PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lehet nem jól fogalmaztam!
Tudod csak a szokásos!<#nevetes1>#nevetes1>
Mivel Cue elõször kibontás, megkapom a flac-ot, azt át wav-ba!
Viszont 44 lemez!
Gondolom ebbõl már tudod is hogy melyik sorozat ez?<#wink>#wink>
Tudod csak a szokásos!<#nevetes1>#nevetes1>
Mivel Cue elõször kibontás, megkapom a flac-ot, azt át wav-ba!
Viszont 44 lemez!
Gondolom ebbõl már tudod is hogy melyik sorozat ez?<#wink>#wink>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Még nem próbáltam, éppen egy nagyobb zenei sorozatot konvertálok!<#crazya>#crazya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
látom te izgalmas meccseket vársz 😛
sikerült futtatni a táblázatot amit feltettem?
látom jópáran leszedték 😊
sikerült futtatni a táblázatot amit feltettem?
látom jópáran leszedték 😊
Én meg 3:1-et tippeltem az Uruknak úgy hogy a Franciák szerzik meg a vezetést!<#nyes>#nyes>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
#66644
Jaja szerintem is inkább. Kösz.
Hát én se drukkolok a franciáknak pont ma ecseteltem a barátaimnak, hogy miért... 😊 Döntetlen 1-1et tippeltem az esti meccsre, kíváncsi vagyok meg lép e valaki három ponttal.
Hát én se drukkolok a franciáknak pont ma ecseteltem a barátaimnak, hogy miért... 😊 Döntetlen 1-1et tippeltem az esti meccsre, kíváncsi vagyok meg lép e valaki három ponttal.
De nem egyszer hanem 64 meccsen az már sok. De szerintem az európai meccseken jobb lesz.
A reklámtábla amiatt van akkor hogy nem blokkolod az exe-t és kicseréli sztem
A reklámtábla amiatt van akkor hogy nem blokkolod az exe-t és kicseréli sztem
#66636
Hagy fújják, egyszer kilehet bírni. Jó ideig úgysem lesz nagy világesemény Afrikába. Fõleg itt futballal kapcsolatosra gondolok.
Reklámtáblákra gondolok, nekem alapból ilyen konamis felirattal jön be. Adboard selector meg azért nem mûködik gondolom, mert a másik peccsre lett beállítva vagy nem tudom..
Reklámtáblákra gondolok, nekem alapból ilyen konamis felirattal jön be. Adboard selector meg azért nem mûködik gondolom, mert a másik peccsre lett beállítva vagy nem tudom..
ez már a képeken látszott
egy ember tudott eddig a patchébe jó gyepeket berakni õis magyar :-)
egy ember tudott eddig a patchébe jó gyepeket berakni õis magyar :-)
má megvan😄
elég király lett
a füvek viszont gányak:S
elég király lett
a füvek viszont gányak:S
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Features list (fix 1.01):
Fixed stadiums for World Cup mode - now all the real stadiums for the matches
Fixed a little start menu error
Download here
http://uploaded.to/file/7w4jv8
Fixed stadiums for World Cup mode - now all the real stadiums for the matches
Fixed a little start menu error
Download here
http://uploaded.to/file/7w4jv8
Abba sajnos nem reménykedhetünk!<#shakehead>#shakehead><#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
megint nem mondasz semmi konkrétumot mi nem jó benne
ezt nem értem "persze ah csak az lenne akkor megfelelne"
ezt nem értem "persze ah csak az lenne akkor megfelelne"
nekem egyszerûen nemtetszik,szerintem fele olyan jó nincs mint a pesedit, persze ah csak az lenne akkor megfelelne
ez kb olyan mint a PEs-fifa örökvita,mindenkinek megvan a maga kedvence...
ez kb olyan mint a PEs-fifa örökvita,mindenkinek megvan a maga kedvence...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Tippelj a vb meccsekre és vidd el az 1 millió forintot!
