
#65649
a rating átlagot nézi
#65648
És itt a vicc tetõfoka: Hiába az EB gyõzelem, hiába az EL gyõzelem, hiába vagyok én a legjobb átlagú támadó, hiába én voltam a gólkirály az összes létezõ dologban (Bajnokság, Kupa, EL, E😎, hiába. Lampard lett a "European footballer of the year" díj gyõztese. Pedig én többet csináltam, mint Lampard. De hát ez van...

#65647
Bocsi, csak most láttam, hogy pár nullát tévedtem. Szóval 300 millió euróm van a Master Leagueben és nem tudok igazolni jó játékost... Miért? Miért? Miért?

#65646
Valaki erre megoldás??:
Miért nem tudok Master Leauge-ben igazolni??? Hiába van vagy 300000 euróm, hiába keresek meg olyan játékosokat, akik utolsó évüket töltik egy adott csapatnál, hiába nyertem meg mindent a szezonban, hiába állítom át beginnerre a játékot, egyszerûen nem tudok jó játékost igazolni (75-99 közötti értékût)...
Volt olyan, hogy én meg egy hozzám képest sehol se lévõ csapat tett ajánlatot a játékosért, és a sehol se lévõhöz igazolt...

rooney8
#65645
<#wilting>

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

Breki33
#65644
jó akkor ezen a szinten "csak"
daver88
#65643
de lehet...

ülj messzebb a monitortól...😛

rooney8
#65642
#65639-re mérnem? 😄

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.