PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#66352
még annyit, hogy azt sem értem hogy valakinek hogy lehet olyan vágya hogy magyar bajnokságot játszon...felfoghatatlan....

#66351
pont ez a durva hogy annak is örültek hogy a BL-be vannak.Egy jó csapatnak nem örülni kell annak hogy játszhat, hanem versenybe szállni a gyõzelemért

#66350
magyar focival elbujhattok, szerintem szégyen emlegetni is.Az meg hogy szakdolgozatot irtál nem sokat számit, nem értesz többet a focihoz attól.

robi11
#66349
BL GYÕZTES VOK😄




robi11
#66348
ÉN PC-N TOLOM MIND2.T

Breki33
#66347
helyes

felesleges itt szájkaratézni attól hogy ilyen hangvételben írsz még nem lesz igazad

de ringasd csak magad álmokba és hidd azt hogy ez a magyar foci jó
aztán csak gondolkozz el, hogy a környezõ bármelyik ország bajnoksága jobb-e a magyarnál nem nagyon találsz olyat ami nem jobb

sok okoska azt hiszi ha más szövetségi kapitány lenne akkor brazilok angolok szintjén állnánk biztosan <#eplus2><#nevetes2>

barcalaci84
#66346
bõvítettem szurkolói hangcsomagomat:Barca+ Magyar válogatott+ Loki+ Haladás+ ZTE

szurkolói csomag

Nem volt célom senki megsértése, csupán a lelátói hangulatot szerettem volna visszaadni
#66345
most írtam a témáról szakdolgozatot, de tényleg én vagyok a hülye... bocsánat, hogy meg mertem szólalni, szarok fosok vagyunk, ja és dögöljek meg, mert érdekel a magyar foci, szégyellem is magam, amiért feltettem a soproni ligás kiegészítõt

részemrõl a téma lezárva
Breki33
#66344
remélem elõbbit konzolon, mert PC-n ...........
robi11
#66343
én inkább kipróbáltam a pes-t minthogy szidjam meg ilyenek...
én szeretem mind a 2-t fifát meg a pes-t is😄

Breki33
#66342
mivel is nem vagyok tisztában ? lol

attól, hogy elég sok külföldit hívnak be még ugyanúgy szar a bajnokság
és nem véletlenül hívják be pont a külföldön játszókat a válogatottba.

Hiába magyarázgatod egyértelmû hogy a béka segge alatt van a bajnokságunk és az egész magyar foci színvonala.

És mivel egy haverom és volt osztálytársam az egyik legpatinásabb magyar klub ügyvezetõ igazgatója van azért elég infóm a dolgokról úgyhogy mást oktassál ki please.

Aki nem látja be hogy bármelyik magyar csapat csak tölteléknek jó rangos nemzetközi kupákba az elég vaksi.

Majdnem az összes környékbeli ország bajnokságából van idõnként egy csapat aki meglepetéseket okoz és nagycsapatok ellen vitézkedik mi meg örülünk ha néhanapján bejutunk egyáltalán és van csapatunk ami megéri a tavaszt.

Mint egykori focista elég sok meccset nézek , de magyart egyre kevesebbet, fõleg mióta ilyen a Fradi, de a Videotonnak speciel most szurkoltam, hogy nyerjenek így elég sok mecsbe belenéztem.

Szval ne nekem akarj mellébeszélni és megmagyarázni egyértelmû, hogy szar sajnos a focink szövetségi kapitánytól függetlenül és szégyen hogy 86 óta kise tudtunk jutni csak egy olimpiára ahol szintén jól leégtünk.

Itt te nem vagy tisztában a dolgokkal és nem látod mik mennek mostanság is a háttérben !
#66341
bizony, hogy komolyan kérdezem, mert az említett meccsen szereplõ magyar válogatott több mint 70%-a külföldön játszik és nem a Soproni Ligában, tehát nem értem, hogyan is mutathatná ez a magyar bajnokság színvonalát, ez nem Olaszország, ahol szinte csak hazai csapatokból válogatnak, vedd már észre, hogy mióta Koeman van, hazai csapatokból mostanában kezdett csak behívogatni pár embert... a BL meg teljesen más színvonal, a Loki megmondta, hogy õk örülnek, hogy ott vannak, de mivel az utánpótlásuk és a stadionuk is egyenlõ egy oltári nagy nullával, ezért inkább akadémiát alapítottak, meg új stadiont építtetnek és nem arra költötték a pénzt, hogy igazoljanak pár kiöregedett pénzéhes nevesebb játékost

de pl te hány magyar bajnoki meccset láttál az elmúlt szezonban? mert szerintem nem sokat, ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal
Breki33
#66340
ezt most komolyan kérded?

szerinted nincs köze egy ország bajnokságának ahhoz, hogy milyen a válogatott? Egyértelmûen a válogatott az adott bajnokság lenyomata.

És, hogy szar a magyar bajnokság színvonala tök egyértelmû elég megnézni ki volt a leggyengébb a BL-ben...........