Nincs sorsolás, a legjobban tippelõ csapat nyer
Hívd meg a barátaidat és játsszatok egy csapatban
A részvétel ingyenes, nincs mit vesztened
Nincs sorsolás, a legjobban tippelõ csapat nyer
Hívd meg a barátaidat és játsszatok egy csapatban
A részvétel ingyenes, nincs mit vesztened
http://www.multiupload.com/7D6W5EABYG
http://www.multiupload.com/WW2REQDXMS
http://www.multiupload.com/10YZVPQQZC
http://www.multiupload.com/H9LI103A6N
http://www.multiupload.com/UZ4FKQPTMJ
http://www.multiupload.com/APQBKW1KRQ
http://www.multiupload.com/6XCDT7PDC8
http://www.multiupload.com/0EEF9GDZHH
http://www.multiupload.com/WW2REQDXMS
http://www.multiupload.com/10YZVPQQZC
http://www.multiupload.com/H9LI103A6N
http://www.multiupload.com/UZ4FKQPTMJ
http://www.multiupload.com/APQBKW1KRQ
http://www.multiupload.com/6XCDT7PDC8
http://www.multiupload.com/0EEF9GDZHH
A reklámtáblára gondolsz?
Szerintem egybõl megjelenik, de nekem még Konami van mert még lusta voltam beállítani a tüfalat.
Szerintem egybõl megjelenik, de nekem még Konami van mert még lusta voltam beállítani a tüfalat.
Hát nem tudom ki hogy van vele, de nekem már negyed óra is elég volt ebbõl a szörnyû zümmögésbõl.
Tönkreteszi az egész VB hangulatát ez a baromság, remélem csak a házigazdák meccsein lesz ez, nagyon idegesítõ, nekem a játékban nem kell ilyen isten ments.
Tönkreteszi az egész VB hangulatát ez a baromság, remélem csak a házigazdák meccsein lesz ez, nagyon idegesítõ, nekem a játékban nem kell ilyen isten ments.
#66611
Sziasztok. A SM féle World Cup patchben egybõl meg kellene jelenítõdnie a dél-afrikai hirdetõtábláknak vagy adboard selector szükséges hozzá...?
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
na feltöltöttem egy vuvuzuela-t is tartalmazó sfx sound patchet...
akinek meg van a pesedit world cup patch összehasonlíthatná elküldhetné azét...(bár lehet õk is ezt használják...
és tényleg nem idegesítõ így , sajnos a tvben szerintem hangosabb lesz<#wink>#wink>
vuvuzuela háttérhang
akinek meg van a pesedit world cup patch összehasonlíthatná elküldhetné azét...(bár lehet õk is ezt használják...
és tényleg nem idegesítõ így , sajnos a tvben szerintem hangosabb lesz<#wink>#wink>
vuvuzuela háttérhang
rapid linkek :-)
http://rapidshare.com/files/397675758/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part01.rar
http://rapidshare.com/files/397675210/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part02.rar
http://rapidshare.com/files/397675674/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part03.rar
http://rapidshare.com/files/397676373/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part04.rar
http://rapidshare.com/files/397676857/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part05.rar
http://rapidshare.com/files/397676867/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part06.rar
http://rapidshare.com/files/397677560/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part07.rar
http://rapidshare.com/files/397678162/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part08.rar
http://rapidshare.com/files/397678118/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part09.rar
http://rapidshare.com/files/397678517/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part10.rar
http://rapidshare.com/files/397678337/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part11.rar
http://rapidshare.com/files/397675758/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part01.rar
http://rapidshare.com/files/397675210/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part02.rar
http://rapidshare.com/files/397675674/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part03.rar
http://rapidshare.com/files/397676373/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part04.rar
http://rapidshare.com/files/397676857/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part05.rar
http://rapidshare.com/files/397676867/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part06.rar
http://rapidshare.com/files/397677560/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part07.rar
http://rapidshare.com/files/397678162/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part08.rar
http://rapidshare.com/files/397678118/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part09.rar
http://rapidshare.com/files/397678517/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part10.rar
http://rapidshare.com/files/397678337/PESEdit.com_2010_FIFA_World_Cup_Patch.part11.rar
A hotfile-s és rapidshare-s linkek miért nem jók?
Utóbbit ráadásul file fetchingel föl lehet tolni a multiup-ra is
És még mindig nem válaszoltál a kérdésemre <#nemtudom>#nemtudom><#eplus2>#eplus2>
Utóbbit ráadásul file fetchingel föl lehet tolni a multiup-ra is
És még mindig nem válaszoltál a kérdésemre <#nemtudom>#nemtudom><#eplus2>#eplus2>
nem akarod torrentre felrakni valahova?😄
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"








