PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#66653
sejtem bár azt nem minek átrakni wav-ba
kaposi1
#66652
Lehet nem jól fogalmaztam!
Tudod csak a szokásos!<#nevetes1>
Mivel Cue elõször kibontás, megkapom a flac-ot, azt át wav-ba!
Viszont 44 lemez!
Gondolom ebbõl már tudod is hogy melyik sorozat ez?<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#66651


Breki33
#66650
jésus christ mivé?
Breki33
#66649




Breki33
#66648
kaposi1
#66647
Még nem próbáltam, éppen egy nagyobb zenei sorozatot konvertálok!<#crazya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#66646
látom te izgalmas meccseket vársz 😛

sikerült futtatni a táblázatot amit feltettem?

látom jópáran leszedték 😊
kaposi1
#66645
Én meg 3:1-et tippeltem az Uruknak úgy hogy a Franciák szerzik meg a vezetést!<#nyes>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#66644
Jaja szerintem is inkább. Kösz.

Hát én se drukkolok a franciáknak pont ma ecseteltem a barátaimnak, hogy miért... 😊 Döntetlen 1-1et tippeltem az esti meccsre, kíváncsi vagyok meg lép e valaki három ponttal.
Breki33
#66643


Breki33
#66642
Breki33
#66641
Egyébként szerintem 2006-ban sokkal jobb és szebb reklámtáblák voltak



Breki33
#66640
hiába mutogatsz akkor is rohatd csaló banda érdemtelenül vannak kint
báttyó02
#66639
<#levele>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Breki33
#66638
De nem egyszer hanem 64 meccsen az már sok. De szerintem az európai meccseken jobb lesz.

A reklámtábla amiatt van akkor hogy nem blokkolod az exe-t és kicseréli sztem
kaposi1
#66637
Úgy legyen!<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#66636
Hagy fújják, egyszer kilehet bírni. Jó ideig úgysem lesz nagy világesemény Afrikába. Fõleg itt futballal kapcsolatosra gondolok.

Reklámtáblákra gondolok, nekem alapból ilyen konamis felirattal jön be. Adboard selector meg azért nem mûködik gondolom, mert a másik peccsre lett beállítva vagy nem tudom..
Breki33
#66635
reméljük este a csaló franciák megszívják és akkor az Uruk vezetik a csoportot :-)
Breki33
#66634
ez már a képeken látszott

egy ember tudott eddig a patchébe jó gyepeket berakni õis magyar :-)
Firerock
#66633
má megvan😄
elég király lett
a füvek viszont gányak:S

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#66632
Features list (fix 1.01):

Fixed stadiums for World Cup mode - now all the real stadiums for the matches
Fixed a little start menu error

Download here

http://uploaded.to/file/7w4jv8
Breki33
#66631
Dehogynem ha kiesnek a fenébe és nem mennek a mecsekre.

Európaiak csak nem fogják fújni.
Breki33
#66630
Na még a 11-est is felraktam és már kész is

http://www.multiupload.com/PS1J5A0KW6
kaposi1
#66629
Abba sajnos nem reménykedhetünk!<#shakehead><#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#66628
reméljük ez a zümmögés tûnjön már el
kaposi1
#66627
1-2 lesz!<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#66626
végre egy-egy

és végre csönd 😊
Breki33
#66625
Ja közben leesett, de ha még most keresel torrentet a másikhoz honnan tudod, hogy milyen? 😛
Breki33
#66624
megint nem mondasz semmi konkrétumot mi nem jó benne

ezt nem értem "persze ah csak az lenne akkor megfelelne"

Breki33
#66623
B+ vezetnek a Dél-Afrikaiak <#falbav><#sniffles>
Firerock
#66622
nekem egyszerûen nemtetszik,szerintem fele olyan jó nincs mint a pesedit, persze ah csak az lenne akkor megfelelne
ez kb olyan mint a PEs-fifa örökvita,mindenkinek megvan a maga kedvence...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#66621
#66568 #66569
Firerock
#66620
mi volt a kérdés?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#66619
Tippelj a vb meccsekre és vidd el az 1 millió forintot!

Nincs sorsolás, a legjobban tippelõ csapat nyer
Hívd meg a barátaidat és játsszatok egy csapatban
A részvétel ingyenes, nincs mit vesztened






Breki33
#66618
Na párat felraktam a multiupload-ra

PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part02-09
Breki33
#66617
http://www.multiupload.com/7D6W5EABYG
http://www.multiupload.com/WW2REQDXMS
http://www.multiupload.com/10YZVPQQZC
http://www.multiupload.com/H9LI103A6N
http://www.multiupload.com/UZ4FKQPTMJ
http://www.multiupload.com/APQBKW1KRQ
http://www.multiupload.com/6XCDT7PDC8
http://www.multiupload.com/0EEF9GDZHH
Breki33
#66615
A reklámtáblára gondolsz?

Szerintem egybõl megjelenik, de nekem még Konami van mert még lusta voltam beállítani a tüfalat.
Breki33
#66614
Hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem már negyed óra is elég volt ebbõl a szörnyû zümmögésbõl.

Tönkreteszi az egész VB hangulatát ez a baromság, remélem csak a házigazdák meccsein lesz ez, nagyon idegesítõ, nekem a játékban nem kell ilyen isten ments.
Breki33
#66613
te
Breki33
#66612
Na elkezdõdött

#66611
Sziasztok. A SM féle World Cup patchben egybõl meg kellene jelenítõdnie a dél-afrikai hirdetõtábláknak vagy adboard selector szükséges hozzá...?
kaposi1
#66610
A VB Hivatalos zenéje Shakirával!

Letöltés
320 Stereo
<#wave>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

barcalaci84
#66609
na feltöltöttem egy vuvuzuela-t is tartalmazó sfx sound patchet...
akinek meg van a pesedit world cup patch összehasonlíthatná elküldhetné azét...(bár lehet õk is ezt használják...
és tényleg nem idegesítõ így , sajnos a tvben szerintem hangosabb lesz<#wink>

vuvuzuela háttérhang
Firerock
#66608
én?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Pethy23
#66607
Esélytelen😄 Van mirror dögivel😊
Breki33
#66605
A hotfile-s és rapidshare-s linkek miért nem jók?

Utóbbit ráadásul file fetchingel föl lehet tolni a multiup-ra is

És még mindig nem válaszoltál a kérdésemre <#nemtudom><#eplus2>
Firerock
#66604
nem akarod torrentre felrakni valahova?😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Breki33
#66603
FFT VB melléklet

68 oldal
300 dpi
104,75 MB



http://www.multiupload.com/YC8SPUHXK3