Deha nektek ez jó hogy felnõ egy generáció aki nem tudja milyen egy világversenyen egy magyar válogatottnak szurkolni.
#66339
miért? én nem a magyar válogatottal játszok... nem értem, hogy mi köze egy válogatott meccsnek a bajnoksághoz
Breki33
#66338
Egyébként nem értem, hogy a hétvégi magyar német után hogy vagytok képesek magyar bajnoksággal játszani.

Ez a meccs egyszerûen szégyen volt.........
Breki33
#66337
Hát ez a játékosok alatti csík szerintem nagyon gagyi remélem ki lehet majd kapcsolni.

De hogy milyen hülyeségeket írnak egyes megrögzött fifa hívõk a hozzászólásokban.

Agyatlanja bevallottan kise próbálta soha a PES-t de szidja........
#66336
Na ez biztatóan néz ki. <#eljen>

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

báttyó02
#66335
<#eljen>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#66334
#66333

#66332
igen
robi11
#66331
mit szólnátok hozzá ha csinálnánk itt egy PES 2010 es bajnokságot?
online modban és mindenki kiválaszt magának egy csapatot és azzal van...
nah mit szóltok hozzá?😄

robi11
#66330
amgy te is hattrick-ozol?😄

robi11
#66329
kösz szépen de már újra raktam 2odjára😄
még1 nem próbálom meg inkább maradok az UEFA-nál😄

#66328
az a PESEdit a játék mappájában legyen a pes2010.exe mellett
elindítod a peseditet, aztán a Master League-re kattintasz, ha betöltötte, akkor a legfelsõ gombra

ne másold ki az asztalra, az hülyeség
robi11
#66327

ha nem találok megoldást akkor letörlöm a rákba és újrarakom...

robi11
#66326
nekem valamiért csak ez jön be:S
ha rá megyek az asztalon lévõ pro evolution soccer 2010 ikonra:

robi11
#66325
kösz.

barcalaci84
#66324
valaki nem tudná felrakni csak a szurkoló hangfájlokat valahová (dt01.img mappából) ?
#66323
le van írva az olasd el fájlba

a elsõt (az 1 gigás) a játék mappájába, a másodikat azt meg a dokumentumokba, ahol a mentések vannak
robi11
#66322
és hova?
simán a pro evolution... mappába ??

#66321
csak simán feltelepítettem a képt patch-t és annyi
Shevchenko
#66320
Sziasztok!
Nekem sincs kommentár hangom valaki leírná mi lehet a gond?
Köszi

FORZA MILAN!!!

Maldini
#66319
Nekem is megyar szurkolok vannak de kommentár nincs,hogy raktad fel a kommentárt?

robi11
#66318
hogy raktad be hogy jó legyen?? nekem nem sikerül😄

#66317
istenkirályság, most próbáltam, de asszem ez hosszú idõre le fog kötni, egész jó lett a magyar kommentár is
V43 1105
#66316
Lehet valahogy a 2010 tört verzióval neten játszani? Kiakarom próbálni haverral, az elõzõ részek mind megvannak, neki ez az elsõ.. és kiakarjuk próbálni mégis milyen ... 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

robi11
#66315
hali
valami szurkoló patch nincsen véletlenül?
mert elég gyér a szurkolás ha gólt lövök😄

#66314
PES 2009. Kitserverrel akarom betenni. De indexelve van, írtam is, hogy a map.txt-ben stimmel minden. De bármely mezt tennék be Bundesligás csapatnak nem teszi be. Ugyan úgy fekete a mez.

#66313
Látatlanban azt mondom,hogy nincs indexelve a mez 😊De akkor meg szürke azt hiszem.Tedd fel ide a mezt,meg írd le hogy mivel és miként akarod berakni,így könnyebb segíteni 😊
robi11
#66312
köszi.

#66311
Az miért van, hogy ha egy Bundesligás csapatnak tennék be mezt akkor nem jeleníti meg a mezt, hanem fekete mezt jelenít meg. Pedig a map.txt-ben az elérési út is jó a mezek is rendben vannak, de valami mégsem stimmel. Köszi elõre is!

Üdv.

#66310
Magyar bajnokság kiegészítõ érhetõ el a http://peshungary.hu fõoldaláról.
Breki33
#66309
Nekem gamepad van belõve de tessék egy netes kép

http://i388.photobucket.com/albums/oo327/thegoodpenguin/pes2010controls.png
robi11
#66308
egy képet tudnál dobni meik a "lövés" beállítás?

Terminator259
#66307
Helo, a pes 2010-en lehet lan modon jatszani?(bocs hogy hulye vok de eloszor jatszok pesel) Azaz valahogy ugz mint a fifaban.Vagy csak online mod van?

#66306
csõ , valaki tudna adni egy patch-et amiben benne van a német bajnoki? köszi

&#9829; &#9658; I.Love Inter &#9668; &#9829;

Breki33
#66305
Amire settings.exe-ben beállítod az A lehet ívelésre van beállítva
robi11
#66304
és még valami hogy lehet beállítani a játékot?
meg mivel lehet lõni mert az "A" az vamikor lõ vamikor meg a kapus kezébe pöccint

robi11
#66303
hali magyarosítást valaki betudna nekem linkelni?
megköszönném😊